Specialized - Extrém bike Most ČP-XCM

MTB
DÁTUM :4.6.2016 MIESTO :Most
USPORIADATEĽ : KL Most STRÁNKY PRETEKOV :www.klmost.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Kolo 1 # Kolo 2 # Kolo 3 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Kolo 1 # Kolo 2 # Kolo 3 #
1 1048 detail pretekára DOBRÝ Lukáš CZE 2005 CK Loko Rakovník 1. /  Chlapci 11 - 12 let 0:14:05.2 0:00:00.0 04:19.1 [1] 1 04:50.0 [1] 1 04:56.1 [1] 1
2 1012 detail pretekára BÁRTA Martin CZE 2005 Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem 2. /  Chlapci 11 - 12 let 0:14:47.3 0:00:42.1 04:20.2 [2] 2 05:02.6 [2] 2 05:24.5 [2] 2
3 1016 detail pretekára HAMATA Lukáš CZE 2005 Triatlet Karlovy Vary 3. /  Chlapci 11 - 12 let 0:15:35.1 0:01:29.9 04:41.8 [3] 3 05:16.7 [3] 3 05:36.6 [5] 3
4 1042 detail pretekára MOLCAR Jan CZE 2004 Sweep cycling 4. /  Chlapci 11 - 12 let 0:15:39.0 0:01:33.8 04:44.8 [4] 4 05:19.9 [4] 4 05:34.3 [3] 4
5 1054 detail pretekára JENČ Milan CZE 2006 Hnízdil Team 1. /  Chlapci 9 - 10 let 0:16:13.7 0:02:08.5 05:03.9 [6] 6 05:33.7 [5] 6 05:36.1 [4] 5
6 1049 detail pretekára CIMRMAN Adam CZE 2004 Team Louny 5. /  Chlapci 11 - 12 let 0:16:41.7 0:02:36.5 04:56.3 [5] 5 05:40.0 [6] 5 06:05.4 [6] 6
7 1006 detail pretekára POMAHAČ Jan CZE 2005 TopTen Teplice 6. /  Chlapci 11 - 12 let 0:17:05.3 0:03:00.1 05:12.3 [8] 8 05:46.8 [7] 7 06:06.2 [7] 7
8 1035 detail pretekára HRIŽ Lukáš CZE 2006 Top Ten Teplice 2. /  Chlapci 9 - 10 let 0:17:35.1 0:03:29.9 05:12.0 [7] 7 06:09.4 [8] 8 06:13.7 [8] 8
9 1013 detail pretekára SMRŽOVÁ Eliška CZE 2004 Bicykl Kříž Junior Team Ústí nad Labem 1. /  Dívky 11 - 12 let 0:17:40.0 0:03:34.8 05:14.8 [9] 9 06:10.8 [9] 9 06:14.4 [9] 9
10 1026 detail pretekára KRČKA Matěj CZE 2005 TopTen Teplice 7. /  Chlapci 11 - 12 let 0:18:37.5 0:04:32.3 05:42.2 [10] 10 06:21.1 [12] 10 06:34.2 [11] 10
11 1056 detail pretekára AUBRECHTOVÁ Michaela CZE 2004 Cyklistický klub Litvínov z. s. 2. /  Dívky 11 - 12 let 0:19:06.0 0:05:00.8 05:44.6 [11] 11 06:25.5 [13] 11 06:55.9 [12] 11
12 1046 detail pretekára NÁDASKÝ Matyáš CZE 2008 CCC - Cycling Club Chomutov 1. /  Chlapci 8 let a mladší 0:19:29.1 0:05:23.9 05:55.1 [13] 13 06:38.0 [14] 12 06:56.0 [13] 12
13 1057 detail pretekára KRUPKA Kamil CZE 2006 SKP Most 3. /  Chlapci 9 - 10 let 0:19:44.7 0:05:39.5 07:04.4 [27] 27 06:15.2 [10] 16 06:25.1 [10] 13
14 1028 detail pretekára FRANĚK Jakub CZE 2007 --- 4. /  Chlapci 9 - 10 let 0:19:57.1 0:05:51.9 05:59.6 [14] 14 06:50.4 [15] 13 07:07.1 [14] 14
15 1017 detail pretekára ŠVÁCHA Matěj CZE 2007 Baos Osek 5. /  Chlapci 9 - 10 let 0:20:34.6 0:06:29.4 05:51.3 [12] 12 07:15.3 [21] 14 07:28.0 [18] 15
16 1050 detail pretekára PTÁČEK Jan CZE 2004 Cyklistický klub Litvínov z. s. 8. /  Chlapci 11 - 12 let 0:20:42.7 0:06:37.5 06:37.9 [21] 21 06:54.7 [16] 17 07:10.1 [15] 16
17 1041 detail pretekára PRIC Sebastian CZE 2007 --- 6. /  Chlapci 9 - 10 let 0:20:59.4 0:06:54.2 06:05.5 [15] 15 07:14.0 [20] 15 07:39.9 [20] 17
18 1011 detail pretekára LANDYŠ Martin CZE 2007 --- 7. /  Chlapci 9 - 10 let 0:21:01.8 0:06:56.6 06:29.8 [18] 18 07:15.7 [22] 19 07:16.3 [16] 18
19 1052 detail pretekára ČECH Tom CZE 2005 HOBÍCI 9. /  Chlapci 11 - 12 let 0:21:06.7 0:07:01.5 06:36.6 [20] 20 07:12.8 [19] 21 07:17.3 [17] 19
20 1043 detail pretekára DROŽ Matěj CZE 2006 PATO BIKE 8. /  Chlapci 9 - 10 let 0:21:20.0 0:07:14.8 06:25.6 [16] 16 07:08.9 [18] 18 07:45.5 [21] 20
21 1009 detail pretekára PROCHÁZKA Tobiáš CZE 2005 --- 10. /  Chlapci 11 - 12 let 0:21:33.7 0:07:28.5 06:38.7 [22] 22 07:07.7 [17] 20 07:47.3 [22] 21
22 1040 detail pretekára PICHERT Lukáš CZE 2006 Krušnoborec MTB maraton 9. /  Chlapci 9 - 10 let 0:21:41.9 0:07:36.7 06:41.5 [23] 23 07:21.1 [23] 22 07:39.3 [19] 22
23 1002 detail pretekára BEČKOVÁ Barbora CZE 2006 Velosport team Bílina 1. /  Dívky 9 - 10 let 0:14:05.9 - 1 Lap(s) 06:35.3 [19] 19 07:30.6 [25] 23 --- ---
24 1020 detail pretekára POTOČKOVÁ Nikola CZE 2004 --- 3. /  Dívky 11 - 12 let 0:14:27.7 - 1 Lap(s) 06:28.4 [17] 17 07:59.3 [31] 24 --- ---
25 1007 detail pretekára VYTLACIL Jiří CZE 2005 --- 11. /  Chlapci 11 - 12 let 0:14:45.7 - 1 Lap(s) 06:49.5 [25] 25 07:56.2 [29] 25 --- ---
26 1021 detail pretekára REMUTOVÁ Nikol CZE 2006 SK Lužice 2. /  Dívky 9 - 10 let 0:14:50.6 - 1 Lap(s) 07:19.0 [29] 29 07:31.6 [26] 26 --- ---
27 1033 detail pretekára MATÚŠOVÁ Marjánka CZE 2007 Baník Osek 3. /  Dívky 9 - 10 let 0:14:57.9 - 1 Lap(s) 07:00.9 [26] 26 07:57.0 [30] 27 --- ---
28 1005 detail pretekára ŠLEHOFER Pavel CZE 2006 Mostecký fotbalový klub Most 10. /  Chlapci 9 - 10 let 0:15:09.2 - 1 Lap(s) 07:21.2 [32] 32 07:48.0 [28] 28 --- ---
29 1063 detail pretekára MICHAL Tomáš CZE 2007 Tepelná čerpadla IVT 11. /  Chlapci 9 - 10 let 0:15:24.2 - 1 Lap(s) 06:48.7 [24] 24 08:35.5 [41] 29 --- ---
30 1023 detail pretekára DREJČKOVÁ Kateřina CZE 2008 Lannutti 1. /  Dívky 8 let a mladší 0:15:37.3 - 1 Lap(s) 07:35.5 [36] 36 08:01.8 [32] 30 --- ---
31 1062 detail pretekára DRÁŽDIL Vojtěch CZE 2008 Most 2. /  Chlapci 8 let a mladší 0:15:39.0 - 1 Lap(s) 07:20.0 [30] 30 08:19.0 [37] 31 --- ---
32 1034 detail pretekára PERGL Ondřej CZE 2006 Hobýci 12. /  Chlapci 9 - 10 let 0:15:39.5 - 1 Lap(s) 07:28.8 [34] 34 08:10.7 [34] 32 --- ---
33 1061 detail pretekára DRÁŽDIL Martin CZE 2008 Most 3. /  Chlapci 8 let a mladší 0:15:50.4 - 1 Lap(s) 07:28.7 [33] 33 08:21.7 [38] 33 --- ---
34 1047 detail pretekára ZUDA Štěpán CZE 2007 Houmr Coowa Team 13. /  Chlapci 9 - 10 let 0:15:50.9 - 1 Lap(s) 07:46.9 [41] 41 08:04.0 [33] 34 --- ---
35 1055 detail pretekára MAREK Matyáš CZE 2006 --- 14. /  Chlapci 9 - 10 let 0:15:51.8 - 1 Lap(s) 08:08.8 [46] 46 07:43.0 [27] 35 --- ---
36 1045 detail pretekára BARTOŇ Matěj CZE 2006 --- 15. /  Chlapci 9 - 10 let 0:16:00.1 - 1 Lap(s) 07:44.8 [40] 40 08:15.3 [36] 36 --- ---
37 1010 detail pretekára SOUČEK Vojtěch CZE 2005 --- 12. /  Chlapci 11 - 12 let 0:16:01.1 - 1 Lap(s) 07:36.8 [37] 37 08:24.3 [39] 37 --- ---
37 1025 detail pretekára FEDÁK Ondřej CZE 2006 Bílina 16. /  Chlapci 9 - 10 let 0:16:01.1 - 1 Lap(s) 07:20.3 [31] 31 08:40.8 [42] 37 --- ---
39 1022 detail pretekára REMUTA Tomáš CZE 2009 SK Lužice 4. /  Chlapci 8 let a mladší 0:16:07.7 - 1 Lap(s) 07:41.0 [38] 38 08:26.7 [40] 39 --- ---
40 1038 detail pretekára TUŠINSKÁ Petruška CZE 2007 --- 4. /  Dívky 9 - 10 let 0:16:08.8 - 1 Lap(s) 07:57.0 [42] 42 08:11.8 [35] 40 --- ---
41 1059 detail pretekára HÁJKOVÁ Marianna CZE 2005 RichLife CYCLING 4. /  Dívky 11 - 12 let 0:16:15.4 - 1 Lap(s) 07:31.6 [35] 35 08:43.8 [43] 41 --- ---
42 1015 detail pretekára FLÍDR Jiří CZE 2006 Most 17. /  Chlapci 9 - 10 let 0:16:25.9 - 1 Lap(s) 09:02.3 [51] 51 07:23.6 [24] 42 --- ---
43 1001 detail pretekára SUCHÝ Matěj CZE 2005 --- 13. /  Chlapci 11 - 12 let 0:17:04.7 - 1 Lap(s) 07:41.4 [39] 39 09:23.3 [48] 43 --- ---
44 1004 detail pretekára HOŠEK Zdeněk CZE 2008 --- 5. /  Chlapci 8 let a mladší 0:17:11.7 - 1 Lap(s) 08:12.8 [47] 47 08:58.9 [44] 44 --- ---
45 1029 detail pretekára ZOUBEK Filip CZE 2007 --- 18. /  Chlapci 9 - 10 let 0:17:16.0 - 1 Lap(s) 10:57.5 [56] 56 06:18.5 [11] 45 --- ---
46 1027 detail pretekára RAJNEROVÁ Kateřina CZE 2005 --- 5. /  Dívky 11 - 12 let 0:17:18.3 - 1 Lap(s) 08:03.5 [43] 43 09:14.8 [47] 46 --- ---
47 1019 detail pretekára VORÁČKOVÁ Ema CZE 2008 Team Louny 2. /  Dívky 8 let a mladší 0:17:28.2 - 1 Lap(s) 08:15.0 [48] 48 09:13.2 [46] 47 --- ---
48 1018 detail pretekára PETRLÍKOVÁ Valérie CZE 2008 --- 3. /  Dívky 8 let a mladší 0:17:36.8 - 1 Lap(s) 08:05.5 [44] 44 09:31.3 [50] 48 --- ---
49 1060 detail pretekára PSIKA Radek CZE 2008 Most 6. /  Chlapci 8 let a mladší 0:17:38.9 - 1 Lap(s) 08:30.6 [49] 49 09:08.3 [45] 49 --- ---
50 1065 detail pretekára ŠÍSTKOVÁ Stella CZE 2007 --- 5. /  Dívky 9 - 10 let 0:17:47.6 - 1 Lap(s) 08:08.6 [45] 45 09:39.0 [51] 50 --- ---
51 1037 detail pretekára KOČOVÁ Natálie CZE 2008 Korozluky 4. /  Dívky 8 let a mladší 0:18:32.4 - 1 Lap(s) 09:03.2 [52] 52 09:29.2 [49] 51 --- ---
52 1039 detail pretekára FORMÁNEK Jan CZE 2005 --- 14. /  Chlapci 11 - 12 let 0:19:04.6 - 1 Lap(s) 08:39.2 [50] 50 10:25.4 [52] 52 --- ---
53 1014 detail pretekára FYCÝK Jiří CZE 2008 --- 7. /  Chlapci 8 let a mladší 0:20:14.9 - 1 Lap(s) 09:14.5 [53] 53 11:00.4 [54] 53 --- ---
54 1031 detail pretekára VONDRÁČEK Jan CZE 2006 --- 19. /  Chlapci 9 - 10 let 0:20:27.7 - 1 Lap(s) 09:27.0 [54] 54 11:00.7 [55] 54 --- ---
55 1030 detail pretekára VONDRÁČEK Jiří CZE 2006 --- 20. /  Chlapci 9 - 10 let 0:20:28.5 - 1 Lap(s) 09:30.7 [55] 55 10:57.8 [53] 55 --- ---
56 1003 detail pretekára JIŘÍK Dalibor CZE 2007 --- 21. /  Chlapci 9 - 10 let 0:26:21.2 - 1 Lap(s) 07:16.4 [28] 28 19:04.8 [56] 56 --- ---
--- 1024 detail pretekára DREJČKOVÁ Alžběta CZE 2008 Lannutti . /  Dívky 8 let a mladší DNF --- 07:55.8 [-] --- 16:24.6 [-] --- --- ---
--- 1044 detail pretekára DOLEČKOVÁ Hana CZE 2007 --- . /  Dívky 9 - 10 let DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 1008 detail pretekára MAJER Jiří CZE 2005 --- . /  Chlapci 11 - 12 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1032 detail pretekára LENC Rostislav CZE 2005 --- . /  Chlapci 11 - 12 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1036 detail pretekára SIROTKOVÁ Anna CZE 2007 --- . /  Dívky 9 - 10 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1051 detail pretekára TRUNSCHKA Aleš CZE 2008 KL sport Most . /  Chlapci 8 let a mladší DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1053 detail pretekára KALINA Tobiáš CZE 2007 Ráj kol Kladno . /  Chlapci 9 - 10 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1058 detail pretekára NOVOTNÝ Ondřej CZE 2005 DUKLA PRAHA . /  Chlapci 11 - 12 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1064 detail pretekára KETMANOVÁ Julie CZE 2004 CK Loko Rakovník . /  Dívky 11 - 12 let DNS --- --- --- --- --- --- ---