Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | 1.člen | 2.člen | 3.člen | 4.člen | Kategórie | Čas | Strata | 1.okruh | # | 2.okruh | # | 3.okruh | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2 | TRI CLUB TEAM | Pavlišen Petr | Jeníček Jan | Franěk Jan | Kvasnica Lukáš | 1. / Štafety | 1:16:43 | 0:00:00 | 19:48 | 1 | 0:38:53 | 1 | 0:57:51 | 1 | |
2 | diplom | 204 | TJ TATRAN SEDLČANY | Ladislav Jelen | Pokorný Lukáš | Moulík Jiří | Havelka Jan | 2. / Štafety | 1:23:27 | 0:06:44 | 20:11 | 2 | 0:45:07 | 2 | 1:04:42 | 2 | |
3 | diplom | 46 | SRDCO - BĚŽCI | Petrilák Matouš | Hofmann Ondřej | Petriláková Anežka | Karasová Anna | 3. / Štafety | 1:31:46 | 0:15:03 | 23:11 | 6 | 0:47:06 | 4 | 1:09:33 | 3 | |
4 | diplom | 4 | DÁLKOPLAZI | Karasová Daniela | Ksandrová Eliška | Mračnová Karolína | Bodický Michal | 4. / Štafety | 1:33:39 | 0:16:56 | 22:17 | 4 | 0:47:13 | 5 | 1:11:55 | 5 | |
5 | diplom | 10 | INTERNETPB | Edelmann Robert | Huml František | Bartoš Adam | Voráček Josef | 5. / Štafety | 1:35:39 | 0:18:56 | 23:43 | 9 | 0:50:03 | 8 | 1:11:44 | 4 | |
6 | diplom | 8 | SK SPORTING | Sýkorová Štěpánka | Vesecká Nikol | Placatka Matěj | Placatková Tereza | 6. / Štafety | 1:36:51 | 0:20:08 | 28:52 | 26 | 0:53:15 | 14 | 1:14:51 | 7 | |
7 | diplom | 22 | BABYPOINT | Mrlinová Lucie | Pilecký Ondřej | Humňal Vladislav | Minx Mojmír | 7. / Štafety | 1:37:24 | 0:20:41 | 27:07 | 16 | 0:51:01 | 10 | 1:16:11 | 9 | |
8 | diplom | 45 | DAMI TEAM | Kyselak David | Tymes Jiri | Sedlacek Petr | Hošna Matěj | 8. / Štafety | 1:38:15 | 0:21:32 | 25:51 | 13 | 0:53:20 | 15 | 1:15:16 | 8 | |
9 | diplom | 14 | LIFE GYM PŘÍBRAM | Slaba Jan | Slabová Zuzana | Žalud Roman | Vošmik Petr | 9. / Štafety | 1:38:24 | 0:21:41 | 26:09 | 14 | 0:52:28 | 12 | 1:17:31 | 12 | |
10 | diplom | 39 | BEFIT CLUB TEAM | Dostálek Martin | Králíček Lukáš | Šlehofer Zdeněk | Tvrdík Miroslav | 10. / Štafety | 1:38:59 | 0:22:16 | 25:00 | 11 | 0:48:16 | 6 | 1:16:31 | 11 | |
11 | diplom | 42 | UNITED THROUGH PRIDE | Kudelňák Miroslav | Šobora Jiří | Hlína Tomáš | Šimků Renáta | 11. / Štafety | 1:41:08 | 0:24:25 | 21:29 | 3 | 0:46:18 | 3 | 1:12:22 | 6 | |
12 | diplom | 37 | PLCH PICRS | Zatloukal Martin | Zatloukalová Hanka | Zatloukal Mára | Červenka Martin | 12. / Štafety | 1:44:17 | 0:27:34 | 27:09 | 18 | 0:57:10 | 26 | 1:19:27 | 13 | |
13 | diplom | 26 | VOLEJBALISTI | Böhm Martin | Juračka David | Kupilík Filip | Kuchař Jindřich | 13. / Štafety | 1:45:11 | 0:28:28 | 27:49 | 21 | 0:54:29 | 18 | 1:16:20 | 10 | |
14 | diplom | 34 | CAMBRIDGE | Štochl Matěj | Císařová Markéta | Simandl Radek | Císařová Iveta | 14. / Štafety | 1:45:18 | 0:28:35 | 23:14 | 7 | 0:49:20 | 7 | 1:21:41 | 16 | |
15 | diplom | 23 | VYBĚHEJ SE | Steinsová Adéla | Blahnová Kristýna | Kubová Kristýna | Steinsová Eva | 15. / Štafety | 1:46:24 | 0:29:41 | 29:11 | 28 | 0:58:00 | 28 | 1:21:59 | 18 | |
16 | diplom | 48 | KECKY | Janovská Linda | Černohorský Štěpán | Pokorná Simona | Lojín Filip | 16. / Štafety | 1:47:07 | 0:30:24 | 30:12 | 33 | 0:59:20 | 31 | 1:24:50 | 22 | |
17 | diplom | 3 | HS TEAM | Hrubá Monika | Hrubá Veronika | Philippová Lucie | Skála Milan | 17. / Štafety | 1:47:23 | 0:30:40 | 30:07 | 31 | 0:55:46 | 21 | 1:21:50 | 17 | |
18 | diplom | 21 | ORL TÝM | Schejbal Marek | Krůtová Marcela | Součková Darina | Vašková Dana | 18. / Štafety | 1:48:57 | 0:32:14 | 23:25 | 8 | 0:51:44 | 11 | 1:19:37 | 14 | |
19 | diplom | 29 | HUDY´S ANGELS | Uhrová Iva | Bernardová Martina | Hudák Jan | Koutová Malvína | 19. / Štafety | 1:50:19 | 0:33:36 | 25:06 | 12 | 0:56:45 | 24 | 1:25:41 | 28 | |
20 | diplom | 43 | PB TISK TEAM | Škudrna Jaroslav | Vylita Václav | Bednář Petr | Lorenc Luděk | 20. / Štafety | 1:50:40 | 0:33:57 | 28:46 | 25 | 0:55:03 | 19 | 1:21:36 | 15 | |
21 | diplom | 28 | P.R.D.I | Rozsévač David | Lapáček Radek | Červenková Ilona | Šlajchrtová Pavla | 21. / Štafety | 1:50:54 | 0:34:11 | 30:31 | 34 | 0:59:17 | 30 | 1:25:39 | 27 | |
22 | diplom | 30 | ICEBUGTEAM | Eliášová Nikol | Bělíková Martina | Vesecká Renáta | Šálková Martina | 22. / Štafety | 1:51:08 | 0:34:25 | 29:03 | 27 | 0:56:13 | 22 | 1:25:25 | 26 | |
23 | diplom | 13 | BEER TEAM | Pondělíček Radko | Nový Patrik | Horák Jirka | Hanusek Fratišek | 23. / Štafety | 1:51:22 | 0:34:39 | 27:29 | 19 | 0:53:25 | 16 | 1:23:05 | 21 | |
24 | diplom | 44 | HOUŽVIČKOVI - ŠNOBLOVI | Houžvičková Katka | Houžvička Miloš | Šnobl Pavel | Šnoblová Klára | 24. / Štafety | 1:52:24 | 0:35:41 | 27:52 | 22 | 0:56:29 | 23 | 1:25:08 | 24 | |
25 | diplom | 12 | SEVA CONTROLS | Fousek Vlastimil | Borouw Marie | Fousková Lucie | Zima Lukáš | 25. / Štafety | 1:53:58 | 0:37:15 | 30:11 | 32 | 0:55:11 | 20 | 1:25:19 | 25 | |
26 | diplom | 18 | GYMPLÁCKÉ STŘELY | Lang Martin | Hoffmann Daniel | Blažková Lucie | Bukovcová Barbora | 26. / Štafety | 1:54:03 | 0:37:20 | 26:55 | 15 | 0:50:42 | 9 | 1:22:16 | 19 | |
27 | diplom | 9 | BYLO NÁS PĚT | Žižková Jaroslava | Křížová Ilona | Zítek Martin | Dražan Martin | 27. / Štafety | 1:54:13 | 0:37:30 | 28:27 | 24 | 0:54:07 | 17 | 1:22:18 | 20 | |
28 | diplom | 38 | ADIDAS LION SPORT | Netušilová Lenka | Šusta David | Loucká Kateřina | Řezáč Miroslav | 28. / Štafety | 1:54:41 | 0:37:58 | 24:30 | 10 | 0:56:45 | 25 | 1:27:46 | 31 | |
29 | diplom | 32 | OXFORD | Štochl Jakub | Štochlová Martina | Štochl Václav | Císařová Veronika | 29. / Štafety | 1:56:03 | 0:39:20 | 22:21 | 5 | 0:57:12 | 27 | 1:27:17 | 29 | |
30 | diplom | 20 | KAČEŘI FESTIVAL | Zych Jakub | Ryjáčková Lucie | Štefan Jan | Hrach Vojtěch | 30. / Štafety | 1:56:29 | 0:39:46 | 32:32 | 41 | 0:53:14 | 13 | 1:25:00 | 23 | |
31 | diplom | 7 | BB KLINIK | Sedláčková Denisa | Kočárková Hana | Švarcová Barbora | Ptáčková Kateřina | 31. / Štafety | 1:56:38 | 0:39:55 | 30:06 | 30 | 1:00:22 | 32 | 1:29:21 | 32 | |
32 | diplom | 33 | NIELSEN | Duníková Romana | Bednářová Zuzana; | Vachková Rita | Machová Markéta | 32. / Štafety | 1:58:31 | 0:41:48 | 31:55 | 36 | 1:01:41 | 37 | 1:31:55 | 34 | |
33 | diplom | 1 | NA POSLEDNÍ CHVÍLI | Matějková Daniela | Piskač Petr | Zachová Ivana | Kšánová Markéta | 33. / Štafety | 1:58:52 | 0:42:09 | 32:19 | 39 | 1:05:17 | 39 | 1:32:56 | 35 | |
34 | diplom | 27 | PIVNÍ ŠNECI | Hušek Jakub | Kubec Jiří | Školoud Marek | Slováček Lukáš | 34. / Štafety | 2:00:43 | 0:44:00 | 32:19 | 39 | 1:00:41 | 33 | 1:27:24 | 30 | |
35 | diplom | 47 | TEAM AUGI | Švandelíková Lenka | Vršecký Jan | Kvapilová Helena | Augustin Tomáš | 35. / Štafety | 2:01:21 | 0:44:38 | 27:07 | 17 | 1:01:04 | 35 | 1:31:26 | 33 | |
36 | diplom | 41 | METAČKA | Švadlenka Martin | Walter Roman | Rubý Luboš | Štefanová Martina | 36. / Štafety | 2:02:00 | 0:45:17 | 31:25 | 35 | 1:07:09 | 42 | 1:36:23 | 42 | |
37 | diplom | 228 | MARCELA-NIKOLA-LÍBA-HANA | Vítková Marcela | Kindlová Nikola | Hofmanová Libuše | Matějková Hana | 37. / Štafety | 2:02:15 | 0:45:32 | 32:51 | 42 | 1:05:14 | 38 | 1:34:43 | 36 | |
38 | diplom | 35 | SAFRA | Kočendová Jana | Kokešová Kateřina | Čech Petr | Voříšek Jaroslav | 38. / Štafety | 2:02:17 | 0:45:34 | 35:16 | 48 | 1:08:43 | 45 | 1:35:49 | 40 | |
39 | diplom | 6 | ŠÍPY Z KOUPĚ | Burešová Ema | Kozačová Olga Daniela | Jezková Pavlína | Bureš Pavel | 39. / Štafety | 2:03:14 | 0:46:31 | 28:19 | 23 | 0:58:48 | 29 | 1:35:27 | 39 | |
40 | diplom | 24 | BENETTON PŘÍBRAM | Šrámková Kateřina | Ševečková Aneta | Španihelová Lucie | Klečková Petra | 40. / Štafety | 2:05:23 | 0:48:40 | 32:00 | 37 | 1:01:18 | 36 | 1:36:21 | 41 | |
41 | diplom | 11 | PRALINKY | Kuchařová Eliška | Mišjaková Veronika | Svobodová Petra | Trochová Kateřina | 41. / Štafety | 2:05:32 | 0:48:49 | 33:03 | 44 | 1:05:19 | 40 | 1:35:20 | 38 | |
42 | diplom | 15 | RODIČOVÉ | Kříž Petr | Křížová Aneta | Pechová Eliška | Rozšafná Lucie | 42. / Štafety | 2:05:52 | 0:49:09 | 32:07 | 38 | 1:07:29 | 43 | 1:38:17 | 43 | |
43 | diplom | 25 | GYMLAUFRUN | Karasová Pavla | Pavelková Lenka | Fořtová Libuše | Matulová Alice | 43. / Štafety | 2:06:42 | 0:49:59 | 29:26 | 29 | 1:10:01 | 48 | 1:38:22 | 44 | |
44 | diplom | 17 | SVOJŠICKÁ PĚTKA | Sládková Alena | Sýkorová Štěpa | Smolková Kristýna | Ptáčková Lenka | 44. / Štafety | 2:07:51 | 0:51:08 | 27:31 | 20 | 1:00:45 | 34 | 1:34:48 | 37 | |
45 | diplom | 19 | STŘELY | Cvačka Jan | Cvačka Jindřich | Kolingerová Aneta | Machová Alena | 45. / Štafety | 2:10:30 | 0:53:47 | 34:18 | 46 | 1:09:52 | 47 | 1:41:24 | 45 | |
46 | diplom | 5 | BUBBLE HOLKY :-) | Neubauerová Hana | Frýdlová Marcela | Školoudová Andrea | Jarošová Pavla | 46. / Štafety | 2:15:53 | 0:59:10 | 32:54 | 43 | 1:05:21 | 41 | 1:43:47 | 47 | |
47 | diplom | 31 | VODAFONE TEAM | Baloun Milan | Hajšman Pavel | Matějková Jana | Koubková Eva | 47. / Štafety | 2:17:20 | 1:00:37 | 33:15 | 45 | 1:07:50 | 44 | 1:42:29 | 46 | |
48 | diplom | 40 | ČESKÁ SPOŘITELNA | Jehličková Kateřina | Chotívková Jana | Zelenka Petr | Pošvic Kamil | 48. / Štafety | 2:26:10 | 1:09:27 | 35:04 | 47 | 1:09:26 | 46 | 1:49:41 | 48 | |
--- | 36 | STARÁ GARDA TEAM | Šmíd Miroslav | Pinta Dan | Šmíd Jakub | Eliáš Radek | . / Štafety | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |