Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - sobota
DÁTUM : | 11.2.2017 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 332 | KOŠINA Tobiáš | 2005 | LK Slovan K.Vary | 1. / Chlapci 11 - 12 let | 0:08:14.1 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 208 | SVOBODA Antonín | 2006 | Sport Club Plzeň | 2. / Chlapci 11 - 12 let | 0:10:02.6 | 0:01:48.5 | ||
3 | diplom | 331 | ŠMEJKAL Robert | 2006 | LK Slovan K.Vary | 3. / Chlapci 11 - 12 let | 0:10:07.8 | 0:01:53.7 | ||
4 | diplom | 330 | KULHÁNEK Jáchym | 2006 | LK Slovan K.Vary | 4. / Chlapci 11 - 12 let | 0:10:10.8 | 0:01:56.7 | ||
5 | diplom | 311 | BAUER David | 2007 | LK Slovan K.Vary | 1. / Chlapci 9-10 let | 0:10:11.6 | 0:01:57.5 | ||
6 | diplom | 312 | GAŠEK Šimon | 2007 | LK Slovan K.Vary | 2. / Chlapci 9-10 let | 0:10:16.3 | 0:02:02.2 | ||
7 | diplom | 269 | SÝKORA Vojta | 2005 | USK CS Plzeň | 5. / Chlapci 11 - 12 let | 0:10:46.3 | 0:02:32.2 | ||
8 | diplom | 732 | SIMBARTL Eduard | 2006 | Spartak Vrchlabí | 6. / Chlapci 11 - 12 let | 0:10:57.1 | 0:02:43.0 | ||
9 | diplom | 735 | VEJVODA Lukáš | 2008 | Biatlon Klecany | 3. / Chlapci 9-10 let | 0:11:23.5 | 0:03:09.4 | ||
10 | diplom | 302 | NEZKUSIL David | 2006 | LK Slovan K. Vary | 7. / Chlapci 11 - 12 let | 0:11:26.5 | 0:03:12.4 | ||
11 | diplom | 276 | MITÁŠ Robert | 2007 | Bikeclinic Junior Team | 4. / Chlapci 9-10 let | 0:11:33.3 | 0:03:19.2 | ||
12 | diplom | 333 | TUREK Jakub | 2008 | LK Slovan K.Vary | 5. / Chlapci 9-10 let | 0:11:35.5 | 0:03:21.4 | ||
13 | diplom | 320 | KRUL Michal | 2006 | LK Slovan K. Vary | 8. / Chlapci 11 - 12 let | 0:11:53.6 | 0:03:39.5 | ||
14 | diplom | 270 | SÝKORA Štěpán | 2007 | USK CS Plzeň | 6. / Chlapci 9-10 let | 0:12:07.8 | 0:03:53.7 | ||
15 | diplom | 277 | GRESENS Emil | 2007 | --- | 7. / Chlapci 9-10 let | 0:12:31.1 | 0:04:17.0 | ||
16 | diplom | 298 | PROCHÁZKA Jindřich | 2005 | --- | 9. / Chlapci 11 - 12 let | 0:12:35.3 | 0:04:21.2 | ||
17 | diplom | 319 | MOHRMAN Jonáš | 2008 | LK Slovan K.Vary | 8. / Chlapci 9-10 let | 0:12:37.3 | 0:04:23.2 | ||
18 | diplom | 286 | OEDING Leonard | 2006 | --- | 10. / Chlapci 11 - 12 let | 0:12:48.8 | 0:04:34.7 | ||
19 | diplom | 278 | KINDL Robin | 2005 | Iron Stars | 11. / Chlapci 11 - 12 let | 0:12:49.3 | 0:04:35.2 | ||
20 | diplom | 709 | KULE Oliver | 2007 | --- | 9. / Chlapci 9-10 let | 0:12:56.8 | 0:04:42.7 | ||
21 | diplom | 742 | DĚBNÁR Josef | 2006 | JK Racing | 12. / Chlapci 11 - 12 let | 0:12:59.8 | 0:04:45.7 | ||
22 | diplom | 712 | KUNEŠ Petr | 2008 | --- | 10. / Chlapci 9-10 let | 0:13:00.3 | 0:04:46.2 | ||
23 | diplom | 317 | DVOŘÁK Jan | 2008 | LK Slovan K. Vary | 11. / Chlapci 9-10 let | 0:13:03.8 | 0:04:49.7 | ||
24 | diplom | 310 | WITTNEY Samuel | 2007 | LK Slovan K.Vary | 12. / Chlapci 9-10 let | 0:13:11.8 | 0:04:57.7 | ||
25 | diplom | 318 | VASTL Viktor | 2008 | LK Slovan K. Vary | 13. / Chlapci 9-10 let | 0:13:53.8 | 0:05:39.7 | ||
26 | diplom | 296 | MARKOVYCH Leonid | 2005 | --- | 13. / Chlapci 11 - 12 let | 0:14:14.8 | 0:06:00.7 | ||
27 | diplom | 288 | RÜSTLER Maximilian | 2007 | --- | 14. / Chlapci 9-10 let | 0:14:32.3 | 0:06:18.2 | ||
28 | diplom | 263 | POUL Ondřej | 2008 | --- | 15. / Chlapci 9-10 let | 0:15:12.8 | 0:06:58.7 | ||
29 | diplom | 738 | JEŽEK Matouš | 2008 | --- | 16. / Chlapci 9-10 let | 0:15:40.5 | 0:07:26.4 | ||
30 | diplom | 260 | DEVERA Lukáš | 2007 | --- | 17. / Chlapci 9-10 let | 0:16:39.8 | 0:08:25.7 | ||
--- | 254 | HEJNÝ Aleš | 2010 | BICYKL KŘÍŽ TEAM | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- | |||
--- | 300 | NUC Petr | 2007 | --- | . / Chlapci 9-10 let | DNS | --- |