Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 62 | BLEDÝ Samuel | 1. / Děti 100 m | 0:00:44.2 | 0:00:00.0 | |
2 | 49 | ŠTĚTINA Vítězslav | 2. / Děti 100 m | 0:00:52.9 | 0:00:08.7 | |
3 | 27 | LACIOVÁ Vanessa | 1. / Děti 100 m | 0:01:02.3 | 0:00:18.1 | |
4 | 26 | BLEDÁ Carolina | 2. / Děti 100 m | 0:01:07.4 | 0:00:23.2 | |
5 | 37 | HUŘÍKOVÁ Adriana Nari | 3. / Děti 100 m | 0:01:08.6 | 0:00:24.4 | |
6 | 21 | SMAŽÍK Šimon | 3. / Děti 100 m | 0:01:12.6 | 0:00:28.4 | |
7 | 71 | VESELÁ Alžběta | 4. / Děti 100 m | 0:01:14.4 | 0:00:30.2 | |
8 | 25 | KORTUSOVÁ Adélka | 5. / Děti 100 m | 0:01:19.7 | 0:00:35.5 | |
9 | 74 | ŠVARCOVÁ ST. Radka | 6. / Děti 100 m | 0:01:27.2 | 0:00:43.0 | |
10 | 75 | ŠVARC Ondřej | 4. / Děti 100 m | 0:01:27.6 | 0:00:43.4 | |
11 | 54 | JELÍNKOVÁ Vanessa | 7. / Děti 100 m | 0:01:36.4 | 0:00:52.2 | |
12 | 32 | CHALUPNÁ Silvie | 8. / Děti 100 m | 0:01:37.1 | 0:00:52.9 | |
13 | 15 | BOHÁČEK Milič | 1. / Děti 200 m | 0:01:39.6 | 0:00:55.4 | |
14 | 9 | FOUNĚ Jan | 5. / Děti 100 m | 0:01:40.0 | 0:00:55.8 | |
15 | 34 | WALDMAN Jeff | 2. / Děti 200 m | 0:01:41.9 | 0:00:57.7 | |
16 | 17 | SAMEK Šimon | 6. / Děti 100 m | 0:01:46.1 | 0:01:01.9 | |
17 | 18 | CZERWENKOVÁ Tereza | 1. / Děti 200 m | 0:01:48.3 | 0:01:04.1 | |
18 | 14 | NAROVCOVÁ Beata | 2. / Děti 200 m | 0:01:53.0 | 0:01:08.8 | |
19 | 80 | BRABCOVÁ Jana | 3. / Děti 200 m | 0:01:54.0 | 0:01:09.8 | |
20 | 67 | VESELÁ Emička | 4. / Děti 200 m | 0:01:54.7 | 0:01:10.5 | |
21 | 5 | HUDEČKOVÁ Lucie | 5. / Děti 200 m | 0:01:56.5 | 0:01:12.3 | |
22 | 8 | BÖHM Jan | 3. / Děti 200 m | 0:01:59.0 | 0:01:14.8 | |
23 | 40 | MAJER Petr | 4. / Děti 200 m | 0:02:04.3 | 0:01:20.1 | |
24 | 30 | RICHTER Filip | 5. / Děti 200 m | 0:02:16.3 | 0:01:32.1 | |
25 | 73 | ŠVARCOVÁ Radka | 6. / Děti 200 m | 0:02:23.9 | 0:01:39.7 | |
26 | 10 | FOUNĚ Jiří | 6. / Děti 200 m | 0:02:24.0 | 0:01:39.8 | |
27 | 79 | JEDLIČKOVÁ Anna | 9. / Děti 100 m | 0:02:28.2 | 0:01:44.0 | |
28 | 69 | MARKOVÁ Terezie | 10. / Děti 100 m | 0:02:42.4 | 0:01:58.2 | |
29 | 46 | KOHOUT Vojtěch | 7. / Děti 200 m | 0:03:26.8 | 0:02:42.6 | |
30 | 48 | KOHOUTOVÁ Lenka | 7. / Děti 200 m | 0:03:27.3 | 0:02:43.1 | |
31 | 47 | KOHOUTOVÁ Ester | 8. / Děti 200 m | 0:03:28.3 | 0:02:44.1 | |
32 | 59 | RANDÁKOVÁ Hana | 9. / Děti 200 m | 0:04:04.5 | 0:03:20.3 | |
33 | 23 | PROROK Dominik | 8. / Děti 200 m | 0:04:10.8 | 0:03:26.6 | |
34 | 76 | KOUBA Václav | 1. / 2,5 km | 0:07:26.6 | 0:06:42.4 | |
35 | 61 | ŘEHOŘ František | 2. / 2,5 km | 0:07:26.8 | 0:06:42.6 | |
36 | 68 | HAVLÍČKOVÁ Barbora | 3. / 2,5 km | 0:07:41.7 | 0:06:57.5 | |
37 | 63 | PAVLÁSEK Šimon | 4. / 2,5 km | 0:07:43.4 | 0:06:59.2 | |
38 | 77 | ŠTĚPÁNÍK Josef | 5. / 2,5 km | 0:08:01.2 | 0:07:17.0 | |
39 | 24 | BURIAN Vojtěch | 6. / 2,5 km | 0:08:08.8 | 0:07:24.6 | |
40 | 6 | KOUBKOVÁ Lucie | 7. / 2,5 km | 0:08:10.1 | 0:07:25.9 | |
41 | 66 | HAISLOVÁ Radka | 8. / 2,5 km | 0:08:29.0 | 0:07:44.8 | |
42 | 22 | BOHÁČEK ST. Milič | 9. / 2,5 km | 0:09:08.9 | 0:08:24.7 | |
43 | 33 | CHALUPNÁ KristÝna | 10. / 2,5 km | 0:09:11.2 | 0:08:27.0 | |
44 | 31 | CHALUPNÝ David | 11. / 2,5 km | 0:09:11.8 | 0:08:27.6 | |
45 | 7 | TOMANOVÁ Lenka | 12. / 2,5 km | 0:09:18.9 | 0:08:34.7 | |
46 | 70 | HEŘTA Jan | 13. / 2,5 km | 0:09:26.4 | 0:08:42.2 | |
47 | 60 | ŠILHA Ondřej | 14. / 2,5 km | 0:09:34.5 | 0:08:50.3 | |
48 | 50 | ŠTĚTINOVÁ Alena | 15. / 2,5 km | 0:09:35.7 | 0:08:51.5 | |
49 | 19 | CZERWENKOVÁ Jana | 16. / 2,5 km | 0:09:37.7 | 0:08:53.5 | |
50 | 20 | CZERWENKA Jan | 17. / 2,5 km | 0:09:37.9 | 0:08:53.7 | |
51 | 44 | ŠTĚCHOVÁ Sára | 18. / 2,5 km | 0:09:40.7 | 0:08:56.5 | |
52 | 35 | JEZLOVÁ Andrea | 19. / 2,5 km | 0:09:52.1 | 0:09:07.9 | |
53 | 57 | VINCÍK Josef | 20. / 2,5 km | 0:09:53.3 | 0:09:09.1 | |
54 | 36 | HANŽLOVÁ Mirunka | 21. / 2,5 km | 0:09:53.8 | 0:09:09.6 | |
55 | 64 | PAVLÁSKOVÁ Anežka | 22. / 2,5 km | 0:09:56.4 | 0:09:12.2 | |
56 | 65 | PAVLÁSKOVÁ Kamila | 23. / 2,5 km | 0:10:01.4 | 0:09:17.2 | |
57 | 42 | ŠTĚCH Petr | 24. / 2,5 km | 0:10:10.1 | 0:09:25.9 | |
58 | 38 | MAJER Vojtěch | 25. / 2,5 km | 0:10:10.3 | 0:09:26.1 | |
59 | 55 | MACHOVCOVÁ Hana | 26. / 2,5 km | 0:10:10.4 | 0:09:26.2 | |
60 | 43 | ŠTECHOVÁ Ester | 27. / 2,5 km | 0:10:11.7 | 0:09:27.5 | |
61 | 45 | ŠTĚCHOVÁ Lenka | 28. / 2,5 km | 0:10:11.9 | 0:09:27.7 | |
62 | 4 | KUBICA Šimon | 29. / 2,5 km | 0:10:12.1 | 0:09:27.9 | |
63 | 78 | VOZOBULOVÁ Pavla | 30. / 2,5 km | 0:10:18.0 | 0:09:33.8 | |
64 | 11 | FOUŇOVÁ Petra | 31. / 2,5 km | 0:10:18.8 | 0:09:34.6 | |
65 | 56 | MACHOVEC Pavel | 32. / 2,5 km | 0:10:20.3 | 0:09:36.1 | |
66 | 58 | HRDLIČKA Emil | 33. / 2,5 km | 0:10:20.4 | 0:09:36.2 | |
67 | 53 | SMOLOVÁ Petra | 34. / 2,5 km | 0:10:54.3 | 0:10:10.1 | |
68 | 41 | MAJEROVÁ Renata | 35. / 2,5 km | 0:10:55.2 | 0:10:11.0 | |
69 | 51 | SMOLOVÁ Jolana | 36. / 2,5 km | 0:10:55.4 | 0:10:11.2 | |
70 | 72 | SMOLA Daniel | 37. / 2,5 km | 0:10:55.5 | 0:10:11.3 | |
71 | 52 | HRDLIČKA Tomáš | 38. / 2,5 km | 0:10:55.6 | 0:10:11.4 | |
72 | 12 | FOUNĚ ST. Jiří | 39. / 2,5 km | 0:11:22.1 | 0:10:37.9 | |
73 | 1 | BERÁNEK Karel | 40. / 2,5 km | 0:11:49.6 | 0:11:05.4 | |
74 | 2 | MARTANOVÁ Jaroslava | 41. / 2,5 km | 0:12:10.2 | 0:11:26.0 | |
75 | 13 | MARKOVÁ Ilona | 42. / 2,5 km | 0:18:43.7 | 0:17:59.5 | |
76 | 16 | SAMEK Štěpán | 43. / 2,5 km | 0:22:35.5 | 0:21:51.3 | |
77 | 28 | SAMEK Petr | 44. / 2,5 km | 0:22:36.0 | 0:21:51.8 | |
78 | 29 | SAMKOVÁ Barbora | 45. / 2,5 km | 0:22:36.2 | 0:21:52.0 |