Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 9,5 km | # | 23 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4447 | MUTSCHELLER Sigrid | 1976 | Fischer Racing Team | 1. / D 36 | 2:11:26.2 | 0:00:00.0 | 26:59.2 | 2 | 1:38:04.0 | 1 | ||
2 | diplom | 4010 | NICOLE Donzallaz | 1982 | Team Rossignol | 1. / D 31 | 2:11:28.6 | 0:00:02.4 | 26:58.6 | 1 | 1:38:05.0 | 2 | ||
3 | diplom | 4004 | MUELLER Jessica | 1988 | xc-ski.de Skimarathon Team | 1. / D 21 | 2:14:16.8 | 0:02:50.6 | 27:02.4 | 3 | 1:39:54.1 | 3 | ||
4 | diplom | 4011 | WAGENFÜHR Sandra | 1971 | Rossignol Skiteam | 1. / D 41 | 2:15:16.4 | 0:03:50.2 | 27:12.0 | 4 | 1:40:45.7 | 4 | ||
5 | diplom | 4533 | HANNES Sigrun | 1987 | xc-ski.de Skimarathon Team | 2. / D 21 | 2:20:18.6 | 0:08:52.4 | 28:02.4 | 6 | 1:44:50.9 | 5 | ||
6 | diplom | 4255 | MITCAN Elena | 1977 | Magnitogorsk | 2. / D 36 | 2:21:08.6 | 0:09:42.4 | 27:54.9 | 5 | 1:44:52.5 | 6 | ||
7 | diplom | 4545 | REITHMAYR Andrea | 1971 | Sport Norz-Seefeld | 2. / D 41 | 2:23:26.0 | 0:11:59.8 | 28:54.8 | 7 | 1:47:23.1 | 7 | ||
8 | diplom | 4282 | NAY Martina | 1987 | Club da skis Trun | 3. / D 21 | 2:29:34.1 | 0:18:07.9 | 31:01.5 | 11 | 1:52:43.6 | 10 | ||
9 | diplom | 4248 | LIVERS Sereina | 1986 | Club da skis Trun | 4. / D 21 | 2:29:51.3 | 0:18:25.1 | 31:02.2 | 12 | 1:52:42.9 | 9 | ||
10 | diplom | 4027 | UZICK Liudmila | 1969 | innsbruck | 1. / D 46 | 2:30:37.5 | 0:19:11.3 | 30:14.4 | 8 | 1:52:39.7 | 8 | ||
11 | diplom | 4435 | BEUMLER Tanja | 1971 | --- | 3. / D 41 | 2:33:07.0 | 0:21:40.8 | 30:15.3 | 9 | 1:52:47.9 | 11 | ||
12 | diplom | 4031 | EGER Susi | 1971 | SC Grossberg | 4. / D 41 | 2:36:34.2 | 0:25:08.0 | 31:25.8 | 13 | 1:57:20.5 | 12 | ||
13 | diplom | 4045 | RICKL Juliane | 1986 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 5. / D 21 | 2:38:18.1 | 0:26:51.9 | 31:41.1 | 14 | 1:57:55.9 | 13 | ||
14 | diplom | 4460 | MUSCHET Kerstin | 1988 | Sportunion Rosenbach | 6. / D 21 | 2:39:11.4 | 0:27:45.2 | 30:50.9 | 10 | 1:59:25.9 | 15 | ||
15 | diplom | 4142 | BAUMGÄRTEL Katharina | 1971 | Ski-Club-Carlsfeld | 5. / D 41 | 2:39:49.4 | 0:28:23.2 | 32:31.1 | 16 | 1:59:17.4 | 14 | ||
16 | diplom | 4471 | SPITZL Silvia | 1960 | --- | 1. / D 51 | 2:41:18.7 | 0:29:52.5 | 33:32.7 | 17 | 2:00:54.3 | 17 | ||
17 | diplom | 4047 | ANGELI Barbara | 1989 | TSV Buchenberg | 7. / D 21 | 2:41:34.3 | 0:30:08.1 | 32:13.9 | 15 | 1:59:46.9 | 16 | ||
18 | diplom | 4181 | LOHBERGER Stephanie | 1988 | Spvgg Lam | 8. / D 21 | 2:44:03.6 | 0:32:37.4 | 35:11.8 | 19 | 2:04:14.4 | 18 | ||
19 | diplom | 4058 | HOFSTETTER Lisbeth | 1958 | Ebnet | 1. / D 56 | 2:47:50.5 | 0:36:24.3 | 34:13.0 | 18 | 2:05:56.5 | 19 | ||
20 | diplom | 4402 | KEINATH Silke | 1976 | --- | 3. / D 36 | 2:53:34.5 | 0:42:08.3 | 35:16.3 | 20 | 2:09:52.3 | 20 | ||
21 | diplom | 4419 | BULUSCHEK Sonia | 1970 | Osteopathie Nimphy | 6. / D 41 | 2:55:38.8 | 0:44:12.6 | 36:32.3 | 25 | 2:11:28.4 | 21 | ||
22 | diplom | 4208 | STEINBACH-OLSSON Meta | 1967 | Team Blekinge | 2. / D 46 | 2:56:12.5 | 0:44:46.3 | 36:25.3 | 24 | 2:11:45.3 | 22 | ||
23 | diplom | 4362 | KIRSCHKE Regina | 1971 | Eintracht Braunschweig | 7. / D 41 | 2:59:45.7 | 0:48:19.5 | 36:18.8 | 22 | 2:14:03.1 | 23 | ||
24 | diplom | 4393 | LEHMANN Annette | 1970 | Triathlon Friedrichroda | 8. / D 41 | 3:02:02.7 | 0:50:36.5 | 36:23.2 | 23 | 2:15:28.3 | 24 | ||
25 | diplom | 4381 | SUPPONEN Outi | 1990 | Lausanne | 9. / D 21 | 3:03:10.9 | 0:51:44.7 | 39:05.0 | 34 | 2:17:22.6 | 25 | ||
26 | diplom | 4310 | GRÜNBERG Liis | 1979 | Porter Racing | 4. / D 36 | 3:03:34.4 | 0:52:08.2 | 38:00.0 | 30 | 2:17:53.8 | 28 | ||
27 | diplom | 4269 | DECURTINS Manuela | 1968 | Club da skis Trun | 3. / D 46 | 3:03:38.3 | 0:52:12.1 | 36:42.9 | 26 | 2:17:28.4 | 26 | ||
28 | diplom | 4321 | DALOZ Clemence | 1989 | Besancon | 10. / D 21 | 3:04:08.3 | 0:52:42.1 | 36:48.7 | 27 | 2:17:50.4 | 27 | ||
29 | diplom | 4360 | JÜRIADO Tiiu | 1978 | haanjamatkad.ee | 5. / D 36 | 3:06:47.3 | 0:55:21.1 | 37:32.4 | 29 | 2:20:21.4 | 29 | ||
30 | diplom | 4569 | PFLUGER Margit | 1973 | --- | 9. / D 41 | 3:07:01.3 | 0:55:35.1 | 38:23.4 | 31 | 2:25:15.6 | 34 | ||
31 | diplom | 4254 | TOFTEVAAG Kaja | 1980 | Oslo | 2. / D 31 | 3:07:13.9 | 0:55:47.7 | 40:10.0 | 38 | 2:23:32.4 | 30 | ||
32 | diplom | 4150 | WOLF Carmen | 1981 | ATSV-Gebirge | 3. / D 31 | 3:11:11.7 | 0:59:45.5 | 39:39.9 | 36 | 2:23:56.3 | 31 | ||
33 | diplom | 4066 | LUDWIG Marylin | 1997 | Neuhausen | 1. / J 17 W | 3:12:44.3 | 1:01:18.1 | 35:47.2 | 21 | 2:24:10.4 | 32 | ||
34 | diplom | 4415 | HOFFMANN Raffaela | 1967 | SC Girkhausen | 4. / D 46 | 3:13:18.8 | 1:01:52.6 | 39:01.5 | 33 | 2:24:29.9 | 33 | ||
35 | diplom | 4200 | PELTONEN Leena | 1970 | Klaukkala | 10. / D 41 | 3:15:48.7 | 1:04:22.5 | 38:55.6 | 32 | 2:26:30.7 | 35 | ||
36 | diplom | 4358 | TOOMAS Maris | 1983 | haanjamatkad.ee | 4. / D 31 | 3:17:03.7 | 1:05:37.5 | 40:38.3 | 41 | 2:29:09.0 | 37 | ||
37 | diplom | 4560 | HERVOL Uta | 1965 | Kette rechts Allach | 5. / D 46 | 3:18:09.4 | 1:06:43.2 | 39:32.9 | 35 | 2:27:10.3 | 36 | ||
38 | diplom | 4359 | KALLAK Kaire | 1971 | haanjamatkad.ee | 11. / D 41 | 3:19:42.0 | 1:08:15.8 | 39:50.3 | 37 | 2:29:15.3 | 38 | ||
39 | diplom | 4286 | PONSONNET Annie | 1948 | JOUY EN JOSAS | 1. / D 66 | 3:22:20.4 | 1:10:54.2 | 42:32.3 | 45 | 2:33:00.3 | 40 | ||
40 | diplom | 4386 | WROBEL Annette | 1962 | SC Grossberg | 2. / D 51 | 3:23:50.8 | 1:12:24.6 | 37:29.7 | 28 | 2:29:55.3 | 39 | ||
41 | diplom | 4265 | ZATONSKAYA Nadezhda | 1966 | Magnitogorsk | 6. / D 46 | 3:26:50.1 | 1:15:23.9 | 41:42.4 | 44 | 2:36:03.5 | 42 | ||
42 | diplom | 4212 | KOTAVUOPIO OLSSON Riitta | 1961 | Jukkasjärvi | 3. / D 51 | 3:28:15.6 | 1:16:49.4 | 40:22.0 | 39 | 2:35:45.2 | 41 | ||
43 | diplom | 4555 | FLEISCHER Ina | 1977 | --- | 6. / D 36 | 3:31:27.6 | 1:20:01.4 | 41:20.2 | 42 | 2:36:35.1 | 43 | ||
44 | diplom | 4333 | WIENHOLD Claudia | 1968 | Zwickau | 7. / D 46 | 3:32:35.5 | 1:21:09.3 | 40:36.2 | 40 | 2:40:14.7 | 44 | ||
45 | diplom | 4306 | KLOUMAN Regina Mohn | 1962 | Tanberg | 4. / D 51 | 3:41:23.5 | 1:29:57.3 | 46:17.5 | 53 | 2:49:48.2 | 49 | ||
46 | diplom | 4549 | FISCHER Tanja | 1970 | --- | 12. / D 41 | 3:43:09.5 | 1:31:43.3 | 44:08.6 | 51 | 2:50:24.9 | 50 | ||
47 | diplom | 4300 | BRÄUNIG Claudia | 1965 | Beucha | 8. / D 46 | 3:43:41.8 | 1:32:15.6 | 46:33.4 | 54 | 2:52:07.0 | 51 | ||
48 | diplom | 4124 | HEIGL Walburga | 1949 | Rottenbuch | 2. / D 66 | 3:44:44.4 | 1:33:18.2 | 44:12.9 | 52 | 2:47:22.1 | 46 | ||
49 | diplom | 4115 | PROCHAZKOVA Irena | 1957 | www.cestovanimikrobusem.cz | 2. / D 56 | 3:45:14.0 | 1:33:47.8 | 43:35.8 | 49 | 2:49:10.2 | 47 | ||
50 | diplom | 4482 | KRAHNSTÖVER Corina | 1965 | ESV Lok Beucha | 9. / D 46 | 3:45:37.0 | 1:34:10.8 | 43:03.7 | 47 | 2:49:21.2 | 48 | ||
51 | diplom | 4116 | ROUSSEAU Sabine | 1970 | TS Jahn München | 13. / D 41 | 3:46:15.9 | 1:34:49.7 | 43:29.7 | 48 | 2:46:22.6 | 45 | ||
52 | diplom | 4153 | KRALOVA Ivana | 1969 | IFK Umeaa Sweden | 10. / D 46 | 3:47:16.0 | 1:35:49.8 | 47:53.5 | 55 | 2:52:33.8 | 52 | ||
53 | diplom | 4311 | KOIK Kaire | 1976 | Porter Racing | 7. / D 36 | 3:50:22.9 | 1:38:56.7 | 42:52.1 | 46 | 2:53:08.2 | 53 | ||
54 | diplom | 4374 | SILLGREN Tiina | 1975 | Tampereen Hiihtoklubi | 8. / D 36 | 3:50:48.6 | 1:39:22.4 | 43:37.3 | 50 | 2:53:13.5 | 54 | ||
55 | diplom | 4368 | SKOPNIK Katja | 1975 | 04229 | 9. / D 36 | 3:56:24.4 | 1:44:58.2 | 41:33.4 | 43 | 2:58:05.6 | 55 | ||
56 | diplom | 4134 | RUNGE Marlis | 1941 | Berlin | 1. / D 71 | 4:26:44.6 | 2:15:18.4 | 53:32.1 | 57 | 3:25:15.7 | 57 | ||
57 | diplom | 4562 | GILBERT Catherine | 1970 | Veyrier du lac | 14. / D 41 | 4:37:04.2 | 2:25:38.0 | 49:34.2 | 56 | 3:24:30.8 | 56 | ||
--- | 4563 | ELISABETH Royer De La Bastie | 1973 | Munchen | . / D 41 | DNF | --- | 53:14.2 | --- | 1:30:40.3 | --- | |||
--- | 4026 | HUEHNLEIN Birgitt | 1970 | Guenzach | . / D 41 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4145 | JENSEN Anita Storaa | 1966 | Bardu | . / D 46 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4146 | WEIGELT Mandy | 1971 | ATSV Gebirge Gelobtland | . / D 41 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4164 | BORRMANN Petra | 1966 | RV Sturmvogel MUC | . / D 46 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4168 | SCHNEIDER Katrin | 1970 | Post SV Nürnberg | . / D 41 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4172 | ILLÍKOVÁ Michaela | 1979 | Etriatlon | . / D 36 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4177 | FREUDENREICH Maria | 1985 | München | . / D 21 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4185 | KARPOVA Alina | 1991 | Sok "Gabo" | . / D 21 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4209 | MOODIE Takami | 1977 | High Street | . / D 36 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4214 | KRONE Kristin | 1968 | Salzburg | . / D 46 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4216 | MANDT Miriam | 1978 | RSV Yburg Steinbach | . / D 36 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4229 | HEDLUND Gudrun | 1947 | Yts buss sweden | . / D 66 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4247 | GROSSE Anke | 1965 | SV Hohburg | . / D 46 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4268 | NIKOLAEVA Svetlana | 1987 | Demino Marathons | . / D 21 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4400 | KADNER Karin | 1974 | Grün-Weiss-Pirna | . / D 41 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4442 | CONFORTOLA W. Antonella | 1975 | --- | . / D 36 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |