Krkonošská 70 LAWI

Běžecké lyžování
DÁTUM :5.3.2016 MIESTO :Špindlerův Mlýn
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s. STRÁNKY PRETEKOV :www.stopaprozivot.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno jmeno1 jmeno2 jmeno3 jmeno4 jmeno5 Čas Strata K1-U srubu # K2-Pražská bouda 1 # K3-Černá hora # K4-Pražská bouda 2 # K5-U srubu #
1 18 detail pretekára KASPER-SWIX TEAM HOLUB Petr ŠIMEK Pavel HRUŠKA Jan JAVŮREK Petr FIŠNAR Jan 3:51:42.6 0:00:00.0 0:42:06.0 1 1:28:36.4 1 2:16:04.1 1 2:27:53.2 1 3:21:34.5 1
2 2 detail pretekára ŽIŽKOVSKÝ TYGŘI B KÁLAL Tomáš PELA Zbyněk SAJDL Martin KAŇKA Adam ŠVARC Petr 4:15:40.4 0:23:57.8 0:46:50.1 2 1:38:18.2 2 2:30:10.4 2 2:43:22.4 2 3:46:12.6 2
3 3 detail pretekára HABRDY BRABEC Miroslav TIBITANZL Michal KARBAN Zdeněk VONDRA Víta GAJDOŠÍK Honza 4:20:58.1 0:29:15.5 0:47:04.6 3 1:40:26.7 4 2:34:56.1 4 2:48:24.8 4 3:49:11.3 3
4 5 detail pretekára USK CS PLZEŇ PEŠTA Petr PROVOD Ladislav ŠIMURDA Richard VODRÁŽKA Jakub VEBER Tomáš 4:26:14.1 0:34:31.5 0:47:29.4 4 1:38:22.8 3 2:32:49.9 3 2:46:29.9 3 3:53:27.2 4
5 6 detail pretekára CANOE TEAM POLÁK Petr POLÁK David ŠLOCAR Jan KŘIVSKÝ Jan KOUDELKA Petr 4:28:26.2 0:36:43.6 0:50:04.7 7 1:42:33.0 5 2:37:43.5 5 2:50:56.5 5 3:56:29.9 5
6 9 detail pretekára TJ PACKA PRAHA A MIKULA Jan LUKEŠ Jiří KURZ Pavel HORSKÝ Tomáš MAŠEK Petr 4:31:54.2 0:40:11.6 0:49:37.6 6 1:44:48.3 7 2:41:32.3 7 2:54:58.1 7 3:57:48.0 6
7 7 detail pretekára KANOISTIKA USK PRAHA MOJŽÍŠEK Petr JEŽEK Tomáš HOTTMAR Pavel MLÁDEK Jiří PAVLÍK Matouš 4:34:49.9 0:43:07.3 0:49:18.6 5 1:43:04.2 6 2:40:11.3 6 2:53:40.0 6 4:00:51.3 7
8 8 detail pretekára SPARTAK POLICE N/MET POHL Jan HORNYCH Václav HORNYCH Miroslav HEJL Dušan BERAN Jan 4:38:07.4 0:46:24.8 0:50:50.6 8 1:46:18.4 8 2:43:07.6 8 2:58:04.3 8 4:05:47.1 8
9 12 detail pretekára TJ PACKA PRAHA B SAIDL Filip PŘINDA Lukáš HEJNÝ Marek KLOBOUČNÍK Petr MARTÍNEK Tomáš 4:43:55.4 0:52:12.8 0:51:54.6 10 1:48:58.4 9 2:46:25.3 9 3:00:42.2 9 4:10:04.3 9
10 60 detail pretekára RUMOVÝ EXPRESS ŠKOCH Michal DAVÍDEK Dušan HEJNA Jan BRAMBUS Ondřej ŠLAJS Petr 4:49:15.1 0:57:32.5 0:55:01.8 14 1:53:30.2 14 2:53:19.0 12 3:06:56.1 12 4:15:25.1 11
11 4 detail pretekára SLOVAN ZDRAVOTNÍK PRAHA KOVÁŘ Miroslav SKRIPNIK Štěpán ONDRA Skripnik CÍSAŘ Jan HORA Vojta 4:49:47.5 0:58:04.9 0:51:11.5 9 1:49:10.1 10 2:50:22.5 10 3:05:03.4 11 4:14:28.7 10
12 47 detail pretekára LK SLOVAN KARLOVY VARY JANOUŠEK Jakub BOUCHAL Jiří KAMARYT Tomáš TOŠNER Michal RÁDL Jakub 4:52:52.0 1:01:09.4 0:53:15.1 12 1:50:13.4 11 2:50:52.1 11 3:03:19.9 10 4:17:36.5 12
13 19 detail pretekára OK 99 HRADEC KRÁLOVÉ BALCAR Aleš ČERNÝ Michal JUSTA Pavel VESELÝ Ondřej KOLEŠ Jan 4:57:16.8 1:05:34.2 0:55:29.3 17 1:52:52.8 13 2:54:07.2 13 3:08:45.3 13 4:19:58.1 13
14 16 detail pretekára VSK HUMANITA PRAHA B HLAVÁČ Jaroslav KALINA Miroslav BENDA Lukáš ŠTEMBERG Milan PRUNER Petr 4:57:29.9 1:05:47.3 0:53:17.4 13 1:54:46.4 15 2:56:15.3 14 3:10:57.2 14 4:21:47.2 14
15 24 detail pretekára JÁ NA TO NEMÁM UDRŽAL Tomáš HOVORKA Jan KŘÍŽ Libor NOŽKA Radek VÁVRA Jaroslav 5:02:09.2 1:10:26.6 0:57:52.2 22 1:58:53.3 20 3:02:22.5 19 3:17:15.7 19 4:26:28.4 15
16 13 detail pretekára SKI KLUB SK PRAHA 4 SYSEL Ctibor BOŘÁNEK Petr FIŠER Jiří KRAJÍČEK Vojtěch KREJČÍK Jiří 5:03:29.8 1:11:47.2 0:56:17.2 20 1:56:43.9 19 3:00:28.5 17 3:15:08.1 16 4:26:56.1 16
17 36 detail pretekára KLADIVA PARDUBICE KUČERA Jan MAREČEK Jan POJMAN Tomáš SVOBODA Ondra SVOBODA Martin 5:05:22.5 1:13:39.9 0:55:39.1 18 1:55:16.5 17 3:00:24.5 16 3:16:30.2 18 4:27:57.6 17
18 17 detail pretekára CHRASTECKÉ TORZO MATRAS Tomáš KOPÁČEK Jan MAREČEK Petr KRATOCHVÍL Martin ŠŤASTNÝ Jiří 5:09:21.6 1:17:39.0 0:55:24.2 16 1:56:43.0 18 3:01:16.7 18 3:16:07.4 17 4:30:08.6 18
19 10 detail pretekára VESLAŘI BOHEMIANS A CHALUPA Daniel HELLEBRAND Jaroslav TVARDÍK Jan HOLEČEK Miroslav VANDAS David 5:11:38.5 1:19:55.9 0:52:41.5 11 1:52:19.7 12 2:56:43.4 15 3:13:57.1 15 4:33:45.3 19
20 11 detail pretekára ŽIŽKOVSKÝ TYGŘI D - ČS POKORNÝ Jiří BURIÁNEK Tomáš VINDUŠKA Petr POKORNÝ Jan ŠIMEK Petr 5:17:15.6 1:25:33.0 0:55:02.1 15 1:54:50.9 16 3:07:04.1 20 3:22:54.2 20 4:39:36.3 20
21 21 detail pretekára HOROPUNK A ŠIMEK Martin DRAHOTA Jakub MACEK Ondřej CHLEBOUN Jakub VINŠ Jan 5:21:15.7 1:29:33.1 0:59:27.9 28 2:05:29.4 26 3:10:02.6 22 3:29:35.5 23 4:43:14.4 21
22 22 detail pretekára HELL DEFLORATORS JANDERA Petr ZDOBINSKÝ Pavel KULHÁNEK Jan FRANCKE Jan PLOC Jarda 5:22:42.5 1:30:59.9 0:58:53.0 26 2:04:02.9 25 3:12:53.5 24 3:29:41.7 24 4:44:17.3 22
23 44 detail pretekára DRAGONTEAM NYMBURK DRAHOKOUPIL Martin DRAHOKOUPIL Dan MOKRY Michal POKORNY Cestmir DAVÍDEK Tomáš 5:27:15.6 1:35:33.0 0:58:05.4 23 2:03:12.9 24 3:16:38.9 28 3:34:15.1 26 4:47:58.6 23
24 32 detail pretekára ASM MEDICI Z HRADCE VÁLEK Jan JERIE Václav MELŠA Zdeněk ČERNICKÝ Jakub HÁROM Tomáš 5:29:29.6 1:37:47.0 0:58:19.1 24 2:02:38.9 22 3:10:31.2 23 3:29:18.4 22 4:50:13.5 24
25 64 detail pretekára FIT CLUB JIČÍN KOHL Martin BÍLEK Aleš KUBÍK Pavel KORDÍK Petr KARBAN Štěpán 5:29:40.8 1:37:58.2 0:56:15.5 19 2:01:10.5 21 3:08:56.5 21 3:25:37.2 21 4:51:53.8 26
26 25 detail pretekára HRADECKÝ SENTINEL MACHÁČEK Jiří HLOUŠEK Martin SEDLÁČEK Vladimír KOŠŤÁL Pavel DRESLER Lukáš 5:30:07.6 1:38:25.0 0:59:34.0 29 2:05:35.7 27 3:15:19.8 26 3:34:15.2 27 4:51:21.3 25
27 28 detail pretekára ČESKÁ SPOŘITELNA / BOROVÁ LADA XC SKI TEAM HEGNER David ŠKABRADA Jan RABIŇÁK Martin DOSTÁLEK Jan MALÝ Dušan 5:31:55.3 1:40:12.7 1:00:12.3 31 2:07:33.2 30 3:18:34.9 30 3:37:13.7 29 4:52:17.4 27
28 56 detail pretekára KOMBUCHA OUTDOOROUTSIDERS GODER Josef PETR Jan KUŘE Pavel MICHALIČKA David JECH Jaromír 5:32:17.8 1:40:35.2 0:59:39.7 30 2:06:52.7 29 3:15:43.1 27 3:35:06.4 28 4:53:41.4 28
29 14 detail pretekára HS ČIMIČI JIRÁK Jan BLAŽEK Pavel SYNEK Stanislav ŠPLÍCHAL Ladislav KAFKA Jiří 5:34:30.1 1:42:47.5 0:59:02.6 27 2:09:06.5 31 3:18:14.4 29 3:40:12.8 30 4:57:01.6 30
30 41 detail pretekára ABT CESANA ROHOZEC SEMBERA Josef FIALA Jiri STASTNY Michal IRAIN Jiri ZDOBNISKY Pavel 5:36:07.8 1:44:25.2 0:57:20.1 21 2:02:54.2 23 3:14:32.5 25 3:32:29.4 25 4:54:37.3 29
31 31 detail pretekára LK ŠKODA PLZEŇ JANOUŠEK Jan JANOUŠEK Petr SOPR Ondřej JAŇOUR Jan ŽUFAN Martin 5:39:10.3 1:47:27.7 1:05:43.9 40 2:12:28.3 34 3:20:50.5 31 3:44:14.1 32 5:00:26.5 31
32 55 detail pretekára ALTÁN TÝM VOTRUBA Jan ŠPAČEK Martin VOJTÍK Pavel VLACH Tomáš LISLEROVÁ Adéla 5:40:29.1 1:48:46.5 1:03:43.7 36 2:13:28.2 35 3:25:46.0 34 3:46:37.2 35 5:01:12.3 32
33 30 detail pretekára KOTVA PRAHA ŠKRANC Jiří FRYČ Tomáš MACHÁČEK Jan POSPÍŠIL Tomáš HRUBÝ Hugo 5:41:45.9 1:50:03.3 1:00:22.4 32 2:06:20.5 28 3:21:43.8 32 3:42:13.8 31 5:02:22.3 33
34 20 detail pretekára CHRUDIMŠTÍ JENĎÁCI LOMOZ Jan HROCH Jiří BAKEŠ Libor KUŽEL Aleš KOPÁČEK Miroslav 5:43:32.6 1:51:50.0 1:03:18.4 34 2:13:45.5 37 3:25:48.9 35 3:44:47.3 33 5:02:54.8 34
35 37 detail pretekára KTVS PF UJEP NOSEK Martin HNÍZDIL Jan LOUKA Oto KRESTA Jan KOVÁŘ Roman 5:49:54.2 1:58:11.6 1:07:05.8 41 2:20:43.5 42 3:33:48.0 39 3:55:42.3 39 5:11:07.7 35
36 35 detail pretekára TJ BENEŠOV U SEMIL LUKEŠ Jiří KLIKAR Jan KUČERA Zdeněk HLOUŠEK Jiří BÁRTA Martin 5:53:17.1 2:01:34.5 1:04:53.8 39 2:18:04.9 40 3:30:47.0 37 3:53:32.7 37 5:12:15.8 36
37 33 detail pretekára HOROPUNK B HO PŘF BRICH Milan STEHLÍK Petr MATĚJŮ Jakub PŘIBYL Tomáš JENÍČEK Michal 5:57:55.7 2:06:13.1 1:03:04.8 33 2:13:43.4 36 3:30:31.4 36 3:53:45.1 38 5:14:12.5 37
38 45 detail pretekára X SKI SCHOOL STRÁŽNÉ KOHLÍČEK Martin MAREŠ Pavel VOJÁK Martin KLAUDA Jan SOCHA Tomáš 5:58:07.1 2:06:24.5 1:03:50.8 37 2:14:31.7 39 3:31:32.0 38 3:53:08.6 36 5:16:39.4 39
39 52 detail pretekára MRTVEJ JAVORNÍK TICHÝ Jiří HAVELKA Jan LESKOVJAN Martin KEJKLÍČEK Ondřej PÍRKO Jaromír 5:58:12.7 2:06:30.1 1:04:43.5 38 2:09:39.3 32 3:23:47.5 33 3:46:37.1 34 5:14:18.4 38
40 34 detail pretekára SPARTAK PRAHA 4 B-ČKO DANDA Michal NOVÁK Petr MIKULA Ivan TUČAN Jindřich BARTAS Jan 6:12:58.2 2:21:15.6 1:07:52.0 43 2:26:48.1 48 3:46:23.4 45 4:12:11.1 47 5:30:38.1 41
41 53 detail pretekára VICHR Z HOR SLOUPENSKÝ Jan HROMEK Václav SPILKA Kryštof MAKEŠ Petr JANDA Vojtěch 6:15:28.9 2:23:46.3 1:08:13.1 44 2:25:04.4 44 3:40:28.4 42 4:06:20.6 43 5:31:42.4 42
42 48 detail pretekára NADŠENCI Z POSÁZAVÍ VRBATA Jiří BORKOVEC Miroslav VÁCLAV Zídek ARTUS Daniel ŽABA Jan 6:16:09.9 2:24:27.3 1:08:20.4 45 2:25:56.2 45 3:42:33.6 43 4:05:09.4 42 5:31:55.2 43
43 23 detail pretekára HO USK SLÁVIE UL "B" ŽŮREK Vlastimil BEDENK Petr KOTEK Radovan ADAMEC Jan MARTÍNEK Filip 6:17:41.2 2:25:58.6 1:03:40.8 35 2:12:02.9 33 3:34:45.6 40 3:56:25.9 40 5:28:53.7 40
44 27 detail pretekára BAKAJDA HARRACHOV B CÍSAŘ Adam FRENCL Vladimír ŠAUER Tomáš KŘÍŽ Zdeněk MARTÍNEK Jan 6:18:52.4 2:27:09.8 0:58:44.0 25 2:14:23.0 38 3:46:41.4 46 4:09:28.2 45 5:37:01.5 47
45 26 detail pretekára BAKAJDA HARRACHOV A SEDLÁČEK Daniel BLAŽEK Adam KYSELA Jan KYSELA Oldřich TREJTNAR Matěj 6:19:15.5 2:27:32.9 1:07:39.4 42 2:18:19.0 41 3:46:20.8 44 4:09:03.3 44 5:37:25.6 48
46 29 detail pretekára SKI KLUB SK PRAHA 4 B MASOPUSTOVÁ Elis KRÁL Luboš EGERT Michal SYSEL Ondřej VÁLA Václav 6:22:01.4 2:30:18.8 1:09:45.0 48 2:26:42.4 47 3:49:15.5 48 4:12:35.8 48 5:36:23.6 45
47 43 detail pretekára TIGI-SHU ŽENÍŠEK Martin VŠETEČKA Michal ŽENÍŠEK Petr BUBNÍK Ondřej KOLÁŘ Tomáš 6:23:22.7 2:31:40.1 1:09:28.2 47 2:23:10.3 43 3:36:57.1 41 3:58:00.2 41 5:36:20.9 44
48 63 detail pretekára CHLADNOKREVNÍ MAZLÍČCI NOVÁKOVÁ Martina BERKA Martin HLAVÁČ Martin SOUČEK Jiří PATER Petr 6:25:49.3 2:34:06.7 1:08:29.2 46 2:27:03.9 49 3:48:05.0 47 4:10:52.7 46 5:36:53.3 46
49 49 detail pretekára ČERTOVO VEMENO ŠIMEČEK Zdeněk LAŠTOVIČKA Jan BILINA Petr FAKTOR Radovan ŠTEMBERK Pavel 6:29:31.1 2:37:48.5 1:09:47.7 49 2:31:20.2 50 3:50:22.6 49 4:13:11.5 49 5:43:38.3 49
50 1 detail pretekára SKI TEAM PARTA LEGRACE PUCHERNA Petr PEŠAN Jan PUCHERNA Eduard PRAČKA Tomáš SKALICKÝ Zdeněk 6:35:51.5 2:44:08.9 1:12:34.2 51 2:26:36.5 46 3:53:30.9 50 4:18:48.9 50 5:50:51.4 50
51 65 detail pretekára PERNŠTEJN TÝM PARDUBICE CIHLO Jan KOŽÍŠEK Radim KOS Jiří PETRÁŠEK Luboš MARTINEC Milan 6:36:22.3 2:44:39.7 1:14:53.7 52 2:38:52.4 52 4:02:26.2 51 4:25:30.7 51 5:53:17.5 51
52 54 detail pretekára JACHTKLUB TOUŠEŇ WINKLER Pavel PLECITÝ Martin KUBOVÝ Martin TKADLEC Stepan CIKRT Tomáš 6:45:09.5 2:53:26.9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
53 38 detail pretekára USK OUTDOOR PLZEŇ BRAŠNA Lukáš KRÁLOVEC Lukáš ŽIŽKA Ondřej CHARVÁT Luboš VENTA Vladimír 6:49:31.5 2:57:48.9 1:21:11.8 55 2:43:57.9 53 4:09:59.5 52 4:34:34.6 52 6:03:54.0 52
54 58 detail pretekára PLANTÁŽNÍCI MINAŘÍK Daniel DUŠEK Miloš GROF Lukáš GABRIEL Stepan URBAN Zbynek 7:01:03.5 3:09:20.9 1:16:28.6 53 2:45:34.6 54 4:19:44.2 54 4:38:32.0 54 6:20:27.7 54
55 39 detail pretekára TJ PACKA PRAHA C BICAN Stanislav RENDL Josef KOTRČ Matěj PAVLÍČEK Aleš KOMÁREK Tomáš 7:07:35.3 3:15:52.7 1:11:57.4 50 2:37:30.6 51 4:11:35.5 53 4:35:14.1 53 6:19:43.0 53
56 46 detail pretekára HH SMÍCHOV KUCHLER Karel MUNZAR Zbyněk CHLUMSKÝ Petr MACHOVÁ Jana MACH František 7:20:51.7 3:29:09.1 1:18:53.6 54 2:51:29.4 55 4:20:19.7 55 4:40:20.7 55 6:32:02.0 55
57 125 detail pretekára STĚRAČE STÍRAJÍ DVOŘÁK Jakub BÍZEK Tomáš HNILIČKA Martin RATH Pavel SEIDL Lukáš 7:41:42.2 3:49:59.6 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
58 57 detail pretekára FACSON KNAPP Luboš KNAPP Petr KNAPP Matouš KNAPP Kryštof FENCL Martin 8:29:52.8 4:38:10.2 1:25:51.1 56 3:06:04.4 56 4:52:49.2 56 5:16:24.3 56 7:21:46.2 56
--- 15 detail pretekára VSK HUMANITA PRAHA A JINDRA Adam SÝKORA Jíří TŘÍSKA Jaroslav MARHOUN Petr DOMÍN Nikolas DSQ --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 42 detail pretekára SC LETNÁ KROFTA Jan VELÍK Libor OBR Pavel VELÍK Kryštof BLAHUŠ Lukáš DSQ --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 59 detail pretekára VK BLESK & TÁBORNÍCI PERUN MARTINEK Jáchym BAČA Michal NOVÁK Lukáš MIREK Bažant ŠKALDA Vojta DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 40 detail pretekára ONV-ŽAMBERK KANOISTIKA ONDRAČKA Zbyněk STEJSKAL Petr MAREK Jiří PJAJČÍK Vít JANOČKO Miroslav DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 50 detail pretekára POCEM FLAŠAR Jan ŠVARC Aleš ŠVARC Jiří PRIX Rudolf BRUJEVIČ Jan DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 51 detail pretekára ČESKÝ MESRŠMÍT ROZSYPAL Vladislav NOSWITZ Lucie NÝDRLE Jaroslav JAKSCH Jan STANKA Radim DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 62 detail pretekára ON-SIGHT NEBO SMRT RADECHOVSKÝ Josef SEMERÁD Martin GROLL Jan TRNKA Pavel JIŘÍ Řehoř DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---