Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 12km | # | 12km | # | 36km | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | BUDZILOVICH Dzmitry | 1992 | --- | 1. / Allgemeine Klasse männlich | 1:53:23.8 | 0:00:00.0 | 0:23:53.9 | 2 | 0:50:17.1 | 1 | 1:19:23.4 | 1 | ||
2 | 52 | KATTNIG Fabian | 1994 | Team Tiroler Oberland | 2. / Allgemeine Klasse männlich | 1:57:33.4 | 0:04:09.6 | 0:23:53.5 | 1 | 0:50:44.6 | 2 | 1:22:20.2 | 2 | ||
3 | 63 | EBERHARTER Christian | 1977 | WSV Tux | 1. / AK I männlich | 2:00:40.6 | 0:07:16.8 | 0:24:43.5 | 3 | 0:53:12.1 | 4 | 1:26:23.8 | 4 | ||
4 | 89 | FUGGER Matthias | 1991 | --- | 3. / Allgemeine Klasse männlich | 2:02:17.8 | 0:08:54.0 | 0:25:11.3 | 5 | 0:55:01.4 | 5 | 1:28:16.7 | 5 | ||
5 | 111 | STOEGGL Thomas | 1977 | Skimarathonteam Austria/SK Saalfelden | 2. / AK I männlich | 2:04:20.8 | 0:10:57.0 | 0:25:50.8 | 7 | 0:56:11.4 | 7 | 1:29:00.5 | 9 | ||
6 | 117 | GANNER Norbert | 1966 | SALOMON TEAM | 1. / AK III männlich | 2:04:39.3 | 0:11:15.5 | 0:24:43.8 | 4 | 0:52:47.4 | 3 | 1:24:10.2 | 3 | ||
7 | 47 | SHOPTSIABOI Vasili | 1979 | --- | 3. / AK I männlich | 2:04:42.1 | 0:11:18.3 | 0:26:30.5 | 13 | 0:56:13.9 | 9 | 1:28:59.5 | 8 | ||
8 | 71 | SCHUSTER Josef | 1973 | Schiklub Saalfelden AUT | 1. / AK II männlich | 2:04:45.9 | 0:11:22.1 | 0:26:31.8 | 14 | 0:56:12.9 | 8 | 1:28:56.7 | 7 | ||
9 | 78 | BRUEGGL Stefan | 1983 | --- | 4. / AK I männlich | 2:04:50.4 | 0:11:26.6 | 0:25:50.8 | 7 | 0:55:08.1 | 6 | 1:28:18.3 | 6 | ||
10 | 88 | FISHBACHER Matthaus | 1980 | LLC Walchsee | 5. / AK I männlich | 2:07:35.1 | 0:14:11.3 | 0:26:17.8 | 9 | 0:56:46.6 | 10 | 1:31:20.2 | 10 | ||
11 | 58 | KANTNER Richard | 1970 | Kitzbüheler Ski Club | 2. / AK II männlich | 2:08:09.3 | 0:14:45.5 | 0:26:32.8 | 15 | 0:58:38.4 | 13 | 1:33:13.8 | 13 | ||
12 | 66 | LEBEDEU Mihail | 1989 | --- | 4. / Allgemeine Klasse männlich | 2:08:31.9 | 0:15:08.1 | 0:26:28.5 | 12 | 0:57:16.9 | 11 | 1:32:44.8 | 11 | ||
13 | 64 | GALLER Roland | 1973 | Salomon Nordic Austria | 3. / AK II männlich | 2:09:03.8 | 0:15:40.0 | 0:25:33.5 | 6 | 0:57:32.9 | 12 | 1:32:59.8 | 12 | ||
14 | 103 | DUFFER Matthias | 1982 | SC Schliersee | 6. / AK I männlich | 2:12:29.4 | 0:19:05.6 | 0:26:19.3 | 10 | 0:58:38.6 | 14 | 1:34:41.5 | 14 | ||
15 | 104 | ZLOEBL Peter | 1965 | Atomic Pro Team | 2. / AK III männlich | 2:15:33.9 | 0:22:10.1 | 0:27:24.3 | 16 | 1:01:40.7 | 17 | 1:38:47.5 | 17 | ||
16 | 72 | KRONBICHLER Peter | 1967 | LLC Walchsee | 4. / AK II männlich | 2:15:58.1 | 0:22:34.3 | 0:26:22.3 | 11 | 0:59:14.9 | 15 | 1:37:16.5 | 15 | ||
17 | 81 | MEDVED Petr | 1975 | --- | 5. / AK II männlich | 2:16:49.4 | 0:23:25.6 | 0:28:15.6 | 17 | 1:01:34.2 | 16 | 1:38:21.7 | 16 | ||
18 | 51 | GEISLER Jakob | 1958 | LC Oberpinzgau | 3. / AK III männlich | 2:17:50.9 | 0:24:27.1 | 0:28:17.5 | 19 | 1:02:03.2 | 18 | 1:38:48.5 | 18 | ||
19 | 100 | KERSCHBAUMER Thomas | 1966 | USC Atomic St. Leonhard | 4. / AK III männlich | 2:18:35.9 | 0:25:12.1 | 0:29:56.8 | 24 | 1:04:27.2 | 24 | 1:40:50.8 | 22 | ||
20 | 4 | LEITNER Burkhard | 1969 | Sportunion Prägraten | 6. / AK II männlich | 2:18:46.2 | 0:25:22.4 | 0:29:17.3 | 21 | 1:03:25.9 | 23 | 1:40:14.7 | 20 | ||
21 | 57 | HAIM Mark | 1971 | WSV Vomp | 7. / AK II männlich | 2:19:19.6 | 0:25:55.8 | 0:28:17.8 | 20 | 1:02:42.4 | 19 | 1:40:37.8 | 21 | ||
22 | 82 | RUPNIK Marko | 1968 | --- | 8. / AK II männlich | 2:20:37.1 | 0:27:13.3 | 0:29:19.1 | 23 | 1:02:44.2 | 22 | 1:39:09.3 | 19 | ||
23 | 50 | WUTTE Toni | 1958 | Dsg.Sele Zell | 5. / AK III männlich | 2:22:59.7 | 0:29:35.9 | 0:30:53.1 | 30 | 1:06:41.2 | 29 | 1:44:13.5 | 26 | ||
24 | 55 | SLOWIOK Sebastian | 1991 | --- | 5. / Allgemeine Klasse männlich | 2:23:55.9 | 0:30:32.1 | 0:29:18.3 | 22 | 1:02:43.7 | 20 | 1:42:12.9 | 24 | ||
25 | 60 | LERCHER Walter | 1972 | --- | 9. / AK II männlich | 2:24:28.1 | 0:31:04.3 | 0:30:35.8 | 28 | 1:05:21.9 | 25 | 1:43:33.3 | 25 | ||
26 | 28 | AIGNER Franz | 1969 | SC Leogang | 10. / AK II männlich | 2:24:31.4 | 0:31:07.6 | 0:28:16.3 | 18 | 1:02:43.7 | 20 | 1:42:09.8 | 23 | ||
27 | 30 | GRÜNDHAMMER Hannes | 1987 | --- | 6. / Allgemeine Klasse männlich | 2:26:01.7 | 0:32:37.9 | 0:31:01.8 | 31 | 1:06:45.9 | 30 | 1:44:30.9 | 27 | ||
28 | 65 | KOTSCHY Ari | 1963 | OISC | 6. / AK III männlich | 2:27:15.4 | 0:33:51.6 | 0:30:11.5 | 26 | 1:06:24.7 | 26 | 1:46:46.1 | 29 | ||
29 | 53 | KURZ Albert | 1951 | SG Schönau | 1. / AK IV männlich | 2:28:11.2 | 0:34:47.4 | 0:31:31.9 | 33 | 1:08:08.7 | 33 | 1:47:45.3 | 31 | ||
30 | 101 | WALLINGER Wolfgang | 1972 | --- | 11. / AK II männlich | 2:28:50.9 | 0:35:27.1 | 0:30:34.6 | 27 | 1:06:32.5 | 28 | 1:46:46.8 | 30 | ||
31 | 5 | STEINER Bernhard | 1964 | Sportunion Prägraten | 7. / AK III männlich | 2:29:46.7 | 0:36:22.9 | 0:30:39.3 | 29 | 1:06:31.2 | 27 | 1:46:43.8 | 28 | ||
32 | 24 | TASSANI-PRELL Stephan | 1970 | SC Ainring | 12. / AK II männlich | 2:30:00.7 | 0:36:36.9 | 0:32:09.6 | 36 | 1:10:03.2 | 37 | 1:50:11.1 | 38 | ||
33 | 107 | BERCHTOLD Axel | 1971 | --- | 13. / AK II männlich | 2:30:13.7 | 0:36:49.9 | 0:32:46.8 | 43 | 1:09:59.7 | 36 | 1:49:34.3 | 33 | ||
34 | 43 | ROFFARE Stefano | 1975 | Sci Fondo Treviso | 14. / AK II männlich | 2:30:27.5 | 0:37:03.7 | 0:32:11.8 | 37 | 1:09:23.5 | 35 | 1:48:58.3 | 32 | ||
35 | 29 | BRANDAUER Josef | 1949 | SC Kuchl | 2. / AK IV männlich | 2:30:27.9 | 0:37:04.1 | 0:32:22.1 | 39 | 1:10:13.7 | 39 | 1:50:08.8 | 37 | ||
36 | 22 | ENN Gerhard | 1977 | --- | 7. / AK I männlich | 2:32:23.9 | 0:39:00.1 | 0:31:16.6 | 32 | 1:09:15.7 | 34 | 1:49:35.1 | 35 | ||
37 | 14 | TÜCHLER Johann | 1966 | Naturfreunde Wals | 8. / AK III männlich | 2:32:59.2 | 0:39:35.4 | 0:30:09.8 | 25 | 1:07:47.7 | 31 | 1:49:35.3 | 36 | ||
38 | 56 | UZICK Liudmila | 1969 | --- | 1. / AK II weiblich | 2:33:06.7 | 0:39:42.9 | 0:33:05.1 | 46 | 1:11:55.2 | 46 | 1:52:02.8 | 40 | ||
39 | 31 | ROHM Johannes | 1983 | Nordic Team Absam | 8. / AK I männlich | 2:34:17.4 | 0:40:53.6 | 0:31:36.9 | 34 | 1:08:07.7 | 32 | 1:49:35.1 | 34 | ||
40 | 97 | BEER Horst | 1967 | --- | 15. / AK II männlich | 2:34:46.4 | 0:41:22.6 | 0:32:37.8 | 41 | 1:10:04.2 | 38 | 1:52:12.1 | 41 | ||
41 | 59 | KEMPE Thomas | 1992 | --- | 7. / Allgemeine Klasse männlich | 2:36:02.9 | 0:42:39.1 | 0:33:45.3 | 50 | 1:11:11.4 | 42 | 1:51:33.1 | 39 | ||
42 | 19 | GRUNDNER Lukas | 1982 | 3Team Saalfelden | 9. / AK I männlich | 2:37:11.9 | 0:43:48.1 | 0:33:57.6 | 51 | 1:14:12.5 | 52 | 1:54:50.3 | 46 | ||
43 | 116 | WIBMER Albert | 1971 | UlC-Region Angerberg | 16. / AK II männlich | 2:37:41.7 | 0:44:17.9 | 0:32:56.1 | 44 | 1:11:10.9 | 41 | 1:52:46.6 | 44 | ||
44 | 34 | DANNHAUSER Werner | 1966 | TV Zell am See | 9. / AK III männlich | 2:37:45.2 | 0:44:21.4 | 0:33:29.3 | 48 | 1:11:13.4 | 43 | 1:52:46.3 | 43 | ||
45 | 119 | ROMSTOETTER Jakob | 1977 | --- | 10. / AK I männlich | 2:39:26.2 | 0:46:02.4 | 0:35:39.6 | 63 | 1:14:14.1 | 53 | 1:55:25.3 | 49 | ||
46 | 54 | NEUMAIR Toni | 1956 | Waxshop | 3. / AK IV männlich | 2:39:55.7 | 0:46:31.9 | 0:32:38.6 | 42 | 1:11:35.2 | 44 | 1:59:04.6 | 59 | ||
47 | 36 | DITTMAR Michael | 1987 | Rhöner WSV | 8. / Allgemeine Klasse männlich | 2:40:06.2 | 0:46:42.4 | 0:31:55.3 | 35 | 1:11:36.4 | 45 | 1:54:41.8 | 45 | ||
48 | 62 | TOPLITSCH Harald | 1992 | SV Thiersee | 9. / Allgemeine Klasse männlich | 2:40:22.5 | 0:46:58.7 | 0:32:56.6 | 45 | 1:13:52.4 | 50 | 1:54:52.3 | 47 | ||
49 | 86 | BRANDTNER Lukas | 1971 | 3Team Saalfelden | 17. / AK II männlich | 2:40:27.2 | 0:47:03.4 | 0:33:31.6 | 49 | 1:12:00.9 | 47 | 1:55:09.1 | 48 | ||
50 | 79 | STOECKL Ulrike | 1968 | --- | 2. / AK II weiblich | 2:40:36.7 | 0:47:12.9 | 0:32:36.1 | 40 | 1:10:18.7 | 40 | 1:52:13.6 | 42 | ||
51 | 98 | HECHENBERGER Peter | 1968 | --- | 18. / AK II männlich | 2:41:55.5 | 0:48:31.7 | 0:35:31.1 | 60 | 1:15:23.4 | 55 | 1:57:12.8 | 50 | ||
52 | 39 | GROßE Frank | 1962 | PSV Zittau Ski | 10. / AK III männlich | 2:42:09.5 | 0:48:45.7 | 0:34:49.8 | 56 | 1:14:58.2 | 54 | 1:58:16.8 | 53 | ||
53 | 44 | ROHRMOSER Markus | 1980 | SC Maria Alm | 11. / AK I männlich | 2:42:54.5 | 0:49:30.7 | 0:34:26.6 | 53 | 1:14:12.2 | 51 | 1:57:43.1 | 52 | ||
54 | 90 | PUTZ Walter | 1960 | SEckau | 11. / AK III männlich | 2:42:54.5 | 0:49:30.7 | 0:34:44.6 | 55 | 1:15:47.5 | 57 | 1:59:00.8 | 58 | ||
55 | 93 | DANKL Johann | 1971 | --- | 19. / AK II männlich | 2:43:58.2 | 0:50:34.4 | 0:32:14.1 | 38 | 1:12:22.9 | 48 | 1:57:20.4 | 51 | ||
56 | 94 | TÖGEL Konstantin | 1969 | --- | 20. / AK II männlich | 2:44:14.2 | 0:50:50.4 | 0:35:34.4 | 61 | 1:16:01.5 | 59 | 1:58:57.8 | 55 | ||
57 | 118 | HECKEL Frank | 1975 | TSV Mitterfels | 21. / AK II männlich | 2:44:57.2 | 0:51:33.4 | 0:35:56.3 | 65 | 1:16:20.0 | 60 | 1:58:58.8 | 56 | ||
58 | 38 | EBNER Andreas | 1989 | --- | 10. / Allgemeine Klasse männlich | 2:45:02.8 | 0:51:39.0 | 0:35:04.1 | 58 | 1:15:56.9 | 58 | 1:58:59.6 | 57 | ||
59 | 623 | TOND Bernd | 1976 | XC - Kartitsch | 22. / AK II männlich | 2:45:03.3 | 0:51:39.5 | 0:33:11.6 | 47 | 1:13:39.5 | 49 | 1:58:26.6 | 54 | ||
60 | 83 | RUPNIK Beno | 1957 | --- | 12. / AK III männlich | 2:47:07.7 | 0:53:43.9 | 0:35:09.3 | 59 | 1:18:05.2 | 64 | 2:02:06.6 | 63 | ||
61 | 77 | KOSTOLANI Gerald | 1984 | --- | 12. / AK I männlich | 2:47:51.7 | 0:54:27.9 | 0:37:22.3 | 75 | 1:17:52.5 | 63 | 2:01:44.4 | 61 | ||
62 | 84 | SUNTINGER Wolfgang | 1953 | WSV Ramsau | 4. / AK IV männlich | 2:47:56.7 | 0:54:32.9 | 0:37:09.1 | 70 | 1:18:59.2 | 68 | 2:03:10.6 | 67 | ||
63 | 80 | BAUMANN Martin | 1990 | --- | 11. / Allgemeine Klasse männlich | 2:49:53.8 | 0:56:30.0 | 0:36:21.1 | 66 | 1:18:46.1 | 67 | 2:02:40.9 | 65 | ||
64 | 96 | NORZ Christoph | 1969 | --- | 23. / AK II männlich | 2:50:33.8 | 0:57:10.0 | 0:37:20.1 | 73 | 1:19:15.2 | 70 | 2:02:57.4 | 66 | ||
65 | 7 | KARZEL Daniel | 1977 | Bez treninku rovnou na to! | 13. / AK I männlich | 2:51:05.3 | 0:57:41.5 | 0:34:54.8 | 57 | 1:18:19.7 | 65 | 2:03:41.9 | 68 | ||
66 | 112 | HAUSER Gerhard | 1966 | --- | 13. / AK III männlich | 2:51:27.5 | 0:58:03.7 | 0:36:50.6 | 68 | 1:18:44.2 | 66 | 2:02:21.9 | 64 | ||
67 | 48 | SCHRAML Rudi | 1983 | Chalkmonkeys | 14. / AK I männlich | 2:51:36.3 | 0:58:12.5 | 0:33:58.3 | 52 | 1:15:45.3 | 56 | 2:01:41.6 | 60 | ||
68 | 32 | BADER Markus | 1956 | --- | 5. / AK IV männlich | 2:51:37.3 | 0:58:13.5 | 0:37:19.3 | 72 | 1:20:17.7 | 74 | 2:05:42.6 | 71 | ||
69 | 23 | LEHERBAUER Gottfried | 1967 | Naturfreunde Wals | 24. / AK II männlich | 2:52:05.5 | 0:58:41.7 | 0:37:52.8 | 78 | 1:20:59.7 | 75 | 2:07:35.4 | 76 | ||
70 | 26 | EGGER Wolfgang | 1989 | --- | 12. / Allgemeine Klasse männlich | 2:52:08.8 | 0:58:45.0 | 0:34:30.3 | 54 | 1:17:00.1 | 61 | 2:01:58.2 | 62 | ||
71 | 92 | SEIDL Johannes | 1977 | sk mariaalm | 15. / AK I männlich | 2:52:29.3 | 0:59:05.5 | 0:37:15.1 | 71 | 1:20:17.1 | 73 | 2:05:48.4 | 72 | ||
72 | 74 | DEVINE Philip | 1981 | --- | 16. / AK I männlich | 2:52:30.3 | 0:59:06.5 | 0:38:29.3 | 81 | 1:21:05.5 | 76 | 2:06:10.4 | 73 | ||
73 | 76 | WESSIAK Walther | 1941 | --- | 1. / AK V männlich | 2:53:06.8 | 0:59:43.0 | 0:37:02.1 | 69 | 1:19:40.2 | 72 | 2:06:23.1 | 74 | ||
74 | 12 | RICHARDSON James | 1989 | Naturfreunde Wals | 13. / Allgemeine Klasse männlich | 2:53:47.6 | 1:00:23.8 | 0:37:23.8 | 76 | 1:19:37.5 | 71 | 2:04:47.9 | 69 | ||
75 | 114 | WIBMER Lisa | 1995 | LLC Region Angerberg | 1. / Allgemeine Klasse weiblich | 2:56:02.5 | 1:02:38.7 | 0:35:34.8 | 62 | 1:17:31.7 | 62 | 2:05:12.6 | 70 | ||
76 | 115 | WIBMER Anna | 1969 | LLC Region Angerberg | 3. / AK II weiblich | 2:56:19.8 | 1:02:56.0 | 0:35:47.1 | 64 | 1:19:13.7 | 69 | 2:06:47.4 | 75 | ||
77 | 46 | SEIWALD Markus | 1983 | Chalkmonkeys | 17. / AK I männlich | 2:58:19.7 | 1:04:55.9 | 0:37:21.1 | 74 | 1:21:36.5 | 77 | 2:09:31.6 | 77 | ||
78 | 75 | HOCHLEITNER Hanes | 1967 | TSU St.Veit/Pg. | 25. / AK II männlich | 2:58:24.3 | 1:05:00.5 | 0:38:13.8 | 79 | 1:22:57.5 | 81 | 2:09:45.6 | 79 | ||
79 | 35 | DITTMAR Christian | 1989 | Rhöner WSV | 14. / Allgemeine Klasse männlich | 2:58:26.3 | 1:05:02.5 | 0:36:43.9 | 67 | 1:22:25.7 | 80 | 2:09:41.4 | 78 | ||
80 | 9 | DRAXL Christian | 1962 | --- | 14. / AK III männlich | 2:58:27.7 | 1:05:03.9 | 0:38:39.6 | 82 | 1:23:14.2 | 82 | 2:10:36.1 | 80 | ||
81 | 61 | THURNER Harald | 1983 | Chalkmonkeys | 18. / AK I männlich | 3:03:31.5 | 1:10:07.7 | 0:39:42.1 | 85 | 1:27:11.7 | 88 | 2:15:04.9 | 83 | ||
82 | 106 | SOUTH Andrew | 1996 | --- | 15. / Allgemeine Klasse männlich | 3:04:13.1 | 1:10:49.3 | 0:38:17.8 | 80 | 1:21:55.7 | 78 | 2:11:13.6 | 81 | ||
83 | 41 | PIETSCH Hubert | 1949 | TSV Marquartstein | 6. / AK IV männlich | 3:04:30.3 | 1:11:06.5 | 0:37:51.6 | 77 | 1:22:07.5 | 79 | 2:13:14.4 | 82 | ||
84 | 95 | HALLER Jürgen | 1978 | --- | 19. / AK I männlich | 3:04:44.3 | 1:11:20.5 | 0:38:48.3 | 83 | 1:23:37.7 | 83 | 2:15:06.6 | 84 | ||
85 | 102 | KONÍČEK Michal | 1970 | Union Linz Para | 26. / AK II männlich | 3:08:16.3 | 1:14:52.5 | 0:41:53.3 | 91 | 1:28:48.5 | 89 | 2:18:18.4 | 89 | ||
86 | 113 | OBERHOFER Ferdinand | 1954 | --- | 7. / AK IV männlich | 3:08:56.6 | 1:15:32.8 | 0:40:14.1 | 87 | 1:26:47.2 | 86 | 2:16:59.1 | 86 | ||
87 | 110 | MAIWALD Stefan | 1975 | LLC Region Angerberg | 27. / AK II männlich | 3:09:36.6 | 1:16:12.8 | 0:39:10.1 | 84 | 1:24:45.7 | 84 | 2:15:47.9 | 85 | ||
88 | 40 | NEISS Helmuth | 1951 | Paradeltaclub Kaiserwinkl | 8. / AK IV männlich | 3:11:07.4 | 1:17:43.6 | 0:39:44.1 | 86 | 1:26:42.3 | 85 | 2:18:06.2 | 88 | ||
89 | 85 | SCHREMPF Hermann | 1937 | WSV Ramsau / Dachstein | 2. / AK V männlich | 3:11:10.9 | 1:17:47.1 | 0:42:57.6 | 93 | 1:31:57.5 | 92 | 2:21:26.7 | 91 | ||
90 | 37 | DITTMAR Peter | 1965 | Rhöner WSV | 15. / AK III männlich | 3:13:39.3 | 1:20:15.5 | 0:40:33.3 | 89 | 1:26:53.3 | 87 | 2:17:37.9 | 87 | ||
91 | 108 | BRANDTNER Josef | 1976 | Tomis Waxshop | 28. / AK II männlich | 3:15:52.3 | 1:22:28.5 | 0:44:47.1 | 94 | 1:33:38.3 | 93 | 2:23:49.4 | 92 | ||
92 | 13 | TÜCHLER Heidi | 1969 | Naturfreunde Wals | 4. / AK II weiblich | 3:17:10.6 | 1:23:46.8 | 0:40:32.6 | 88 | 1:30:51.4 | 91 | 2:24:18.2 | 93 | ||
93 | 45 | SEDLACEK Jan | 1979 | No training no stress! | 20. / AK I männlich | 3:18:14.4 | 1:24:50.6 | 0:41:56.1 | 92 | 1:29:38.7 | 90 | 2:21:16.4 | 90 | ||
94 | 49 | WEICHENBERGER Johannes | 1958 | Linz AG Sport | 16. / AK III männlich | 3:18:26.4 | 1:25:02.6 | 0:44:51.6 | 95 | 1:35:16.6 | 95 | 2:26:49.4 | 94 | ||
95 | 6 | KROUPA Filip | 1976 | --- | 29. / AK II männlich | 3:25:05.9 | 1:31:42.1 | 0:41:44.6 | 90 | 1:34:19.5 | 94 | 2:28:19.9 | 95 | ||
96 | 3 | SABIERAJ Joachim | 1962 | VFL Pfullingen | 17. / AK III männlich | 3:37:20.4 | 1:43:56.6 | 0:47:43.9 | 96 | 1:43:01.1 | 96 | 2:39:58.5 | 96 | ||
97 | 20 | APS Rudi | 1966 | W.T.C.VERCADI | 18. / AK III männlich | 4:02:08.5 | 2:08:44.7 | 0:49:30.4 | 97 | 1:49:07.6 | 97 | 2:55:05.1 | 97 | ||
--- | 8 | DAXER Christoph | 1985 | --- | . / AK I männlich | DNF | --- | 0:30:34.3 | --- | 1:06:23.6 | --- | --- | --- | ||
--- | 16 | ROHM Mathias | 1980 | --- | . / AK I männlich | DNF | --- | 2:46:13.3 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 42 | RIEDER Enrico | 1974 | SK Saalfelden | . / AK II männlich | DNF | --- | 0:24:42.8 | --- | --- | --- | --- | --- |