Prestigio Aquathlon Bratislava

Triatlon
DÁTUM :11.5.2014 MIESTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Beh #
1 301 detail pretekára PAULÍNY Andrej 2001 TriMaT Martin 1. /  Mladší žiaci 0:09:51.5 0:00:00.0 04:14.3 [3] 3 00:34.7 [24] 12 05:02.5 [1] 1
2 306 detail pretekára BRUNOVSKÝ Samuel 2001 TRIAX Bratislava 2. /  Mladší žiaci 0:10:10.0 0:00:18.5 03:47.7 [1] 1 00:20.4 [10] 10 06:01.9 [5] 2
3 304 detail pretekára PECIAR Tomáš 2002 ŠK Delfín Nitra 3. /  Mladší žiaci 0:10:54.7 0:01:03.2 03:57.1 [2] 2 00:37.5 [27] 11 06:20.1 [9] 3
4 302 detail pretekára DAŇOVÁ Zuzana 2002 KP AQUACITY Poprad 1. /  Mladšie žiačky 0:11:08.0 0:01:16.5 04:35.5 [5] 5 00:22.7 [12] 13 06:09.8 [7] 4
5 310 detail pretekára HRTAN Maťo 2002 --- 4. /  Mladší žiaci 0:11:32.3 0:01:40.8 05:12.9 [10] 10 00:23.3 [13] 17 05:56.1 [3] 5
6 312 detail pretekára MACKO Matúš 2001 TRIAN ŠK UMB B. Bystrica 5. /  Mladší žiaci 0:11:38.4 0:01:46.9 05:11.6 [9] 9 00:23.6 [14] 16 06:03.2 [6] 6
7 308 detail pretekára WALTER Jaromír 2001 Realiz Sport Team Bratislava 6. /  Mladší žiaci 0:11:52.9 0:02:01.4 05:42.3 [20] 20 00:23.6 [14] 23 05:47.0 [2] 7
8 303 detail pretekára ĽUPTAKOVÁ Gabriela 2001 TRIAN ŠK UMB B. Bystrica 2. /  Mladšie žiačky 0:12:02.6 0:02:11.1 04:41.9 [6] 6 00:22.4 [11] 14 06:58.3 [14] 8
9 305 detail pretekára JENČUŠOVÁ Nora 2002 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 3. /  Mladšie žiačky 0:12:06.3 0:02:14.8 04:34.9 [4] 4 00:30.8 [21] 15 07:00.6 [15] 9
10 311 detail pretekára PAVLÁK Michal 2002 Aquapark-triatlon Turč. Teplice 7. /  Mladší žiaci 0:12:08.9 0:02:17.4 05:14.6 [12] 12 00:32.1 [22] 19 06:22.2 [10] 10
11 327 detail pretekára TOMA Jakub 2001 Šk Atóm Levice 8. /  Mladší žiaci 0:12:12.8 0:02:21.3 05:44.3 [21] 21 00:28.3 [20] 24 06:00.2 [4] 11
12 329 detail pretekára KOREN Matus Jakub 2002 Realiz Sport Team Bratislava 9. /  Mladší žiaci 0:12:21.0 0:02:29.5 05:39.4 [18] 18 00:24.4 [16] 22 06:17.2 [8] 12
13 317 detail pretekára SMIK Sebastián 2002 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 10. /  Mladší žiaci 0:12:31.0 0:02:39.5 05:32.7 [16] 16 00:27.0 [19] 20 06:31.3 [12] 13
14 307 detail pretekára REPKOVÁ Petra 2001 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 4. /  Mladšie žiačky 0:12:34.9 0:02:43.4 04:43.3 [7] 7 48:10.6 [9] 1 19:41.0 [23] 14
15 320 detail pretekára DUNČKOVÁ Pavlína 2001 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 5. /  Mladšie žiačky 0:12:53.6 0:03:02.1 05:36.3 [17] 17 00:25.8 [18] 21 06:51.5 [13] 15
16 332 detail pretekára GAŠPAR Nikolas 2001 Slávia ŠG Trenčín 11. /  Mladší žiaci 0:12:56.6 0:03:05.1 05:16.1 [13] 13 47:40.1 [6] 2 20:00.4 [24] 16
17 316 detail pretekára PAULÍNYOVÁ Ema 2002 TRIAN ŠK UMB B. Bystrica 6. /  Mladšie žiačky 0:13:04.2 0:03:12.7 05:19.6 [14] 14 00:25.6 [17] 18 07:19.0 [19] 17
18 321 detail pretekára NEUPAVEROVÁ Karolína 2003 KP AQUACITY Poprad 7. /  Mladšie žiačky 0:13:08.0 0:03:16.5 05:50.7 [24] 24 47:10.0 [2] 5 20:07.3 [25] 18
19 314 detail pretekára KAŠUBOVÁ Karolína 2003 TK Žabka Čadca 8. /  Mladšie žiačky 0:13:11.4 0:03:19.9 05:40.9 [19] 19 47:23.2 [3] 7 20:07.3 [25] 19
20 318 detail pretekára SMIK Damián 2002 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 12. /  Mladší žiaci 0:13:20.8 0:03:29.3 06:10.9 [29] 29 00:40.3 [28] 28 06:29.6 [11] 20
21 319 detail pretekára IVANOVOVÁ Eliška 2002 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 9. /  Mladšie žiačky 0:13:26.0 0:03:34.5 05:12.9 [10] 10 48:04.4 [8] 9 20:08.7 [27] 21
22 331 detail pretekára FARKAŠ Jakub 2003 Realiz Sport Team Bratislava 13. /  Mladší žiaci 0:13:39.6 0:03:48.1 05:47.8 [22] 22 47:28.3 [4] 8 20:23.5 [28] 22
23 309 detail pretekára KUBEŠOVÁ Eva 2002 Aquapark-triatlon Turč. Teplice 10. /  Mladšie žiačky 0:13:40.3 0:03:48.8 06:05.0 [28] 28 00:32.5 [23] 25 07:02.8 [17] 23
24 333 detail pretekára JANOŠOVÁ Karin 2002 ŠK Atom Levice 11. /  Mladšie žiačky 0:13:52.1 0:04:00.6 05:55.7 [25] 25 00:55.3 [31] 27 07:01.1 [16] 24
25 330 detail pretekára KESZOCZE Jakub 2003 Realiz Sport Team Bratislava 14. /  Mladší žiaci 0:13:58.0 0:04:06.5 06:02.6 [27] 27 00:49.8 [30] 29 07:05.6 [18] 25
26 326 detail pretekára KONEČNÝ Krištof 2001 Realiz Sport Team Bratislava 15. /  Mladší žiaci 0:14:05.2 0:04:13.7 05:26.6 [15] 15 47:33.6 [5] 4 21:05.0 [29] 26
27 313 detail pretekára VLČKOVÁ Dáša 2003 KP AQUACITY Poprad 12. /  Mladšie žiačky 0:14:12.1 0:04:20.6 06:00.2 [26] 26 47:01.6 [1] 6 21:10.3 [30] 27
28 322 detail pretekára ROHÁČIKOVÁ Silvia 2002 Aquapark-triatlon Turč. Teplice 13. /  Mladšie žiačky 0:14:13.9 0:04:22.4 05:49.0 [23] 23 00:49.0 [29] 26 07:35.9 [20] 28
29 325 detail pretekára KONEČNÝ Damián 2001 Realiz Sport Team Bratislava 16. /  Mladší žiaci 0:14:19.1 0:04:27.6 05:03.6 [8] 8 47:55.0 [7] 3 21:20.5 [31] 29
30 315 detail pretekára PONEK Matej 2001 TK Žabka Čadca 17. /  Mladší žiaci 0:15:15.2 0:05:23.7 06:17.0 [30] 30 00:36.5 [26] 30 08:21.7 [21] 30
31 324 detail pretekára KOZAROVA Alexandra 2003 Realiz Sport Team Bratislava 14. /  Mladšie žiačky 0:17:42.2 0:07:50.7 07:01.3 [31] 31 00:35.3 [25] 31 10:05.6 [22] 31