Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

MSR 2015 v inline korčuľovaní

Inline
DÁTUM :20.9.2015 MIESTO :Spišská Nová Ves

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata K1 # K2 # K3 # K4 # K5 # K6 # K7 # K8 # K9 # K10 # K11 # K12 # K13 # K14 # K15 # K16 # K17 # K18 # K19 # K20 # K21 # K22 # K23 # K24 # K25 # K26 # K27 # K28 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata K1 # K2 # K3 # K4 # K5 # K6 # K7 # K8 # K9 # K10 # K11 # K12 # K13 # K14 # K15 # K16 # K17 # K18 # K19 # K20 # K21 # K22 # K23 # K24 # K25 # K26 # K27 # K28 #
1 163 detail pretekára KLEMBARA Jakub 1998 RKIC Košice 1. /  Juniori B 1:25:37.4 0:00:00.0 02:51.0 4 05:39.1 5 08:33.4 2 11:33.4 5 14:30.8 3 17:28.4 7 20:16.9 5 23:19.2 3 26:15.1 1 29:22.5 1 32:15.7 2 35:09.3 3 38:06.3 2 0:41:05.1 5 0:43:52.1 5 0:46:46.8 3 0:49:46.6 3 0:52:35.8 1 0:55:37.2 1 0:58:45.7 4 1:01:47.9 2 1:04:47.1 2 1:07:51.6 4 1:10:48.6 3 1:13:44.6 4 1:16:45.8 2 1:19:55.2 5 1:22:54.5 4
2 170 detail pretekára TEREBEŠI Kristián 1996 RKIC Košice 1. /  Juniori A 1:25:37.7 0:00:00.2 02:50.9 3 05:38.9 4 08:34.4 6 11:33.1 3 14:30.7 2 17:28.4 6 20:16.8 4 23:19.1 2 26:15.5 4 29:24.1 7 32:14.6 1 35:09.1 2 38:07.8 6 0:41:05.1 6 0:43:52.3 6 0:46:46.9 4 0:49:49.4 6 0:52:35.9 2 0:55:37.3 2 0:58:45.8 5 1:01:48.2 4 1:04:47.2 3 1:07:51.4 3 1:10:48.9 5 1:13:44.5 3 1:16:46.0 4 1:19:54.7 2 1:22:54.4 3
3 110 detail pretekára SLOTTA Michal 1994 IC Žilina 1. /  Seniori 1:25:38.3 0:00:00.8 02:51.3 5 05:38.9 3 08:34.1 4 11:33.3 4 14:30.9 4 17:27.0 4 20:16.5 2 23:19.6 5 26:15.3 2 29:23.3 3 32:15.8 3 35:09.5 4 38:06.4 3 0:41:00.2 3 0:43:48.9 3 0:46:46.6 2 0:49:46.4 2 0:52:36.1 3 0:55:39.4 3 0:58:45.6 3 1:01:48.1 3 1:04:47.4 4 1:07:51.7 5 1:10:48.8 4 1:13:44.3 2 1:16:45.9 3 1:19:54.6 1 1:22:54.2 2
4 133 detail pretekára PETRO Daniel 1998 Skating Club Košice 2. /  Juniori B 1:25:40.9 0:00:03.4 02:50.4 1 05:37.7 1 08:34.6 7 11:33.6 6 14:30.6 1 17:26.3 3 20:16.4 1 23:19.0 1 26:15.7 5 29:23.5 5 32:16.0 4 35:09.1 1 38:07.3 5 0:41:00.0 2 0:43:48.8 2 0:46:46.6 1 0:49:47.1 5 0:52:36.7 4 0:55:39.9 5 0:58:45.2 1 1:01:48.5 6 1:04:47.6 5 1:07:51.3 2 1:10:49.1 6 1:13:44.8 5 1:16:45.7 1 1:19:55.1 4 1:22:55.5 5
5 112 detail pretekára PETRO Pavol 1972 Skating Club Košice 1. /  U 50 muži 1:25:41.6 0:00:04.2 02:52.7 7 05:39.4 7 08:33.3 1 11:33.7 7 14:31.6 7 17:26.0 1 20:17.3 7 23:19.9 7 26:15.9 7 29:23.6 6 32:17.6 7 35:09.8 6 38:05.6 1 0:40:59.9 1 0:43:48.6 1 0:46:47.1 5 0:49:46.3 1 0:52:37.1 6 0:55:40.0 6 0:58:46.0 6 1:01:48.4 5 1:04:46.9 1 1:07:52.0 6 1:10:48.2 1 1:13:44.2 1 1:16:46.3 5 1:19:54.9 3 1:22:54.1 1
6 153 detail pretekára ŠPENDEL Igor 1963 Skating Club Košice 1. /  U 60 muži 1:26:28.7 0:00:51.3 02:50.6 2 05:37.8 2 08:34.3 5 11:33.0 2 14:31.3 6 17:26.2 2 20:16.7 3 23:19.7 6 26:15.4 3 29:23.2 2 32:16.7 5 35:09.7 5 38:06.7 4 0:41:00.3 4 0:43:49.4 4 0:46:47.2 6 0:49:46.9 4 0:52:36.9 5 0:55:39.9 4 0:58:45.3 2 1:01:47.8 1 1:04:47.9 6 1:07:51.1 1 1:10:48.5 2 1:13:51.1 6 1:17:00.8 6 1:20:04.9 6 1:23:13.5 6
7 169 detail pretekára ČIČMANEC Dušan 1982 i-riders.sk 1. /  U 40 muži 1:28:02.9 0:02:25.4 02:51.4 6 05:39.2 6 08:34.0 3 11:32.7 1 14:31.1 5 17:28.2 5 20:17.1 6 23:19.4 4 26:15.7 6 29:23.3 3 32:17.4 6 35:10.3 7 38:11.7 7 0:41:16.7 7 0:44:24.8 7 0:47:34.8 7 0:50:44.6 7 0:53:52.0 7 0:57:00.5 7 1:00:09.2 7 1:03:17.3 7 1:06:23.4 7 1:09:27.2 7 1:12:32.0 7 1:15:32.8 7 1:18:37.9 7 1:21:45.9 7 1:24:53.8 7
8 158 detail pretekára SMUDA Miro 1979 PIK Poprad 2. /  U 40 muži 1:28:57.5 0:03:20.0 03:05.3 15 06:01.3 13 08:59.2 8 11:59.2 8 14:58.4 8 17:58.0 8 21:07.4 9 24:06.2 8 27:06.7 9 30:12.1 8 33:20.9 9 36:22.6 8 39:23.4 8 0:42:34.6 11 0:45:46.8 9 0:48:46.1 8 0:51:51.5 11 0:54:57.1 12 0:58:02.4 9 1:01:17.4 8 1:04:22.6 8 1:07:32.8 12 1:10:48.7 12 1:13:44.9 8 1:16:45.5 8 1:19:55.2 8 1:22:55.6 8 1:25:49.6 8
9 172 detail pretekára FILIP Matej 1998 Stez-Spišskla Nova Ves 3. /  Juniori B 1:30:26.4 0:04:48.9 02:55.8 8 05:59.6 11 09:00.0 13 11:59.6 10 14:58.6 9 17:58.2 9 21:08.2 13 24:06.3 9 27:06.6 8 30:12.7 12 33:21.5 12 36:22.7 9 39:24.0 11 0:42:34.4 10 0:45:46.6 8 0:48:46.3 9 0:51:51.8 12 0:54:56.6 8 0:58:02.2 8 1:01:17.6 9 1:04:22.8 9 1:07:32.5 10 1:10:48.5 11 1:13:51.2 9 1:17:06.7 11 1:20:28.9 12 1:23:50.0 11 1:27:11.5 10
10 151 detail pretekára KARABOVÁ Martina 1995 RKIC Košice 1. /  Seniorky 1:30:27.0 0:04:49.5 02:58.1 10 05:59.2 9 08:59.6 11 11:59.7 11 14:58.7 10 17:58.3 10 21:07.5 10 24:06.4 10 27:06.8 10 30:12.3 9 33:21.1 10 36:23.3 12 39:23.9 10 0:42:34.1 8 0:45:46.9 10 0:48:46.6 11 0:51:51.2 9 0:54:56.9 10 0:58:02.9 12 1:01:17.7 10 1:04:23.3 12 1:07:32.2 8 1:10:48.3 9 1:13:52.1 11 1:17:06.3 9 1:20:28.6 10 1:23:49.8 10 1:27:11.3 9
11 115 detail pretekára KARABOVÁ Renáta 1987 RKIC Košice 2. /  Seniorky 1:30:28.4 0:04:50.9 02:58.0 9 05:59.1 8 08:59.5 10 11:59.8 12 14:59.0 12 17:58.6 12 21:07.8 11 24:06.7 11 27:07.0 11 30:12.4 10 33:20.6 8 36:23.1 11 39:23.7 9 0:42:34.3 9 0:45:47.3 12 0:48:46.5 10 0:51:51.1 8 0:54:56.8 9 0:58:02.8 11 1:01:18.0 11 1:04:23.2 11 1:07:32.4 9 1:10:48.1 8 1:13:52.0 10 1:17:06.9 12 1:20:28.5 9 1:23:49.7 9 1:27:11.9 12
12 155 detail pretekára VAŠKO Marián 1978 Skating Club Košice 3. /  U 40 muži 1:30:29.8 0:04:52.3 03:00.5 12 05:59.8 12 08:59.4 9 11:59.5 9 14:58.8 11 17:58.5 11 21:07.2 8 24:06.8 12 27:07.2 12 30:12.6 11 33:21.2 11 36:22.9 10 39:24.3 12 0:42:34.7 12 0:45:47.1 11 0:48:46.8 12 0:51:51.4 10 0:54:57.1 11 0:58:02.5 10 1:01:18.0 12 1:04:23.0 10 1:07:32.7 11 1:10:48.4 10 1:13:52.3 12 1:17:06.5 10 1:20:28.8 11 1:23:50.2 12 1:27:11.7 11
13 168 detail pretekára DOHANIČOVÁ Claudia 1998 Skating Club Košice 1. /  Juniorky B 1:31:09.5 0:05:32.0 02:58.2 11 05:59.4 10 08:59.8 12 12:00.0 13 14:59.1 13 17:58.8 13 21:08.0 12 24:07.9 13 27:21.8 13 30:46.1 13 34:07.4 13 37:29.3 13 40:56.0 13 0:44:21.7 13 0:47:35.0 13 0:50:44.7 13 0:53:52.2 13 0:57:00.6 13 1:00:09.6 13 1:03:17.5 13 1:06:23.5 13 1:09:27.3 13 1:12:32.0 13 1:15:32.9 13 1:18:38.1 13 1:21:46.0 13 1:24:54.0 13 1:28:02.8 13
14 130 detail pretekára TATARKA Ján 1962 Skating Club Košice 2. /  U 60 muži 1:35:57.1 0:10:19.6 03:02.5 14 06:08.5 15 09:31.4 15 13:00.0 17 16:15.1 15 19:34.7 18 22:57.8 17 26:18.2 14 29:40.6 17 33:01.2 15 36:22.7 18 39:36.0 16 42:59.5 17 0:46:20.6 15 0:49:41.2 17 0:53:01.4 16 0:56:24.6 14 0:59:48.6 15 1:03:15.0 16 1:06:23.9 15 1:09:27.6 14 1:12:32.3 14 1:15:48.7 16 1:19:11.4 15 1:22:34.7 15 1:26:01.6 15 1:29:31.4 15 1:32:48.6 15
15 131 detail pretekára MIKLOSSI Alexander 1971 CSRC Košice 2. /  U 50 muži 1:35:58.6 0:10:21.1 03:00.8 13 06:02.1 14 09:18.2 14 12:42.1 14 16:15.4 17 19:34.2 15 22:57.2 15 26:19.0 17 29:40.2 15 33:01.6 17 36:22.2 15 39:36.5 18 42:58.9 15 0:46:21.0 17 0:49:41.0 16 0:53:01.2 15 0:56:26.1 18 0:59:49.3 18 1:03:15.3 18 1:06:24.1 16 1:09:27.7 15 1:12:32.6 16 1:15:48.5 15 1:19:11.2 14 1:22:34.4 14 1:26:01.4 14 1:29:31.1 14 1:32:48.4 14
16 121 detail pretekára ZDECHOVAN Ján 1960 AK Maraton Rožňava 3. /  U 60 muži 1:36:00.6 0:10:23.1 03:11.9 19 06:22.4 17 09:38.6 17 12:59.6 15 16:15.8 18 19:34.6 17 22:57.5 16 26:19.4 18 29:40.5 16 33:01.0 14 36:22.5 16 39:35.4 14 42:59.2 16 0:46:20.4 14 0:49:40.9 15 0:53:01.0 14 0:56:25.1 16 0:59:48.5 14 1:03:14.8 15 1:06:23.8 14 1:09:28.1 17 1:12:32.8 17 1:15:49.0 17 1:19:11.9 17 1:22:35.2 17 1:26:02.1 17 1:29:31.9 17 1:32:48.7 16
17 167 detail pretekára KRAJÍČEK Jozef 1970 IC Žilina 3. /  U 50 muži 1:36:03.6 0:10:26.1 03:07.6 17 06:23.5 18 09:38.3 16 13:00.3 18 16:15.3 16 19:34.1 14 22:58.1 18 26:18.5 15 29:40.8 18 33:01.4 16 36:22.1 14 39:36.2 17 42:58.8 14 0:46:20.8 16 0:49:40.6 14 0:53:01.5 17 0:56:24.8 15 0:59:49.0 16 1:03:14.5 14 1:06:24.3 17 1:09:27.9 16 1:12:32.4 15 1:15:48.4 14 1:19:11.6 16 1:22:34.9 16 1:26:01.8 16 1:29:31.6 16 1:32:49.2 17
18 171 detail pretekára ŠEVČÍK Roman 1970 LŠ Nitra 4. /  U 50 muži 1:38:29.3 0:12:51.8 03:06.1 16 06:22.2 16 09:38.8 18 12:59.8 16 16:14.9 14 19:34.4 16 22:57.1 14 26:18.8 16 29:40.0 14 33:01.9 18 36:22.6 17 39:35.7 15 43:00.0 18 0:46:21.2 18 0:49:41.4 18 0:53:01.7 18 0:56:25.3 17 0:59:49.2 17 1:03:15.3 17 1:06:32.4 18 1:10:02.4 18 1:13:36.2 18 1:17:07.2 18 1:20:40.5 18 1:24:14.9 18 1:27:50.3 18 1:31:22.5 18 1:34:57.1 18
19 113 detail pretekára STELLMACH Ľubomír 1966 PIK Poprad 5. /  U 50 muži 1:40:05.0 0:14:27.5 03:21.9 20 06:46.3 20 10:13.2 19 13:41.5 19 17:09.3 20 20:34.6 19 24:01.7 19 27:22.9 19 30:48.6 19 34:16.3 20 37:46.5 19 41:13.8 19 44:41.9 19 0:48:11.1 19 0:51:39.5 19 0:55:06.5 21 0:58:33.9 21 1:02:00.9 19 1:05:29.0 19 1:08:57.7 19 1:12:27.8 19 1:15:49.1 19 1:19:10.9 19 1:22:34.2 19 1:26:01.2 19 1:29:30.9 19 1:32:55.5 19 1:36:26.6 19
20 111 detail pretekára PIPEREK Lukáš 1988 Inline Borievka 2. /  Seniori 1:41:19.1 0:15:41.6 03:11.8 18 06:42.0 19 10:13.6 21 13:41.7 20 17:09.6 21 20:35.0 21 24:02.1 21 27:33.2 21 30:56.4 21 34:19.5 21 37:46.9 21 41:14.1 21 44:42.3 21 0:48:11.6 21 0:51:40.0 21 0:54:57.4 19 0:58:29.1 19 1:02:01.1 20 1:05:29.3 20 1:08:57.9 20 1:12:28.1 20 1:15:49.2 20 1:19:12.1 20 1:22:35.5 20 1:26:02.3 20 1:29:54.6 20 1:33:43.5 20 1:37:31.6 20
21 161 detail pretekára ŠÁROŠŠYOVÁ Milada 2000 Skating Club Košice 2. /  Juniorky B 1:41:58.0 0:16:20.6 03:22.1 21 06:46.5 21 10:13.4 20 13:41.8 21 17:09.1 19 20:34.8 20 24:01.9 20 27:23.0 20 30:48.8 20 34:16.1 19 37:46.7 20 41:13.9 20 44:42.1 20 0:48:11.3 20 0:51:39.7 20 0:54:58.1 20 0:58:31.5 20 1:02:01.3 21 1:05:29.5 21 1:08:58.0 21 1:12:28.2 21 1:15:49.3 21 1:19:22.3 21 1:23:07.9 21 1:26:56.5 21 1:30:38.3 21 1:34:23.9 21 1:38:16.9 21
22 166 detail pretekára UHLÁRIK Peter 1997 Maratón klub Rajec 2. /  Juniori A 1:43:42.8 0:18:05.3 03:44.7 29 07:25.5 30 11:02.2 29 14:39.2 29 18:15.0 29 21:49.4 29 25:26.9 29 29:03.4 29 32:36.7 28 36:11.4 28 39:44.2 29 43:17.6 29 46:50.9 29 0:50:20.1 29 0:53:54.8 29 0:57:32.3 29 1:01:07.0 29 1:04:40.3 29 1:08:10.9 29 1:11:50.4 29 1:15:21.6 24 1:18:53.5 23 1:22:27.3 27 1:26:04.6 28 1:29:39.7 28 1:33:15.5 28 1:36:56.4 28 1:40:22.5 22
23 116 detail pretekára KANTOR Jaroslav 1976 Skating Club Košice 4. /  U 40 muži 1:43:51.9 0:18:14.4 03:43.7 26 07:24.2 27 11:01.6 27 14:38.4 27 18:14.5 27 21:48.8 27 25:26.5 27 29:02.8 27 32:36.5 27 36:11.2 27 39:43.4 26 43:16.9 26 46:49.8 26 0:50:19.4 26 0:53:54.2 26 0:57:31.6 26 1:01:06.3 26 1:04:39.5 26 1:08:10.2 26 1:11:49.5 26 1:15:23.9 28 1:18:54.6 28 1:22:26.7 25 1:26:03.8 25 1:29:39.0 26 1:33:14.6 26 1:36:55.8 26 1:40:27.8 27
24 125 detail pretekára SABOL Andrej 1947 Skating Club Košice 1. /  U 70 muži 1:43:53.6 0:18:16.1 03:43.1 23 07:23.5 24 11:01.0 24 14:37.7 24 18:14.0 24 21:48.0 24 25:25.9 24 29:02.1 24 32:35.9 24 36:10.6 24 39:43.6 27 43:17.1 27 46:50.0 27 0:50:19.6 27 0:53:54.4 27 0:57:31.8 27 1:01:06.5 27 1:04:39.8 27 1:08:10.4 27 1:11:49.7 27 1:15:24.1 29 1:18:54.9 29 1:22:27.0 26 1:26:04.1 26 1:29:38.8 25 1:33:14.4 25 1:36:55.6 25 1:40:27.6 26
25 180 detail pretekára KASANICKÝ Vojtech 1954 Kst - Stavbár Žilina 2. /  U 70 muži 1:43:53.9 0:18:16.4 03:43.3 24 07:23.9 26 11:01.4 26 14:38.2 26 18:14.3 26 21:48.4 26 25:26.3 26 29:02.5 26 32:36.2 26 36:10.9 26 39:43.1 25 43:16.6 25 46:49.5 25 0:50:19.1 25 0:53:53.7 24 0:57:31.3 25 1:01:06.1 25 1:04:39.2 25 1:08:09.9 25 1:11:49.1 25 1:15:23.5 26 1:18:54.3 27 1:22:26.5 24 1:26:03.4 24 1:29:38.6 24 1:33:14.2 24 1:36:55.4 24 1:40:27.3 25
26 118 detail pretekára ŠIMEK Vratko 2000 Maratón klub Rajec 4. /  Juniori B 1:43:57.0 0:18:19.5 03:45.0 30 07:25.3 29 11:01.9 28 14:38.8 28 18:14.8 28 21:49.3 28 25:26.7 28 29:03.2 28 32:37.0 29 36:11.9 29 39:43.9 28 43:17.3 28 46:50.4 28 0:50:20.0 28 0:53:54.6 28 0:57:32.0 28 1:01:06.7 28 1:04:40.1 28 1:08:10.7 28 1:11:50.0 28 1:15:21.3 23 1:18:53.8 24 1:22:27.5 28 1:26:04.4 27 1:29:39.4 27 1:33:14.8 27 1:36:56.2 27 1:40:28.0 28
27 126 detail pretekára HUSÁRIK Jozef 1951 Corgoň Nitra 3. /  U 70 muži 1:43:58.1 0:18:20.7 03:43.4 25 07:23.7 25 11:01.2 25 14:37.9 25 18:14.2 25 21:48.2 25 25:26.1 25 29:02.4 25 32:36.1 25 36:10.8 25 39:43.0 24 43:16.5 24 46:49.4 24 0:50:18.9 24 0:53:53.6 23 0:57:31.1 24 1:01:06.0 24 1:04:39.0 24 1:08:09.7 24 1:11:48.9 24 1:15:23.4 25 1:18:54.2 26 1:22:26.4 23 1:26:03.2 23 1:29:38.4 23 1:33:14.0 23 1:36:55.2 23 1:40:27.1 24
28 156 detail pretekára ŠTRBA Martin 1978 STEPNÉ KOZY 5. /  U 40 muži 1:43:59.1 0:18:21.6 03:44.3 28 07:23.4 23 11:00.8 23 14:37.5 23 18:13.8 23 21:47.9 23 25:25.8 23 29:02.0 23 32:35.7 23 36:10.5 23 39:42.8 23 43:16.3 23 46:49.2 23 0:50:18.7 23 0:53:53.9 25 0:57:30.9 23 1:01:05.8 23 1:04:38.8 23 1:08:09.5 23 1:11:48.7 23 1:15:23.7 27 1:18:53.9 25 1:22:26.3 22 1:26:03.0 22 1:29:38.2 22 1:33:13.9 22 1:36:55.0 22 1:40:27.0 23
29 124 detail pretekára BENEDIK Miroslav 1964 CSRC 4. /  U 60 muži 1:46:15.8 0:20:38.3 03:32.3 22 07:07.3 22 10:37.4 22 14:11.9 22 17:47.2 22 21:21.0 22 24:57.0 22 28:31.7 22 32:02.9 22 35:40.4 22 39:19.1 22 42:57.4 22 46:21.4 22 0:49:41.6 22 0:53:01.9 22 0:56:25.8 22 0:59:54.0 22 1:03:36.0 22 1:07:21.5 22 1:11:05.9 22 1:14:51.9 22 1:18:39.8 22 1:22:31.3 29 1:26:25.2 29 1:30:26.3 29 1:34:25.7 29 1:38:22.7 29 1:42:16.6 29
30 173 detail pretekára ROLKOVÁ Zlatka 1992 IC Žilina 3. /  Seniorky 1:58:56.6 0:33:19.1 03:58.5 31 07:54.9 31 11:56.3 31 15:56.2 31 19:57.7 31 24:00.1 31 28:00.2 31 32:05.0 31 36:04.0 31 40:05.2 31 44:10.9 31 48:20.4 31 52:26.7 31 0:56:37.9 31 1:00:45.3 31 1:04:53.2 31 1:09:00.5 31 1:13:11.8 31 1:17:21.4 31 1:21:26.6 31 1:25:35.1 31 1:29:46.8 31 1:33:58.6 31 1:38:12.8 31 1:42:20.8 31 1:46:27.2 30 1:50:40.4 30 1:54:51.2 30
31 152 detail pretekára CIFRANIČOVÁ Gabriela 1972 Skating Club Košice 1. /  U 50 ženy 1:59:35.4 0:33:57.9 03:43.9 27 07:24.9 28 11:03.0 30 15:09.0 30 19:20.7 30 23:30.5 30 27:34.0 30 31:40.0 30 35:47.5 30 39:52.5 30 43:59.7 30 48:02.8 30 52:04.0 30 0:56:06.4 30 1:00:09.6 30 1:04:16.3 30 1:08:19.0 30 1:12:27.4 30 1:16:42.2 30 1:20:56.9 30 1:25:11.8 30 1:29:30.7 30 1:33:42.3 30 1:38:01.1 30 1:42:19.3 30 1:46:38.9 31 1:50:57.7 31 1:55:22.4 31
32 157 detail pretekára PETROVIČOVÁ Lucia 1976 Košice 1. /  U 40 ženy 2:00:19.4 0:34:41.9 04:15.7 33 08:16.5 33 12:09.3 32 16:09.7 32 20:13.0 32 24:16.7 32 28:21.8 32 32:31.7 32 36:33.1 32 40:37.4 32 44:45.0 32 48:50.9 32 53:24.2 32 0:57:34.0 32 1:01:40.6 32 1:05:46.2 32 1:09:52.1 32 1:14:04.4 32 1:18:20.2 32 1:22:33.7 32 1:26:49.1 32 1:31:05.4 32 1:35:26.2 32 1:39:31.7 32 1:43:37.5 32 1:47:48.1 32 1:51:59.9 32 1:56:13.2 32
33 165 detail pretekára BALOGOVÁ Silvia 1973 CSRC 2. /  U 50 ženy 2:04:49.0 0:39:11.5 03:58.9 32 08:06.4 32 12:25.7 33 16:48.6 33 21:11.0 33 25:29.5 33 29:50.1 33 34:09.5 33 38:36.5 33 43:03.6 33 47:25.6 33 51:54.4 33 56:07.1 33 1:00:09.8 33 1:04:16.6 33 1:08:21.8 33 1:12:34.0 33 1:17:04.7 33 1:21:27.7 33 1:25:52.0 33 1:30:16.5 33 1:34:49.5 33 1:39:26.2 33 1:43:37.9 33 1:47:48.3 33 1:52:00.2 33 1:56:13.5 33 2:00:24.6 33
--- 162 detail pretekára KOČTÚCH Miloš 1955 AK Maraton Rožňava . /  U 70 muži DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 122 detail pretekára KRAJŇÁK Vladimír 1958 Stíhači Košice . /  U 60 muži DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 175 detail pretekára MIKLOSSIOVA Beata 1970 CSRC Košice . /  U 50 ženy DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---