Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Modravský potok | # | Holubí skála | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Modravský potok | # | Holubí skála | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1029 | BEROUŠKOVÁ Kateřina | 1991 | LK Tatran Chodov | 1. / W19-29 | 1:11:30.1 | 0:00:00.0 | 05:36.7 | 1 | 0:58:02.9 | 1 | ||
2 | diplom | 1174 | KLEMENTOVÁ Andrea | 1995 | Fischer Ski klub Šumava | 2. / W19-29 | 1:16:19.6 | 0:04:49.5 | 06:23.6 | 4 | 1:01:40.2 | 2 | ||
3 | diplom | 1068 | MORAVCOVÁ Kateřina | 1984 | Silvini Madshus | 1. / W30-39 | 1:18:38.6 | 0:07:08.5 | 06:22.6 | 3 | 1:04:19.7 | 3 | ||
4 | diplom | 1050 | MAIERHOFER Magdalena | 1996 | SC Leogang | 3. / W19-29 | 1:18:57.3 | 0:07:27.2 | 06:13.8 | 2 | 1:04:49.4 | 4 | ||
5 | diplom | 1024 | KÁLALOVÁ Tereza | 1986 | Žižkovský tygři | 2. / W30-39 | 1:22:58.8 | 0:11:28.7 | 06:37.3 | 5 | 1:07:59.2 | 5 | ||
6 | diplom | 1241 | NEUBAUEROVÁ Jana | 1979 | Fischer Ski klub Šumava | 3. / W30-39 | 1:24:46.6 | 0:13:16.5 | 07:33.6 | 10 | 1:09:49.2 | 7 | ||
7 | diplom | 1161 | HEJNÁ Anna-Marie | 1999 | XC Sport Nordic Team | 1. / W17-18 | 1:24:53.6 | 0:13:23.5 | 06:54.6 | 7 | 1:09:02.7 | 6 | ||
8 | diplom | 1170 | MÜLLER Katrin | 1969 | SV-Grün-Weiß-Pirna | 1. / W40-49 | 1:26:10.1 | 0:14:40.0 | 07:36.6 | 12 | 1:10:12.0 | 8 | ||
9 | diplom | 1140 | BRANDL Sabrina | 1996 | Hohenberg | 4. / W19-29 | 1:29:18.8 | 0:17:48.7 | 06:41.1 | 6 | 1:13:41.7 | 11 | ||
10 | diplom | 1044 | BAUEROVÁ Andrea | 1986 | Žižkovský tygři | 4. / W30-39 | 1:29:43.3 | 0:18:13.2 | 07:04.0 | 8 | 1:13:19.2 | 10 | ||
11 | diplom | 1009 | BALDRIANOVÁ Barbora | 1978 | ZDRP | 5. / W30-39 | 1:30:22.3 | 0:18:52.2 | 07:35.8 | 11 | 1:13:00.7 | 9 | ||
12 | diplom | 1030 | WŰRZOVÁ Anna | 1994 | vsk Humanita | 5. / W19-29 | 1:31:45.4 | 0:20:15.3 | 07:26.6 | 9 | 1:15:43.5 | 12 | ||
13 | diplom | 1123 | MÜLLEROVÁ Bára | 1996 | LK Pernink | 6. / W19-29 | 1:33:06.4 | 0:21:36.3 | 07:57.3 | 13 | 1:16:06.5 | 13 | ||
14 | diplom | 1141 | WALDNER Karoline | 1991 | Katzelsdorf | 7. / W19-29 | 1:38:42.9 | 0:27:12.8 | 08:52.3 | 23 | 1:20:36.0 | 15 | ||
15 | diplom | 1084 | HAIDER Anna | 1956 | Union Liebenau | 1. / W60+ | 1:38:47.1 | 0:27:17.0 | 08:09.1 | 16 | 1:20:25.0 | 14 | ||
16 | diplom | 1212 | KOUBKOVÁ Lucie | 1981 | Ski klub Šumava | 6. / W30-39 | 1:39:33.9 | 0:28:03.8 | 08:06.8 | 15 | 1:21:28.5 | 18 | ||
17 | diplom | 1199 | JUNGHANNS Dagmar | 1963 | London Nordic | 1. / W50-59 | 1:39:48.4 | 0:28:18.3 | 07:58.6 | 14 | 1:20:53.0 | 17 | ||
18 | diplom | 1227 | HONSOVÁ Anežka | 2003 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / W17-18 | 1:40:30.1 | 0:29:00.0 | 09:11.8 | 26 | 1:20:49.7 | 16 | ||
19 | diplom | 1002 | HUDEČKOVÁ Veronika | 1995 | Fischer Ski klub Šumava | 8. / W19-29 | 1:42:04.6 | 0:30:34.5 | 08:31.8 | 18 | 1:24:37.3 | 21 | ||
20 | diplom | 1003 | MONDLOVÁ Kateřina | 1994 | Fischer Ski klub Šumava | 9. / W19-29 | 1:42:04.8 | 0:30:34.7 | 08:19.3 | 17 | 1:24:37.8 | 22 | ||
21 | diplom | 1231 | RADOVÁ Daniela | 2005 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 3. / W17-18 | 1:42:17.3 | 0:30:47.2 | 09:07.8 | 24 | 1:23:41.5 | 19 | ||
22 | diplom | 1144 | PRECLÍKOVÁ Jana | 1981 | MFF UK | 7. / W30-39 | 1:42:51.9 | 0:31:21.8 | 09:25.8 | 29 | 1:24:03.5 | 20 | ||
23 | diplom | 1234 | PAVLÁSKOVÁ Kamila | 1975 | Fischer Ski klub Šumava | 2. / W40-49 | 1:42:59.1 | 0:31:29.0 | 09:20.8 | 28 | 1:25:09.8 | 25 | ||
24 | diplom | 1129 | KUBÁTOVÁ Milada | 1947 | SK Praga | 2. / W60+ | 1:43:21.1 | 0:31:51.0 | 08:41.1 | 20 | 1:24:55.0 | 23 | ||
25 | diplom | 1081 | PÁVKOVÁ Jana | 1957 | Ski klub Řevnice | 2. / W50-59 | 1:43:51.7 | 0:32:21.6 | 09:19.6 | 27 | 1:25:04.8 | 24 | ||
26 | diplom | 1244 | MĚSTKOVÁ Lucie | 1978 | Tempo Praha | 8. / W30-39 | 1:45:45.4 | 0:34:15.3 | 08:42.1 | 21 | 1:26:55.3 | 26 | ||
27 | diplom | 1154 | BERÁNKOVÁ Hana | 2000 | --- | 4. / W17-18 | 1:46:30.1 | 0:35:00.0 | 09:29.7 | 30 | 1:27:38.8 | 28 | ||
28 | diplom | 1010 | RYŠAVÁ MagdalÉna | 1976 | SK PraHA | 3. / W40-49 | 1:46:36.4 | 0:35:06.3 | 08:49.1 | 22 | 1:27:17.0 | 27 | ||
29 | diplom | 1137 | PROCHÁZKOVÁ Zuzana | 1992 | KPC Praha | 10. / W19-29 | 1:47:33.4 | 0:36:03.3 | 10:22.3 | 39 | 1:29:03.0 | 29 | ||
30 | diplom | 1085 | ŠINDELÁŘOVÁ Jitka | 1976 | Žižkovský tygři | 4. / W40-49 | 1:49:18.4 | 0:37:48.3 | 09:09.1 | 25 | 1:29:38.3 | 30 | ||
31 | diplom | 1172 | MULLEROVÁ Bára | 1997 | GLEDE Team | 11. / W19-29 | 1:51:23.4 | 0:39:53.3 | 08:32.6 | 19 | 1:31:45.3 | 31 | ||
32 | diplom | 1246 | HOUŠKOVÁ Zdena | 1971 | SKI Klub Strakonice | 5. / W40-49 | 1:53:31.6 | 0:42:01.5 | 10:17.8 | 36 | 1:33:03.3 | 32 | ||
33 | diplom | 1189 | PETRUŽELOVÁ Jana | 1992 | Ski klub Otice | 12. / W19-29 | 1:54:38.2 | 0:43:08.1 | 09:41.5 | 32 | 1:33:32.3 | 34 | ||
34 | diplom | 1146 | PAVLÁSKOVÁ Alena | 1986 | TJ ČZU Praha - Rolníci | 9. / W30-39 | 1:54:52.6 | 0:43:22.5 | 10:00.6 | 35 | 1:33:28.8 | 33 | ||
35 | diplom | 1179 | PODRÁBSKÁ Marie | 1974 | LIBEREC | 6. / W40-49 | 1:56:00.9 | 0:44:30.8 | 10:21.3 | 38 | 1:34:26.0 | 35 | ||
36 | diplom | 1221 | PILÁTOVÁ Renata | 1974 | VHS Brno | 7. / W40-49 | 1:56:22.1 | 0:44:52.0 | 09:44.3 | 33 | 1:35:14.8 | 36 | ||
37 | diplom | 1090 | FIALOVÁ Jana | 1960 | Brčálník | 3. / W50-59 | 1:58:00.6 | 0:46:30.5 | 10:20.5 | 37 | 1:36:34.0 | 37 | ||
38 | diplom | 1060 | ČERNOCHOVÁ Jaroslava | 1947 | Pohorská jednota Radhošť | 3. / W60+ | 2:00:41.4 | 0:49:11.3 | 09:37.6 | 31 | 1:39:06.6 | 38 | ||
39 | diplom | 1136 | LÁNÍČKOVÁ Martina | 1964 | Brno | 4. / W50-59 | 2:03:28.6 | 0:51:58.5 | 10:41.2 | 40 | 1:40:58.6 | 39 | ||
40 | diplom | 1183 | VYMĚTALOVÁ Eva | 1972 | Ski klub Otice | 8. / W40-49 | 2:04:54.4 | 0:53:24.3 | 11:08.6 | 42 | 1:43:04.8 | 42 | ||
41 | diplom | 1229 | KODĚROVÁ Lucie | 1977 | ČERNOŠICE | 10. / W30-39 | 2:04:54.9 | 0:53:24.8 | 11:13.2 | 43 | 1:41:16.6 | 40 | ||
42 | diplom | 1165 | BÍLÁ Jarmila | 1968 | PRAHA 4 | 9. / W40-49 | 2:06:37.4 | 0:55:07.3 | 11:03.8 | 41 | 1:43:03.8 | 41 | ||
43 | diplom | 1105 | BASTLOVÁ Dagmar | 1989 | Vacov | 13. / W19-29 | 2:07:22.4 | 0:55:52.3 | 09:54.6 | 34 | 1:45:50.1 | 43 | ||
44 | diplom | 1091 | ŠINDELÁŘOVÁ Jana | 1961 | PRAHA | 5. / W50-59 | 2:11:10.5 | 0:59:40.4 | 11:36.8 | 44 | 1:46:38.1 | 44 | ||
45 | diplom | 1204 | HILBIG Birgit | 1962 | DRESDEN | 6. / W50-59 | 2:12:55.2 | 1:01:25.1 | 11:44.8 | 45 | 1:51:01.1 | 47 | ||
46 | diplom | 1267 | KRNAVSKÁ Iveta | 1985 | --- | 11. / W30-39 | 2:14:18.9 | 1:02:48.8 | 12:40.0 | 54 | 1:48:27.8 | 45 | ||
47 | diplom | 1108 | KREJČÍKOVÁ Štěpánka | 1970 | Plzen | 10. / W40-49 | 2:14:21.2 | 1:02:51.1 | 11:53.0 | 48 | 1:51:20.6 | 48 | ||
48 | diplom | 1271 | ŘEZÁČOVÁ Jaroslava | 1965 | SK- LYŽAŘI BĚŽCI FRYMBURK | 7. / W50-59 | 2:14:51.2 | 1:03:21.1 | 11:47.8 | 46 | 1:48:56.1 | 46 | ||
49 | diplom | 1233 | MAYE Katrin | 1954 | --- | 4. / W60+ | 2:22:10.2 | 1:10:40.1 | 11:51.6 | 47 | 1:57:13.6 | 49 | ||
50 | diplom | 1248 | BREME Stefanie | 1977 | Ski club Köthen | 12. / W30-39 | 2:23:16.3 | 1:11:46.2 | 12:10.1 | 51 | 1:57:50.4 | 50 | ||
51 | diplom | 1247 | PAIDAROVÁ Miroslava | 1973 | --- | 11. / W40-49 | 2:24:16.2 | 1:12:46.1 | 12:11.3 | 52 | 1:58:54.6 | 51 | ||
52 | diplom | 1127 | OTÁHALOVÁ Lucie | 1979 | Ohrobec Ski Team | 13. / W30-39 | 2:28:41.4 | 1:17:11.3 | 12:01.3 | 50 | 2:05:25.4 | 54 | ||
53 | diplom | 1066 | HATCH Brenda | 1960 | London Region Nordic Ski Club | 8. / W50-59 | 2:29:38.4 | 1:18:08.3 | 11:53.6 | 49 | 2:03:51.0 | 52 | ||
54 | diplom | 1224 | MARŠÁKOVÁ Eva | 1984 | TJ Tn | 14. / W30-39 | 2:30:08.6 | 1:18:38.5 | 13:08.6 | 57 | 2:04:20.4 | 53 | ||
55 | diplom | 1092 | ZEMENOVÁ Renata | 1964 | Velešín | 9. / W50-59 | 2:35:24.8 | 1:23:54.7 | 12:38.3 | 53 | 2:06:37.9 | 55 | ||
56 | diplom | 1113 | KROTILOVÁ Magdaléna | 1971 | Báječné ženy v běhu | 12. / W40-49 | 2:40:51.2 | 1:29:21.1 | 12:41.8 | 55 | 2:12:30.4 | 56 | ||
57 | diplom | 1278 | BOUDOVÁ Veronika | 1984 | --- | 15. / W30-39 | 2:48:11.2 | 1:36:41.1 | 12:44.8 | 56 | 2:17:20.2 | 57 | ||
--- | 1026 | BAUMGÄRTEL Katharina | 1971 | Ski-Club-Carlsfeld | . / W40-49 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1082 | POKORNÁ Věnceslava | 1948 | Atletika Hostivař | . / W60+ | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1118 | KUJANOVÁ Martina | 1958 | Báječné ženy v běhu | . / W50-59 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1163 | ČERNÍKOVÁ Adéla | 1983 | --- | . / W30-39 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1260 | TOMANOVÁ Lenka | 2002 | Fischer Ski klub Šumava | . / W17-18 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |