Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 6 km | # | 13 km | # | 23 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1050 | DORFER Matthias | 1993 | SV Marzoll | 1. / H21 | 1:27:30.3 | 0:00:00.0 | 0:24:13.9 | 1 | 0:36:07.3 | 3 | 1:05:09.7 | 1 | ||
2 | diplom | 1049 | WILLEITNER Michael | 1990 | SK Berchtesgaden | 2. / H21 | 1:28:15.3 | 0:00:45.0 | 0:24:16.7 | 3 | 0:36:06.8 | 1 | 1:05:10.9 | 2 | ||
3 | diplom | 1358 | ROČÁREK Jiří | 1983 | fischer racing team | 1. / H31 | 1:28:43.3 | 0:01:13.0 | 0:24:16.9 | 4 | 0:36:08.8 | 4 | 1:05:28.2 | 4 | ||
4 | diplom | 1031 | BEKELAER Fabian | 1990 | SV Bay. Eisenstein | 3. / H21 | 1:28:44.5 | 0:01:14.2 | 0:24:14.9 | 2 | 0:36:07.1 | 2 | 1:05:11.7 | 3 | ||
5 | diplom | 1001 | RATH Tobias | 1985 | Salomon-Leki-Racing Team | 2. / H31 | 1:32:39.5 | 0:05:09.2 | 0:24:17.7 | 6 | 0:36:29.1 | 6 | 1:07:22.2 | 6 | ||
6 | diplom | 1043 | ESCHER Toni | 1990 | fischer racing team | 4. / H21 | 1:32:40.2 | 0:05:09.9 | 0:24:17.4 | 5 | 0:36:27.8 | 5 | 1:07:21.7 | 5 | ||
7 | diplom | 1051 | KOCH René | 1976 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 1. / H36 | 1:32:52.8 | 0:05:22.5 | 0:24:44.5 | 7 | 0:37:27.8 | 7 | 1:08:15.7 | 7 | ||
8 | diplom | 1357 | GOEBEL Florian | 1972 | SC-Willingen | 1. / H41 | 1:37:00.6 | 0:09:30.3 | 0:26:37.0 | 9 | 0:39:41.8 | 9 | 1:12:04.4 | 9 | ||
9 | diplom | 1061 | RASCHKE Korbinian | 1992 | SC-Bergen | 5. / H21 | 1:37:34.3 | 0:10:04.0 | 0:25:43.2 | 8 | 0:39:14.3 | 8 | 1:12:04.2 | 8 | ||
10 | diplom | 1005 | HOFFMANN Peter | 1989 | Laufteam TU Bergakademie Freiberg | 6. / H21 | 1:38:20.1 | 0:10:49.8 | 0:26:38.8 | 11 | 0:39:43.8 | 11 | 1:12:05.2 | 10 | ||
11 | diplom | 1032 | FUGGER Matthias | 1991 | Union Rosenbach | 7. / H21 | 1:40:42.8 | 0:13:12.5 | 0:26:40.7 | 12 | 0:39:43.6 | 10 | 1:13:10.9 | 11 | ||
12 | diplom | 1010 | MEYER Olaf | 1973 | SC NORWEGER Annaberg | 2. / H41 | 1:42:55.6 | 0:15:25.3 | 0:27:47.2 | 13 | 0:41:30.1 | 13 | 1:15:44.2 | 13 | ||
13 | diplom | 1003 | WEISHÄUPL Andreas | 1992 | Salomon-Leki-Racing Team | 8. / H21 | 1:43:19.9 | 0:15:49.6 | 0:26:37.5 | 10 | 0:40:27.1 | 12 | 1:15:39.4 | 12 | ||
14 | diplom | 1348 | RADCHANKA Uladzislau | 1989 | Belarus Ski Federation | 9. / H21 | 1:44:34.6 | 0:17:04.3 | 0:27:49.0 | 14 | 0:41:50.9 | 14 | 1:16:04.7 | 14 | ||
15 | diplom | 1161 | WERDER Patrick | 1996 | TSG Backnang | 1. / Jun | 1:44:36.1 | 0:17:05.8 | 0:28:49.2 | 26 | 0:42:57.0 | 23 | 1:17:41.2 | 17 | ||
16 | diplom | 1053 | MUELLER Geri | 1964 | SC Immenstadt | 1. / H51 | 1:45:09.6 | 0:17:39.3 | 0:27:55.5 | 16 | 0:41:52.1 | 15 | 1:16:52.4 | 15 | ||
17 | diplom | 1026 | HILPERT Bernd | 1973 | SC Neubau | 3. / H41 | 1:45:26.8 | 0:17:56.5 | 0:28:07.2 | 22 | 0:42:17.8 | 21 | 1:18:03.2 | 21 | ||
18 | diplom | 1002 | GROßE Ralf | 1973 | PSV ZITTAU | 4. / H41 | 1:45:38.1 | 0:18:07.8 | 0:28:05.5 | 21 | 0:42:10.1 | 18 | 1:17:43.2 | 19 | ||
19 | diplom | 1021 | REHM Ludwig | 1960 | SC Oberstdorf | 1. / H56 | 1:45:43.6 | 0:18:13.3 | 0:28:03.7 | 20 | 0:42:08.3 | 17 | 1:17:43.2 | 18 | ||
20 | diplom | 1040 | BOKOVIKOV Alexey | 1984 | BMSTU Biathlon Moscow | 3. / H31 | 1:46:13.4 | 0:18:43.1 | 0:27:52.7 | 15 | 0:41:52.3 | 16 | 1:17:10.4 | 16 | ||
21 | diplom | 1006 | FRANC Jan | 1991 | LK Slovan Karlovy Vary | 10. / H21 | 1:46:27.9 | 0:18:57.6 | 0:28:03.0 | 19 | 0:42:12.3 | 19 | 1:17:46.4 | 20 | ||
22 | diplom | 1046 | LANGER Thomas | 1969 | TV Kempten | 1. / H46 | 1:46:50.9 | 0:19:20.6 | 0:28:47.0 | 24 | 0:42:57.0 | 23 | 1:18:07.0 | 22 | ||
23 | diplom | 1008 | NEUBER Jens | 1971 | SC NORWEGER Annaberg | 5. / H41 | 1:47:05.8 | 0:19:35.5 | 0:28:44.5 | 23 | 0:43:04.4 | 25 | 1:18:44.2 | 24 | ||
24 | diplom | 1022 | SIGL Maximilian | 1972 | Ski und Bike Deggendorf | 6. / H41 | 1:47:10.1 | 0:19:39.8 | 0:29:20.0 | 33 | 0:43:32.8 | 27 | 1:18:53.7 | 25 | ||
25 | diplom | 1016 | DANNER Franz | 1960 | SC Gaißach | 2. / H56 | 1:47:21.6 | 0:19:51.3 | 0:29:45.2 | 36 | 0:44:22.1 | 37 | 1:20:01.7 | 31 | ||
26 | diplom | 1057 | RIESCH Tobias | 1985 | --- | 4. / H31 | 1:47:34.1 | 0:20:03.8 | 0:28:01.7 | 18 | 0:42:12.3 | 19 | 1:18:19.0 | 23 | ||
27 | diplom | 1035 | RUPNIK Marko | 1968 | Črni Vrh nad Idrijo | 2. / H46 | 1:47:56.1 | 0:20:25.8 | 0:28:51.7 | 27 | 0:43:39.4 | 28 | 1:19:32.7 | 26 | ||
28 | diplom | 1009 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 2. / H36 | 1:48:18.4 | 0:20:48.1 | 0:28:57.7 | 29 | 0:43:30.8 | 26 | 1:19:41.0 | 28 | ||
29 | diplom | 1347 | SANNIKOV Alexander | 1971 | Belarus Ski Federation | 7. / H41 | 1:48:20.4 | 0:20:50.1 | 0:29:46.0 | 38 | 0:43:59.3 | 33 | 1:19:33.5 | 27 | ||
30 | diplom | 1179 | WUTTE Toni | 1958 | St.Margareten | 3. / H56 | 1:48:39.9 | 0:21:09.6 | 0:29:06.5 | 31 | 0:43:50.9 | 31 | 1:19:58.5 | 30 | ||
31 | diplom | 1045 | MUTSCHELLER Uli | 1966 | fischer racing team | 3. / H46 | 1:48:41.0 | 0:21:10.7 | 0:29:08.0 | 32 | 0:43:43.1 | 29 | 1:19:58.0 | 29 | ||
32 | diplom | 1038 | REGER Christoph | 1980 | SC Neubau | 3. / H36 | 1:48:56.1 | 0:21:25.8 | 0:28:54.0 | 28 | 0:44:05.3 | 34 | 1:20:08.2 | 32 | ||
33 | diplom | 1020 | STROBEL Norbert | 1972 | SC NORWEGER Annaberg | 8. / H41 | 1:49:17.9 | 0:21:47.6 | 0:28:48.7 | 25 | 0:43:43.3 | 30 | 1:20:32.7 | 34 | ||
34 | diplom | 1042 | PUMP Carsten | 1976 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 4. / H36 | 1:49:19.9 | 0:21:49.6 | 0:29:02.5 | 30 | 0:43:51.6 | 32 | 1:20:39.7 | 37 | ||
35 | diplom | 1196 | BEGERL Ludwig | 1957 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 4. / H56 | 1:49:21.1 | 0:21:50.8 | 0:29:33.8 | 35 | 0:44:08.3 | 36 | 1:20:34.2 | 35 | ||
36 | diplom | 1037 | HENNIG Manfred | 1967 | München | 4. / H46 | 1:49:26.1 | 0:21:55.8 | 0:29:50.0 | 41 | 0:44:41.6 | 42 | 1:20:56.7 | 38 | ||
37 | diplom | 1012 | SCHREIER Michel | 1997 | SV Stützengrün | 2. / Jun | 1:49:30.1 | 0:21:59.8 | 0:28:00.0 | 17 | 0:42:53.1 | 22 | 1:20:12.7 | 33 | ||
38 | diplom | 1321 | SIEGEL Jonas | 1991 | WSV Schönsee | 11. / H21 | 1:49:52.4 | 0:22:22.1 | 0:30:51.7 | 56 | 0:45:17.8 | 51 | 1:21:02.5 | 40 | ||
39 | diplom | 1014 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 2. / H51 | 1:49:53.3 | 0:22:23.0 | 0:30:10.1 | 50 | 0:44:39.1 | 40 | 1:20:57.0 | 39 | ||
40 | diplom | 1052 | GATTERMANN Johannes | 1995 | SV Bayerisch Eisenstein | 12. / H21 | 1:50:03.9 | 0:22:33.6 | 0:29:45.7 | 37 | 0:44:31.1 | 38 | 1:21:17.5 | 42 | ||
41 | diplom | 1152 | MOEHRS Sascha | 1974 | WSV Clausthal-Zellerfeld | 9. / H41 | 1:50:22.6 | 0:22:52.3 | 0:29:30.5 | 34 | 0:44:06.6 | 35 | 1:20:37.7 | 36 | ||
42 | diplom | 1013 | HOFFMANN Paul | 1995 | SV GrünWeiß Pirna | 13. / H21 | 1:51:00.4 | 0:23:30.1 | 0:29:57.0 | 45 | 0:44:51.3 | 47 | 1:21:33.7 | 44 | ||
43 | diplom | 1011 | LEHNUNG Kai-Uwe | 1968 | SV GrünWeiß Pirna | 5. / H46 | 1:51:13.3 | 0:23:43.0 | 0:29:56.0 | 44 | 0:44:50.6 | 46 | 1:21:44.7 | 45 | ||
44 | diplom | 1034 | VORBERG Jörg | 1974 | SSV-Geyer | 10. / H41 | 1:51:17.6 | 0:23:47.3 | 0:29:49.7 | 40 | 0:44:47.8 | 43 | 1:21:44.7 | 45 | ||
45 | diplom | 1139 | BAILLIARD Laurent | 1982 | Regensburg | 5. / H31 | 1:51:22.1 | 0:23:51.8 | 0:30:02.7 | 47 | 0:44:53.6 | 48 | 1:21:24.0 | 43 | ||
46 | diplom | 1004 | REJZEK Martin | 1972 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon | 11. / H41 | 1:51:55.9 | 0:24:25.6 | 0:30:01.0 | 46 | 0:45:15.3 | 50 | 1:22:30.0 | 49 | ||
47 | diplom | 1059 | THONFELD Frank | 1979 | TSG Bau Hammerbrücke | 5. / H36 | 1:52:24.6 | 0:24:54.3 | 0:29:50.7 | 42 | 0:44:40.6 | 41 | 1:22:04.0 | 47 | ||
48 | diplom | 1018 | EIGNER Florian | 1992 | Einsiedler Skiverein | 14. / H21 | 1:52:34.9 | 0:25:04.6 | 0:29:49.2 | 39 | 0:44:48.1 | 44 | 1:22:10.5 | 48 | ||
49 | diplom | 1023 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 3. / H51 | 1:52:41.4 | 0:25:11.1 | 0:30:19.5 | 51 | 0:45:40.6 | 52 | 1:22:58.5 | 51 | ||
50 | diplom | 1114 | SEIDEL Bertram | 1969 | SC NORWEGER Annaberg | 6. / H46 | 1:53:22.7 | 0:25:52.4 | 0:29:52.5 | 43 | 0:44:32.6 | 39 | 1:21:09.5 | 41 | ||
51 | diplom | 1058 | FIŠNAR Jiří | 1976 | Ski klub Šumperk | 6. / H36 | 1:53:31.1 | 0:26:00.8 | 0:30:51.0 | 55 | 0:46:50.6 | 62 | 1:24:37.7 | 57 | ||
52 | diplom | 1041 | ASCHENBRENNER Rolf | 1988 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 15. / H21 | 1:53:37.4 | 0:26:07.1 | 0:30:06.2 | 49 | 0:44:48.1 | 44 | 1:22:32.2 | 50 | ||
53 | diplom | 1158 | EISCHER Ronald | 1971 | USC Atomic St. Leonhard | 12. / H41 | 1:54:02.1 | 0:26:31.8 | 0:30:48.7 | 54 | 0:45:46.1 | 54 | 1:23:21.7 | 52 | ||
54 | diplom | 1315 | OSTLI Morten | 1974 | Team RollerSafe | 13. / H41 | 1:54:38.1 | 0:27:07.8 | 0:31:15.8 | 59 | 0:46:06.8 | 55 | 1:24:00.7 | 54 | ||
55 | diplom | 1126 | FRÖHLICH Mike | 1963 | Sayda | 4. / H51 | 1:54:38.6 | 0:27:08.3 | 0:30:48.5 | 53 | 0:45:45.3 | 53 | 1:23:22.0 | 53 | ||
56 | diplom | 1007 | SCHERRER Peter | 1958 | Skatingschule.de | 5. / H56 | 1:55:41.1 | 0:28:10.8 | 0:31:29.5 | 61 | 0:46:55.5 | 65 | 1:25:40.5 | 62 | ||
57 | diplom | 1149 | SIEGLING Jörg | 1975 | Tri Team FFB | 14. / H41 | 1:55:58.9 | 0:28:28.6 | 0:30:54.7 | 57 | 0:46:07.1 | 56 | 1:24:21.5 | 56 | ||
58 | diplom | 1101 | SCHWARZ Michael Maximilian | 1968 | SCW München Triathlon/Team Erdinger | 7. / H46 | 1:56:00.0 | 0:28:29.7 | 0:31:29.7 | 62 | 0:46:52.6 | 63 | 1:25:26.2 | 61 | ||
59 | diplom | 1180 | BREU Bernhard | 1955 | SV Linde Tacherting | 1. / H61 | 1:56:06.1 | 0:28:35.8 | 0:31:37.2 | 65 | 0:46:56.2 | 66 | 1:25:26.2 | 59 | ||
60 | diplom | 1015 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 6. / H56 | 1:56:12.6 | 0:28:42.3 | 0:30:55.0 | 58 | 0:46:20.3 | 57 | 1:24:50.5 | 58 | ||
61 | diplom | 1033 | UHLIG Oliver | 1977 | Chemnitzer PSV | 7. / H36 | 1:56:12.9 | 0:28:42.6 | 0:31:44.2 | 70 | 0:46:26.2 | 58 | 1:25:26.2 | 60 | ||
62 | diplom | 1039 | FREYER Gerald | 1958 | Pulschlag Neuhausen | 7. / H56 | 1:56:22.2 | 0:28:51.9 | 0:30:04.2 | 48 | 0:45:13.6 | 49 | 1:24:18.5 | 55 | ||
63 | diplom | 1028 | GROßE Frank | 1962 | JONSDORF | 5. / H51 | 1:56:28.6 | 0:28:58.3 | 0:31:26.2 | 60 | 0:46:40.5 | 60 | 1:25:40.5 | 62 | ||
64 | diplom | 1047 | KRALLER Ferdinand | 1951 | Teisendorf | 2. / H61 | 1:56:57.4 | 0:29:27.1 | 0:31:33.3 | 63 | 0:46:54.9 | 64 | 1:25:47.0 | 64 | ||
65 | diplom | 1147 | HOFSTÄTTER Josef | 1963 | SU Eidenberg SLL Like2skike | 6. / H51 | 1:57:15.1 | 0:29:44.8 | 0:31:48.7 | 72 | 0:47:26.1 | 71 | 1:26:28.7 | 66 | ||
66 | diplom | 1178 | BARTLOG Nikos | 1974 | WSV Bad Tölz | 15. / H41 | 1:57:19.4 | 0:29:49.1 | 1:10:06.2 | 209 | 0:47:46.9 | 77 | 1:26:30.7 | 67 | ||
67 | diplom | 1060 | PŘIBÍK Jiří | 1950 | Tatran Železná Ruda | 1. / H66 | 1:57:21.9 | 0:29:51.6 | 0:31:39.2 | 66 | 0:47:22.6 | 69 | 1:26:31.0 | 68 | ||
68 | diplom | 1054 | GIOPPO Marco | 1971 | SCI C.A.I. SCHIO | 16. / H41 | 1:57:26.7 | 0:29:56.4 | 0:31:40.0 | 67 | 0:47:21.9 | 68 | 1:26:31.7 | 69 | ||
69 | diplom | 1195 | SCHWARZ Daniel | 1989 | SpVgg Lam | 16. / H21 | 1:57:48.7 | 0:30:18.4 | 0:31:58.7 | 77 | 0:47:53.6 | 78 | 1:27:07.0 | 75 | ||
70 | diplom | 1199 | WEINEL Dietmar | 1964 | SC Lanzenhain | 7. / H51 | 1:57:50.7 | 0:30:20.4 | 0:32:33.5 | 84 | 0:46:47.5 | 61 | 1:26:47.5 | 71 | ||
71 | diplom | 1128 | MÜLLER Frank | 1965 | SV GrünWeiß Pirna | 8. / H51 | 1:57:53.1 | 0:30:22.8 | 0:32:03.5 | 80 | 0:47:42.7 | 74 | 1:26:58.5 | 74 | ||
72 | diplom | 1024 | MÜNZBERG Uwe | 1968 | SV GrünWeiß Pirna | 8. / H46 | 1:57:53.4 | 0:30:23.1 | 0:32:05.0 | 82 | 0:47:55.9 | 79 | 1:26:51.2 | 72 | ||
73 | diplom | 1337 | SEMMLER Georg | 1993 | SV GROSSWALTERSDORF | 17. / H21 | 1:58:05.5 | 0:30:35.2 | 0:31:41.5 | 69 | 0:47:21.7 | 67 | 1:26:28.0 | 65 | ||
74 | diplom | 1194 | SCHMID Thomas | 1981 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 6. / H31 | 1:58:09.6 | 0:30:39.3 | 0:31:40.2 | 68 | 0:47:25.0 | 70 | 1:26:33.5 | 70 | ||
75 | diplom | 1155 | HOF Armin | 1993 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 18. / H21 | 1:58:17.9 | 0:30:47.6 | 0:31:36.5 | 64 | 0:47:40.9 | 73 | 1:26:57.0 | 73 | ||
76 | diplom | 1150 | KÜHR Peter | 1949 | --- | 2. / H66 | 1:58:36.6 | 0:31:06.3 | 0:32:51.0 | 89 | 0:48:43.2 | 84 | 1:27:43.2 | 80 | ||
77 | diplom | 1185 | ESCHER Hendrik | 1966 | SC NORWEGER Annaberg | 9. / H46 | 1:58:45.9 | 0:31:15.6 | 0:32:01.7 | 79 | 0:47:42.7 | 75 | 1:27:16.7 | 77 | ||
78 | diplom | 1209 | HOF Benjamin | 1993 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 19. / H21 | 1:59:24.4 | 0:31:54.1 | 0:32:00.7 | 78 | 0:48:25.7 | 82 | 1:27:54.7 | 82 | ||
79 | diplom | 1187 | PAWELCZYK Andre | 1981 | Skiclub Frohburg | 7. / H31 | 1:59:41.4 | 0:32:11.1 | 0:32:36.5 | 86 | 0:48:45.2 | 85 | 1:27:53.5 | 81 | ||
80 | diplom | 1056 | BAUER Gerhard | 1968 | DJK Falkenberg | 10. / H46 | 1:59:43.2 | 0:32:12.9 | 0:30:34.7 | 52 | 0:46:38.6 | 59 | 1:27:16.0 | 76 | ||
81 | diplom | 1171 | BORRMANN Jens | 1974 | SV Hermsdorf/Erzgebirge | 17. / H41 | 1:59:47.1 | 0:32:16.8 | 0:34:21.5 | 109 | 0:50:15.1 | 99 | 1:29:33.5 | 88 | ||
82 | diplom | 1036 | HONES Josef | 1954 | Union Liebenau | 3. / H61 | 2:00:00.9 | 0:32:30.6 | 0:32:35.7 | 85 | 0:48:58.4 | 87 | 1:29:01.3 | 86 | ||
83 | diplom | 1184 | SVAB Petr | 1962 | RSC Marktredwitz | 9. / H51 | 2:00:06.6 | 0:32:36.3 | 0:32:11.5 | 83 | 0:48:02.5 | 81 | 1:27:42.5 | 79 | ||
84 | diplom | 1311 | KUPR Jaroslav | 1980 | Mercedes Benz Atomic Team | 8. / H36 | 2:00:08.1 | 0:32:37.8 | 0:31:57.5 | 76 | 0:48:27.2 | 83 | 1:28:27.2 | 84 | ||
85 | diplom | 1160 | SOLINAS Alessandro | 1965 | G.S.A. ZANE' | 10. / H51 | 2:00:22.1 | 0:32:51.8 | 0:31:46.0 | 71 | 0:47:46.7 | 76 | 1:27:27.5 | 78 | ||
86 | diplom | 1132 | KUPR Jan | 1985 | Mercedes Benz Atomic Team | 8. / H31 | 2:01:19.4 | 0:33:49.1 | 0:31:56.7 | 75 | 0:47:57.2 | 80 | 1:28:26.0 | 83 | ||
86 | diplom | 1198 | THOMAS Tobias | 1978 | STUTTGART | 9. / H36 | 2:01:19.4 | 0:33:49.1 | 0:33:02.5 | 94 | 0:49:31.6 | 92 | 1:30:00.7 | 92 | ||
88 | diplom | 1327 | MEISCHNER Rene | 1975 | Dorfchemnitzer SV | 18. / H41 | 2:01:35.4 | 0:34:05.1 | 0:31:54.0 | 74 | 0:47:28.1 | 72 | 1:28:28.2 | 85 | ||
89 | diplom | 1113 | SCHUSTER Lars | 1975 | Team Erdinger Alkoholfrei | 19. / H41 | 2:01:45.6 | 0:34:15.3 | 0:34:06.5 | 99 | 0:49:58.4 | 97 | 1:29:50.0 | 91 | ||
90 | diplom | 1131 | BRANDAUER Josef | 1949 | Salomon Leki Team | 3. / H66 | 2:01:48.1 | 0:34:17.8 | 0:32:49.7 | 88 | 0:49:22.2 | 91 | 1:29:36.0 | 90 | ||
91 | diplom | 1350 | LAUBE Zbyněk | 1976 | Surfski.cz | 10. / H36 | 2:02:21.4 | 0:34:51.1 | 0:32:04.5 | 81 | 0:49:10.5 | 88 | 1:29:20.5 | 87 | ||
92 | diplom | 1141 | RUPNIK Beno | 1957 | Črni Vrh nad Idrijo | 8. / H56 | 2:02:36.9 | 0:35:06.6 | 0:34:45.6 | 121 | 0:50:58.4 | 110 | 1:30:53.7 | 95 | ||
93 | diplom | 1168 | BERCHTOLD Axel | 1971 | Aldrans | 20. / H41 | 2:02:46.4 | 0:35:16.1 | 0:34:20.0 | 107 | 0:50:41.1 | 103 | 1:30:55.0 | 96 | ||
94 | diplom | 1331 | HERZOG Tobias | 1970 | St. Englmar | 11. / H46 | 2:02:57.2 | 0:35:26.9 | 0:34:07.5 | 100 | 0:50:08.9 | 98 | 1:30:32.0 | 94 | ||
95 | diplom | 1112 | SCHMIDT Andre | 1969 | SVS Emmerzhausen | 12. / H46 | 2:03:16.7 | 0:35:46.4 | 0:32:47.5 | 87 | 0:49:13.4 | 89 | 1:29:35.2 | 89 | ||
96 | diplom | 1166 | JECKEL Klaus | 1965 | Markt Eisenstein | 11. / H51 | 2:03:23.2 | 0:35:52.9 | 0:32:59.5 | 92 | 0:49:17.9 | 90 | 1:30:19.7 | 93 | ||
97 | diplom | 1125 | BLAZEK Jiri | 1961 | Ski Nordic Marianske Lazne | 12. / H51 | 2:03:28.2 | 0:35:57.9 | 0:31:53.0 | 73 | 0:48:48.6 | 86 | 1:31:05.0 | 97 | ||
98 | diplom | 1055 | LICHTENEGGER Heinz | 1969 | askö villach | 13. / H46 | 2:03:32.9 | 0:36:02.6 | 0:33:00.2 | 93 | 0:49:55.1 | 96 | 1:31:29.5 | 100 | ||
99 | diplom | 1110 | ZIEMAINZ Heiko | 1969 | Röttenbach | 14. / H46 | 2:03:43.4 | 0:36:13.1 | 0:34:44.0 | 120 | 0:50:55.6 | 108 | 1:31:31.5 | 101 | ||
100 | diplom | 1334 | KUZMIN Leonid | 1958 | Kuzmin Ski Technology AB | 9. / H56 | 2:03:51.2 | 0:36:20.9 | 0:34:14.2 | 104 | 0:50:52.9 | 106 | 1:32:21.5 | 106 |