Prestigio Aquathlon Bratislava

Triatlon
DÁTUM :11.5.2014 MIESTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Beh #
1 101 detail pretekára FAZEKAŠ Tadeáš 1996 Šk Atóm Levice 1. /  Juniori 0:16:10.0 0:00:00.0 05:55.5 [1] 1 00:20.9 [3] 1 09:53.6 [1] 1
2 104 detail pretekára VERBOVSKÝ Matúš 1998 Šk Atóm Levice 1. /  Dorastenci 0:16:32.7 0:00:22.7 05:57.6 [3] 3 00:23.0 [6] 3 10:12.1 [2] 2
3 150 detail pretekára CIDORÍK Jozef 1997 Slavia Šg Trenčín 2. /  Dorastenci 0:16:44.5 0:00:34.5 05:56.2 [2] 2 00:24.3 [8] 2 10:24.0 [5] 3
4 127 detail pretekára SIMONIDES Samuel 1998 Aquapark-triatlon Turč. Teplice 3. /  Dorastenci 0:17:34.9 0:01:24.9 06:35.3 [8] 8 00:36.9 [23] 10 10:22.7 [3] 4
5 129 detail pretekára ŠPIRIAK Matej 1998 Aquapark-triatlon Turč. Teplice 4. /  Dorastenci 0:17:38.4 0:01:28.4 06:39.7 [10] 10 00:35.1 [21] 13 10:23.6 [4] 5
6 132 detail pretekára HAMRÁK Richard 1997 TTKE 5. /  Dorastenci 0:17:53.8 0:01:43.8 06:37.8 [9] 9 00:21.0 [5] 7 10:55.0 [7] 6
7 106 detail pretekára DRAHOVSKÝ Tadeáš 1997 ŠBR Piešťany 6. /  Dorastenci 0:18:16.8 0:02:06.8 06:27.2 [6] 6 00:28.6 [16] 6 11:21.0 [11] 7
8 149 detail pretekára PODHORSKÝ Samuel 1996 TriMaT Martin 2. /  Juniori 0:18:37.6 0:02:27.6 06:23.6 [5] 5 00:19.8 [1] 4 11:54.2 [17] 8
9 103 detail pretekára POLÁK Juraj 1998 Realiz Sport Team Bratislava 7. /  Dorastenci 0:18:51.4 0:02:41.4 07:09.9 [20] 20 00:26.3 [12] 18 11:15.2 [9] 9
10 107 detail pretekára MOKRY Jakub 1997 Šk Atóm Levice 8. /  Dorastenci 0:18:51.5 0:02:41.5 06:08.4 [4] 4 00:40.9 [29] 5 12:02.2 [18] 10
11 155 detail pretekára PAVLE Marek 1996 Triaxx 3. /  Juniori 0:18:59.9 0:02:49.9 07:07.8 [19] 19 00:26.4 [13] 17 11:25.7 [12] 11
12 119 detail pretekára KUBO Ondrej 1993 --- 1. /  Muži Open 0:19:02.9 0:02:52.9 06:57.7 [17] 17 00:50.2 [33] 21 11:15.0 [8] 12
13 108 detail pretekára MIKLÓŠOVÁ Ivona 1996 Šk Atóm Levice 1. /  Juniorky 0:19:05.4 0:02:55.4 06:28.2 [7] 7 00:31.0 [17] 8 12:06.2 [20] 13
14 135 detail pretekára MACEK Kamil 1998 Šk Atóm Levice 9. /  Dorastenci 0:19:13.5 0:03:03.5 06:43.9 [13] 13 00:38.1 [27] 15 11:51.5 [16] 14
15 138 detail pretekára OČENÁŠ Daniel 1997 --- 10. /  Dorastenci 0:19:15.3 0:03:05.3 07:04.6 [18] 18 00:25.4 [9] 16 11:45.3 [15] 15
16 130 detail pretekára TÓTHOVÁ Iveta 1997 TTKE 1. /  Dorastenky 0:19:29.9 0:03:19.9 06:54.0 [15] 15 00:20.3 [2] 12 12:15.6 [22] 16
17 153 detail pretekára MICHALÍK Ivan 1998 Realitz sport team 11. /  Dorastenci 0:19:30.7 0:03:20.7 06:47.0 [14] 14 00:24.2 [7] 9 12:19.5 [23] 17
18 124 detail pretekára SMETANA Miki 1988 Realiz Sport Team Bratislava 2. /  Muži Open 0:19:43.9 0:03:33.9 07:36.6 [27] 27 00:26.9 [14] 25 11:40.4 [14] 18
19 105 detail pretekára KOZAR Kristian 1997 Realiz Sport Team Bratislava 12. /  Dorastenci 0:19:51.6 0:03:41.6 06:40.0 [11] 11 00:32.9 [20] 11 12:38.7 [26] 19
20 109 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Ivana 1997 TTKE 2. /  Dorastenky 0:19:53.5 0:03:43.5 07:26.1 [26] 26 00:20.9 [3] 20 12:06.5 [21] 20
21 151 detail pretekára LENG Samuel 1997 Slavia Šg Trenčín 13. /  Dorastenci 0:20:03.2 0:03:53.2 06:41.6 [12] 12 00:37.6 [26] 14 12:44.0 [27] 21
22 113 detail pretekára CINTULA Lukáš 1991 --- 3. /  Muži Open 0:20:03.7 0:03:53.7 08:44.6 [39] 39 00:25.7 [10] 34 10:53.4 [6] 22
23 143 detail pretekára KOVACIK Patrik 1996 Realiz Sport Team Bratislava 4. /  Juniori 0:20:17.3 0:04:07.3 08:24.1 [30] 30 00:36.9 [23] 31 11:16.3 [10] 23
24 121 detail pretekára STODOLA Martin 1989 --- 4. /  Muži Open 0:20:21.5 0:04:11.5 07:15.0 [22] 22 01:03.5 [37] 26 12:03.0 [19] 24
25 131 detail pretekára ROGEL Branislav 1972 Sportdiag team Senec 5. /  Muži Open 0:20:25.2 0:04:15.2 07:17.7 [23] 23 00:42.4 [30] 24 12:25.1 [25] 25
26 136 detail pretekára KUCHÁREK Jakub 1997 Realiz Sport Team Bratislava 14. /  Dorastenci 0:20:43.8 0:04:33.8 08:38.8 [36] 36 00:36.1 [22] 35 11:28.9 [13] 26
27 133 detail pretekára SMETANA Martin 1998 Realiz Sport Team Bratislava 15. /  Dorastenci 0:20:55.2 0:04:45.2 07:23.7 [25] 25 00:31.6 [18] 23 12:59.9 [28] 27
28 152 detail pretekára PAVLEOVÁ Paulína 1997 Slávia ŠG Trenčín 3. /  Dorastenky 0:20:59.4 0:04:49.4 06:57.1 [16] 16 00:57.0 [35] 22 13:05.3 [29] 28
29 148 detail pretekára ZANOVITOVÁ Lenka 1996 TriMaT Martin 2. /  Juniorky 0:21:46.8 0:05:36.8 07:10.2 [21] 21 00:31.6 [18] 19 14:05.0 [35] 29
30 145 detail pretekára ČULA Tibor 1988 --- 6. /  Muži Open 0:22:16.6 0:06:06.6 07:37.5 [28] 28 00:42.4 [30] 27 13:56.7 [33] 30
31 116 detail pretekára VÝPALA Ladislav 1983 3NT Triathlon team Bartislava 7. /  Muži Open 0:22:24.0 0:06:14.0 08:40.8 [37] 37 01:19.5 [40] 38 12:23.7 [24] 31
32 147 detail pretekára REPKOVÁ Lucia 1998 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 4. /  Dorastenky 0:22:35.7 0:06:25.7 08:31.7 [34] 34 00:28.0 [15] 30 13:36.0 [31] 32
33 142 detail pretekára PUŠKÁR Michal 1976 --- 8. /  Muži Open 0:23:26.1 0:07:16.1 08:58.2 [40] 40 00:39.8 [28] 37 13:48.1 [32] 33
34 112 detail pretekára ČAPUTA Martin 1990 --- 9. /  Muži Open 0:23:32.0 0:07:22.0 08:27.7 [32] 32 01:37.4 [41] 39 13:26.9 [30] 34
35 137 detail pretekára GRAM Raphael 1998 Realiz Sport Team Bratislava 16. /  Dorastenci 0:24:00.7 0:07:50.7 08:26.0 [31] 31 00:37.2 [25] 32 14:57.5 [37] 35
36 111 detail pretekára MAĎARIOVÁ Kristína 1994 RUNSHOP running expert 1. /  Ženy Open 0:24:04.0 0:07:54.0 07:20.1 [24] 24 01:07.9 [39] 28 15:36.0 [40] 36
37 110 detail pretekára PETROVIČOVÁ Ema 1997 Aquapark-triatlon Turč. Teplice 5. /  Dorastenky 0:24:09.3 0:07:59.3 08:28.8 [33] 33 00:26.2 [11] 29 15:14.3 [38] 37
38 126 detail pretekára PIATEROVÁ Gabriela 1984 --- 2. /  Ženy Open 0:24:40.1 0:08:30.1 09:39.1 [42] 42 01:01.3 [36] 40 13:59.7 [34] 38
39 122 detail pretekára DULAYOVÁ Lucia 1983 MOLfit 3team Bratislava 3. /  Ženy Open 0:25:35.6 0:09:25.6 08:17.4 [29] 29 00:47.8 [32] 33 16:30.4 [41] 39
40 154 detail pretekára ŚTENCL Roman 1982 Bratislava 10. /  Muži Open 0:25:53.0 0:09:43.0 08:41.1 [38] 38 02:28.9 [43] 43 14:43.0 [36] 40
41 118 detail pretekára MIKOLAJ Maros 1989 --- 11. /  Muži Open 0:26:07.7 0:09:57.7 09:41.9 [43] 43 01:05.1 [38] 41 15:20.7 [39] 41
42 115 detail pretekára NOVAKOVA Monika 1975 TRIAX Bratislava 4. /  Ženy Open 0:26:33.0 0:10:23.0 08:35.5 [35] 35 00:56.8 [34] 36 17:00.7 [42] 42
43 125 detail pretekára HAMILTON Maria 1976 --- 5. /  Ženy Open 0:28:51.0 0:12:41.0 09:15.2 [41] 41 01:46.8 [42] 42 17:49.0 [43] 43
--- 117 detail pretekára MACEJKA Dusan 1980 --- . /  Muži Open DNF --- 10:15.0 [-] --- 11:02.6 [-] --- --- ---