Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | najezd | # | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6. kolo | # | 8. kolo | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | najezd | # | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6. kolo | # | 8. kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | KULHAVÝ Jaroslav | 1985 | Specialized Racing | 1. / Muži Elita | 1:35:55.6 | 0:00:00.0 | 0:02:47.6 [1] | 1 | 12:56.3 [1] | 1 | 13:12.5 [2] | 1 | 13:13.1 [2] | 1 | 0:13:17.6 [2] | 1 | 13:12.5 [1] | 1 | 13:33.0 [1] | 1 | 13:43.0 [1] | 1 | ||
2 | 5 | NOVÁK Jiří | 1985 | BETCH.NL SUPERIOR MTB TEAM | 2. / Muži Elita | 1:36:41.6 | 0:00:46.0 | 0:02:55.7 [4] | 4 | 13:01.4 [2] | 2 | 13:12.4 [1] | 2 | 13:10.4 [1] | 2 | 0:13:16.5 [1] | 2 | 13:24.2 [3] | 2 | 13:39.0 [2] | 2 | 14:02.0 [7] | 2 | ||
3 | 9 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 1. / MU23 | 1:38:46.4 | 0:02:50.8 | 1:06:40.1 [46] | 46 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 3 | ||
4 | 4 | BOUDNÝ Pavel | 1982 | Česká spořitelna Specialized | 3. / Muži Elita | 1:39:19.7 | 0:03:24.1 | 0:03:07.7 [10] | 10 | 13:19.3 [4] | 7 | 13:36.2 [5] | 5 | 13:30.4 [3] | 5 | 0:13:48.0 [6] | 3 | 13:51.4 [5] | 3 | 14:05.1 [5] | 3 | 14:01.6 [6] | 4 | ||
5 | 7 | PANHUYZEN Kevin | 1994 | TREK - KMC TRADE TEAM | 2. / MU23 | 1:39:46.3 | 0:03:50.7 | 0:02:59.4 [5] | 5 | 13:21.7 [5] | 4 | 13:44.1 [7] | 6 | 13:50.2 [8] | 6 | 0:13:48.5 [7] | 6 | 13:51.2 [4] | 4 | 14:10.0 [7] | 4 | 14:01.2 [5] | 5 | ||
6 | 11 | EBERL Filip | 1982 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 4. / Muži Elita | 1:39:59.3 | 0:04:03.7 | 0:02:55.1 [3] | 3 | 13:30.4 [7] | 5 | 13:36.7 [6] | 4 | 13:30.7 [4] | 4 | 0:13:57.1 [9] | 4 | 14:12.8 [16] | 6 | 14:11.4 [8] | 5 | 14:05.1 [8] | 6 | ||
7 | 21 | VASTL Jan | 1995 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 3. / MU23 | 1:40:09.9 | 0:04:14.3 | 0:02:59.7 [6] | 6 | 13:25.8 [6] | 5 | 13:22.1 [3] | 3 | 13:42.5 [5] | 3 | 0:14:09.8 [12] | 5 | 13:59.2 [9] | 5 | 14:22.1 [12] | 6 | 14:08.7 [11] | 7 | ||
8 | 8 | ULMAN Matouš | 1984 | Česká spořitelna Specialized | 5. / Muži Elita | 1:40:33.4 | 0:04:37.8 | 0:03:26.0 [21] | 21 | 13:51.7 [10] | 12 | 13:46.6 [8] | 11 | 13:43.7 [6] | 11 | 0:13:49.5 [8] | 9 | 14:03.2 [10] | 9 | 13:45.8 [4] | 7 | 14:06.9 [9] | 8 | ||
9 | 15 | KANĚRA Michal | 1986 | GHOST RUBENA racing team | 6. / Muži Elita | 1:41:00.9 | 0:05:05.3 | 0:03:15.2 [14] | 14 | 13:40.5 [9] | 9 | 13:50.2 [11] | 10 | 13:59.3 [9] | 10 | 0:13:45.6 [4] | 8 | 14:07.7 [11] | 8 | 14:33.1 [15] | 9 | 13:49.3 [2] | 9 | ||
10 | 14 | MALÍK Michal | 1989 | Nilfisk ALTO pro cycling | 7. / Muži Elita | 1:41:10.3 | 0:05:14.7 | 0:03:10.8 [11] | 11 | 13:52.4 [11] | 10 | 13:32.4 [4] | 8 | 13:44.4 [7] | 7 | 0:13:57.9 [10] | 7 | 14:12.5 [14] | 7 | 14:31.9 [14] | 8 | 14:08.0 [10] | 10 | ||
11 | 77 | KOWAL Mariusz | 1978 | JBG - 2 PROFESSIONAL MTB TEAM | 8. / Muži Elita | 1:41:13.4 | 0:05:17.8 | 0:03:06.3 [8] | 8 | 13:37.5 [8] | 8 | 13:55.7 [12] | 9 | 14:00.0 [10] | 9 | 0:14:05.1 [11] | 10 | 14:10.4 [13] | 10 | 14:20.4 [11] | 10 | 13:58.0 [4] | 11 | ||
12 | 23 | BOGAR Kryštof | 1994 | BETCH.NL SUPERIOR BRENTJENS MTB RACING TEAM | 4. / MU23 | 1:41:25.8 | 0:05:30.2 | 0:03:06.8 [9] | 9 | 13:12.0 [3] | 3 | 13:49.1 [10] | 7 | 14:30.0 [16] | 8 | 0:14:27.4 [15] | 11 | 14:19.3 [18] | 11 | 14:05.3 [6] | 11 | 13:55.9 [3] | 12 | ||
13 | 80 | ESCARCEGA SALAZAR Jose Juan | 1981 | Alubike krbo cycling team | 9. / Muži Elita | 1:44:20.3 | 0:08:24.7 | 0:03:19.3 [15] | 15 | 14:29.7 [16] | 15 | 14:06.9 [14] | 13 | 14:19.5 [12] | 13 | 0:14:21.3 [13] | 13 | 14:12.5 [14] | 12 | 14:36.4 [16] | 12 | 14:54.7 [13] | 13 | ||
14 | 18 | TVRDÍK Tomáš | 1985 | Nilfisk ALTO pro cycling | 10. / Muži Elita | 1:44:39.4 | 0:08:43.8 | 0:03:19.7 [16] | 16 | 14:10.4 [12] | 14 | 14:31.9 [17] | 14 | 14:28.4 [15] | 14 | 0:14:46.1 [17] | 14 | 14:40.2 [24] | 14 | 14:19.4 [10] | 14 | 14:23.3 [12] | 14 | ||
15 | 19 | SKALICKÝ Pavel | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 5. / MU23 | 1:45:24.8 | 0:09:29.2 | 0:02:51.5 [2] | 2 | 14:23.5 [14] | 11 | 14:04.3 [13] | 12 | 14:17.9 [11] | 12 | 0:14:27.1 [14] | 12 | 14:58.7 [28] | 13 | 15:01.4 [20] | 13 | 15:20.4 [16] | 15 | ||
16 | 61 | JONES Carl | 1988 | NZXC Racing | 11. / Muži Elita | 1:46:37.8 | 0:10:42.2 | 0:02:59.7 [6] | 6 | 15:57.5 [37] | 27 | 13:47.8 [9] | 19 | 15:15.5 [28] | 21 | 0:13:47.7 [5] | 16 | 14:08.7 [12] | 15 | 14:38.4 [17] | 15 | 16:02.5 [18] | 16 | ||
17 | 64 | ADEL Filip | 1990 | Superior Rubena Team | 12. / Muži Elita | 1:46:56.5 | 0:11:00.9 | 0:03:37.9 [27] | 27 | 14:23.6 [15] | 16 | 14:30.0 [16] | 17 | 14:41.4 [18] | 17 | 0:14:54.1 [22] | 18 | 14:56.7 [26] | 17 | 14:55.8 [18] | 16 | 14:57.0 [14] | 17 | ||
18 | 24 | BARTÁK Tomáš | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 6. / MU23 | 1:47:11.3 | 0:11:15.7 | 0:03:13.6 [13] | 13 | 14:56.0 [23] | 18 | 14:32.6 [18] | 18 | 14:35.9 [17] | 18 | 0:14:50.8 [19] | 19 | 14:55.5 [25] | 18 | 14:56.8 [19] | 17 | 15:10.1 [15] | 18 | ||
19 | 75 | STOŠEK Martin | 1994 | SRAM RUBENA TREK | 7. / MU23 | 1:47:42.3 | 0:11:46.7 | 0:03:39.5 [29] | 29 | 14:31.6 [17] | 20 | 14:08.3 [15] | 16 | 14:24.1 [13] | 15 | 0:14:49.6 [18] | 15 | 15:16.9 [31] | 16 | 15:22.6 [21] | 19 | 15:29.7 [17] | 19 | ||
20 | 25 | KOVÁŘ Radim | 1993 | Superior Rubena Team | 8. / MU23 | 1:50:18.8 | 0:14:23.2 | 0:03:11.7 [12] | 12 | 14:18.0 [13] | 13 | 14:33.4 [19] | 15 | 14:45.7 [19] | 16 | 0:15:13.6 [26] | 17 | 15:09.1 [30] | 19 | 16:11.3 [22] | 22 | 16:56.0 [19] | 20 | ||
21 | 68 | RAFAL Alchimowicz | 1986 | KTM RACING TEAM ZLOTY STOK | 13. / Muži Elita | 1:32:10.0 | - 1 Lap(s) | 0:03:26.0 [21] | 21 | 14:38.0 [18] | 17 | 14:47.8 [23] | 20 | 14:57.3 [21] | 20 | 0:15:17.3 [31] | 21 | 15:18.1 [32] | 25 | 13:45.4 [3] | 18 | --- | --- | ||
22 | 30 | PAUR Ondřej | 1991 | AUTHOR TEAM STUPNO | 14. / Muži Elita | 1:32:39.0 | - 1 Lap(s) | 0:03:40.4 [30] | 30 | 14:47.5 [19] | 21 | 14:35.1 [20] | 22 | 14:26.7 [14] | 19 | 0:15:15.4 [28] | 20 | 15:41.1 [34] | 26 | 14:12.7 [9] | 20 | --- | --- | ||
22 | 49 | KOTRLA Michal | 1986 | VALMEZBIKE RACING | 14. / Muži Elita | 1:32:39.0 | - 1 Lap(s) | 0:03:45.1 [31] | 31 | 14:55.7 [22] | 24 | 14:42.9 [21] | 23 | 14:52.3 [20] | 23 | 0:14:59.3 [23] | 22 | 14:58.4 [27] | 23 | 14:25.2 [13] | 20 | --- | --- | ||
24 | 83 | BEBČÁK Jozef | 1993 | CYKLOKLUB Turzovka | 9. / MU23 | 1:17:26.0 | - 2 Lap(s) | 0:03:21.5 [17] | 17 | 14:49.3 [20] | 19 | 14:45.8 [22] | 21 | 15:10.8 [25] | 22 | 0:15:19.8 [32] | 23 | 13:58.7 [8] | 20 | --- | --- | --- | --- | ||
25 | 70 | ZAVOLOKIN Oleksii | 1995 | --- | 10. / MU23 | 1:17:44.0 | - 2 Lap(s) | 0:03:50.7 [35] | 35 | 15:08.4 [26] | 29 | 14:48.9 [24] | 27 | 15:12.2 [26] | 26 | 0:14:51.8 [21] | 24 | 13:51.9 [6] | 21 | --- | --- | --- | --- | ||
26 | 79 | ESCARCEGA SALAZAR Marco Antonio | 1985 | Alubike krbo cycling team | 16. / Muži Elita | 1:18:02.0 | - 2 Lap(s) | 0:03:35.4 [24] | 24 | 15:32.0 [32] | 30 | 15:01.4 [26] | 29 | 15:30.3 [34] | 27 | 0:15:09.9 [25] | 28 | 13:12.9 [2] | 22 | --- | --- | --- | --- | ||
27 | 29 | LUKEŠ Daniel | 1994 | AUTHOR TEAM STUPNO | 11. / MU23 | 1:18:23.0 | - 2 Lap(s) | 0:03:51.9 [37] | 37 | 14:54.4 [21] | 26 | 14:49.5 [25] | 25 | 15:05.1 [24] | 24 | 0:15:13.6 [26] | 25 | 14:28.4 [21] | 24 | --- | --- | --- | --- | ||
28 | 78 | VALADEZ ORTIZ Miquel | 1985 | Bear Valley Bikes | 17. / Muži Elita | 1:19:09.0 | - 2 Lap(s) | 0:03:34.7 [23] | 23 | 15:24.0 [29] | 28 | 15:13.0 [30] | 30 | 15:28.8 [33] | 28 | 0:15:15.5 [29] | 29 | 14:12.9 [17] | 27 | --- | --- | --- | --- | ||
29 | 45 | ANDRLE David | 1991 | VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM | 18. / Muži Elita | 1:19:38.0 | - 2 Lap(s) | 0:03:38.8 [28] | 28 | 15:06.2 [25] | 25 | 15:12.1 [29] | 28 | 16:04.4 [38] | 29 | 0:15:02.2 [24] | 30 | 14:34.2 [22] | 28 | --- | --- | --- | --- | ||
30 | 71 | KAZANTSEV Kirill | 1986 | National Team | 19. / Muži Elita | 1:19:41.0 | - 2 Lap(s) | 0:03:24.1 [19] | 19 | 15:11.5 [27] | 23 | 15:01.6 [27] | 26 | 15:22.0 [30] | 25 | 0:15:36.7 [35] | 27 | 15:05.0 [29] | 29 | --- | --- | --- | --- | ||
31 | 48 | KUBÍN Filip | 1995 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 20. / Muži Elita | 1:20:13.0 | - 2 Lap(s) | 0:03:24.7 [20] | 20 | 15:04.5 [24] | 22 | 15:03.5 [28] | 24 | 17:29.2 [43] | 35 | 0:15:16.2 [30] | 33 | 13:54.8 [7] | 30 | --- | --- | --- | --- | ||
32 | 50 | LAVIČKA Adam | 1995 | UNIQA JIHLAVA | 21. / Muži Elita | 1:20:19.0 | - 2 Lap(s) | 0:03:53.6 [39] | 39 | 15:18.7 [28] | 32 | 15:23.1 [31] | 31 | 15:32.3 [35] | 31 | 0:15:33.1 [34] | 31 | 14:38.1 [23] | 31 | --- | --- | --- | --- | ||
33 | 31 | DANĚK Jiří | 1993 | Česká spořitelna Specialized | 12. / MU23 | 1:20:42.0 | - 2 Lap(s) | 0:03:36.5 [26] | 26 | 15:35.2 [33] | 31 | 15:43.5 [36] | 33 | 15:40.1 [37] | 33 | 0:15:43.1 [36] | 34 | 14:23.5 [20] | 32 | --- | --- | --- | --- | ||
34 | 66 | KOUDELKA Petr | 1981 | KONA CYCLING POINT | 22. / Muži Elita | 1:20:46.0 | - 2 Lap(s) | 0:03:50.4 [34] | 34 | 15:25.4 [30] | 33 | 15:27.3 [33] | 32 | 15:21.0 [29] | 30 | 0:16:19.8 [37] | 35 | 14:22.0 [19] | 33 | --- | --- | --- | --- | ||
35 | 41 | JEŽEK Petr | 1992 | HNÍZDIL TEAM | 13. / MU23 | 1:21:28.0 | - 2 Lap(s) | 0:03:57.4 [41] | 41 | 15:38.9 [34] | 35 | 15:26.1 [32] | 34 | 15:32.6 [36] | 32 | 0:15:29.8 [33] | 32 | 15:23.1 [33] | 34 | --- | --- | --- | --- | ||
36 | 36 | PIHULAK Lukasz | 1990 | MTB - SILESIA RYBNIK | 23. / Muži Elita | 1:04:11.0 | - 3 Lap(s) | 0:03:57.8 [42] | 42 | 15:55.1 [36] | 38 | 15:31.2 [34] | 36 | 15:22.6 [31] | 34 | 0:13:24.2 [3] | 26 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
37 | 43 | KUBELKA Petr | 1995 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 24. / Muži Elita | 1:07:01.0 | - 3 Lap(s) | 0:03:50.7 [35] | 35 | 16:05.7 [39] | 39 | 15:47.5 [37] | 37 | 16:25.9 [40] | 38 | 0:14:51.1 [20] | 36 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
38 | 63 | KACILOWICZ Mateusz | 1987 | WOJCZAL- BIKE | 25. / Muži Elita | 1:07:33.0 | - 3 Lap(s) | 0:03:48.7 [32] | 32 | 16:21.8 [41] | 42 | 16:28.0 [40] | 41 | 16:21.9 [39] | 42 | 0:14:32.5 [16] | 37 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
39 | 82 | ŽNIVA Ondřej | 1993 | BIKE PRO RACING | 14. / MU23 | 1:09:31.0 | - 3 Lap(s) | 0:03:59.2 [43] | 43 | 15:51.6 [35] | 37 | 16:17.8 [38] | 38 | 16:51.6 [41] | 41 | 0:16:30.7 [38] | 38 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
40 | 81 | PIHULAK Mateusz | 1995 | MTB - SILESIA RYBNIK | 15. / MU23 | 0:51:35.0 | - 4 Lap(s) | 0:03:56.5 [40] | 40 | 15:59.9 [38] | 39 | 16:40.6 [42] | 40 | 14:57.9 [22] | 36 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
41 | 69 | SZYMCZUK Lukasz | 1995 | KKW JAMA WAŁBRZYCH | 16. / MU23 | 0:51:41.0 | - 4 Lap(s) | 0:03:23.6 [18] | 18 | 16:21.5 [40] | 36 | 16:40.4 [41] | 39 | 15:15.4 [27] | 37 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
42 | 72 | GOLOVACHSHENKO Artyom | 1988 | National Team | 26. / Muži Elita | 0:52:19.0 | - 4 Lap(s) | 0:03:52.9 [38] | 38 | 15:27.9 [31] | 34 | 15:42.5 [35] | 35 | 17:15.6 [42] | 39 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
43 | 52 | WOLNY Sebastian | 1991 | MKS 11 Jelenia Góra | 27. / Muži Elita | 0:52:59.0 | - 4 Lap(s) | 0:03:35.5 [25] | 25 | 16:34.0 [42] | 41 | 17:21.0 [43] | 42 | 15:28.4 [32] | 40 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
44 | 74 | KOVALCHUK Sergey | 1994 | National Team | 17. / MU23 | 0:54:11.0 | - 4 Lap(s) | 0:03:50.0 [33] | 33 | 17:29.1 [44] | 44 | 17:52.5 [44] | 44 | 14:59.3 [23] | 43 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
45 | 53 | VEJDA Michal | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 18. / MU23 | 0:38:11.0 | - 5 Lap(s) | 0:04:02.9 [44] | 44 | 17:45.8 [45] | 45 | 16:22.2 [39] | 43 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
46 | 73 | AKHMETOV Galym | 1995 | National Team | 19. / MU23 | 0:40:28.0 | - 5 Lap(s) | 0:04:05.3 [45] | 45 | 17:06.8 [43] | 43 | 19:15.8 [45] | 45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 2 | NESVADBA Jan | 1991 | Superior Rubena Team | . / Muži Elita | DNF | --- | 0:02:45.5 [-] | --- | 18:30.1 [-] | --- | 31:47.6 [-] | --- | 45:19.2 [-] | --- | 0:59:05.7 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 33 | ŠELLER Luděk | 1995 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | . / Muži Elita | DNF | --- | 0:03:04.1 [-] | --- | 17:15.9 [-] | --- | 31:38.8 [-] | --- | 46:03.8 [-] | --- | 1:02:00.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 44 | ŘEHÁK Martin | 1991 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | . / Muži Elita | DNF | --- | 0:03:47.2 [-] | --- | 19:47.5 [-] | --- | 35:31.9 [-] | --- | 51:37.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 54 | KEC Jan | 1990 | Superior Brentjens MTB Team | . / Muži Elita | DNF | --- | 0:03:41.2 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 55 | KRZYSZTOF Baran | 1988 | mks jelenia góra | . / Muži Elita | DNF | --- | 0:03:31.3 [-] | --- | 18:56.9 [-] | --- | 35:13.2 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 56 | VOBECKÝ Zdeněk | 1989 | ELEVEN - RUBENA TEST TEAM | . / Muži Elita | DNF | --- | 0:03:15.8 [-] | --- | 17:36.4 [-] | --- | 32:35.9 [-] | --- | 47:19.0 [-] | --- | 1:02:37.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 57 | DE BACKER Jonas | 1990 | Vanomobil mtb cycling team | . / Muži Elita | DNF | --- | 0:02:54.1 [-] | --- | 17:18.9 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 65 | JOBÁNEK Jan | 1983 | Superior Rubena Team | . / Muži Elita | DNF | --- | 0:03:29.6 [-] | --- | 18:28.1 [-] | --- | 33:11.8 [-] | --- | 48:40.3 [-] | --- | 1:05:39.4 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 67 | ALEKSANDER Marek | 1995 | KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK | . / MU23 | DNF | --- | 0:03:38.4 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 76 | CINK Ondřej | 1990 | Multivan Merida Biking Team | . / Muži Elita | DNF | --- | 0:03:02.3 [-] | --- | 16:15.1 [-] | --- | 29:58.5 [-] | --- | 44:09.8 [-] | --- | 0:58:34.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |