Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 305 | ZADÁK David | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 1. / Junioři | 1:05:36.0 | 0:00:00.0 | 12:57.1 [1] | 1 | 13:11.5 [2] | 1 | 13:04.8 [1] | 1 | 13:19.7 [2] | 1 | 13:02.8 [1] | 1 | ||
2 | 303 | SKÁLA Jaromír | 1998 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 2. / Junioři | 1:06:04.3 | 0:00:28.3 | 13:27.1 [5] | 5 | 13:00.9 [1] | 3 | 13:04.9 [2] | 2 | 13:14.8 [1] | 2 | 13:16.6 [2] | 2 | ||
3 | 352 | ŠTOČEK Matúš | 1999 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 3. / Junioři | 1:07:13.7 | 0:01:37.7 | 12:57.5 [2] | 2 | 13:20.6 [4] | 2 | 13:41.4 [3] | 3 | 13:33.1 [3] | 3 | 13:41.1 [7] | 3 | ||
4 | 306 | BÁRTEK David | 1998 | BIKE 2000 | 4. / Junioři | 1:07:46.4 | 0:02:10.4 | 13:20.9 [4] | 4 | 13:17.3 [3] | 4 | 13:42.3 [4] | 4 | 13:36.0 [5] | 4 | 13:49.9 [8] | 4 | ||
5 | 362 | RIES Immanuel | 1999 | Radmion Halle | 5. / Junioři | 1:08:06.9 | 0:02:30.9 | 13:28.0 [6] | 6 | 13:29.1 [5] | 5 | 13:47.4 [6] | 5 | 13:53.5 [7] | 5 | 13:28.9 [4] | 5 | ||
6 | 301 | JELÍNEK Josef | 1998 | SRAM MITAS TREK | 6. / Junioři | 1:08:16.2 | 0:02:40.2 | 13:28.7 [7] | 7 | 13:31.9 [6] | 7 | 13:58.0 [9] | 7 | 13:43.7 [6] | 6 | 13:33.9 [6] | 6 | ||
7 | 308 | PRUDEK Dominik | 1998 | MORAVEC Team | 7. / Junioři | 1:08:26.9 | 0:02:50.9 | 13:48.6 [10] | 10 | 13:57.9 [13] | 10 | 13:42.9 [5] | 9 | 13:35.6 [4] | 8 | 13:21.9 [3] | 7 | ||
8 | 304 | BŘEZINA Jonáš | 1998 | MS BIKE ACADEMY RACING | 8. / Junioři | 1:08:29.2 | 0:02:53.2 | 13:20.6 [3] | 3 | 13:39.6 [8] | 6 | 13:56.7 [8] | 6 | 14:00.8 [10] | 7 | 13:31.5 [5] | 8 | ||
9 | 322 | LIDMILA Martin | 1998 | CYKLO SKI-klub Polička | 9. / Junioři | 1:09:23.8 | 0:03:47.8 | 13:34.4 [8] | 8 | 13:37.2 [7] | 8 | 14:03.1 [10] | 8 | 13:53.8 [8] | 9 | 14:15.3 [11] | 9 | ||
10 | 310 | ANDĚL Jan | 1999 | BIKE 2000 | 10. / Junioři | 1:09:48.6 | 0:04:12.6 | 13:42.2 [9] | 9 | 13:53.0 [11] | 9 | 14:03.7 [11] | 10 | 14:05.1 [11] | 10 | 14:04.6 [9] | 10 | ||
11 | 349 | ŠIMŮNEK Adam | 1998 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 11. / Junioři | 1:10:20.8 | 0:04:44.8 | 14:10.4 [15] | 15 | 13:52.9 [10] | 13 | 13:52.9 [7] | 12 | 13:53.8 [8] | 11 | 14:30.8 [14] | 11 | ||
12 | 321 | HÁTLE Ondřej | 1999 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | 12. / Junioři | 1:10:51.0 | 0:05:15.0 | 13:54.3 [12] | 12 | 13:52.5 [9] | 11 | 14:04.4 [12] | 11 | 14:07.0 [12] | 12 | 14:52.8 [23] | 12 | ||
13 | 348 | SIRŮČEK Václav | 1998 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 13. / Junioři | 1:11:30.4 | 0:05:54.4 | 13:54.6 [13] | 13 | 14:07.9 [14] | 12 | 14:19.9 [15] | 13 | 14:37.2 [16] | 13 | 14:30.8 [14] | 13 | ||
14 | 319 | VOPAT Milan | 1999 | CK LOKO Rakovník | 14. / Junioři | 1:11:47.1 | 0:06:11.1 | 14:20.1 [16] | 16 | 13:56.8 [12] | 14 | 14:19.0 [14] | 14 | 14:47.4 [19] | 14 | 14:23.8 [12] | 14 | ||
15 | 356 | OSTASZEWSKI Karol | 1998 | ARIBIKE PROLOG JABŁONNA | 15. / Junioři | 1:12:22.8 | 0:06:46.8 | 14:44.3 [25] | 25 | 14:31.4 [19] | 21 | 14:14.3 [13] | 18 | 14:07.9 [13] | 15 | 14:44.9 [18] | 15 | ||
16 | 312 | ŠITNER Jaroslav | 1999 | GS cyklo team Jistebnice | 16. / Junioři | 1:12:36.0 | 0:07:00.0 | 14:31.1 [19] | 19 | 14:24.3 [18] | 19 | 14:27.3 [16] | 17 | 14:29.8 [14] | 16 | 14:43.5 [17] | 16 | ||
17 | 307 | ZEŤÁK Michael | 1998 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | 17. / Junioři | 1:13:03.6 | 0:07:27.6 | 13:49.1 [11] | 11 | 14:37.4 [20] | 16 | 14:51.7 [24] | 16 | 14:50.2 [20] | 17 | 14:55.2 [25] | 17 | ||
18 | 324 | HLAVATÝ Jan | 1998 | BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem | 18. / Junioři | 1:13:05.4 | 0:07:29.4 | 14:05.4 [14] | 14 | 14:12.5 [15] | 15 | 14:44.0 [19] | 15 | 15:12.5 [25] | 18 | 14:51.0 [22] | 18 | ||
19 | 351 | ŠORF Pavel | 1999 | HAVEN TEAM | 19. / Junioři | 1:13:29.6 | 0:07:53.6 | 14:35.5 [21] | 21 | 14:19.5 [16] | 18 | 14:48.3 [22] | 19 | 14:53.1 [21] | 19 | 14:53.2 [24] | 19 | ||
20 | 350 | SANCHES Federico | 1998 | CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC | 20. / Junioři | 1:13:36.6 | 0:08:00.6 | 14:39.1 [22] | 22 | 14:55.2 [25] | 25 | 14:34.8 [17] | 22 | 14:39.2 [17] | 20 | 14:48.3 [19] | 20 | ||
21 | 354 | DEHNE Moritz | 1999 | --- | 21. / Junioři | 1:13:56.5 | 0:08:20.5 | 14:51.2 [28] | 28 | 15:02.5 [28] | 27 | 14:48.0 [21] | 26 | 14:44.1 [18] | 24 | 14:30.7 [13] | 21 | ||
22 | 357 | MASZKIEWICZ Mateusz | 1998 | ARIBIKE PROLOG JABŁONNA | 22. / Junioři | 1:13:57.8 | 0:08:21.8 | 14:48.3 [26] | 26 | 14:41.6 [22] | 24 | 14:46.6 [20] | 23 | 15:31.2 [29] | 25 | 14:10.1 [10] | 22 | ||
23 | 361 | KAROLONEK Albert | 1998 | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | 23. / Junioři | 1:13:58.5 | 0:08:22.5 | 14:41.0 [23] | 23 | 14:56.8 [26] | 26 | 15:04.7 [27] | 27 | 14:34.0 [15] | 22 | 14:42.0 [16] | 23 | ||
24 | 347 | VANÍČEK Šimon | 1999 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | 24. / Junioři | 1:14:00.3 | 0:08:24.3 | 14:22.3 [17] | 17 | 14:21.4 [17] | 17 | 15:15.2 [29] | 20 | 15:12.0 [24] | 21 | 14:49.4 [20] | 24 | ||
25 | 333 | TLÁSKAL Hynek | 1999 | Cyklo Bendl | 25. / Junioři | 1:14:27.8 | 0:08:51.8 | 14:23.6 [18] | 18 | 15:04.8 [32] | 22 | 14:52.6 [25] | 24 | 15:02.3 [23] | 23 | 15:04.5 [29] | 25 | ||
26 | 323 | LUŇÁČEK Jakub | 1998 | UNIQA JIHLAVA | 26. / Junioři | 1:14:58.3 | 0:09:22.3 | 14:35.1 [20] | 20 | 14:40.3 [21] | 20 | 14:43.9 [18] | 21 | 15:58.9 [35] | 26 | 15:00.1 [27] | 26 | ||
27 | 329 | STEHNO Filip | 1999 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 27. / Junioři | 1:15:13.7 | 0:09:37.7 | 14:49.9 [27] | 27 | 15:24.9 [35] | 32 | 14:48.3 [22] | 29 | 14:59.1 [22] | 27 | 15:11.5 [31] | 27 | ||
28 | 313 | VOZNIČKA Vojtěch | 1999 | SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA | 28. / Junioři | 1:15:34.9 | 0:09:58.9 | 14:42.0 [24] | 24 | 14:46.6 [23] | 23 | 15:12.2 [28] | 25 | 15:30.0 [28] | 28 | 15:24.1 [32] | 28 | ||
29 | 325 | SÝKORA Karel | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 29. / Junioři | 1:16:02.4 | 0:10:26.4 | 14:59.1 [30] | 30 | 15:16.9 [33] | 33 | 15:36.1 [33] | 33 | 15:14.5 [26] | 32 | 14:55.8 [26] | 29 | ||
30 | 317 | FORMÁNEK Adam | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 30. / Junioři | 1:16:14.1 | 0:10:38.1 | 14:59.6 [31] | 31 | 14:59.6 [27] | 29 | 15:29.0 [32] | 31 | 15:35.6 [31] | 31 | 15:10.3 [30] | 30 | ||
31 | 332 | MUSIL Filip | 1998 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 31. / Junioři | 1:16:27.1 | 0:10:51.1 | 14:58.8 [29] | 29 | 15:04.1 [30] | 30 | 15:20.1 [31] | 30 | 15:20.7 [27] | 29 | 15:43.4 [33] | 31 | ||
32 | 327 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | Alltraining.cz-Lawi | 32. / Junioři | 1:16:31.5 | 0:10:55.5 | 14:59.8 [32] | 32 | 15:04.5 [31] | 31 | 15:54.4 [35] | 34 | 15:43.1 [33] | 35 | 14:49.7 [21] | 32 | ||
33 | 358 | SAWICKI Błażej | 1998 | ARIBIKE PROLOG JABŁONNA | 33. / Junioři | 1:16:31.8 | 0:10:55.8 | 15:29.7 [37] | 37 | 15:03.6 [29] | 35 | 15:18.4 [30] | 32 | 15:38.5 [32] | 33 | 15:01.6 [28] | 33 | ||
34 | 334 | VÍCH Michal | 1998 | --- | 34. / Junioři | 1:16:34.2 | 0:10:58.2 | 15:02.4 [33] | 33 | 14:53.2 [24] | 28 | 15:03.4 [26] | 28 | 15:46.8 [34] | 30 | 15:48.4 [34] | 34 | ||
35 | 339 | MACEK Michal | 1998 | VRV TEAM | 35. / Junioři | 1:17:50.4 | 0:12:14.4 | 15:07.7 [34] | 34 | 15:17.2 [34] | 34 | 15:38.8 [34] | 35 | 15:35.1 [30] | 34 | 16:11.6 [36] | 35 | ||
36 | 338 | TITZE Gregor | 1998 | SSV Mounty Altenberg | 36. / Junioři | 1:19:26.7 | 0:13:50.7 | 15:10.2 [35] | 35 | 15:25.1 [36] | 36 | 16:02.3 [36] | 36 | 16:49.1 [38] | 36 | 16:00.0 [35] | 36 | ||
37 | 360 | PRADÁČ Michal | 1999 | CK MTB MARATON HLINSKO | 37. / Junioři | 1:20:56.1 | 0:15:20.1 | 15:50.0 [41] | 41 | 15:46.1 [38] | 38 | 16:15.6 [38] | 38 | 16:21.1 [36] | 37 | 16:43.3 [38] | 37 | ||
38 | 335 | ČEJKA Daniel | 1999 | CK MTB MARATON HLINSKO | 38. / Junioři | 1:21:36.9 | 0:16:00.9 | 15:29.5 [36] | 36 | 16:21.7 [41] | 40 | 16:19.2 [39] | 39 | 17:00.1 [40] | 39 | 16:26.4 [37] | 38 | ||
39 | 341 | MIŠOŇ Matěj | 1998 | SOKOL VELTĚŽ | 39. / Junioři | 1:21:55.2 | 0:16:19.2 | 15:39.4 [38] | 38 | 15:40.9 [37] | 37 | 16:31.3 [40] | 37 | 16:52.3 [39] | 38 | 17:11.3 [40] | 39 | ||
40 | 353 | JÄHNE Lukas | 1999 | SSV Mounty Altenberg | 40. / Junioři | 1:22:33.5 | 0:16:57.5 | 15:47.1 [40] | 40 | 16:58.2 [42] | 42 | 16:07.7 [37] | 40 | 16:31.9 [37] | 40 | 17:08.6 [39] | 40 | ||
41 | 336 | ŠMÍDA Jan | 1999 | DRAHANSKÝ SPORT TEAM | 41. / Junioři | 1:06:18.1 | - 1 Lap(s) | 15:58.8 [42] | 42 | 16:20.5 [40] | 41 | 16:41.8 [41] | 41 | 17:17.0 [41] | 41 | --- | --- | ||
42 | 355 | MAREK Jan | 1999 | VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM | 42. / Junioři | 1:06:58.5 | - 1 Lap(s) | 15:46.0 [39] | 39 | 15:52.2 [39] | 39 | 17:35.6 [43] | 42 | 17:44.7 [42] | 42 | --- | --- | ||
43 | 345 | VRBSKÝ Jiří | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 43. / Junioři | 1:10:52.8 | - 1 Lap(s) | 16:47.8 [43] | 43 | 18:03.3 [43] | 43 | 17:35.5 [42] | 43 | 18:26.2 [43] | 43 | --- | --- | ||
44 | 342 | BRABOREC Martin | 1999 | AUTHOR TEAM STUPNO | 44. / Junioři | 0:56:50.8 | - 2 Lap(s) | 17:31.3 [44] | 44 | 18:44.4 [44] | 44 | 20:35.1 [44] | 44 | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 314 | SOLAŘ Kryštof | 1999 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | . / Junioři | DNF | --- | 14:36.2 [-] | --- | 29:43.7 [-] | --- | 49:23.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 320 | ZONYGA Jan | 1999 | VRV TEAM | . / Junioři | DNF | --- | 16:06.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 359 | HOLEC Richard | 1999 | NUTREND SPECIALIZED RACING | . / Junioři | DNF | --- | 14:08.3 [-] | --- | 27:16.7 [-] | --- | 41:48.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- |