seriál : serie logo

ČUS Jilemnická 50

Běžecké lyžování
DÁTUM :27 - 28.1.2024 MIESTO :Horní Mísečky
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
EHL Jaroslav
Wikov ski Skuhrov
CZE 2:17:47.7 0:00:00.0
2.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 2:18:18.9 0:00:31.2
3.
MELŠA Zdeněk
Skilauf team
CZE 2:22:06.4 0:04:18.7
4.
VACEK Jan
Rolníci - TJ ČZU Praha
CZE 2:23:26.9 0:05:39.2
5.
MALÍK Tomáš
SSC Železný Brod
CZE 2:23:59.2 0:06:11.4
6.
LEPKA Martin
Dolní Kalná
CZE 2:29:39.4 0:11:51.7
7.
TUČEK Martin
eD Silvini
CZE 2:31:25.6 0:13:37.8
8.
PAULU Jan
CZE 2:32:42.1 0:14:54.4
9.
MATOUŠEK Ondřej
Žižkovský tygři
CZE 2:36:44.6 0:18:56.9
10.
ANTOŠ Martin
Horolezecký oddíl Nová Paka
CZE 2:37:02.5 0:19:14.8
11.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 2:37:37.1 0:19:49.3
12.
REJSEK Ondřej
Želivák HK
CZE 2:41:23.5 0:23:35.8
13.
ZELENKA Petr
RopCzeSki Team Roprachtice
CZE 2:41:43.5 0:23:55.8
14.
RÜCKER Jakub
Skilauf team
CZE 2:44:02.8 0:26:15.1
15.
VEJNAR Josef
JOVE ROLLSKI Vysoké
CZE 2:44:29.5 0:26:41.7
16.
PACHOLÍK Jan
RopCzeSki Team Roprachtice
CZE 2:45:02.2 0:27:14.5
17.
MATULA Martin
CZE 2:47:16.0 0:29:28.2
18.
MICHÁLEK Martin
Žižkovský tygři
CZE 2:48:32.4 0:30:44.7
19.
ČAPEK Lubomír
KÚC Bikesport Ústí nad Labem
CZE 2:52:11.4 0:34:23.7
20.
LIBRE Kuba
CZE 2:53:29.8 0:35:42.0
21.
HALAMA Jan
TJ Sokol Skuhrov
CZE 2:53:50.9 0:36:03.2
22.
MALEČEK Martin
Žižkovský tygři
CZE 2:57:14.1 0:39:26.4
23.
SUCHÝ Jiří
CZE 2:58:09.4 0:40:21.6
24.
KLÍMA Pavel
Skilaufteam
CZE 2:58:59.8 0:41:12.1
25.
MATRAS Tomáš
SKI team VYSOČINA
CZE 3:03:33.8 0:45:46.1
26.
TEPLÝ Ondřej
Café Racers
CZE 3:05:40.6 0:47:52.8
27.
KLENOR Jan
CZE 3:11:25.3 0:53:37.5
28.
MRÁZ Pavel
TJ Slovan Praha Zdravotník
CZE 3:11:25.5 0:53:37.8
29.
BÖNISCH Radek
Atletika Uhříněves
CZE 3:12:56.0 0:55:08.3
30.
VESELÝ Jiří
Skaut Mustang Liberec
CZE 3:14:11.5 0:56:23.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HEJNÁ Anna Marie
eD system Silvini team
CZE 2:41:08.5 0:00:00.0
2.
KŘOUSTKOVÁ Vendula
TJ ČZU - Rolníci
CZE 2:57:25.4 0:16:16.9
3.
MADĚROVÁ Míša
eD Silvini
CZE 2:59:05.1 0:17:56.5
4.
BLAŽKOVÁ Jana
HO Jiskra Tanvald
CZE 4:03:59.3 1:22:50.8
5.
MALIŠOVÁ Karla
Sabzo
CZE 4:04:08.1 1:22:59.5

Kontaktujte časomíru