Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | FISCode | Kategórie | Čas | Strata | 9,5 km | # | 23 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 16 | ELIASSEN Petter | 1985 | Team LeasePlan Go | 3420280 | 1. / H 21 | 1:59:42.8 | 0:00:00.0 | 0:23:30.4 | 8 | 1:27:56.1 | 4 | ||
2 | diplom | 15 | BERDAL Tore Bjoerseth | 1988 | Team United Bakeries | 3420922 | 2. / H 21 | 1:59:43.0 | 0:00:00.2 | 0:23:23.4 | 3 | 1:27:56.3 | 5 | ||
3 | diplom | 19 | GJERDALEN Tord Asle | 1983 | Team Santander | 3420023 | 1. / H 31 | 1:59:44.6 | 0:00:01.8 | 0:23:36.8 | 26 | 1:28:02.2 | 11 | ||
4 | diplom | 1 | AUKLAND Anders | 1972 | Team Santander | 1059725 | 1. / H 41 | 1:59:45.1 | 0:00:02.3 | 0:23:30.0 | 7 | 1:27:59.9 | 7 | ||
5 | diplom | 24 | TURYSHEV Sergey | 1985 | Russian Marathon Team | 3480317 | 3. / H 21 | 1:59:46.3 | 0:00:03.5 | 0:23:25.8 | 6 | 1:27:56.0 | 3 | ||
6 | diplom | 18 | AHRLIN Jerry | 1978 | Team Santander | 1284280 | 1. / H 36 | 1:59:46.8 | 0:00:04.0 | 0:23:36.8 | 26 | 1:28:00.1 | 8 | ||
7 | diplom | 31 | ARTEEV Ivan | 1977 | Russian Marathon Team | 3480085 | 2. / H 36 | 1:59:48.1 | 0:00:05.3 | 0:23:35.8 | 20 | 1:28:03.1 | 13 | ||
8 | diplom | 17 | IMPOLA Bill | 1989 | Team Coop | 3500652 | 4. / H 21 | 1:59:50.8 | 0:00:08.0 | 0:23:36.3 | 21 | 1:28:05.9 | 17 | ||
9 | diplom | 34 | NYGAARD Andreas | 1990 | Team Santander | 3421292 | 5. / H 21 | 1:59:51.7 | 0:00:08.9 | 0:23:32.7 | 11 | 1:27:55.3 | 1 | ||
10 | diplom | 25 | JOHNSSON Jimmie | 1985 | Team Coop | 3500297 | 6. / H 21 | 1:59:52.5 | 0:00:09.7 | 0:23:31.7 | 10 | 1:28:24.4 | 22 | ||
11 | diplom | 20 | HOEST Anders Moelmen | 1991 | Lyn Ski | 3421931 | 7. / H 21 | 1:59:52.6 | 0:00:09.8 | 0:23:34.9 | 17 | 1:28:03.7 | 14 | ||
12 | diplom | 22 | DAMMEN Kjetil Hagtvedt | 1983 | Team LeasePlan Go | 3420159 | 2. / H 31 | 1:59:54.6 | 0:00:11.8 | 0:23:41.3 | 42 | 1:28:03.0 | 12 | ||
13 | diplom | 28 | BYSTRÖM Fredrik | 1982 | Lager 157 Ski Team | 3500005 | 3. / H 31 | 1:59:54.8 | 0:00:12.0 | 0:23:37.2 | 30 | 1:28:01.0 | 9 | ||
14 | diplom | 9 | CALLESEN Christoffer | 1988 | Team LeasePlan Go | 3420837 | 8. / H 21 | 1:59:55.6 | 0:00:12.8 | 0:23:36.5 | 23 | 1:27:58.3 | 6 | ||
15 | diplom | 2 | AUKLAND Jorgen | 1975 | Team Santander | 1185631 | 3. / H 36 | 1:59:59.6 | 0:00:16.8 | 0:23:35.6 | 19 | 1:28:22.3 | 19 | ||
16 | diplom | 10 | PETTERSEN Oeystein | 1983 | Team United Bakeries | 3420089 | 4. / H 31 | 2:00:02.7 | 0:00:19.9 | 0:23:23.0 | 1 | 1:27:55.4 | 2 | ||
17 | diplom | 13 | SVAERD Oskar | 1976 | Team Coop | 1366148 | 4. / H 36 | 2:00:08.5 | 0:00:25.7 | 0:23:23.5 | 4 | 1:28:04.4 | 15 | ||
18 | diplom | 33 | SOEDERSTROEM Erik Melin | 1986 | Team Ski&Run | 3500362 | 9. / H 21 | 2:00:10.5 | 0:00:27.7 | 0:23:40.3 | 39 | 1:28:23.4 | 20 | ||
19 | diplom | 3 | REZAC Stanislav | 1973 | Silvini Madshus team | 1158859 | 2. / H 41 | 2:00:32.4 | 0:00:49.6 | 0:23:33.2 | 12 | 1:28:27.5 | 28 | ||
20 | diplom | 30 | JOENSSON Markus | 1981 | Team Ski&Run | 3500073 | 5. / H 31 | 2:00:32.5 | 0:00:49.7 | 0:23:39.8 | 37 | 1:28:25.5 | 24 | ||
21 | diplom | 6 | PEDERSEN Morten Eide | 1987 | Team Coop | 3420458 | 10. / H 21 | 2:00:44.6 | 0:01:01.8 | 0:23:30.8 | 9 | 1:28:02.0 | 10 | ||
22 | diplom | 32 | TVEITEN Ivar | 1974 | Team Bjorn Myhre Sport | 3422824 | 3. / H 41 | 2:00:45.0 | 0:01:02.2 | 0:23:34.8 | 16 | 1:28:25.9 | 25 | ||
23 | diplom | 42 | LECCARDI Valerio | 1984 | Team Xcalibur Lill Sport | 3510067 | 6. / H 31 | 2:00:45.3 | 0:01:02.5 | 0:23:23.3 | 2 | 1:28:04.9 | 16 | ||
24 | diplom | 41 | MICH Riccardo | 1991 | Team Futura | 3290402 | 11. / H 21 | 2:00:49.6 | 0:01:06.8 | 0:23:40.8 | 41 | 1:28:26.5 | 27 | ||
25 | diplom | 36 | NILSSON Klas | 1986 | Team 7-mila/ Skelleftea XC | 3500234 | 12. / H 21 | 2:01:55.6 | 0:02:12.8 | 0:23:36.3 | 21 | 1:28:23.7 | 21 | ||
26 | diplom | 229 | MATS Breda | 1989 | Team Bjorn Myhre Sport | 3420969 | 13. / H 21 | 2:02:15.9 | 0:02:33.1 | 0:23:37.5 | 31 | 1:28:26.2 | 26 | ||
27 | diplom | 14 | DEBERTOLIS Bruno | 1978 | Team Xcalibur Lill Sport | 1223364 | 5. / H 36 | 2:02:35.1 | 0:02:52.3 | 0:23:37.1 | 29 | 1:28:08.3 | 18 | ||
28 | diplom | 37 | LAMPINEN Antti | 1983 | Team Peltonen | 3180183 | 7. / H 31 | 2:02:48.7 | 0:03:05.9 | 0:23:35.4 | 18 | 1:28:24.5 | 23 | ||
29 | diplom | 43 | HOLMSTRAND Martin | 1986 | Axa Sports Club | 3500315 | 14. / H 21 | 2:03:34.2 | 0:03:51.4 | 0:23:38.1 | 33 | 1:30:07.1 | 32 | ||
30 | diplom | 8 | TYNELL Daniel | 1976 | Team Tynell | 3500018 | 6. / H 36 | 2:03:35.6 | 0:03:52.8 | 0:23:33.5 | 13 | 1:30:07.5 | 33 | ||
31 | diplom | 1769 | WOLZ Alexander | 1991 | TSV Buchenberg | 3200309 | 15. / H 21 | 2:03:41.7 | 0:03:58.9 | 0:23:36.7 | 25 | 1:28:38.8 | 30 | ||
32 | diplom | 121 | SUTTER Martin | 1980 | Fischer Racing Team | 3050079 | 8. / H 31 | 2:03:47.7 | 0:04:04.9 | 0:23:38.9 | 34 | 1:28:38.2 | 29 | ||
33 | diplom | 55 | THELE Joar Andreas | 1993 | Lyn Ski | 3423215 | 16. / H 21 | 2:03:48.0 | 0:04:05.2 | 0:23:36.6 | 24 | 1:30:08.0 | 34 | ||
34 | diplom | 80 | JONSSON Erik | 1985 | Team 7mila | 3501425 | 17. / H 21 | 2:03:48.5 | 0:04:05.7 | 0:23:40.6 | 40 | 1:30:12.1 | 37 | ||
35 | diplom | 72 | PLISKA Jiri | 1981 | Silvini Mashus Team | 1290488 | 7. / H 36 | 2:04:41.8 | 0:04:59.0 | 0:23:40.1 | 38 | 1:30:13.6 | 38 | ||
36 | diplom | 21 | HOELGAARD Stian | 1991 | Team LeasePlan Go | 3421239 | 18. / H 21 | 2:04:48.7 | 0:05:05.9 | 0:23:42.0 | 44 | 1:31:40.8 | 43 | ||
37 | diplom | 1612 | OLEX Max | 1989 | SC Partenkirchen | 3200435 | 19. / H 21 | 2:04:49.2 | 0:05:06.4 | 0:23:39.3 | 35 | 1:31:34.9 | 41 | ||
38 | diplom | 135 | HANSEN Havard | 1976 | Strindheim | 3420380 | 8. / H 36 | 2:04:52.9 | 0:05:10.1 | 0:23:42.7 | 45 | 1:31:33.9 | 40 | ||
39 | diplom | 62 | ONDRASEK Pavel | 1992 | Atlas czech republic | 3150451 | 20. / H 21 | 2:04:59.8 | 0:05:17.0 | 0:23:39.5 | 36 | 1:31:33.4 | 39 | ||
40 | diplom | 359 | FREIMUTH Thomas | 1980 | xc-ski.de Skimarathon Team | 1294271 | 9. / H 31 | 2:05:04.4 | 0:05:21.6 | 0:23:34.4 | 15 | 1:30:09.6 | 36 | ||
41 | diplom | 1792 | LOPOTA Martin | 1992 | Dukla Liberec | --- | 21. / H 21 | 2:06:10.2 | 0:06:27.4 | 0:23:36.9 | 28 | 1:30:09.2 | 35 | ||
42 | diplom | 54 | TYUTEREV Andrey | 1985 | Russian Marathon Team | 3480358 | 22. / H 21 | 2:06:51.1 | 0:07:08.3 | 0:23:24.0 | 5 | 1:33:14.3 | 47 | ||
43 | diplom | 58 | RYDVALL Björn | 1981 | Team 7-MILA | 3500257 | 10. / H 31 | 2:06:52.1 | 0:07:09.3 | 0:23:58.6 | 53 | 1:33:15.8 | 50 | ||
44 | diplom | 61 | MORANDINI Nicola | 1984 | Team Futura | 3290054 | 11. / H 31 | 2:06:53.2 | 0:07:10.4 | 0:23:37.8 | 32 | 1:31:40.3 | 42 | ||
45 | diplom | 70 | BOSIN Simone | 1991 | Team Futura | 3290325 | 23. / H 21 | 2:06:53.5 | 0:07:10.7 | 0:23:58.1 | 50 | 1:33:12.5 | 44 | ||
46 | diplom | 1710 | BALDAUF Christian | 1968 | Fischer Racing Team | --- | 1. / H 46 | 2:06:53.7 | 0:07:10.9 | 0:23:45.3 | 46 | 1:33:13.9 | 46 | ||
47 | diplom | 84 | ALM Henrik | 1982 | Etixx Ski Team | 3500497 | 12. / H 31 | 2:06:55.6 | 0:07:12.8 | 0:23:58.6 | 53 | 1:33:14.8 | 49 | ||
48 | diplom | 46 | YEUILLA Daniel | 1985 | Team Xcalibur Lill Sport | 3290057 | 24. / H 21 | 2:07:36.2 | 0:07:53.4 | 0:23:34.1 | 14 | 1:29:49.4 | 31 | ||
49 | diplom | 67 | HORYNA Ondřej | 1987 | Team PIONEER INVESTMENTS | 3150105 | 25. / H 21 | 2:09:08.9 | 0:09:26.1 | 0:23:41.8 | 43 | 1:33:13.4 | 45 | ||
50 | diplom | 79 | VUORI Pasi | 1970 | Team Peltonen | 3180743 | 4. / H 41 | 2:09:16.1 | 0:09:33.3 | 0:24:15.6 | 57 | 1:34:16.6 | 52 | ||
51 | diplom | 81 | KUHN Matthias | 1988 | Etixx Ski Team | 3050135 | 26. / H 21 | 2:09:16.2 | 0:09:33.4 | 0:23:59.1 | 55 | 1:34:17.1 | 53 | ||
52 | diplom | 128 | STEURER Thomas | 1977 | Etixx Ski Team | 3050005 | 9. / H 36 | 2:09:16.3 | 0:09:33.5 | 0:23:46.4 | 47 | 1:34:17.6 | 54 | ||
53 | diplom | 74 | BORMOLINI Nicolas | 1993 | scame-skitrab | 3290428 | 27. / H 21 | 2:09:24.9 | 0:09:42.1 | 0:24:16.0 | 58 | 1:34:16.1 | 51 | ||
54 | diplom | 27 | TYNELL Rikard | 1986 | Team Tynell | 3500286 | 28. / H 21 | 2:11:08.3 | 0:11:25.5 | 0:23:58.2 | 51 | 1:35:36.2 | 56 | ||
55 | diplom | 139 | SUTTER Stefan | 1982 | WSV Andelsbuch | --- | 13. / H 31 | 2:11:16.8 | 0:11:34.0 | 0:24:50.8 | 60 | 1:37:00.1 | 59 | ||
56 | diplom | 1730 | VÖLZ Christian | 1986 | --- | --- | 29. / H 21 | 2:11:18.5 | 0:11:35.7 | 0:24:50.5 | 59 | 1:37:01.6 | 60 | ||
57 | diplom | 215 | OHLSTRÖM Erik | 1987 | GTS | 3500538 | 30. / H 21 | 2:11:18.9 | 0:11:36.1 | 0:25:52.9 | 69 | 1:37:16.1 | 61 | ||
58 | diplom | 371 | KJOS EGGE Vegard | 1988 | Oystre Slidre IL | 3421016 | 31. / H 21 | 2:11:19.1 | 0:11:36.3 | 0:23:58.2 | 51 | 1:36:30.0 | 58 | ||
59 | diplom | 1833 | KUGLER Simon | 1994 | --- | 3050252 | 32. / H 21 | 2:11:32.5 | 0:11:49.7 | 0:23:54.3 | 48 | 1:33:14.3 | 47 | ||
60 | diplom | 83 | SANDBERG Johan | 1968 | Team 7-MILA | 3500129 | 2. / H 46 | 2:13:35.4 | 0:13:52.6 | 0:25:51.2 | 66 | 1:38:22.4 | 62 | ||
61 | diplom | 132 | HATLEN Knut Anders | 1980 | Stranda IL | 3420110 | 14. / H 31 | 2:13:35.8 | 0:13:53.0 | 0:25:10.2 | 62 | 1:38:23.2 | 63 | ||
62 | diplom | 134 | REICHART Hans-Werner | 1971 | Toko | --- | 5. / H 41 | 2:13:39.1 | 0:13:56.3 | 0:25:51.6 | 67 | 1:38:26.2 | 68 | ||
63 | diplom | 75 | BORMOLINI Thomas | 1993 | scame-skitrab | 3290428 | 33. / H 21 | 2:13:41.0 | 0:13:58.2 | 0:25:43.0 | 63 | 1:38:24.2 | 64 | ||
64 | diplom | 1818 | BLASSNIG Clemens | 1993 | --- | 3050260 | 34. / H 21 | 2:13:49.3 | 0:14:06.5 | 0:25:50.0 | 64 | 1:38:25.8 | 67 | ||
65 | diplom | 233 | STONIG Matthias | 1989 | Villach | --- | 35. / H 21 | 2:14:08.1 | 0:14:25.3 | 0:25:54.5 | 75 | 1:38:24.7 | 65 | ||
66 | diplom | 143 | DEBERTIN Dirk | 1967 | Eleven-Eintracht Braunschweig | --- | 3. / H 46 | 2:14:08.2 | 0:14:25.4 | 0:25:54.8 | 76 | 1:38:28.9 | 73 | ||
67 | diplom | 228 | MATOUSEK Ondrej | 1988 | Žižkovský Tygři | 3150263 | 36. / H 21 | 2:14:09.9 | 0:14:27.1 | 0:25:54.0 | 73 | 1:38:28.5 | 72 | ||
68 | diplom | 125 | THOMAS Eric | 1987 | SALOMON LEKI RACINGTEAM | 3200077 | 37. / H 21 | 2:14:15.2 | 0:14:32.4 | 0:24:51.4 | 61 | 1:38:26.7 | 69 | ||
69 | diplom | 1537 | UGGELDAHL Jan | 1983 | DIK | --- | 15. / H 31 | 2:14:22.8 | 0:14:40.0 | 0:25:56.0 | 78 | 1:38:27.3 | 70 | ||
70 | diplom | 212 | RADL Jakub | 1992 | Team PIONEER INVESTMENTS | 3150457 | 38. / H 21 | 2:14:23.3 | 0:14:40.5 | 0:25:53.2 | 71 | 1:38:27.6 | 71 | ||
71 | diplom | 231 | FROST Robin | 1993 | Fischer Racing Team | 3200505 | 39. / H 21 | 2:14:34.1 | 0:14:51.3 | 0:24:15.1 | 56 | 1:35:28.2 | 55 | ||
72 | diplom | 71 | CERUTTI Lorenzo | 1990 | Team Xcalibur Lill Sport | 3290306 | 40. / H 21 | 2:14:40.5 | 0:14:57.7 | 0:23:54.7 | 49 | 1:36:14.6 | 57 | ||
73 | diplom | 255 | WEIDNER Maximilian | 1989 | WSV DJK Rastbüchl | --- | 41. / H 21 | 2:15:07.2 | 0:15:24.4 | 0:25:53.1 | 70 | 1:38:25.2 | 66 | ||
74 | diplom | 1679 | FUCCARO Francesco | 1990 | g.s. Valgleris | --- | 42. / H 21 | 2:15:54.2 | 0:16:11.4 | 0:25:52.5 | 68 | 1:38:32.0 | 75 | ||
75 | diplom | 88 | JOHANSSON NORGREN Britta | 1983 | TEAM SkiProAm | 3505013 | 1. / D 31 | 2:16:28.6 | 0:16:45.8 | 0:27:56.7 | 127 | 1:40:33.0 | 77 | ||
76 | diplom | 154 | VANZO Marino | 1990 | Team Futura | --- | 43. / H 21 | 2:16:50.3 | 0:17:07.5 | 0:25:53.4 | 72 | 1:38:29.9 | 74 | ||
77 | diplom | 1423 | GIOVANELLI Luca | 1987 | U.s. Stella Alpina Carano | --- | 44. / H 21 | 2:17:06.8 | 0:17:24.0 | 0:26:22.0 | 84 | 1:40:44.4 | 79 | ||
78 | diplom | 141 | RICHTER Michael | 1967 | Team Slow | --- | 4. / H 46 | 2:17:07.2 | 0:17:24.4 | 0:26:20.9 | 82 | 1:40:44.8 | 80 | ||
79 | diplom | 240 | SAJDL Martin | 1981 | Zizkovsky tygri | --- | 16. / H 31 | 2:17:09.0 | 0:17:26.2 | 0:26:33.4 | 85 | 1:40:43.1 | 78 | ||
80 | diplom | 90 | SMUTNA Katharina | 1983 | Silvini Madshus team | 3055066 | 2. / D 31 | 2:17:10.1 | 0:17:27.3 | 0:27:53.6 | 118 | 1:41:35.8 | 84 | ||
81 | diplom | 95 | KORSGREN Lina | 1988 | TEAM SkiProAm | 3505258 | 1. / D 21 | 2:17:10.2 | 0:17:27.4 | 0:27:54.7 | 121 | 1:41:36.2 | 85 | ||
82 | diplom | 87 | KVELI Laila | 1987 | Team Santander | 3425285 | 2. / D 21 | 2:17:16.0 | 0:17:33.2 | 0:27:54.1 | 119 | 1:41:35.3 | 83 | ||
83 | diplom | 93 | BRAATHEN Solfrid | 1982 | TEAM SkiProAm | 3425015 | 3. / D 31 | 2:17:37.4 | 0:17:54.6 | 0:27:56.3 | 126 | 1:42:54.8 | 98 | ||
84 | diplom | 86 | BONER Seraina | 1982 | Team Coop | 1312216 | 4. / D 31 | 2:18:17.6 | 0:18:34.8 | 0:27:54.5 | 120 | 1:41:36.7 | 86 | ||
85 | diplom | 1591 | SAMUELSSON Johan | 1980 | SK Järven | --- | 17. / H 31 | 2:18:54.0 | 0:19:11.2 | 0:26:11.0 | 80 | 1:42:00.3 | 88 | ||
86 | diplom | 1406 | BELDO Sigurd Klemetsen | 1975 | PWT | --- | 10. / H 36 | 2:18:59.2 | 0:19:16.4 | 0:27:49.3 | 110 | 1:42:52.7 | 97 | ||
87 | diplom | 1407 | BOTHUN Gunnar Klemetsen | 1982 | Oslo | --- | 18. / H 31 | 2:19:02.0 | 0:19:19.2 | 0:27:14.0 | 102 | 1:42:51.2 | 94 | ||
88 | diplom | 113 | LAU Florian | 1988 | Oberreute | 3200123 | 45. / H 21 | 2:19:13.2 | 0:19:30.4 | 0:27:13.0 | 101 | 1:42:50.2 | 92 | ||
89 | diplom | 1510 | JACOB Lindkvist | 1987 | NTNUI | --- | 46. / H 21 | 2:19:22.6 | 0:19:39.8 | 0:25:58.6 | 79 | 1:42:38.2 | 91 | ||
90 | diplom | 241 | VALTER Dalibor | 1969 | Silvini Madshus team | --- | 5. / H 46 | 2:19:30.8 | 0:19:48.0 | 0:27:08.0 | 90 | 1:42:50.8 | 93 | ||
91 | diplom | 362 | EKSTEDT Adam | 1990 | IF Ski Team Skane | 3501458 | 47. / H 21 | 2:19:50.2 | 0:20:07.4 | 0:26:33.9 | 86 | 1:43:03.2 | 101 | ||
92 | diplom | 230 | WAERENSKJOLD Nicolas A. | 1982 | Team Oslo Sportslager | 3420222 | 19. / H 31 | 2:19:51.2 | 0:20:08.4 | 0:27:12.2 | 99 | 1:42:52.3 | 96 | ||
93 | diplom | 155 | CRESTANI Marco | 1964 | Team Futura | 3290668 | 1. / H 51 | 2:19:53.7 | 0:20:10.9 | 0:27:10.9 | 95 | 1:42:51.7 | 95 | ||
94 | diplom | 92 | ROBERTO Kristina | 1984 | Skistart.com-Bergslagen | 3505979 | 5. / D 31 | 2:20:26.8 | 0:20:44.0 | 0:27:57.3 | 128 | 1:43:25.0 | 103 | ||
95 | diplom | 136 | MILZ Peter | 1964 | Rossignolteam Eglofs | --- | 2. / H 51 | 2:20:41.9 | 0:20:59.1 | 0:26:21.4 | 83 | 1:41:01.5 | 81 | ||
96 | diplom | 246 | BOCK Marcel | 1988 | Team AusdauerNetzwerk | --- | 48. / H 21 | 2:21:06.5 | 0:21:23.7 | 0:25:54.3 | 74 | 1:41:11.4 | 82 | ||
97 | diplom | 89 | LOEFSTROEM Annika | 1986 | Team Coop | 3505089 | 3. / D 21 | 2:21:09.5 | 0:21:26.7 | 0:27:55.0 | 122 | 1:43:25.5 | 104 | ||
98 | diplom | 369 | ADAM Jakub | 1986 | Dukla Praha | --- | 49. / H 21 | 2:21:10.6 | 0:21:27.8 | 0:25:55.3 | 77 | 1:40:20.3 | 76 | ||
99 | diplom | 146 | KALAL Tomas | 1985 | Zizkovsky tygri | 3150602 | 50. / H 21 | 2:21:19.8 | 0:21:37.0 | 0:27:10.3 | 94 | 1:43:03.6 | 102 | ||
100 | diplom | 140 | GRANN Stian | 1986 | Eiksmarka | --- | 51. / H 21 | 2:21:33.1 | 0:21:50.3 | 0:27:09.8 | 93 | 1:43:02.2 | 99 |