Specialized - Extrém bike Most ČP-XCM

MTB
DÁTUM :4.6.2016 MIESTO :Most
USPORIADATEĽ : KL Most STRÁNKY PRETEKOV :www.klmost.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Ressl 1 # Hněvín # Ressl 2 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Ressl 1 # Hněvín # Ressl 2 #
1 12 detail pretekára ZELENÝ Ondřej CZE 1982 Eleven Mercedes Mitas 3:35:48.1 0:00:00.0 29:03.9 3 1:25:46.8 1 2:26:31.2 1
2 20 detail pretekára DOBRÝ Petr CZE 1977 RAJEC Allivictus 3:36:23.7 0:00:35.6 28:44.1 1 1:25:47.8 2 2:27:28.3 3
3 9 detail pretekára HARTL Karel CZE 1977 Kellys Bike Ranch Team 3:36:25.4 0:00:37.3 28:45.8 2 1:25:58.4 3 2:26:38.8 2
4 13 detail pretekára VAGENKNECHT Tomáš CZE 1984 BaKaKo Nová Paka 3:45:00.9 0:09:12.8 29:32.3 8 1:28:23.2 6 2:31:13.4 4
5 268 detail pretekára STEIN Marcel GER 1986 Team Stein-Bikes / SG Adelsberg 3:46:05.7 0:10:17.6 29:27.0 5 1:28:19.1 4 2:31:45.6 5
6 39 detail pretekára HANYK Milan CZE 1984 BMC CZ Racing team 3:46:43.6 0:10:55.5 29:33.5 9 1:30:00.0 9 2:34:15.6 9
7 17 detail pretekára PÍNA Ondřej CZE 1984 Vella Team 3:48:30.1 0:12:42.0 29:29.2 6 1:28:21.6 5 2:32:18.4 6
8 21 detail pretekára FAJT Milan CZE 1977 Eurofoam team 3:48:58.1 0:13:10.0 30:04.7 13 1:30:37.5 13 2:36:27.6 12
9 57 detail pretekára KESTLER Aleš CZE 1981 Yogi racing Ostrava 3:50:26.1 0:14:38.0 29:34.2 10 1:30:17.8 11 2:35:14.8 10
10 33 detail pretekára SCHEJBAL Josef CZE 1978 CYKLO PROFI 3:50:47.4 0:14:59.3 29:13.1 4 1:30:07.3 10 2:34:10.2 8
11 16 detail pretekára ŠŤASTNÝ Jan CZE 1985 Alset racing Team 3:52:45.8 0:16:57.7 30:09.6 14 1:36:29.3 19 2:41:05.5 15
12 51 detail pretekára DREJSL Lukáš CZE 1986 BMC CZ Racing team 3:53:15.3 0:17:27.2 29:56.5 12 1:29:49.5 8 2:34:07.7 7
13 31 detail pretekára LECNAR Jaromír CZE 1983 Pítrs bikes 3:54:45.1 0:18:57.0 29:45.2 11 1:30:29.0 12 2:37:35.7 13
14 18 detail pretekára PITEL Lukáš CZE 1983 Symbio+ Cannondale Team 3:56:03.1 0:20:15.0 30:22.3 16 1:33:18.2 14 2:39:55.2 14
15 61 detail pretekára ZIMA Ota CZE 1984 Kellys Bikeranch Team 3:58:06.6 0:22:18.5 30:55.9 18 1:33:48.0 15 2:41:27.1 16
16 49 detail pretekára KOHL Martin CZE 1979 BEMANIAX-MADBIKE 3:58:56.5 0:23:08.4 31:46.6 23 1:35:23.2 18 2:42:05.3 18
17 56 detail pretekára KLOFANDA Martin CZE 1977 RAJEC Allivictus 3:59:27.8 0:23:39.7 30:36.3 17 1:34:13.8 17 2:41:40.3 17
18 172 detail pretekára KUČERA Tomáš CZE 1977 BMC CZ Racing team 4:03:47.3 0:27:59.2 31:36.6 21 1:36:55.4 22 2:45:55.6 21
19 45 detail pretekára TRMATA Štěpán CZE 1978 Czech Tallboys 4:03:48.4 0:28:00.3 31:34.4 19 1:36:48.4 20 2:45:54.6 20
20 28 detail pretekára HRUŠKA Petr CZE 1986 BMC CZ Racing team 4:08:38.2 0:32:50.1 30:16.6 15 1:33:57.1 16 2:42:25.9 19
21 69 detail pretekára KUBIN Pavel CZE 1981 Carla Kupkolo.cz 4:08:48.9 0:33:00.8 31:35.3 20 1:36:49.8 21 2:46:08.3 22
22 277 detail pretekára IZDNÝ Zdeněk CZE 1980 UNIQA Jihlava 4:08:55.2 0:33:07.1 31:48.3 24 1:41:23.8 27 2:52:10.1 25
23 66 detail pretekára TŘÍSKA Lukáš CZE 1977 BaKaKo Nová Paka 4:09:27.3 0:33:39.2 32:19.8 28 1:38:46.6 24 2:50:38.2 23
24 65 detail pretekára JANOUŠEK Michal CZE 1980 SUPERIOR RIDERS 4:10:46.9 0:34:58.8 29:31.7 7 1:29:44.7 7 2:35:15.9 11
25 214 detail pretekára KÜHN Ivo GER 1977 RV Wettstetten 4:12:46.2 0:36:58.1 37:10.9 50 1:44:36.3 34 2:56:10.0 27
26 85 detail pretekára FIKAR Martin CZE 1983 --- 4:15:15.0 0:39:26.9 31:50.5 25 1:45:17.7 37 2:56:38.4 28
27 225 detail pretekára HEINECKE Lars GER 1980 BIKER-BOARDER.DE/RSV Chemnitz 4:15:32.3 0:39:44.2 31:44.6 22 1:38:21.7 23 2:51:07.7 24
28 81 detail pretekára BÍLEK Aleš CZE 1979 Czech Tallboys 4:15:45.1 0:39:57.0 32:37.6 29 1:40:37.5 26 2:54:43.2 26
29 210 detail pretekára FODOR Petr CZE 1981 Záholice SK 4:21:29.8 0:45:41.7 33:29.8 32 1:41:39.0 28 2:56:58.1 29
30 71 detail pretekára ŘÍHÁNEK Lukáš CZE 1979 2V BIKERS 4:24:00.6 0:48:12.5 33:58.9 34 1:44:52.3 36 2:59:47.2 32
31 70 detail pretekára STRIEŽENEC Martin CZE 1985 Explosiw Bike Terror Crew 4:24:00.6 0:48:12.5 34:03.4 36 1:44:40.8 35 2:59:29.2 31
32 104 detail pretekára VÁLEK Václav CZE 1980 --- 4:29:48.4 0:54:00.3 32:44.4 31 1:43:40.3 30 3:01:13.6 33
33 54 detail pretekára CHÁB Miroslav CZE 1979 Sport Club Calabrone 4:31:43.8 0:55:55.7 35:09.1 41 1:46:25.2 40 3:03:44.7 36
34 36 detail pretekára HORNYCH Vena CZE 1978 Kupkolo Mtbtrilogy stage race 4:32:34.2 0:56:46.1 35:17.1 42 1:50:28.3 42 3:09:00.6 39
35 74 detail pretekára KEJZLAR Tomáš CZE 1983 TJ Sokol Nové Město nad Metují 4:32:35.1 0:56:47.0 32:11.2 27 1:41:57.8 29 3:04:06.5 37
36 333 detail pretekára MATĚJŮ Jan CZE 1982 TJ Baník Meziboří 4:33:39.1 0:57:51.0 34:22.8 38 1:44:05.5 32 3:02:28.6 34
37 30 detail pretekára NEBESÁŘ Marek CZE 1983 BIG SHOCK TEAM 4:33:39.5 0:57:51.4 32:39.4 30 1:40:31.7 25 2:58:40.8 30
38 32 detail pretekára NOUZÁK Miloš CZE 1977 BIG SHOCK TEAM 4:33:39.6 0:57:51.5 31:54.7 26 1:43:54.4 31 3:03:23.1 35
39 142 detail pretekára KRPATA Aleš CZE 1978 Kupkolo MTB team Pardubice 4:48:34.3 1:12:46.2 34:47.3 39 1:47:26.6 41 3:10:20.8 41
40 213 detail pretekára FRIEDRICH Anton GER 1977 Bike Point Dresden 4:53:13.8 1:17:25.7 33:52.5 33 1:45:44.6 39 3:10:15.8 40
41 136 detail pretekára ŠOLC Radek CZE 1985 cyklotrenink.com 4:53:26.5 1:17:38.4 33:59.9 35 1:44:25.4 33 3:05:32.8 38
42 115 detail pretekára CÍSAŘ Adam CZE 1981 Avast Cyklošauer MTB team 4:54:43.8 1:18:55.7 34:07.3 37 1:45:41.1 38 3:11:52.0 42
43 322 detail pretekára KUIŠ Peter SVK 1978 Kráľovský maratón 4:55:29.0 1:19:40.9 39:02.7 54 2:00:31.1 53 3:23:59.4 44
44 129 detail pretekára ULLRICH Jiří CZE 1979 Team Louny 5:03:23.0 1:27:34.9 35:32.2 43 1:55:02.0 47 3:24:43.9 46
45 168 detail pretekára KRAUS Václav CZE 1984 čistý sport 5:07:28.0 1:31:39.9 36:03.6 45 1:55:05.1 48 3:25:17.1 47
46 150 detail pretekára NETOLICKÝ Zbyněk CZE 1986 --- 5:08:23.3 1:32:35.2 35:01.2 40 1:52:22.2 44 3:23:18.1 43
47 149 detail pretekára VOBOŘIL Luboš CZE 1983 Koloshop Team 5:11:25.1 1:35:37.0 36:22.9 47 1:54:06.6 45 3:24:18.8 45
48 143 detail pretekára SVAČINA Lukáš CZE 1979 čistý sport 5:15:39.6 1:39:51.5 37:49.2 53 1:59:12.2 51 3:29:03.9 49
49 144 detail pretekára VESELÝ Pavel CZE 1980 Koloshop Team 5:16:38.7 1:40:50.6 36:09.9 46 1:52:13.0 43 3:26:43.4 48
50 127 detail pretekára KOUTNÍK Jakub CZE 1986 KL sport Most 5:18:08.1 1:42:20.0 37:04.3 49 1:58:03.9 49 3:32:49.7 51
51 146 detail pretekára TŮMA Martin CZE 1982 TJ KOTVA Braník 5:20:25.7 1:44:37.6 35:43.9 44 1:54:45.8 46 3:30:37.0 50
52 195 detail pretekára ŠKLÍBA Josef CZE 1980 --- 5:20:56.6 1:45:08.5 37:43.9 52 2:01:56.6 54 3:37:13.9 53
53 125 detail pretekára ŠINDELÁŘ Jiří CZE 1980 MTB HELLFISH AMINOSTAR 5:24:55.9 1:49:07.8 37:37.8 51 1:59:28.3 52 3:34:32.7 52
54 203 detail pretekára HAŠLAR Oldřich CZE 1977 --- 5:37:48.6 2:02:00.5 42:13.2 59 2:10:53.6 56 3:47:23.6 56
55 174 detail pretekára AHNERT Peter GER 1978 Giant Racing Team Zschopau 5:39:53.5 2:04:05.4 40:10.8 56 2:09:04.9 55 3:47:07.5 55
56 169 detail pretekára HŘÍBAL Aleš CZE 1979 --- 5:52:15.3 2:16:27.2 36:56.9 48 1:59:01.3 50 3:37:46.3 54
57 324 detail pretekára KOLAJA Jan CZE 1981 MTB Trilogy 6:05:35.7 2:29:47.6 39:38.4 55 2:11:15.0 57 4:02:02.3 57
58 220 detail pretekára SAMEK Petr CZE 1981 --- 6:08:13.2 2:32:25.1 40:35.5 57 2:13:13.3 58 4:12:11.7 59
59 178 detail pretekára ČEJKA Tomáš CZE 1982 HB BIKER team 6:14:44.4 2:38:56.3 40:50.6 58 2:13:57.2 59 4:12:09.7 58