ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- 50 km absolútne
- 50 km po kategóriách
- 35 km absolútne
- 35 km po kategóriách
- 33 km absolútne
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Odstrkovadla po kategóriách
- 33 km - rodinné týmy
- 50 km - koeficient
- 35 km - koeficient
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HYNEK Kristián |
Elettroveneta-Corratec |
CZE | 1:47:03.1 | 0:00:00.0 |
2. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:49:43.6 | 0:02:40.5 |
3. | JOBÁNEK Jan |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 1:52:25.1 | 0:05:22.0 |
4. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:53:44.6 | 0:06:41.5 |
5. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:55:20.3 | 0:08:17.2 |
6. | MALÍK Michal |
Kc Kooperativa SG Jablonec nad. Nisou |
CZE | 1:56:09.8 | 0:09:06.7 |
7. | EBERL Filip |
HAVEX |
CZE | 1:56:56.6 | 0:09:53.5 |
8. | SPLÍTEK Martin |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:57:54.3 | 0:10:51.2 |
9. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:57:54.6 | 0:10:51.5 |
10. | BOHATA Tomáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:57:55.1 | 0:10:52.0 |
11. | VALÁŠEK Daniel |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:58:43.9 | 0:11:40.7 |
12. | BACHMAN Milan |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:00:02.8 | 0:12:59.7 |
13. | TVRDÍK Tomáš |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:00:05.1 | 0:13:02.0 |
14. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:00:14.1 | 0:13:11.0 |
15. | ŘEHÁK Martin |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:02:02.1 | 0:14:59.0 |
16. | SÁBLÍK Lukáš |
CZE | 2:02:44.6 | 0:15:41.5 | |
17. | KŘIVÁNEK Jiří |
PRESTIGE |
CZE | 2:02:45.3 | 0:15:42.2 |
18. | KLOUČEK František |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:02:46.1 | 0:15:43.0 |
19. | PEŠKA Pavel |
CBASE |
CZE | 2:02:47.6 | 0:15:44.5 |
20. | ČERNÝ Jan |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 2:03:07.8 | 0:16:04.7 |
21. | ČEPIČKA Matěj |
Remerx Merida Team Kolín |
CZE | 2:03:28.8 | 0:16:25.7 |
22. | SOUKUP David |
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM |
CZE | 2:03:44.8 | 0:16:41.7 |
23. | RYDVAL Jakub |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU |
CZE | 2:03:47.8 | 0:16:44.7 |
24. | DUDEK Ondřej |
APACHE BIKE RACE team |
CZE | 2:04:13.6 | 0:17:10.5 |
25. | ŘEHÁK Vít |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 2:05:38.8 | 0:18:35.7 |
26. | PIRUCH Martin |
inkospor-team.cz |
CZE | 2:05:40.8 | 0:18:37.7 |
27. | NOVÁK Petr |
4EVER-CYKLO BULIS |
CZE | 2:06:34.1 | 0:19:31.0 |
28. | TRMATA Štěpán |
alltraining.cz |
CZE | 2:06:40.6 | 0:19:37.5 |
29. | NETÍK Ivo |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:06:49.6 | 0:19:46.5 |
30. | TURNER Martin |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:06:53.6 | 0:19:50.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUNTOVÁ Vendula |
CZE | 2:25:40.1 | 0:00:00.0 | |
2. | RUDOLFOVÁ Tereza |
Vella Cycling |
CZE | 2:28:37.4 | 0:02:57.2 |
3. | CIBULKOVÁ Lenka |
LAWI Team |
CZE | 2:30:36.9 | 0:04:56.7 |
4. | PUGNEROVÁ Irena |
Mufloni PV |
CZE | 2:39:17.6 | 0:13:37.5 |
5. | TŮMOVÁ Michaela |
Neovize |
CZE | 2:39:32.9 | 0:13:52.7 |
6. | PREISLEROVÁ Karolína |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 2:41:47.9 | 0:16:07.7 |
7. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:45:18.6 | 0:19:38.5 |
8. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 2:50:14.1 | 0:24:34.0 |
9. | PEZOVÁ Hana |
SEAT IVOS Zlín |
CZE | 2:50:14.6 | 0:24:34.5 |
10. | PEŠINOVÁ Jitka |
Redpoint Pearl Izumi |
CZE | 2:51:03.6 | 0:25:23.5 |
11. | BEČVÁŘOVÁ Alice |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:51:11.1 | 0:25:31.0 |
12. | JIREŠOVÁ Nikola |
CZE | 2:52:15.9 | 0:26:35.7 | |
13. | VOGELOVÁ Dagmar |
CZE | 2:56:59.4 | 0:31:19.2 | |
14. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 3:01:08.9 | 0:35:28.7 |
15. | BUŠKOVÁ Leona |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 3:02:16.1 | 0:36:36.0 |
16. | BÍLKOVÁ Andrea |
alltraining.cz |
CZE | 3:07:18.4 | 0:41:38.2 |
17. | KOVÁŘOVÁ Petra |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:09:14.1 | 0:43:34.0 |
18. | BALÍKOVÁ Tereza |
cyklofit liberec |
CZE | 3:23:47.4 | 0:58:07.2 |
19. | VOLFOVÁ Hana |
CZE | 3:29:33.6 | 1:03:53.5 | |
20. | TESAŘOVÁ Simona |
TJ Ski Rudník |
CZE | 3:36:01.4 | 1:10:21.2 |
21. | ČERNÁ Betka |
CZE | 3:38:09.2 | 1:12:29.0 | |
22. | NOVÁ Johana |
Biketeam ČS |
CZE | 3:45:38.7 | 1:19:58.5 |
23. | SPUDILOVÁ Michala |
Česká Spořitelna MTB Hobby X |
CZE | 3:56:42.2 | 1:31:02.0 |
24. | HORÁKOVÁ Jana |
CZE | 4:04:08.9 | 1:38:28.8 | |
25. | DRHLÍKOVÁ Libuše |
CZE | 4:17:49.9 | 1:52:09.8 | |
26. | PELOVÁ Milena |
Česká spořitelna MTB Hobby B |
CZE | 4:22:23.9 | 1:56:43.8 |
27. | MACHOVÁ Zuzana |
CZE | 4:28:56.4 | 2:03:16.3 | |
28. | JAHELKOVÁ Renata |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 5:22:28.9 | 2:56:48.7 |
29. | PROVÁZKOVÁ Věra |
CZE | 5:41:59.1 | 3:16:18.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | DOLEŽAL Václav |
Česká spořitelna Specialized - Junior MTB Team |
CZE | 1:20:25.6 | 0:00:00.0 |
2. | SLAVÍK Lukáš |
APACHE BIKE RACE team |
CZE | 1:20:26.9 | 0:00:01.2 |
3. | POLMAN Dan |
lidé&Hory Duratec |
CZE | 1:20:29.1 | 0:00:03.5 |
4. | STUDENOVSKÝ Radek |
GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
CZE | 1:24:42.4 | 0:04:16.7 |
5. | ŠPIROCH Martin |
CZE | 1:24:43.1 | 0:04:17.5 | |
6. | VETTERLE Jan |
Apache Loko Trutnov |
CZE | 1:25:04.1 | 0:04:38.5 |
7. | ŠTĚPANÍK Jiří |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 1:25:10.1 | 0:04:44.5 |
8. | JANEČEK Pavel |
FIBEKO |
CZE | 1:25:23.6 | 0:04:58.0 |
9. | SEDLÁČEK Jiří |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:25:26.9 | 0:05:01.2 |
10. | KOLÁŘ Patrik |
CZE | 1:25:39.4 | 0:05:13.7 | |
11. | PECH Martin |
SYMBIO+GIANT |
CZE | 1:25:42.9 | 0:05:17.2 |
12. | WISNEWSKI Tomasz |
Rainbow Pro Racing Team |
POL | 1:25:44.6 | 0:05:19.0 |
13. | VOSÁTKA Tomáš |
RockMachine - Cyklomax |
CZE | 1:25:53.9 | 0:05:28.2 |
14. | ŠUBR Martin |
Carla-kupkolo.cz |
CZE | 1:27:20.6 | 0:06:55.0 |
15. | CHARVÁT Jenda |
Spartak Vrchlabí |
CZE | 1:27:44.6 | 0:07:19.0 |
16. | NOVÁK Radek |
GS cyklo JIstebnice |
CZE | 1:28:14.4 | 0:07:48.7 |
17. | KUDRNÁČ Vojtěch |
CZE | 1:28:17.4 | 0:07:51.8 | |
18. | LEPKA Martin |
Yellow House |
CZE | 1:28:21.9 | 0:07:56.2 |
19. | BENEŠ Radek |
FIBEKO |
CZE | 1:29:42.1 | 0:09:16.5 |
20. | JANÍK Lukáš |
Cyklo Mapei Kankovsky |
CZE | 1:29:44.1 | 0:09:18.5 |
21. | KLEIN Martin |
CZE | 1:31:39.1 | 0:11:13.5 | |
22. | FIGURA Lukáš |
AVELIMTB |
CZE | 1:32:34.9 | 0:12:09.2 |
23. | HORČIČKO František |
ELEVEN TEST TEAM |
CZE | 1:32:40.4 | 0:12:14.7 |
24. | ELIÁŠ Ondřej |
CZE | 1:33:25.6 | 0:13:00.0 | |
25. | PLNÝ David |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 1:34:04.6 | 0:13:39.0 |
26. | PEJŠA Robert |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 1:34:04.9 | 0:13:39.2 |
27. | FEJFAR Jakub |
APACHE BIKE RACE team |
CZE | 1:35:13.4 | 0:14:47.7 |
28. | SEDLÁČEK Vojtěch |
AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:35:22.1 | 0:14:56.5 |
29. | DOLEŽAL Vladislav |
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized-Junior MTB Team |
CZE | 1:36:29.4 | 0:16:03.7 |
30. | BALAJKA Ondřej |
fajný dizajn |
CZE | 1:36:40.6 | 0:16:15.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VIDROVÁ Kristýna |
NORDIC ACADEMY- Škola běžeckého lyžování |
CZE | 1:47:50.4 | 0:00:00.0 |
2. | VEJNAROVÁ Zdena |
CZE | 1:49:02.4 | 0:01:12.0 | |
3. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
Alpine Pro - Author team |
CZE | 1:51:33.4 | 0:03:43.0 |
4. | ŘÁDOVÁ Martina |
CZE | 1:51:41.6 | 0:03:51.2 | |
5. | TŮMOVÁ Jana |
skimb |
CZE | 1:52:33.4 | 0:04:43.0 |
6. | ŠERTLEROVÁ Klára |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:53:11.4 | 0:05:21.0 |
7. | HRNČÍŘOVÁ Lucie |
CZE | 1:56:27.4 | 0:08:37.0 | |
8. | RYŠAVÁ Žaneta |
villa Hubertus |
CZE | 1:56:45.1 | 0:08:54.7 |
9. | MIKULOVÁ Alžběta |
CZE | 2:02:14.4 | 0:14:24.0 | |
10. | PIBYLOVÁ Petra |
OK MTB TEAM Pardubice |
CZE | 2:06:10.1 | 0:18:19.7 |
11. | SPORYSCHOVÁ Eva |
CZE | 2:06:21.9 | 0:18:31.5 | |
12. | ULÍKOVÁ Martina |
CZE | 2:08:50.9 | 0:21:00.5 | |
13. | MATULKOVÁ Jana |
CZE | 2:11:07.4 | 0:23:17.0 | |
14. | TRČKOVÁ Daniela |
ČS Bike team |
CZE | 2:13:54.9 | 0:26:04.5 |
15. | NOVOTNÁ Barbora |
CZE | 2:14:03.4 | 0:26:13.0 | |
16. | VOKAČOVA Kateřina |
KAH sport Vrchlabi |
CZE | 2:15:10.4 | 0:27:20.0 |
17. | VAŠINOVÁ Renata |
NN Bike Team |
CZE | 2:16:04.6 | 0:28:14.2 |
18. | HUBÁLKOVÁ Petra |
CZE | 2:17:58.4 | 0:30:08.0 | |
19. | HOROCHOVSKÁ Martina |
CZE | 2:18:02.9 | 0:30:12.5 | |
20. | LAMAČOVÁ Alžběta |
BezTeamu |
CZE | 2:21:54.1 | 0:34:03.7 |
21. | KOMÁRKOVÁ Jitka |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 2:26:48.9 | 0:38:58.5 |
22. | KORMANCOVÁ Karolína |
CZE | 2:27:48.2 | 0:39:57.7 | |
23. | MYŠKOVÁ Klára |
MH-Cyklon |
CZE | 2:31:06.2 | 0:43:15.7 |
24. | TOMANOVÁ Helena |
ŠkodaAuto team |
CZE | 2:31:06.2 | 0:43:15.8 |
25. | TOMANÍKOVÁ Eva |
CZE | 2:31:06.4 | 0:43:16.0 | |
26. | KRÁL Jiří |
CZE | 2:32:00.4 | 0:44:10.0 | |
27. | KRČKOVÁ Karolina |
CZE | 2:32:55.9 | 0:45:05.5 | |
28. | MAKALOUŠOVÁ Hana |
M sport Špindlerův Mlýn |
CZE | 2:43:11.4 | 0:55:21.0 |
29. | JEŽKOVÁ Ivana |
CZE | 2:45:25.4 | 0:57:35.0 | |
30. | HAVLÍKOVÁ Martina |
CZE | 2:47:01.7 | 0:59:11.2 |
Preteky seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka České spořitelny
- Valtické Cyklobraní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny