Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 10 km | # | 14 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 898 | MAKA Daniel | 1992 | Fischer Racing Team | 1. / H21 | 1:13:37.5 | 0:00:00.0 | 0:33:37.4 | 1 | 0:48:02.0 | 1 | ||
2 | diplom | 558 | ŠVARC Martin | 1994 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 2. / H21 | 1:13:49.4 | 0:00:11.9 | 0:34:23.1 | 3 | 0:48:36.3 | 3 | ||
3 | diplom | 573 | SLECHTA Daniel | 1976 | Fischer Racing Team | 1. / H41 | 1:13:52.3 | 0:00:14.8 | 0:34:22.6 | 2 | 0:48:34.8 | 2 | ||
4 | diplom | 555 | WALLER Vincent | 1996 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 3. / H21 | 1:16:35.9 | 0:02:58.4 | 0:35:04.0 | 5 | 0:49:44.5 | 5 | ||
5 | diplom | 569 | WALTHER Jakob | 1999 | Skisportverein Erfurt 02 | 1. / J17 | 1:16:56.5 | 0:03:19.0 | 0:35:02.8 | 4 | 0:49:42.5 | 4 | ||
6 | diplom | 561 | ALRAUN Fabian | 1991 | Skimarathon Team Austria | 4. / H21 | 1:17:21.3 | 0:03:43.8 | 0:35:37.3 | 6 | 0:50:22.0 | 6 | ||
7 | diplom | 504 | VEBER Tomáš | 1974 | Kasper Swix team | 2. / H41 | 1:18:43.6 | 0:05:06.1 | 0:36:44.8 | 9 | 0:51:51.5 | 8 | ||
8 | diplom | 557 | TUKA Ondrej | 1991 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 5. / H21 | 1:18:48.4 | 0:05:10.9 | 0:35:59.2 | 7 | 0:51:29.0 | 7 | ||
9 | diplom | 1692 | FALK Stefan | 1997 | SC Grossberg | 1. / Jun | 1:19:54.3 | 0:06:16.8 | 0:36:36.4 | 8 | 0:52:06.0 | 9 | ||
10 | diplom | 552 | FRÄSDORF Jean-Michel | 2000 | SV Hasselfelde | 2. / J17 | 1:21:31.2 | 0:07:53.7 | 0:38:16.3 | 12 | 0:53:32.3 | 11 | ||
11 | diplom | 78 | MENSHIKOV Maxim | 1975 | Moskau | 3. / H41 | 1:21:34.6 | 0:07:57.1 | 0:38:02.3 | 11 | 0:53:32.0 | 10 | ||
12 | diplom | 556 | KAPPELSBERGER Felix | 1997 | SC-Aising-Pang / SkiGo Racing Team | 2. / Jun | 1:22:09.7 | 0:08:32.2 | 0:37:17.3 | 10 | 0:53:59.0 | 12 | ||
13 | diplom | 508 | PETZOLD Mike | 1973 | VSC Klingenthal | 4. / H41 | 1:23:28.2 | 0:09:50.7 | 0:38:18.5 | 13 | 0:54:36.0 | 13 | ||
14 | diplom | 570 | KRÄMER Fabian | 1999 | TuWi Adenau | 3. / J17 | 1:23:28.7 | 0:09:51.2 | 0:39:10.5 | 16 | 0:55:20.3 | 16 | ||
15 | diplom | 588 | CIPRIAN Stefano | 1972 | Sport Auer Obertilliach | 5. / H41 | 1:23:46.7 | 0:10:09.2 | 0:38:34.5 | 15 | 0:54:49.3 | 14 | ||
16 | diplom | 505 | KLEMM Nico | 1999 | Bundesstützpunkt Altenberg-Nachwuchs/Biathlon | 4. / J17 | 1:24:02.2 | 0:10:24.7 | 0:38:29.0 | 14 | 0:54:59.8 | 15 | ||
17 | diplom | 578 | SUCHÝ Jiří | 1976 | VSK Elektro Praha | 6. / H41 | 1:24:21.9 | 0:10:44.4 | 0:39:18.5 | 18 | 0:55:40.0 | 18 | ||
18 | diplom | 584 | PĚSTA Roman | 1968 | Fischer Ski klub Sumava Vimperk | 1. / H46 | 1:25:28.7 | 0:11:51.2 | 0:40:26.6 | 24 | 0:56:49.3 | 22 | ||
19 | diplom | 697 | PETZOLD Luca | 2003 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1. / J15 | 1:25:50.7 | 0:12:13.2 | 0:39:16.2 | 17 | 0:55:39.5 | 17 | ||
20 | diplom | 840 | HOLLAND Marcel | 1980 | WSV Benneckenstein | 1. / H36 | 1:25:53.2 | 0:12:15.7 | 0:40:22.3 | 23 | 0:56:45.0 | 21 | ||
21 | diplom | 509 | MAKOSCH Jens | 1970 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 2. / H46 | 1:26:39.9 | 0:13:02.4 | 0:39:44.5 | 19 | 0:56:34.3 | 19 | ||
22 | diplom | 563 | EBNER Ronny | 1982 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 1. / H31 | 1:26:51.6 | 0:13:14.1 | 0:40:45.4 | 30 | 0:57:13.3 | 23 | ||
23 | diplom | 580 | MUELLER Geri | 1964 | Immenstadt | 1. / H51 | 1:26:58.7 | 0:13:21.2 | 0:39:49.5 | 20 | 0:56:45.0 | 20 | ||
24 | diplom | 596 | MÜNZBERG Uwe | 1968 | SV Grün-Weiß Pirna | 3. / H46 | 1:27:23.4 | 0:13:45.9 | 0:40:17.7 | 21 | 0:57:28.0 | 26 | ||
25 | diplom | 577 | HARTIG Tobias | 1994 | Eintracht Braunschweig | 6. / H21 | 1:27:27.9 | 0:13:50.4 | 0:40:29.8 | 25 | 0:57:29.0 | 27 | ||
26 | diplom | 517 | SCHAFHAUSER Stefan | 1979 | SC Zwiesel | 2. / H36 | 1:27:44.4 | 0:14:06.9 | 0:40:44.6 | 29 | 0:57:23.8 | 24 | ||
27 | diplom | 503 | HENTSCHEL Felix | 1998 | Bundesstützpunkt Altenberg-Nachwuchs/Biathlon | 3. / Jun | 1:27:54.4 | 0:14:16.9 | 0:40:43.6 | 28 | 0:57:32.3 | 28 | ||
28 | diplom | 574 | WÜNDRICH Jonas | 1999 | Olbersdorf | 5. / J17 | 1:28:09.2 | 0:14:31.7 | 0:41:18.8 | 35 | 0:58:41.8 | 35 | ||
29 | diplom | 568 | KLEMENTOVA Andrea | 1995 | Fischer Ski klub Sumava Vimperk | 1. / D21 | 1:28:12.9 | 0:14:35.4 | 0:40:43.3 | 27 | 0:57:35.0 | 30 | ||
30 | diplom | 507 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 2. / H51 | 1:28:13.9 | 0:14:36.4 | 0:40:19.8 | 22 | 0:57:24.8 | 25 | ||
31 | diplom | 553 | WOLF Eva | 1993 | SV Agenbach | 2. / D21 | 1:28:22.7 | 0:14:45.2 | 0:41:07.6 | 33 | 0:58:17.0 | 33 | ||
32 | diplom | 871 | NITSCHKE Pascal | 2001 | Bundesstützpunkt Altenberg-Nachwuchs/Biathlon | 1. / J16 | 1:28:45.3 | 0:15:07.8 | 0:41:10.3 | 34 | 0:57:33.0 | 29 | ||
33 | diplom | 592 | FISNAR Jiri | 1976 | Atlas Craft Team | 7. / H41 | 1:29:03.8 | 0:15:26.3 | 0:41:20.3 | 36 | 0:58:38.5 | 34 | ||
34 | diplom | 1695 | ASCHENBRENNE Rolf | 1988 | SV Arnbruck | 7. / H21 | 1:29:12.6 | 0:15:35.1 | 0:41:25.3 | 37 | 0:58:42.4 | 36 | ||
35 | diplom | 595 | ESCHER Tobias | 1994 | SC Norweger Annaberg | 8. / H21 | 1:29:32.1 | 0:15:54.6 | 0:40:39.6 | 26 | 0:58:06.8 | 31 | ||
36 | diplom | 669 | WEISSNER Michael | 1972 | WSV-Schwarzenbach/Wald | 8. / H41 | 1:29:58.7 | 0:16:21.2 | 0:41:44.8 | 40 | 0:58:44.7 | 37 | ||
37 | diplom | 520 | WENIGER Andreas | 1967 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 4. / H46 | 1:30:00.3 | 0:16:22.8 | 0:42:02.1 | 44 | 0:59:34.3 | 44 | ||
38 | diplom | 510 | FREYER Gerald | 1958 | Pulsschlag Neuhausen | 1. / H56 | 1:30:20.2 | 0:16:42.7 | 0:41:27.6 | 38 | 0:58:52.8 | 38 | ||
39 | diplom | 511 | MATEUSZ Szczotka | 1998 | Team Biegowski 24 | 4. / Jun | 1:30:21.6 | 0:16:44.1 | 0:43:31.8 | 62 | 1:01:04.3 | 56 | ||
40 | diplom | 587 | KELLERMEIER Klaus | 1972 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 9. / H41 | 1:30:25.3 | 0:16:47.8 | 0:42:17.4 | 46 | 1:00:08.0 | 51 | ||
41 | diplom | 518 | LÖW Andreas | 1970 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 5. / H46 | 1:30:29.8 | 0:16:52.3 | 0:42:25.1 | 47 | 0:59:33.3 | 43 | ||
42 | diplom | 565 | RONSBERGER Walter | 1953 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 1. / H61 | 1:30:31.6 | 0:16:54.1 | 0:42:41.3 | 51 | 0:59:55.3 | 46 | ||
43 | diplom | 1152 | KNÜPPEL Markus | 1987 | Eintracht Braunschweig | 9. / H21 | 1:30:33.7 | 0:16:56.2 | 0:42:48.1 | 53 | 1:00:06.3 | 50 | ||
44 | diplom | 583 | REICHELT Arvid | 2002 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 2. / J15 | 1:30:38.1 | 0:17:00.6 | 0:41:34.6 | 39 | 0:59:17.8 | 40 | ||
45 | diplom | 1676 | WURZER Johannes | 2001 | FC Langdorf | 2. / J16 | 1:30:40.9 | 0:17:03.4 | 0:42:16.8 | 45 | 0:59:51.9 | 45 | ||
46 | diplom | 815 | KOBER Kilian | 2002 | Grünbach | 3. / J15 | 1:30:41.6 | 0:17:04.1 | 0:41:59.6 | 43 | 0:59:19.0 | 41 | ||
47 | diplom | 872 | HICKMANN Sten | 1999 | Bundesstützpunkt Altenberg-Nachwuchs/Biathlon | 6. / J17 | 1:30:47.2 | 0:17:09.7 | 0:41:06.1 | 32 | 0:58:16.0 | 32 | ||
48 | diplom | 524 | HEIDRICH-MEISNER Karl | 1999 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 7. / J17 | 1:31:09.9 | 0:17:32.4 | 0:41:49.6 | 42 | 0:59:32.3 | 42 | ||
49 | diplom | 889 | MAURUS Pirmin | 2001 | TV Weitnau | 3. / J16 | 1:31:44.9 | 0:18:07.4 | 0:41:47.8 | 41 | 0:58:57.3 | 39 | ||
50 | diplom | 554 | EBERHARDT Svenja | 1993 | SV Freudenstadt | 3. / D21 | 1:31:46.3 | 0:18:08.8 | 0:42:36.0 | 49 | 1:00:17.8 | 52 | ||
51 | diplom | 904 | PETERS Bastian | 2000 | SC Bödefeld | 8. / J17 | 1:32:00.6 | 0:18:23.1 | 0:42:39.1 | 50 | 1:00:03.8 | 49 | ||
52 | diplom | 589 | HURYN Mikalai | 1965 | Viktoria | 3. / H51 | 1:32:14.7 | 0:18:37.2 | 0:44:07.1 | 69 | 1:02:06.6 | 63 | ||
53 | diplom | 426 | MAIERHOFER Magdalena | 1996 | Skimarathon Team Austria/SC Leogang | 4. / D21 | 1:32:20.2 | 0:18:42.7 | 0:42:42.7 | 52 | 1:00:30.8 | 53 | ||
54 | diplom | 688 | MACHACEK Karel | 1968 | Rockplast | 6. / H46 | 1:32:38.6 | 0:19:01.1 | 0:43:25.8 | 61 | 1:01:05.5 | 57 | ||
55 | diplom | 1631 | MIEHLE Niklas | 1999 | Ottendorf-Okrilla | 9. / J17 | 1:32:41.2 | 0:19:03.7 | 0:42:34.3 | 48 | 1:00:01.8 | 48 | ||
56 | diplom | 512 | MÜLLER Franziska | 1995 | xc-ski.de A/N Skimarathon team | 5. / D21 | 1:33:13.3 | 0:19:35.8 | 0:43:16.1 | 55 | 1:01:02.8 | 55 | ||
57 | diplom | 600 | KENNEL Wolfgang | 1963 | WSV Mannheim-Sandhofen | 4. / H51 | 1:33:18.2 | 0:19:40.7 | 0:43:00.2 | 54 | 1:00:49.6 | 54 | ||
58 | diplom | 564 | BUND Marcel | 1998 | SG Klotzsche | 5. / Jun | 1:33:58.6 | 0:20:21.1 | 0:43:48.8 | 65 | 1:02:19.3 | 67 | ||
59 | diplom | 1192 | TRIFUNOVIC Aleksandar | 1990 | Penzberg | 10. / H21 | 1:34:03.6 | 0:20:26.1 | 0:44:13.3 | 73 | 1:01:34.3 | 61 | ||
60 | diplom | 516 | KONIECZNY Knut | 1960 | SV TU Ilmenau | 2. / H56 | 1:34:27.7 | 0:20:50.2 | 0:43:41.7 | 64 | 1:01:32.8 | 60 | ||
61 | diplom | 877 | HÄMÄLÄINEN Heikki | 1966 | Capgemini-Sogeti Ski Team | 5. / H51 | 1:34:28.8 | 0:20:51.3 | 0:44:31.3 | 77 | 1:02:54.8 | 78 | ||
62 | diplom | 522 | EIGNER Falko | 2000 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 10. / J17 | 1:34:32.7 | 0:20:55.2 | 0:44:09.1 | 71 | 1:02:40.8 | 73 | ||
63 | diplom | 1624 | KÖLBEL Frank | 1962 | VSC Klingenthal | 6. / H51 | 1:34:39.6 | 0:21:02.1 | 0:41:02.3 | 31 | 0:59:58.3 | 47 | ||
64 | diplom | 591 | STADLER Miroslav | 2000 | Tatran Zelezna Ruda | 11. / J17 | 1:34:41.1 | 0:21:03.6 | 0:44:52.6 | 84 | 1:03:03.6 | 79 | ||
65 | diplom | 2177 | KUCHL Johannes | 2002 | WSV Skadi Bodenmais | 4. / J15 | 1:34:56.2 | 0:21:18.7 | 0:44:46.1 | 80 | 1:02:27.1 | 70 | ||
66 | diplom | 538 | BRÖMEL Volkmar | 1955 | SV -Tautenhain | 2. / H61 | 1:34:58.7 | 0:21:21.2 | 0:44:52.3 | 83 | 1:03:17.8 | 81 | ||
67 | diplom | 685 | WETTERLING Max | 1997 | WSV Elbingerode | 6. / Jun | 1:35:03.2 | 0:21:25.7 | 0:43:21.6 | 59 | 1:01:31.8 | 58 | ||
68 | diplom | 525 | WEIHER Stefan | 1979 | TSV Buching | 3. / H36 | 1:35:14.2 | 0:21:36.7 | 0:44:15.3 | 75 | 1:02:15.8 | 65 | ||
69 | diplom | 559 | HOF Armin | 1993 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 11. / H21 | 1:35:17.1 | 0:21:39.6 | 0:44:27.1 | 76 | 1:03:18.8 | 82 | ||
70 | diplom | 1688 | FORSTNER Renate | 1977 | SC AU | 1. / D36 | 1:35:22.9 | 0:21:45.4 | 0:44:43.6 | 79 | 1:02:44.5 | 74 | ||
71 | diplom | 526 | MÜLLER Luise | 2000 | SV Grün-Weiß Pirna | 1. / J17 | 1:35:26.2 | 0:21:48.7 | 0:44:04.8 | 68 | 1:02:19.3 | 67 | ||
72 | diplom | 528 | HASLER Paula | 1997 | Bundesstützpunkt Altenberg-Nachwuchs/Biathlon | 1. / JunD | 1:35:26.6 | 0:21:49.1 | 0:44:03.8 | 67 | 1:02:21.1 | 69 | ||
73 | diplom | 854 | LÖW Janik | 2001 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 4. / J16 | 1:35:28.7 | 0:21:51.2 | 0:43:37.4 | 63 | 1:01:31.8 | 59 | ||
74 | diplom | 907 | POPOV Dimitri | 1968 | SG Stahl-Schmiedeberg | 7. / H46 | 1:35:38.7 | 0:22:01.2 | 0:44:15.2 | 74 | 1:02:16.3 | 66 | ||
75 | diplom | 527 | ZIMARE Hagen | 1964 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 7. / H51 | 1:35:42.3 | 0:22:04.8 | 0:43:54.4 | 66 | 1:01:52.8 | 62 | ||
76 | diplom | 1144 | KAUFMANN Fritz | 1975 | Achtung Koasaläufer | 10. / H41 | 1:36:05.6 | 0:22:28.1 | 0:44:12.3 | 72 | 1:02:14.3 | 64 | ||
77 | diplom | 702 | KAUPP Rainer | 1956 | TSG Backnang | 3. / H61 | 1:36:09.9 | 0:22:32.4 | 0:44:52.2 | 82 | 1:03:09.8 | 80 | ||
78 | diplom | 531 | VOGT Matthias | 1967 | Sc Kottmar | 8. / H46 | 1:36:13.4 | 0:22:35.9 | 0:44:59.8 | 87 | 1:03:30.3 | 84 | ||
79 | diplom | 848 | EIFLER Harmut | 1962 | Bertsdorfer SV | 8. / H51 | 1:36:14.3 | 0:22:36.8 | 0:45:16.1 | 91 | 1:04:06.8 | 91 | ||
80 | diplom | 514 | REICHELT Nico | 1976 | TSG Bau Hammerbrücke | 11. / H41 | 1:36:17.1 | 0:22:39.6 | 0:45:19.1 | 92 | 1:03:54.3 | 89 | ||
81 | diplom | 586 | KELLERMEIER Amelie | 2001 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 1. / J16 | 1:36:59.6 | 0:23:22.1 | 0:44:07.6 | 70 | 1:02:28.1 | 71 | ||
82 | diplom | 671 | VOGT Johanna | 1999 | Bundesstützpunkt Altenberg-Nachwuchs/Biathlon | 2. / J17 | 1:37:05.9 | 0:23:28.4 | 0:44:59.8 | 86 | 1:03:29.1 | 83 | ||
83 | diplom | 1130 | KLEIN Achim | 1971 | DJK Udenbreth | 9. / H46 | 1:37:07.1 | 0:23:29.6 | 0:45:39.1 | 96 | 1:03:50.8 | 88 | ||
84 | diplom | 865 | NOACK Christoph | 2000 | Bundesstützpunkt Altenberg-Nachwuchs/Biathlon | 12. / J17 | 1:37:27.6 | 0:23:50.1 | 0:43:19.8 | 58 | 1:02:45.1 | 76 | ||
85 | diplom | 540 | KOCH Moritz | 2001 | Bundesstützpunkt Altenberg-Nachwuchs/Biathlon | 5. / J16 | 1:37:27.9 | 0:23:50.4 | 0:43:22.6 | 60 | 1:02:37.6 | 72 | ||
86 | diplom | 513 | RICHTER Jonas | 2000 | Bundesstützpunkt Altenberg-Nachwuchs/Biathlon | 13. / J17 | 1:37:28.5 | 0:23:51.0 | 0:43:16.6 | 56 | 1:02:44.8 | 75 | ||
86 | diplom | 866 | THÜMMEL Maximilian | 2001 | Bundesstützpunkt Altenberg-Nachwuchs/Biathlon | 6. / J16 | 1:37:28.5 | 0:23:51.0 | 0:43:17.1 | 57 | 1:02:47.3 | 77 | ||
88 | diplom | 579 | KAŠPAR Jan | 1971 | VSK Elektro Praha | 10. / H46 | 1:38:07.1 | 0:24:29.6 | 0:45:52.1 | 100 | 1:05:06.6 | 97 | ||
89 | diplom | 549 | CLAUß Alexandra | 1996 | Einsiedler Skiverein | 6. / D21 | 1:38:24.4 | 0:24:46.9 | 0:45:19.1 | 92 | 1:04:26.1 | 94 | ||
90 | diplom | 594 | KRÁLOVEC Jiří | 1951 | WSV Schoensee | 1. / H66 | 1:38:29.6 | 0:24:52.1 | 0:45:44.6 | 99 | 1:04:28.3 | 95 | ||
91 | diplom | 1124 | YIJALA Heikki | 1975 | Ski Jyvaskyla | 12. / H41 | 1:38:31.2 | 0:24:53.7 | 0:46:24.3 | 105 | 1:05:17.1 | 101 | ||
92 | diplom | 585 | TÜNNERMANN Dirk | 1955 | --- | 4. / H61 | 1:38:35.7 | 0:24:58.2 | 0:44:56.8 | 85 | 1:03:46.8 | 87 | ||
93 | diplom | 653 | LINGENAUER Markus | 1977 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 4. / H36 | 1:38:36.4 | 0:24:58.9 | 0:44:49.3 | 81 | 1:03:30.3 | 84 | ||
94 | diplom | 537 | SCHMIEDER Gunter | 1957 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 3. / H56 | 1:38:42.5 | 0:25:05.0 | 0:46:28.8 | 107 | 1:05:14.6 | 99 | ||
95 | diplom | 824 | SCHÄFER Leon | 2002 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 5. / J15 | 1:38:44.6 | 0:25:07.1 | 0:45:09.3 | 90 | 1:03:36.6 | 86 | ||
96 | diplom | 532 | MÖLLER Rene | 1970 | WSV Trusetal | 11. / H46 | 1:38:46.9 | 0:25:09.4 | 0:44:41.1 | 78 | 1:04:07.6 | 92 | ||
97 | diplom | 690 | MAYER Melina | 1996 | SC Scardanal Bonaduz | 7. / D21 | 1:38:56.5 | 0:25:19.0 | 0:45:41.9 | 97 | 1:04:37.3 | 96 | ||
98 | diplom | 530 | DEICKE Sebastian | 1983 | WSV Elbingerode | 2. / H31 | 1:39:17.2 | 0:25:39.7 | 0:48:49.1 | 131 | 1:07:21.8 | 120 | ||
99 | diplom | 534 | KASCHEL Oliver | 2000 | SV Grün-Weiß Pirna | 14. / J17 | 1:39:17.6 | 0:25:40.1 | 0:45:01.6 | 89 | 1:04:20.3 | 93 | ||
100 | diplom | 550 | DEICKE Jens | 1973 | Elbingerode | 13. / H41 | 1:39:43.5 | 0:26:06.0 | 0:46:39.8 | 108 | 1:05:44.6 | 106 |