Mistrovství ČR a SR v silniční cyklistice 2022 - SILNIČNÍ ZÁVOD ŽENY, JUNIOŘI, JUNIORKY

Silniční cyklistika
DÁTUM :25.6.2022 MIESTO :Mladá Vožice
USPORIADATEĽ : Český svaz cyklistiky

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
NEUMANOVÁ Tereza
Liv Racing Xstra
CZE 2:14:37.8 0:00:00.0
2.
BAJGEROVÁ Nikola
FORCE KCK ZLÍN
CZE 2:14:39.6 0:00:01.7
3.
ZEMANOVÁ Kristýna
BRILON RACING TEAM MB
CZE 2:14:43.9 0:00:06.1
4.
NOSKOVA Nikola
LAWI junior team
CZE 2:14:48.9 0:00:11.0
5.
SLÁMOVÁ Denisa
CYKLOTRENINK
CZE 2:14:52.3 0:00:14.4
6.
HÁJKOVÁ Markéta
BEPINK
CZE 2:16:47.0 0:02:09.1
7.
KOHOUTKOVÁ Kateřina
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:20:15.9 0:05:38.0
8.
ŠEVČÍKOVÁ Petra
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:21:28.7 0:06:50.8
9.
VANÍČKOVÁ Tereza
BRILON RACING TEAM MB
CZE 2:24:18.7 0:09:40.8
10.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 2:24:20.5 0:09:42.6
11.
HOVORKOVÁ Aneta
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 2:24:21.6 0:09:43.7
12.
JANDOVÁ Veronika
WCC Team
CZE 2:24:22.7 0:09:44.8
13.
VAN NECK Melissa
GT Krush Tunap Pro Cycling
CZE 2:30:39.3 0:16:01.4
14.
BARTONÍKOVÁ Veronika
ASO DUKLA BRNO
CZE 2:32:56.3 0:18:18.4
15.
HEJHALOVÁ Dagmar
Watersley R&D Cycling Team
CZE 2:32:56.8 0:18:18.9
16.
MACKOVÁ Pavlína
Cykloklub Chýnov z.s.
CZE 2:32:57.5 0:18:19.6
17.
BARTOŠOVÁ Martina
BRILON RACING TEAM MB
CZE 2:32:59.0 0:18:21.1
18.
MARSCHNEROVÁ Viktoria
UNLIMITED KM TRADING CZ
CZE 2:33:02.0 0:18:24.1
19.
RINAGLOVÁ Anna
SportRaces Cycling Team
CZE 2:33:02.9 0:18:25.1
20.
NOVÁČKOVÁ Barbora
TJ STADION LOUNY
CZE 2:40:35.9 0:25:58.0
21.
PARMOVÁ Barbora
TJ STADION LOUNY
CZE 2:40:36.2 0:25:58.3
22.
MARSCHNEROVÁ Adriana
UNLIMITED KM TRADING CZ
CZE 2:44:28.9 0:29:51.0
23.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
LAWI junior team
CZE 2:47:00.6 0:32:22.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
JENČUŠOVÁ Nora
BEPINK
SVK 2:16:47.0 0:00:00.0
2.
ŠVRČKOVÁ Barbora
BRS - Kaktus bike
SVK 2:21:45.1 0:04:58.1
3.
MEDVEĎOVÁ Tereza
ŠK Železiarne Podbrezová a.s.
SVK 2:24:30.2 0:07:43.2
4.
DEBNÁROVÁ Laura
BRS - Kaktus bike
SVK 2:26:53.7 0:10:06.7
5.
KURNICKÁ Tereza
CYKLOSTORE Trenčín
SVK 2:28:33.3 0:11:46.3
6.
MACHÁLKOVÁ Petra
CAT Trenčín
SVK 2:28:36.1 0:11:49.1
7.
ZÁHORCOVÁ Simona
BRS - Kaktus bike
SVK 2:32:57.5 0:16:10.5
8.
LILGOVÁ Sophia Christine
R.C.T. Martin
SVK 2:33:06.1 0:16:19.1
9.
BAČÍKOVÁ Alžbeta
CK DUKLA Bratislava
SVK 2:44:16.2 0:27:29.2
10.
ZELINOVÁ Vladimíra
MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub
SVK 2:44:31.4 0:27:44.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KOPECKY Julia
Cc Pave76
CZE 2:14:51.7 0:00:00.0
2.
KVASNIČKOVÁ Eliška
SportRaces Cycling Team
CZE 2:15:40.7 0:00:48.9
3.
NĚMCOVÁ Barbora
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 2:21:23.1 0:06:31.3
4.
SLANÍKOVÁ Nela
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 2:21:24.3 0:06:32.5
5.
RŮŽIČKOVÁ Anna
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:24:20.4 0:09:28.6
6.
HANÁKOVÁ Eliška
REXONIX Racing Team
CZE 2:24:20.7 0:09:28.9
7.
GRULICHOVÁ Eliška
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:26:53.9 0:12:02.1
8.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
BRILON RACING TEAM MB
CZE 2:30:40.9 0:15:49.1
9.
MÜLLEROVÁ Patricie
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:32:55.7 0:18:03.9
10.
HLADÍKOVÁ Kateřina
BRILON RACING TEAM MB
CZE 2:32:56.3 0:18:04.5
11.
RUNTOVÁ Hanka
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:32:57.4 0:18:05.6
12.
RUSÍNOVÁ Simona
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 2:33:01.1 0:18:09.3
13.
HERMANOVÁ Adéla
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 2:48:13.2 0:33:21.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BODORÍKOVÁ Simona
CK EPIC DOHŇANY
SVK 2:26:03.8 0:00:00.0
2.
CIRIAKOVÁ Terézia
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 2:26:04.1 0:00:00.2
3.
VARŠOVÁ Klaudia
CYKLO SPIŠ
SVK 2:28:27.1 0:02:23.2
4.
PAVLISOVÁ Ivona
CK EPIC DOHŇANY
SVK 2:47:32.7 0:21:28.8
5.
BASÁROVÁ Katarína
CAT Trenčín
SVK 2:49:41.7 0:23:37.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BÁRTA Martin
Team AUTO EDER
CZE 3:02:40.0 0:00:00.0
2.
KADLEC Milan
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 3:03:05.4 0:00:25.4
3.
NOVÁK Pavel
CICLISTICA TREVIGLIESE
CZE 3:03:06.3 0:00:26.3
4.
TELECKÝ Štěpán
TJ FAVORIT BRNO
CZE 3:03:08.1 0:00:28.0
5.
CHÝLE Filip
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 3:03:12.9 0:00:32.9
6.
KOBLÍŽEK Matyáš
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 3:04:52.7 0:02:12.7
7.
KOBR Robert
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 3:04:53.8 0:02:13.8
8.
ELBADRI Jakub
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 3:04:54.3 0:02:14.3
9.
MRÁZ Daniel
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 3:04:54.7 0:02:14.6
10.
NOVOTNÝ Ondřej
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 3:04:55.6 0:02:15.5
11.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 3:04:57.0 0:02:16.9
12.
POKORNÝ Ondřej
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 3:04:59.5 0:02:19.5
13.
KOBR Richard
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 3:09:24.3 0:06:44.3
14.
KOHOUT Jaromír
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 3:09:38.3 0:06:58.3
15.
VYSOČAN Daniel
TJ FAVORIT BRNO
CZE 3:09:38.5 0:06:58.4
16.
LUKEŠ Jan
Willebrord Wil Vooruit
CZE 3:09:38.7 0:06:58.7
17.
ŠEJSTAL Ondra
SportRaces Cycling Team
CZE 3:09:42.2 0:07:02.2
18.
KARÁSEK David
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 3:10:23.0 0:07:43.0
19.
DAŇKO Jan
SportRaces Cycling Team
CZE 3:14:13.3 0:11:33.3
20.
VANÍČEK Šimon
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 3:14:13.4 0:11:33.4
21.
PŘIDAL Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 3:14:14.4 0:11:34.4
22.
SAMEC Filip
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 3:15:00.5 0:12:20.5
23.
KÁŇA Robin
Team Forman profiq Cinelli
CZE 3:15:01.7 0:12:21.7
24.
ŠILHAVÝ Ondřej
KOVO PRAHA
CZE 3:15:18.8 0:12:38.8
25.
MAJDANICS Marek
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 3:15:20.1 0:12:40.1
26.
SEDLÁK Lukáš
FORCE FOJTÍK WILIER TEAM
CZE 3:15:21.9 0:12:41.9
27.
MLEJNEK Daniel
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 3:15:22.0 0:12:42.0
28.
JANÍČEK Jakub
TJ FAVORIT BRNO
CZE 3:15:22.2 0:12:42.2
29.
HEZINA Jan
TJ STADION LOUNY
CZE 3:15:22.3 0:12:42.2
30.
POŘÍZKA Jan
KOVO PRAHA
CZE 3:15:22.4 0:12:42.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SIVOK Tomáš
Team Franco Ballerini
SVK 3:02:39.8 0:00:00.0
2.
HAAS Christian
CKM Poprad
SVK 3:03:06.2 0:00:26.3
3.
NOVÁK Samuel
Borgo Molino Rinascita Friuli
SVK 3:03:10.5 0:00:30.6
4.
VRBIK Juraj
Cycling Academy Bratislava
SVK 3:04:54.2 0:02:14.3
5.
GOTTSTEIN Simon
HUMMARD VELO PASSION
SVK 3:04:54.6 0:02:14.7
6.
RIŠKA Richard
CK EPIC DOHŇANY
SVK 3:04:54.9 0:02:15.0
7.
DUNÁR Dominik
Willebrord Wil Vooruit
SVK 3:04:59.9 0:02:20.0
8.
ĎURÍK Matúš
MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub
SVK 3:05:05.3 0:02:25.5
9.
JURÍK Martin
Adria Mobil cycling team
SVK 3:05:41.7 0:03:01.9
10.
GALOVIČ Jakub
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 3:06:38.0 0:03:58.1
11.
MAŇKOVSKÝ Dávid
ŠK Topoľčianky
SVK 3:15:19.7 0:12:39.8
12.
MICHALEC Sebastian
CLIMBERG SPORT TEAM Trenčín
SVK 3:15:22.6 0:12:42.7
13.
SKLADAN Samuel
BRS - Kaktus bike
SVK 3:15:26.9 0:12:47.0
14.
HAĽAK Adam
ŠK Železiarne Podbrezová a.s.
SVK 3:16:25.3 0:13:45.4
15.
PRIVALINEC Matúš
Slávia Trenčín
SVK 3:17:08.8 0:14:29.0

Kontaktujte časomíru