Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2426 | TROST | Martin Bíreš | Jakub Dekrét | Kristián Klouda | 1. / Štafeta | 1:14:09 | 0:00:00 | |
2 | 2321 | ŚK ATLETI BS | Peter Kačáni | Peter Ursíny | Ján Marko | 2. / Štafeta | 1:15:39 | 0:01:30 | |
3 | 2397 | GASÁCI | Obergries Boris | Radovan Gazdík | Slančíková Eva | 3. / Štafeta | 1:23:47 | 0:09:38 | |
4 | 2363 | TRIAN ŠK UMB | Lukáš Purgat | Marek Malček | Viliam Boor | 4. / Štafeta | 1:28:01 | 0:13:52 | |
5 | 2335 | LARA BAGS | MICHAL LUCBEK | Branislav Koczkáš | Peter Kudelka | 5. / Štafeta | 1:32:11 | 0:18:02 | |
6 | 2326 | FONČORDA PELICANS | Martin Caban | Branislav Nemček | Filip Caban | 6. / Štafeta | 1:32:36 | 0:18:27 | |
7 | 2387 | PRESSBURG HULVATS | Ondrej Pakši | Pavel Vojtek | Marek Požgay | 7. / Štafeta | 1:33:04 | 0:18:55 | |
8 | 2345 | KLAN IVAN | Miroslav Ivan | Ivo Ivan | Vladimír Ivan | 8. / Štafeta | 1:35:57 | 0:21:48 | |
9 | 2412 | TEKOVSKÍ RUNNERI | Miroslav Jurík | Juliana Kopecká | Michal Cimmermann | 9. / Štafeta | 1:37:44 | 0:23:35 | |
10 | 2370 | HUPOZA RUŽOMBEROK | Jano HUBA | Juraj PODMANICKÝ | Peter ZÁHORA | 10. / Štafeta | 1:38:24 | 0:24:15 | |
11 | 2390 | PRINCEZNÉ Z TRIANU PRE SVETIELKO NÁDEJE | EMA Paulínyová | Agáta Pribulová | Lea Brnčalová | 11. / Štafeta | 1:38:58 | 0:24:49 | |
12 | 2377 | ADRIM BANSKA BYSTRICA | Martina Bartová | Petronela Valašková | Matej Haviar | 12. / Štafeta | 1:40:19 | 0:26:10 | |
13 | 2357 | GAMILU | Gabriela Mullerová Kraková | Michaela Oráčová | Lubomíra Kalinová | 13. / Štafeta | 1:41:21 | 0:27:12 | |
14 | 2328 | TELEDAT | Ivan Stankovič | Marcel Kolárik | Peter Kuchár | 14. / Štafeta | 1:42:18 | 0:28:09 | |
15 | 2395 | BB | Mária Niklová | Michal Hrnčár | Lucia Pivarčiová | 15. / Štafeta | 1:42:29 | 0:28:20 | |
16 | 2420 | ŠK KARTIK | Natália Molitorisová | Adam Vrťo | Thomas Krajčovic | 16. / Štafeta | 1:43:19 | 0:29:10 | |
17 | 2421 | AVATAR HQ | Róbert CSOMOR | Ladislav VAJDA | Ján PAVLÍK | 17. / Štafeta | 1:43:54 | 0:29:45 | |
18 | 2379 | CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN | Jaroslav Bosák | Vladimír Terem | Tomáš Paprčka | 18. / Štafeta | 1:44:29 | 0:30:20 | |
19 | 2423 | EVG | Michaela Fidlušová | Stanislav Sojka | Ondrej Smutný | 19. / Štafeta | 1:45:20 | 0:31:11 | |
20 | 2428 | O2 SLOVAKIA | Katarína Bábicsová | Michal Pleva | Michaela Mullerová | 20. / Štafeta | 1:45:27 | 0:31:18 | |
21 | 2401 | MARTIN KLUS | Matej Brečka | Katarína Márton | Karol Galek | 21. / Štafeta | 1:46:49 | 0:32:40 | |
22 | 2403 | ULTIMUV | Andrea Mišendová | Roberta Husztiová | Tomáš Rusňák | 22. / Štafeta | 1:46:56 | 0:32:47 | |
23 | 2338 | LO MLADOSŤ | Mariana Dudová | Jakub Duda | Michal Duda | 23. / Štafeta | 1:47:01 | 0:32:52 | |
24 | 2330 | DOMO-GLASS | Pavel Kováč | Kamila Dianová | Katarína nováková | 24. / Štafeta | 1:47:37 | 0:33:28 | |
25 | 2408 | SLOVENSKÁ POŠTA | Beáta Šimková | Ondrej Kostúr | Juraj Donoval | 25. / Štafeta | 1:47:58 | 0:33:49 | |
26 | 2358 | 16 A POL | Milan Novák | Soňa Rusnáková | Michal Imriška | 26. / Štafeta | 1:48:09 | 0:34:00 | |
27 | 2353 | LO MLADOSŤ | Miroslav Štefanovie | Robert Kiepsel | Barla Michal | 27. / Štafeta | 1:48:34 | 0:34:25 | |
28 | 2366 | ZEPPELIN SK | Jakub Chrenka | Róbert Kubek | Dávid Harčár | 28. / Štafeta | 1:48:45 | 0:34:36 | |
29 | 2391 | O2 SLOVENSKO | Martina Medová | Flochová Kornélia | Stasová Stanislava | 29. / Štafeta | 1:49:00 | 0:34:51 | |
30 | 2406 | VEGO MARKETING | Pavel Lepieš | Peter Cvitkovič | Jozef Caban | 30. / Štafeta | 1:49:18 | 0:35:09 | |
31 | 2404 | SVETIELKO NÁDEJE | Petra Daubnerová | Adam Mello | Branislav Bician | 31. / Štafeta | 1:49:32 | 0:35:23 | |
32 | 2325 | LAROSA | Monika Mečiarová | Lucia Klinovská | Jozef Klinovský | 32. / Štafeta | 1:49:49 | 0:35:40 | |
33 | 2349 | EVONIK FERMAS 2 | Daniel Svetlík | Ján Kuľašiak | Vladimír Ďurka | 33. / Štafeta | 1:49:58 | 0:35:49 | |
34 | 2382 | IVAN A DETI | Ivan Korda | Filip Korda | Zuzana Kordová | 34. / Štafeta | 1:50:00 | 0:35:51 | |
35 | 2394 | WALTZING MATILDA | Miroslav Sopko | Silvia Sopkova | Kristina Capakova | 35. / Štafeta | 1:50:02 | 0:35:53 | |
36 | 2329 | HIC ET NUNC | Viera Cieniková | Zuzana Matulova | Michal Burkovec | 36. / Štafeta | 1:50:04 | 0:35:55 | |
37 | 2334 | KGŠM | Veronika Voleková | Monika Polcová | Miroslava Bublincová | 37. / Štafeta | 1:50:36 | 0:36:27 | |
38 | 2422 | EVG | Ema Šimková | Lenka Koristeková | Dominik Kamenský | 38. / Štafeta | 1:50:41 | 0:36:32 | |
39 | 2417 | MARTIN KLUS 2017 TÍM A | Marek Lenč | Richard Sulík | Katarína Svrčeková | 39. / Štafeta | 1:51:47 | 0:37:38 | |
40 | 2411 | MARTIN KLUS 2017 TÍM B | Martin Fáber | Miloš Kováčik | Maroš Skopal | 40. / Štafeta | 1:51:47 | 0:37:38 | |
41 | 2346 | BBTRENER.SK | Monika Medveďová | Ľubica Šelestová | Anna Auxtová | 41. / Štafeta | 1:51:48 | 0:37:39 | |
42 | 2405 | CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN | Jana Brašová | Monika Korgová | Peter Iglár | 42. / Štafeta | 1:51:54 | 0:37:45 | |
43 | 2351 | RFC BB | Peter Syč | Rastislav Šmidák | Ivan Terek | 43. / Štafeta | 1:51:59 | 0:37:50 | |
44 | 2352 | VYTRVALCI | Alexandra Dvorska | Viktória Rapšová | Martin Hahn | 44. / Štafeta | 1:52:07 | 0:37:58 | |
45 | 2398 | ŠK BRADLAN BREZOVÁ POD BRADLOM | Linda Plačková | Lukáš Plačko | Aďa Vašková | 45. / Štafeta | 1:52:28 | 0:38:19 | |
46 | 2348 | EVONIK FERMAS 1 | Vlado Kohút | Michal Hnojčík | Martin Šulák | 46. / Štafeta | 1:52:31 | 0:38:22 | |
47 | 2341 | MASLEN TEAM2 | Peter Oravkin | Pavol Oravkin | Michal Zvada | 47. / Štafeta | 1:52:33 | 0:38:24 | |
48 | 2396 | TRIAN UMB DORAST | Laura Janeková | Katarína Tesárová | Dominika hozáková | 48. / Štafeta | 1:52:47 | 0:38:38 | |
49 | 2350 | EVONIK FERMAS 3 | Zuzana Ivanová | Róbert Daubner | Jaroslav Sochor | 49. / Štafeta | 1:53:12 | 0:39:03 | |
50 | 2343 | CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN | Peter Himič | Roderik Bona | Martin Klacik | 50. / Štafeta | 1:53:43 | 0:39:34 | |
51 | 2362 | TURBOŠTIPCE | Ján Hudec | Adam Štrba | Pavel Stančík | 51. / Štafeta | 1:54:09 | 0:40:00 | |
52 | 2323 | TJ GULAG | Eva Kurrayová | Petra Krasňanová | Šárka Halušková | 52. / Štafeta | 1:54:15 | 0:40:06 | |
53 | 2399 | PARK SNOW DONOVALY | Miroslav Dobrota | Jan Villim | Milan Jarunek | 53. / Štafeta | 1:54:39 | 0:40:30 | |
54 | 2373 | CIRCON LYŽIARI | Maca Bazalová | Renata Brázová | Roman Juhász | 54. / Štafeta | 1:54:56 | 0:40:47 | |
55 | 2409 | KGŠM | Igor Huťka | Marcel Perecár | Miroslav Barla | 55. / Štafeta | 1:54:56 | 0:40:47 | |
56 | 2332 | TOPIP | Róbert Brveník | Peter Sůra | Patrik Bálint | 56. / Štafeta | 1:55:04 | 0:40:55 | |
57 | 2393 | ALL GEO STAR1 | Róbert Kracina | Miroslava Šufliarska | Dušan Matušov | 57. / Štafeta | 1:55:29 | 0:41:20 | |
58 | 2339 | MASLEN SLIMAKY TDI | Róbert Goga | Andreaj Slašťan | Barbora Šmardová | 58. / Štafeta | 1:55:31 | 0:41:22 | |
59 | 2336 | MESTO BANSKÁ BYSTRICA | Zuzana Gombalová | Peter Lapín | Štefan Godžák | 59. / Štafeta | 1:55:53 | 0:41:44 | |
60 | 2371 | BK SLIAČ | Tatiana Medveďová | Stanislav Vrbický | Monika Karásková | 60. / Štafeta | 1:55:55 | 0:41:46 | |
61 | 2407 | DOPRAVNÝ PODNIK MESTA BANSKÁ BYSTRICA, A.S. 2 | Ľudovít Csongrády | Katarína Malachovská | Michal Weiss | 61. / Štafeta | 1:55:56 | 0:41:47 | |
62 | 2424 | OLOVENE SVALNATE KONCATINY | Marek Halgaš | Peter Prazňák | Aleš Randis | 62. / Štafeta | 1:56:03 | 0:41:54 | |
63 | 2380 | STEFE | Marián Keszi | Marek Vincze | Ivan Adam | 63. / Štafeta | 1:56:11 | 0:42:02 | |
64 | 2376 | FEIKNATRETIU | Karol Feik | Andrej Feik | Jakub Feik | 64. / Štafeta | 1:56:24 | 0:42:15 | |
65 | 2333 | TRAJA CHROBÁCI | Jozef Šovčík | Adriana Šovčíková | Petra Holková | 65. / Štafeta | 1:56:52 | 0:42:43 | |
66 | 2368 | ZEPPELIN SK POWER SYSTEMS | Ľubomír Vaško | Peter Stančík | Lenka Jedličková | 66. / Štafeta | 1:57:01 | 0:42:52 | |
67 | 2337 | KLIŠE | Michaela Klibániová | Branislav Klibáni | Ivan Šebesta | 67. / Štafeta | 1:57:03 | 0:42:54 | |
68 | 2365 | ŠPORTOVÉ GYMNÁZIUM, B.BYSTRICA | Ludmila Rochovska | Michal Tomecek | Zdeno Babik | 68. / Štafeta | 1:57:27 | 0:43:18 | |
69 | 2327 | ŠPORTOVÝ MASÉR | Miriam Miklošíková | Markéta Zádrapová | Miroslav Boor | 69. / Štafeta | 1:57:51 | 0:43:42 | |
70 | 2384 | MARATHON BB TEAM | Lucia Rusková | Jitka Mlynarčíková | Lucka Handlovská | 70. / Štafeta | 1:57:52 | 0:43:43 | |
71 | 2331 | TJ GULAG | Hana Kubišová | Adriana Voleková | Miriam Turianska | 71. / Štafeta | 1:58:10 | 0:44:01 | |
72 | 2381 | FIREGYM BABY | Paulina Svedova | Grant John Bagwell | Monika Antalova | 72. / Štafeta | 1:58:38 | 0:44:29 | |
73 | 2367 | ZEPPELIN SK KOŠICE | Mikuláš Vaculík | Juraj Čirip | Slávka Tarajčáková | 73. / Štafeta | 1:58:55 | 0:44:46 | |
74 | 2374 | CIRCON BĚŽÍCÍ PTÁČCI | Martin Mikeš | Petr Ptáček | Martin Chladný | 74. / Štafeta | 1:59:50 | 0:45:41 | |
75 | 2322 | BB | Zlatica Žigmundová | Martina Šofrancová | Zuzana Macošková | 75. / Štafeta | 2:00:26 | 0:46:17 | |
76 | 2360 | DOPRAVNÝ PODNIK MESTA BANSKÁ BYSTRICA, A.S. | Jozef Palko | Jaroslav Vetrák | Ľuboš Lukáč | 76. / Štafeta | 2:00:39 | 0:46:30 | |
77 | 2347 | FAMILY TÍM | Mária Knapková | Igor Knapko | Andrej Knapko | 77. / Štafeta | 2:00:59 | 0:46:50 | |
78 | 2418 | VRACOV | Peter Andrešič | Adela Rosputinská | Miroslav Rosputinský | 78. / Štafeta | 2:01:05 | 0:46:56 | |
79 | 2413 | MARATHON BB TEAM | Igor Mičko | Tatiana Hudáková | Dagmar Miháliková | 79. / Štafeta | 2:01:37 | 0:47:28 | |
80 | 2415 | LUKAVICA + ŠTIAVNICA | Adriana Bartková | Dáša Michalová | Monika Tattoni | 80. / Štafeta | 2:01:51 | 0:47:42 | |
81 | 2383 | BRUSNO TEAM | Petra Schaedlich | Miroslava Palagyová | Radovan Ridzon | 81. / Štafeta | 2:01:56 | 0:47:47 | |
82 | 2416 | GSG | Anna Marušková | Alex Maruška | Juraj Kološta | 82. / Štafeta | 2:02:00 | 0:47:51 | |
83 | 2427 | POSTAVIČKY | Miroslav Vanek | Juraj Musil | Zuzana Kolcúnová | 83. / Štafeta | 2:02:07 | 0:47:58 | |
84 | 2392 | BANSKÁ BYSTRICA | Boris Brezanský | Zuzana Brezanská | Viktória Brezanská | 84. / Štafeta | 2:02:23 | 0:48:14 | |
85 | 2340 | BEŽÍME PRE BLAŽEJA | Marek Horňan | Evka Pikulová | Martinko Mazal | 85. / Štafeta | 2:04:03 | 0:49:54 | |
86 | 2361 | GT DATA | Monika Geregová | Dominika Geregová | Tomáš Gereg | 86. / Štafeta | 2:04:27 | 0:50:18 | |
87 | 2378 | MCDONALD | Lucia Mojžitová | Lenka Janeková | Eva Medveďová | 87. / Štafeta | 2:04:53 | 0:50:44 | |
88 | 2410 | BATHORY TEAM | Barbora Bírešová | Petra Koppová | Martin Schubert | 88. / Štafeta | 2:05:18 | 0:51:09 | |
89 | 2355 | TENISTI | Peter Kotačka | Tomáš Longauer | Ondrej Chovanec | 89. / Štafeta | 2:05:40 | 0:51:31 | |
90 | 2356 | BIOCORE | Milena Martinová | Michaela Sokolová | Gabika Hudecová | 90. / Štafeta | 2:05:51 | 0:51:42 | |
91 | 2425 | OZ ZDRAVIE V POHYBE LUČATÍN | Viera Mikušincová | Barbora Mikušincová | Michal Hlinka | 91. / Štafeta | 2:05:59 | 0:51:50 | |
92 | 2386 | GOLAISKY | Alena Doušková | Iveta Matulová | Darina Karásková | 92. / Štafeta | 2:06:13 | 0:52:04 | |
93 | 2389 | DOCHODCOVIA A MLÁDEŽ | Vincent Capák | Patrik Wudy | Beáta Potančoková | 93. / Štafeta | 2:06:44 | 0:52:35 | |
94 | 2402 | AUTONOVO | Henrieta Violová | Marian Mihalík | Adriana Alakšová | 94. / Štafeta | 2:07:31 | 0:53:22 | |
95 | 2414 | LUKAVICA DUBINA | Jana Mozoľová | Tatiana Fraňová | Martina Bates | 95. / Štafeta | 2:07:34 | 0:53:25 | |
96 | 2342 | BYSTRICKÉ SLIMÁKY | Lukáš Bálik | Eva Čangelová | Mirka Kalinová | 96. / Štafeta | 2:08:05 | 0:53:56 | |
97 | 2400 | PRIMA INVEST WOMAN POWER | Diana Vasilovčíková | Renáta Zárišová | Anna Hláčiková | 97. / Štafeta | 2:08:48 | 0:54:39 | |
98 | 2359 | CHMR TEAM | Kristína Bihariová | Michaela Fojtíková | Ján Mišura | 98. / Štafeta | 2:08:58 | 0:54:49 | |
99 | 2388 | LPIS SLC | Lenka Kubinyiová | Janka Šútorová | Diana Kurtíková | 99. / Štafeta | 2:09:14 | 0:55:05 | |
100 | 2419 | TRIO | Eva Hanáčeková | Lucia Ľuptáková | Marta Benková | 100. / Štafeta | 2:12:19 | 0:58:10 |