Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6. kolo | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6. kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | NOVÁK Jiří | 1985 | BETCH.NL SUPERIOR MTB TEAM | 1. / Muži Elita | 1:33:56.0 | 0:00:00.0 | 13:08.0 [3] | 3 | 13:13.8 [2] | 2 | 13:34.0 [4] | 2 | 0:13:25.3 [1] | 1 | 13:29.9 [1] | 1 | 13:13.8 [1] | 1 | ||
2 | 6 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | SRAM RUBENA TREK | 2. / Muži Elita | 1:35:00.0 | 0:01:04.0 | 13:26.1 [5] | 5 | 12:50.8 [1] | 1 | 13:33.3 [3] | 1 | 0:13:32.1 [2] | 2 | 13:34.8 [2] | 2 | 13:54.6 [2] | 2 | ||
3 | 3 | NESVADBA Jan | 1991 | Superior Rubena Team | 3. / Muži Elita | 1:36:07.8 | 0:02:11.8 | 13:05.6 [1] | 1 | 13:17.7 [3] | 3 | 13:33.2 [2] | 3 | 0:13:35.1 [3] | 3 | 14:02.1 [3] | 3 | 14:14.2 [3] | 3 | ||
4 | 1 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 1. / MU23 | 1:36:47.8 | 0:02:51.8 | 13:06.2 [2] | 2 | 13:21.0 [5] | 4 | 13:30.3 [1] | 4 | 0:13:52.6 [4] | 4 | 14:14.7 [4] | 4 | 14:22.1 [4] | 4 | ||
5 | 2 | EBERL Filip | 1982 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 4. / Muži Elita | 1:38:40.6 | 0:04:44.6 | 13:26.8 [6] | 6 | 13:43.6 [6] | 6 | 13:52.7 [6] | 6 | 0:14:01.7 [6] | 6 | 14:19.7 [5] | 6 | 14:28.1 [5] | 5 | ||
6 | 5 | VASTL Jan | 1995 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 2. / MU23 | 1:40:14.5 | 0:06:18.5 | 13:08.9 [4] | 4 | 13:20.6 [4] | 5 | 13:39.4 [5] | 5 | 0:14:01.3 [5] | 5 | 14:34.4 [6] | 5 | 15:32.2 [13] | 6 | ||
7 | 10 | SKALICKÝ Pavel | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 3. / MU23 | 1:40:46.2 | 0:06:50.2 | 13:35.0 [8] | 8 | 13:53.3 [7] | 7 | 14:04.9 [8] | 8 | 0:14:53.7 [9] | 8 | 14:53.8 [7] | 8 | 14:50.3 [7] | 8 | ||
8 | 8 | MALÍK Michal | 1989 | Nilfisk ALTO pro cycling | 5. / Muži Elita | 1:41:47.5 | 0:07:51.5 | 13:28.4 [7] | 7 | 14:00.5 [8] | 8 | 13:57.8 [7] | 7 | 0:14:33.2 [7] | 7 | 14:57.6 [8] | 7 | 14:57.8 [8] | 7 | ||
9 | 35 | VOBECKÝ Zdeněk | 1989 | ELEVEN - RUBENA TEST TEAM | 6. / Muži Elita | 1:42:54.7 | 0:08:58.7 | 14:00.6 [10] | 10 | 14:32.9 [10] | 10 | 14:30.5 [9] | 10 | 0:14:35.8 [8] | 9 | 15:08.3 [10] | 9 | 15:17.6 [11] | 9 | ||
10 | 25 | PAUR Ondřej | 1991 | AUTHOR TEAM STUPNO | 7. / Muži Elita | 1:42:59.0 | 0:09:03.0 | 14:12.3 [11] | 11 | 14:42.3 [12] | 11 | 14:43.4 [12] | 11 | 0:15:09.6 [12] | 12 | 15:14.9 [11] | 12 | 14:43.9 [6] | 11 | ||
11 | 13 | STOŠEK Martin | 1994 | SRAM RUBENA TREK | 4. / MU23 | 1:43:23.1 | 0:09:27.1 | 13:43.3 [9] | 9 | 14:30.7 [9] | 9 | 14:37.5 [10] | 9 | 0:15:08.7 [11] | 10 | 15:20.9 [12] | 10 | 15:01.1 [9] | 10 | ||
12 | 24 | LUKEŠ Daniel | 1994 | AUTHOR TEAM STUPNO | 5. / MU23 | 1:44:44.8 | 0:10:48.8 | 14:25.5 [14] | 14 | 14:41.2 [11] | 12 | 14:40.5 [11] | 12 | 0:14:55.3 [10] | 11 | 15:00.1 [9] | 11 | 15:07.3 [10] | 12 | ||
13 | 37 | LAVIČKA Adam | 1995 | UNIQA JIHLAVA | 6. / MU23 | 1:46:40.0 | 0:12:44.0 | 14:23.0 [13] | 13 | 15:07.2 [16] | 15 | 14:55.2 [13] | 14 | 0:15:11.0 [13] | 13 | 15:33.1 [14] | 13 | 15:32.1 [12] | 13 | ||
14 | 27 | KOTRLA Michal | 1986 | VALMEZBIKE RACING | 8. / Muži Elita | 1:46:59.3 | 0:13:03.3 | 14:22.1 [12] | 12 | 15:03.3 [14] | 13 | 14:57.1 [14] | 13 | 0:15:29.0 [15] | 14 | 15:21.7 [13] | 14 | 15:47.7 [14] | 14 | ||
15 | 46 | HAMAN Martin | 1984 | Superior Brentjens MTB Team | 9. / Muži Elita | 1:49:01.2 | 0:15:05.2 | 14:36.7 [16] | 16 | 15:16.3 [17] | 17 | 15:20.7 [16] | 17 | 0:15:28.6 [14] | 16 | 15:45.7 [15] | 15 | 15:59.5 [15] | 15 | ||
16 | 38 | KOUDELKA Petr | 1981 | KONA CYCLING POINT | 10. / Muži Elita | 1:50:46.9 | 0:16:50.9 | 14:27.7 [15] | 15 | 15:01.4 [13] | 14 | 15:30.9 [17] | 16 | 0:15:42.8 [17] | 17 | 15:54.6 [16] | 16 | 16:54.4 [16] | 16 | ||
17 | 16 | BARTÁK Tomáš | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 7. / MU23 | 1:35:45.2 | - 1 Lap(s) | 14:37.4 [17] | 17 | 15:04.3 [15] | 16 | 15:10.8 [15] | 15 | 0:15:38.5 [16] | 15 | 16:45.1 [18] | 17 | 18:29.1 [17] | 17 | ||
18 | 41 | KUBELKA Petr | 1995 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 8. / MU23 | 1:21:36.4 | - 2 Lap(s) | 14:47.1 [19] | 19 | 18:01.8 [20] | 19 | 16:14.6 [18] | 19 | 0:16:03.1 [18] | 19 | 16:29.8 [17] | 18 | --- | --- | ||
19 | 44 | CÍSAŘ Vojtěch | 1994 | Superior Brentjens MTB Team | 9. / MU23 | 1:22:01.2 | - 2 Lap(s) | 14:42.6 [18] | 18 | 15:43.5 [18] | 18 | 16:26.7 [19] | 18 | 0:16:59.5 [19] | 18 | 18:08.9 [19] | 19 | --- | --- | ||
20 | 47 | VEJDA Michal | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 10. / MU23 | 1:09:49.9 | - 3 Lap(s) | 16:28.6 [20] | 20 | 16:40.3 [19] | 20 | 17:18.5 [20] | 20 | 0:19:22.5 [20] | 20 | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 19 | KOVÁŘ Radim | 1993 | Superior Rubena Team | . / MU23 | DNF | --- | 13:36.9 [-] | --- | 27:29.3 [-] | --- | 41:33.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 42 | KUBÍN Filip | 1995 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | . / MU23 | DNF | --- | 14:29.2 [-] | --- | 31:37.6 [-] | --- | 47:10.1 [-] | --- | 1:03:22.3 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 48 | KLOS Viktor | 1992 | SK BAGBIKE RUBING | . / MU23 | DNF | --- | 14:46.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 43 | ŠELLER Luděk | 1995 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | . / MU23 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |