Cyklobrána do prázdnin Slušovice

MTB
DÁTUM :12.6.2016 MIESTO :Slušovice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # Finish #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # Finish #
1 118 detail pretekára KOVAŘÍK Jakub 2006 VRV pro sport 1. /  T1 – chlapci 2006 0:16:28.7 0:00:00.0 04:01.5 [3] 3 04:05.9 [1] 1 04:13.8 [2] 1 04:07.5 [1] 1
2 406 detail pretekára WOLLER Ondřej 2006 VRV pro sport 2. /  T1 – chlapci 2006 0:16:46.3 0:00:17.5 04:14.2 [7] 7 04:07.2 [3] 4 04:07.2 [1] 3 04:17.5 [2] 2
3 104 detail pretekára DUBCOVA Štěpánka 2006 Team Forman Kids 1. /  S1 – děvčata 2006 0:16:55.3 0:00:26.5 04:00.2 [1] 1 04:07.2 [2] 2 04:17.2 [4] 2 04:30.5 [6] 3
4 169 detail pretekára MOJTO Marek 2006 Bike-Centrum Dubnica nad Váhom 3. /  T1 – chlapci 2006 0:16:59.7 0:00:31.0 04:07.5 [5] 5 04:12.7 [4] 3 04:14.9 [3] 4 04:24.5 [4] 4
5 206 detail pretekára KOTOPULOS Mikis 2006 zorba team 4. /  T1 – chlapci 2006 0:17:12.3 0:00:43.6 04:09.7 [6] 6 04:16.5 [5] 6 04:27.0 [6] 6 04:19.1 [3] 5
6 107 detail pretekára MAJÁK Adrián 2006 Finančné centrum team 5. /  T1 – chlapci 2006 0:17:16.7 0:00:48.0 04:05.3 [4] 4 04:18.9 [6] 5 04:26.5 [5] 5 04:26.0 [5] 6
7 106 detail pretekára UNGEROVÁ Sofia 2006 --- 2. /  S1 – děvčata 2006 0:18:02.3 0:01:33.6 04:01.2 [2] 2 04:26.4 [7] 7 04:46.7 [8] 7 04:47.8 [7] 7
8 87 detail pretekára SKLENAŘÍK David 2006 --- 6. /  T1 – chlapci 2006 0:18:43.4 0:02:14.6 04:25.2 [8] 8 04:41.9 [8] 8 04:45.1 [7] 8 04:51.1 [10] 8
9 43 detail pretekára ORLÍKOVÁ Kristiána 2006 CK Malinovo 3. /  S1 – děvčata 2006 0:19:07.4 0:02:38.6 04:27.2 [10] 10 04:48.9 [9] 9 05:02.2 [11] 10 04:48.9 [8] 9
10 26 detail pretekára TALA Erik 2006 MG BIKE TEAM 7. /  T1 – chlapci 2006 0:19:10.4 0:02:41.6 04:30.2 [11] 11 04:52.2 [10] 10 04:55.7 [10] 9 04:52.1 [11] 10
11 23 detail pretekára MARKOVÁ Beáta 2006 BIKE PRO RACING 4. /  S1 – děvčata 2006 0:19:52.4 0:03:23.6 04:26.2 [9] 9 05:10.2 [14] 11 05:20.7 [12] 11 04:55.1 [12] 11
12 375 detail pretekára LAJCHOVÁ Ema 2006 Team Forman Kids 5. /  S1 – děvčata 2006 0:19:54.4 0:03:25.6 05:10.5 [19] 19 05:05.7 [11] 15 04:47.5 [9] 12 04:50.6 [9] 12
13 295 detail pretekára KRUŤA Patrik 2006 --- 8. /  T1 – chlapci 2006 0:21:04.5 0:04:35.7 05:00.5 [16] 16 05:07.0 [13] 13 05:31.7 [18] 13 05:25.2 [16] 13
14 120 detail pretekára ŠEVČÍK Martin 2006 Nordica Ski Zlín 9. /  T1 – chlapci 2006 0:21:10.2 0:04:41.5 04:55.7 [13] 13 05:22.4 [17] 16 05:28.5 [15] 14 05:23.5 [13] 14
15 175 detail pretekára IHAZ Jakub 2006 --- 10. /  T1 – chlapci 2006 0:21:21.5 0:04:52.7 05:08.7 [17] 17 05:18.7 [15] 18 05:29.2 [16] 17 05:24.7 [14] 15
16 8 detail pretekára MALIŇÁKOVÁ Karolína 2006 VRV pro sport 6. /  S1 – děvčata 2006 0:21:26.5 0:04:57.7 04:49.7 [12] 12 05:25.4 [18] 14 05:32.3 [19] 15 05:38.9 [18] 16
17 209 detail pretekára POLÁŠKOVÁ Adéla 2006 Nordica Ski Zlín 7. /  S1 – děvčata 2006 0:21:30.4 0:05:01.7 04:58.5 [15] 15 05:21.7 [16] 17 05:31.2 [17] 16 05:38.9 [17] 17
18 144 detail pretekára ŠILBERSKÝ Robin 2006 Nordica Ski Zlín 11. /  T1 – chlapci 2006 0:21:31.3 0:05:02.5 05:10.5 [18] 18 05:29.7 [19] 19 05:26.0 [14] 18 05:24.9 [15] 18
19 97 detail pretekára HAVELOVÁ Ludmila 2006 CYKLOCH TEAM 8. /  S1 – děvčata 2006 0:22:16.5 0:05:47.7 05:25.5 [23] 23 05:36.2 [21] 21 05:22.7 [13] 19 05:51.9 [19] 19
20 233 detail pretekára TLUSTÁK Jakub 2006 --- 12. /  T1 – chlapci 2006 0:22:36.3 0:06:07.5 05:17.7 [21] 21 05:38.7 [22] 20 05:32.9 [20] 20 06:06.8 [20] 20
21 90 detail pretekára JAVORSKÝ Radek 2006 --- 13. /  T1 – chlapci 2006 0:16:54.5 - 1 Lap(s) 05:13.7 [20] 20 05:50.0 [24] 22 05:50.7 [24] 21 --- ---
22 315 detail pretekára DRHOVÁ Bianka 2006 Nordica Ski Zlín 9. /  S1 – děvčata 2006 0:16:57.7 - 1 Lap(s) 05:30.5 [24] 24 05:50.2 [25] 24 05:36.9 [21] 22 --- ---
23 249 detail pretekára DOHNAL Martin 2006 ZAPRO TEAM 14. /  T1 – chlapci 2006 0:17:07.3 - 1 Lap(s) 04:58.1 [14] 14 05:06.6 [12] 12 07:02.6 [35] 23 --- ---
24 343 detail pretekára DANĚK Jiří 2006 BTO Zašová 15. /  T1 – chlapci 2006 0:17:08.7 - 1 Lap(s) 05:52.2 [32] 32 05:35.2 [20] 25 05:41.3 [22] 24 --- ---
25 437 detail pretekára KOLAŘÍKOVÁ Martina 2006 --- 10. /  S1 – děvčata 2006 0:17:23.2 - 1 Lap(s) 05:56.2 [34] 34 05:42.5 [23] 27 05:44.5 [23] 25 --- ---
26 88 detail pretekára ZEŤÁK Matěj 2006 --- 16. /  T1 – chlapci 2006 0:17:37.4 - 1 Lap(s) 05:21.5 [22] 22 05:55.7 [27] 23 06:20.1 [32] 26 --- ---
27 316 detail pretekára DRHOVÁ Denisa 2006 Nordica Ski Zlín 11. /  S1 – děvčata 2006 0:17:53.3 - 1 Lap(s) 05:49.1 [31] 31 06:08.4 [30] 31 05:55.8 [25] 27 --- ---
28 306 detail pretekára NEUBAUEROVÁ Zuzana 2006 Nordica Ski Zlín 12. /  S1 – děvčata 2006 0:17:56.2 - 1 Lap(s) 05:38.8 [26] 26 06:20.9 [33] 32 05:56.5 [26] 28 --- ---
29 177 detail pretekára ČAPOUN Filip 2006 CyklochTeam 17. /  T1 – chlapci 2006 0:18:00.4 - 1 Lap(s) 05:35.6 [25] 25 06:00.8 [28] 26 06:23.8 [33] 29 --- ---
30 438 detail pretekára SEIDL Vojtěch 2006 --- 18. /  T1 – chlapci 2006 0:18:02.5 - 1 Lap(s) 06:01.5 [35] 35 05:53.2 [26] 29 06:07.7 [27] 30 --- ---
31 182 detail pretekára SABÁK Filip 2006 --- 19. /  T1 – chlapci 2006 0:18:07.4 - 1 Lap(s) 05:40.8 [27] 27 06:10.7 [31] 28 06:15.9 [29] 31 --- ---
32 335 detail pretekára KUKULA Šimon 2006 --- 20. /  T1 – chlapci 2006 0:18:15.2 - 1 Lap(s) 05:54.7 [33] 33 06:01.7 [29] 30 06:18.7 [30] 32 --- ---
33 449 detail pretekára VALERIÁN František 2006 KOLOKROUŽEK ZLÍN 21. /  T1 – chlapci 2006 0:18:20.2 - 1 Lap(s) 05:45.7 [29] 29 06:23.7 [34] 34 06:10.7 [28] 33 --- ---
34 445 detail pretekára POSPÍŠIL Dominik 2006 ČAMLÍCÍ 22. /  T1 – chlapci 2006 0:18:26.5 - 1 Lap(s) 05:45.8 [30] 30 06:20.7 [32] 33 06:20.0 [31] 34 --- ---
35 183 detail pretekára SABÁKOVÁ Markéta 2006 --- 13. /  S1 – děvčata 2006 0:18:35.2 - 1 Lap(s) 05:43.7 [28] 28 06:25.7 [35] 34 06:25.7 [34] 35 --- ---
36 198 detail pretekára ČABLOVÁ Tereza 2006 Nordica Ski Zlín 14. /  S1 – děvčata 2006 0:20:20.2 - 1 Lap(s) 06:09.5 [36] 36 06:42.0 [36] 36 07:28.7 [36] 36 --- ---
--- 30 detail pretekára DOLANSKÝ Alex 2006 GASEDO BIKE TEAM . /  T1 – chlapci 2006 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 31 detail pretekára DOLANSKÁ Anna 2006 GASEDO BIKE TEAM . /  S1 – děvčata 2006 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 63 detail pretekára SMAŽILOVÁ Markéta 2006 Sanitka66 Holešov . /  S1 – děvčata 2006 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 89 detail pretekára KOVÁŘ Filip 2006 --- . /  T1 – chlapci 2006 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 235 detail pretekára RUBEŠOVÁ Valerie 2006 Fryšták . /  S1 – děvčata 2006 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 422 detail pretekára LACHMANNOVÁ Simona 2006 --- . /  S1 – děvčata 2006 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 1010 detail pretekára GAZDÍK Ninka 2006 OSA SPORT ACADEMY . /  S1 – děvčata 2006 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 1011 detail pretekára SAMULOVÁ Tatiana 2006 OSA SPORT ACADEMY . /  S1 – děvčata 2006 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---