Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 14 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1689 | KLEMENTOVÁ Andrea | 1995 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 1. / JunD | 0:49:45.5 | 0:00:00.0 | 0:42:09.7 | 1 | ||
2 | diplom | 1651 | KNOPOVA Kamila | 1992 | Czech Ski Team | 1. / D 21 | 0:51:01.6 | 0:01:16.1 | 0:43:24.1 | 2 | ||
3 | diplom | 1778 | KREUZIGEROVA Tereza | 1997 | Sokol Stachy | 1. / J 17 W | 0:52:16.1 | 0:02:30.6 | 0:44:22.4 | 3 | ||
4 | diplom | 1681 | LIEBSCHER Magdalena | 1998 | BSP Altenberg/SSV Altenberg | 2. / J 17 W | 0:53:01.0 | 0:03:15.5 | 0:44:32.5 | 4 | ||
5 | diplom | 1611 | SCHAIRER Sabrina | 1982 | Salomon Leki Racing Team | 1. / D 31 | 0:53:34.2 | 0:03:48.7 | 0:45:28.7 | 5 | ||
6 | diplom | 1665 | SCHMIDT Elisabeth | 1997 | WSV Warmensteinach | 3. / J 17 W | 0:54:28.1 | 0:04:42.6 | 0:46:27.1 | 7 | ||
7 | diplom | 1822 | BALTING Lisa | 1997 | WSV Oberhof 05 | 4. / J 17 W | 0:54:28.2 | 0:04:42.7 | 0:46:34.7 | 9 | ||
8 | diplom | 1668 | EISCHER Birgit | 1972 | USC Atomic St. Leonhard | 1. / D 41 | 0:54:35.5 | 0:04:50.0 | 0:46:23.5 | 6 | ||
9 | diplom | 1805 | VOSTRADOVSKÁ Tereza | 1998 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 5. / J 17 W | 0:54:42.0 | 0:04:56.5 | 0:46:27.5 | 8 | ||
10 | diplom | 1759 | BÖTTCHER Rika | 1998 | SC Buntenbock | 6. / J 17 W | 0:54:51.9 | 0:05:06.4 | 0:46:45.6 | 10 | ||
11 | diplom | 1650 | MORITZ Marieke | 1997 | SC Buntenbock | 7. / J 17 W | 0:56:48.7 | 0:07:03.2 | 0:48:31.1 | 13 | ||
12 | diplom | 1779 | BOLDOVA Adela | 1998 | Sokol Stachy | 8. / J 17 W | 0:56:52.7 | 0:07:07.2 | 0:47:41.3 | 11 | ||
13 | diplom | 1666 | REIßENBERGER Alicia | 1998 | SC Neubau | 9. / J 17 W | 0:57:00.5 | 0:07:15.0 | 0:48:18.7 | 12 | ||
14 | diplom | 1682 | ZIMMER Marie | 1998 | BSP Altenberg/PSV Schwarzenberg | 10. / J 17 W | 0:57:25.2 | 0:07:39.7 | 0:48:55.6 | 16 | ||
15 | diplom | 1680 | HASLER Paula | 1997 | BSP Altenberg/Stahl Schmiedeberg | 11. / J 17 W | 0:57:26.7 | 0:07:41.2 | 0:48:54.6 | 14 | ||
16 | diplom | 1683 | SCHMIADE Paula | 1999 | BSP Altenberg/SG Stahl Schmiedeberg | 1. / J 16 W | 0:57:29.6 | 0:07:44.1 | 0:48:55.9 | 17 | ||
17 | diplom | 1687 | POIKE Tamina | 1999 | BSP Altenberg/SSV Altenberg | 2. / J 16 W | 0:57:30.2 | 0:07:44.7 | 0:48:55.2 | 15 | ||
18 | diplom | 1655 | BERTOTI Regina | 1990 | Hungarian Ski Association | 2. / D 21 | 0:58:32.8 | 0:08:47.3 | 0:49:27.6 | 18 | ||
19 | diplom | 1703 | JANSKY Karola | 1962 | SG Klotzsche | 1. / D 51 | 0:59:24.9 | 0:09:39.4 | 0:50:46.7 | 19 | ||
20 | diplom | 1749 | ZIMARE Franziska | 1966 | SG Klotzsche | 1. / D 46 | 0:59:42.5 | 0:09:57.0 | 0:50:48.6 | 20 | ||
21 | diplom | 1637 | CLAUß Alexandra | 1996 | Einsiedler Skiverein | 2. / JunD | 0:59:58.4 | 0:10:12.9 | 0:51:10.6 | 21 | ||
22 | diplom | 1636 | LOHBERGER Stephanie | 1988 | SpVgg Lam | 3. / D 21 | 1:01:19.7 | 0:11:34.2 | 0:52:34.8 | 22 | ||
23 | diplom | 1701 | SCHAFFER Kathrin | 1997 | WSV Eppenschlag | 12. / J 17 W | 1:01:46.4 | 0:12:00.9 | 0:52:55.4 | 23 | ||
23 | diplom | 1702 | HACKL Anna | 1999 | WSV Eppenschlag | 3. / J 16 W | 1:01:46.4 | 0:12:00.9 | 0:52:55.6 | 24 | ||
25 | diplom | 1753 | NAUJOKAT Julia | 1999 | SG Klotzsche | 4. / J 16 W | 1:01:56.4 | 0:12:10.9 | 0:52:56.2 | 25 | ||
26 | diplom | 1621 | NEUBER Linda | 1997 | SV Neudorf | 13. / J 17 W | 1:02:14.4 | 0:12:28.9 | 0:53:22.2 | 26 | ||
27 | diplom | 1758 | MORITZ Birgitt | 1959 | SC Buntenbock | 1. / D 56 | 1:03:11.3 | 0:13:25.8 | 0:53:56.0 | 27 | ||
28 | diplom | 1697 | HIERSTETTER Melanie | 1997 | SC Furth im Wald | 14. / J 17 W | 1:03:13.8 | 0:13:28.3 | 0:54:18.1 | 31 | ||
29 | diplom | 1798 | BÖTTCHER Birgit | 1955 | SC Buntenbock | 2. / D 56 | 1:03:15.5 | 0:13:30.0 | 0:53:58.1 | 28 | ||
30 | diplom | 1656 | KAGERBAUER Simone | 1977 | Langdorf | 1. / D 36 | 1:03:17.1 | 0:13:31.6 | 0:54:08.5 | 30 | ||
31 | diplom | 1642 | GERSTNER Melanie | 1980 | SC Münchberg | 2. / D 31 | 1:03:18.4 | 0:13:32.9 | 0:54:05.1 | 29 | ||
32 | diplom | 1686 | WILD Stefanie | 1999 | BSP Altenberg/SG Stahl Schmiedeberg | 5. / J 16 W | 1:04:01.9 | 0:14:16.4 | 0:55:21.4 | 35 | ||
33 | diplom | 1638 | VOIGT Katrin | 1965 | PSV Zittau e.V. | 2. / D 46 | 1:04:20.8 | 0:14:35.3 | 0:54:51.2 | 32 | ||
34 | diplom | 1734 | SCHMEIß Ute | 1969 | SRB Racing-Team | 3. / D 46 | 1:04:28.9 | 0:14:43.4 | 0:54:53.6 | 33 | ||
35 | diplom | 1766 | RABENHOLD Jenny | 1998 | Einsiedler Skiverein | 15. / J 17 W | 1:04:54.8 | 0:15:09.3 | 0:55:32.3 | 36 | ||
36 | diplom | 1641 | DR. MEYER Monika | 1956 | SV TU Ilmenau | 3. / D 56 | 1:04:59.8 | 0:15:14.3 | 0:55:05.5 | 34 | ||
37 | diplom | 1797 | TOIVONEN Eeva-Liisa | 1960 | LOISIR NORDIQUE | 2. / D 51 | 1:06:36.7 | 0:16:51.2 | 0:56:32.7 | 37 | ||
38 | diplom | 1739 | FRANKE Susanne | 1980 | Weimar | 3. / D 31 | 1:07:54.1 | 0:18:08.6 | 0:57:26.1 | 38 | ||
39 | diplom | 1754 | SEDIVA Mirka | 1957 | Ekonom Praha | 4. / D 56 | 1:09:03.7 | 0:19:18.2 | 0:58:33.8 | 39 | ||
40 | diplom | 1756 | MÜLLER Claudia | 1971 | SV Grün-Weiß Pirna | 2. / D 41 | 1:09:08.6 | 0:19:23.1 | 0:58:37.9 | 40 | ||
41 | diplom | 1717 | JUNGE Claudia | 1972 | SV Weichs | 3. / D 41 | 1:09:16.1 | 0:19:30.6 | 0:58:43.0 | 41 | ||
42 | diplom | 1782 | SELTER Sabine | 1968 | TV Attendorn | 4. / D 46 | 1:10:23.5 | 0:20:38.0 | 0:59:40.6 | 42 | ||
43 | diplom | 1740 | GREßMANN Wiebke | 1995 | xc-ski.de Skimarathon Team | 3. / JunD | 1:10:50.6 | 0:21:05.1 | 0:59:59.4 | 43 | ||
44 | diplom | 1755 | DIENER Tanja | 1996 | ESV Nassau | 4. / JunD | 1:12:11.3 | 0:22:25.8 | 1:01:34.4 | 44 | ||
45 | diplom | 1748 | TIMOTHY Rebecca | 1966 | REVO RACING | 5. / D 46 | 1:12:20.7 | 0:22:35.2 | 1:01:52.1 | 45 | ||
46 | diplom | 1704 | EIGNER Camilla | 1996 | Chemnitz | 5. / JunD | 1:13:42.0 | 0:23:56.5 | 1:02:34.8 | 46 | ||
47 | diplom | 1811 | WARTNER Marianne | 1956 | TSV Regen | 5. / D 56 | 1:14:47.5 | 0:25:02.0 | 1:04:01.7 | 47 | ||
48 | diplom | 1699 | GRUBER Theresa | 1992 | Kelheim | 4. / D 21 | 1:17:01.2 | 0:27:15.7 | 1:04:50.5 | 48 | ||
49 | diplom | 1716 | ELSNER Hendrikje | 1970 | Skiverein Stützengrün | 4. / D 41 | 1:17:13.9 | 0:27:28.4 | 1:04:59.8 | 49 | ||
50 | diplom | 1709 | CHALUPAR Angelica | 1954 | VfLBuchloe | 1. / D 61 | 1:17:27.7 | 0:27:42.2 | 1:05:20.1 | 50 | ||
51 | diplom | 1724 | FREY Edith | 1953 | USC Atomic-St.Leonhard | 2. / D 61 | 1:17:40.1 | 0:27:54.6 | 1:05:24.4 | 51 | ||
52 | diplom | 1696 | GANSTER Petra | 1979 | Team PiGa | 2. / D 36 | 1:18:00.1 | 0:28:14.6 | 1:06:19.2 | 52 | ||
53 | diplom | 1785 | STEMPLINGER Hedi | 1958 | Nordicfreunde-Hauzenberg | 6. / D 56 | 1:18:47.5 | 0:29:02.0 | 1:06:55.4 | 53 | ||
54 | diplom | 1787 | SELTER Lea | 1999 | TV Attendorn | 6. / J 16 W | 1:20:48.6 | 0:31:03.1 | 1:08:43.7 | 54 | ||
55 | diplom | 1786 | LINDENBLATT Silke | 1977 | Herzogenaurach | 3. / D 36 | 1:21:58.8 | 0:32:13.3 | 1:08:51.5 | 55 | ||
56 | diplom | 1821 | TRÖßE Renate | 1954 | SV TU Ilmenau | 3. / D 61 | 1:23:48.4 | 0:34:02.9 | 1:11:17.5 | 56 | ||
57 | diplom | 1711 | DIEMER Birgit | 1965 | TSV Bergrheinfeld | 6. / D 46 | 1:26:16.0 | 0:36:30.5 | 1:12:34.2 | 57 | ||
58 | diplom | 1804 | THUILLÉ SOMMER Heike | 1964 | Team Erdinger Alkoholfrei | 3. / D 51 | 1:26:37.7 | 0:36:52.2 | 1:14:03.8 | 58 | ||
59 | diplom | 1726 | HAKKER Lotje | 1949 | slt | 1. / D 66 | 1:28:52.3 | 0:39:06.8 | 1:14:39.0 | 59 | ||
60 | diplom | 1788 | TYLOVÁ Pavla | 1983 | Liberec | 4. / D 31 | 1:29:01.2 | 0:39:15.7 | 1:16:22.8 | 60 | ||
61 | diplom | 1728 | ZIMMER Elke | 1964 | SC Kaufbeuren | 4. / D 51 | 1:30:40.6 | 0:40:55.1 | 1:17:21.8 | 61 | ||
62 | diplom | 1810 | KRAAMWINKEL Heleen | 1955 | R.W.Rottemeren | 7. / D 56 | 1:34:18.4 | 0:44:32.9 | 1:19:21.9 | 62 | ||
63 | diplom | 1721 | KUPFER Anna | 1997 | SV Grün-Weiß Pirna | 16. / J 17 W | 1:34:51.3 | 0:45:05.8 | 1:21:46.9 | 65 | ||
64 | diplom | 1770 | KRAMER Christine | 1963 | PowerBärs Rednitzhembah | 5. / D 51 | 1:35:00.6 | 0:45:15.1 | 1:21:32.0 | 64 | ||
65 | diplom | 1727 | BEAUMONT Bernice | 1955 | Ski Club d'Agy | 8. / D 56 | 1:35:30.8 | 0:45:45.3 | 1:19:25.6 | 63 | ||
66 | diplom | 1732 | GILL Elke | 1952 | SC Riesa | 4. / D 61 | 1:42:30.6 | 0:52:45.1 | 1:27:28.4 | 66 | ||
--- | 1633 | HACKL Natalie | 1996 | SV Finsterrau | . / JunD | DNF | --- | --- | --- | |||
--- | 1660 | HAINZ Lena | 1990 | Steinach am Brenner | . / D 21 | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1673 | GREIL Julia | 1998 | SpVgg Lam Ski Nordisch | . / J 17 W | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1684 | BÜTTNER Nadja | 1999 | BSP Altenberg/SSV Altenberg | . / J 16 W | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1705 | BUERST Maria | 1959 | Schwarzach | . / D 56 | DNS | --- | --- | --- |