Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Plávanie | # | Depo | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | GRMAN Matej | 2000 | ŠK aquasport Levice | 1. / Dorastenci | 0:30:25.8 | 0:00:00.0 | 12:36.9 [1] | 1 | 00:23.4 [4] | 1 | 17:25.5 [1] | 1 | |
2 | 218 | ARNOLD Oliver | 1999 | 3NT Bratislava | 2. / Dorastenci | 0:31:29.4 | 0:01:03.6 | 12:39.5 [2] | 2 | 00:22.8 [3] | 2 | 18:27.1 [2] | 2 | |
3 | 172 | VOJNÍK Filip | 2000 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 3. / Dorastenci | 0:32:32.2 | 0:02:06.4 | 12:47.2 [3] | 3 | 00:25.9 [10] | 3 | 19:19.1 [3] | 3 | |
4 | 52 | HORVÁTH Tibor | 1999 | Prestigio Realiz team BA | 4. / Dorastenci | 0:32:44.8 | 0:02:19.0 | 12:47.4 [4] | 4 | 00:35.0 [19] | 4 | 19:22.4 [4] | 4 | |
5 | 95 | MIKLOSOVA Ivona | 1996 | 3NITY Triathlon team Bartislava | 1. / Ženy | 0:33:42.3 | 0:03:16.5 | 13:42.7 [6] | 6 | 00:23.8 [7] | 7 | 19:35.8 [7] | 5 | |
6 | 42 | GAŠPAR Jozef | 1999 | TRIsport | 5. / Dorastenci | 0:34:04.0 | 0:03:38.2 | 12:55.7 [5] | 5 | 00:27.6 [13] | 5 | 20:40.7 [11] | 6 | |
7 | 25 | DRAHOVSKÁ Lýdia | 1999 | ŠBR Piešťany | 1. / Dorastenky | 0:34:15.0 | 0:03:49.2 | 13:43.1 [7] | 7 | 00:21.3 [1] | 6 | 20:10.6 [9] | 7 | |
8 | 40 | GAJDOŠOVÁ Ivana | 1997 | TKK | 1. / Juniorky | 0:34:58.6 | 0:04:32.8 | 14:37.6 [11] | 11 | 00:23.5 [5] | 11 | 19:57.5 [8] | 8 | |
9 | 149 | SVOREŇ Ondrej Tomáš | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | 6. / Dorastenci | 0:35:37.4 | 0:05:11.6 | 15:01.1 [15] | 15 | 01:04.1 [31] | 16 | 19:32.2 [6] | 9 | |
10 | 44 | GREXOVÁ Martina | 1995 | VŠKUK | 2. / Ženy | 0:36:08.1 | 0:05:42.3 | 14:01.8 [9] | 9 | 00:28.7 [15] | 9 | 21:37.6 [13] | 10 | |
11 | 211 | LIPÁROVÁ Svetlana | 1987 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 3. / Ženy | 0:36:14.9 | 0:05:49.1 | 16:19.9 [19] | 19 | 00:23.7 [6] | 19 | 19:31.3 [5] | 11 | |
12 | 182 | ŽLKOVAN Jakub | 2000 | ŠK aquasport Levice | 7. / Dorastenci | 0:37:44.8 | 0:07:19.0 | 14:49.8 [14] | 14 | 00:27.6 [13] | 14 | 22:27.4 [16] | 12 | |
13 | 12 | BEKE Stefan | 1966 | Prestigio Realiz team BA | 1. / Veteráni 2 | 0:38:03.3 | 0:07:37.5 | 15:06.9 [16] | 16 | 00:44.5 [25] | 15 | 22:11.9 [15] | 13 | |
14 | 159 | TITKOVÁ Viktória | 2000 | Šk Atom Levice | 2. / Juniorky | 0:38:43.0 | 0:08:17.2 | 14:49.1 [13] | 13 | 00:21.9 [2] | 13 | 23:32.0 [19] | 14 | |
15 | 128 | RIMAN Peter | 1958 | Triatlon Team Trnava | 2. / Veteráni 2 | 0:39:55.0 | 0:09:29.2 | 18:24.0 [25] | 25 | 00:56.3 [30] | 25 | 20:34.7 [10] | 15 | |
16 | 61 | KAŠUBOVÁ Aneta | 2000 | Triatlonový klub Žabka Čadca | 2. / Dorastenky | 0:39:55.7 | 0:09:29.9 | 16:39.2 [21] | 21 | 00:31.7 [17] | 21 | 22:44.8 [17] | 16 | |
17 | 96 | MINARIKOVÁ Alexandra | 2000 | Triatlonový klub Žabka Čadca | 3. / Dorastenky | 0:40:39.9 | 0:10:14.1 | 17:19.7 [23] | 23 | 00:30.0 [16] | 23 | 22:50.2 [18] | 17 | |
18 | 225 | BARONOVÁ Zuzana | 1990 | SMTA - Nitra | 4. / Ženy | 0:41:18.5 | 0:10:52.7 | 16:30.6 [20] | 20 | 00:31.7 [17] | 20 | 24:16.2 [21] | 18 | |
19 | 31 | DVORSKÁ Ivana | 1999 | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | 4. / Dorastenky | 0:41:23.1 | 0:10:57.3 | 16:12.2 [18] | 18 | 00:24.7 [8] | 18 | 24:46.2 [23] | 19 | |
20 | 124 | PUTALA Martin | 1965 | Bratislava - Záhorská Bystrica | 3. / Veteráni 2 | 0:41:29.5 | 0:11:03.7 | 19:43.5 [27] | 27 | 00:43.6 [23] | 28 | 21:02.4 [12] | 20 | |
21 | 120 | PODOLINČÁKOVÁ Gabriela | 1999 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | 3. / Juniorky | 0:41:32.5 | 0:11:06.7 | 14:09.9 [10] | 10 | 00:24.8 [9] | 10 | 26:57.8 [26] | 21 | |
22 | 19 | BULÍKOVÁ Lucia | 1988 | motigo | 5. / Ženy | 0:41:33.1 | 0:11:07.3 | 18:49.1 [26] | 26 | 00:35.8 [20] | 26 | 22:08.2 [14] | 22 | |
23 | 48 | HAVAŠOVÁ Sára | 2000 | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | 5. / Dorastenky | 0:42:12.0 | 0:11:46.2 | 14:41.7 [12] | 12 | 00:26.7 [12] | 12 | 27:03.6 [27] | 23 | |
24 | 176 | ZBOŇÁK Ivan | 1965 | T.A.T. Martin | 4. / Veteráni 2 | 0:43:05.2 | 0:12:39.4 | 15:25.3 [17] | 17 | 00:51.7 [28] | 17 | 26:48.2 [25] | 24 | |
25 | 75 | LAKTIŠOVÁ Hana | 1973 | Šk Atom Levice | 1. / Veteránky | 0:44:49.2 | 0:14:23.4 | 19:44.1 [28] | 28 | 00:39.3 [21] | 27 | 24:25.8 [22] | 25 | |
26 | 123 | POTANČOKOVÁ Timea | 1998 | Atléti-BS | 4. / Juniorky | 0:45:44.0 | 0:15:18.2 | 13:43.8 [8] | 8 | 00:26.1 [11] | 8 | 31:34.1 [30] | 26 | |
27 | 216 | JANOVČÍK Miroslav | 1959 | TK Nové Zámky | 5. / Veteráni 2 | 0:45:52.9 | 0:15:27.1 | 21:01.3 [29] | 29 | 00:40.5 [22] | 29 | 24:11.1 [20] | 27 | |
28 | 220 | CICÁKOVÁ Martina | 1985 | ŠKP Triax | 6. / Ženy | 0:46:19.0 | 0:15:53.2 | 16:55.1 [22] | 22 | 00:45.1 [26] | 22 | 28:38.8 [28] | 28 | |
29 | 130 | ROHÁČIKOVÁ Beáta | 2000 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | 6. / Dorastenky | 0:48:28.8 | 0:18:03.0 | 18:04.3 [24] | 24 | 00:54.3 [29] | 24 | 29:30.2 [29] | 29 | |
30 | 68 | KOLENOVÁ Blanka | 1972 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | 2. / Veteránky | 0:50:02.2 | 0:19:36.4 | 23:48.5 [30] | 30 | 00:44.0 [24] | 30 | 25:29.7 [24] | 30 | |
31 | 129 | ROHÁČIKOVÁ Andrea | 1974 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | 3. / Veteránky | 0:56:41.2 | 0:26:15.4 | 23:52.3 [31] | 31 | 00:49.5 [27] | 31 | 31:59.4 [31] | 31 |