Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - sobota
DÁTUM : | 27.1.2018 | MIESTO : | Jilemnice |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 502 | ŠLECHTA Daniel | 1976 | Fischer | 0:54:56.4 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 507 | JAVŮREK Petr | 1977 | Kasper-Swix Team | 0:55:20.0 | 0:00:23.6 | ||
3 | diplom | 508 | PAULŮ Jan | 1974 | sokol H.Branná | 0:56:33.2 | 0:01:36.8 | ||
4 | diplom | 531 | KRUPIČKA Robert | 1978 | OlfinCar Ski team | 0:56:40.2 | 0:01:43.8 | ||
5 | diplom | 527 | GROSSE Ralf | 1973 | PSV Zittau / Ski | 0:57:41.7 | 0:02:45.3 | ||
6 | diplom | 519 | VOJTA Pavel | 1975 | Žižkovský tygři | 1:02:27.7 | 0:07:31.3 | ||
7 | diplom | 538 | TIBITANZL Michal | 1974 | --- | 1:02:33.5 | 0:07:37.1 | ||
8 | diplom | 547 | LUKEŠ Jiří | 1975 | BIKESTARS VRCHLABÍ | 1:03:56.0 | 0:08:59.6 | ||
9 | diplom | 584 | POZLER Tomáš | 1976 | EDPO TEAM | 1:05:00.2 | 0:10:03.8 | ||
10 | diplom | 693 | KORYCINSKI Rafal | 1971 | nabiegowkach.pl/ Cartusia Kartuzy | 1:05:35.2 | 0:10:38.8 | ||
11 | diplom | 536 | MRÁZ Antonín | 1972 | VSK Elektro | 1:07:06.7 | 0:12:10.3 | ||
12 | diplom | 637 | SAIDL Filip | 1973 | TJ Packa Praha | 1:07:51.5 | 0:12:55.1 | ||
13 | diplom | 554 | JEŽEK Tomáš | 1973 | USK Praha kanoistika | 1:08:20.0 | 0:13:23.6 | ||
14 | diplom | 548 | GROMUS Daniel | 1978 | Kolečkové lyže TOMSKI | 1:08:48.2 | 0:13:51.8 | ||
15 | diplom | 646 | KRÁČMAR Vlastimil | 1974 | Kupkolo MTB Trilogy | 1:10:29.5 | 0:15:33.1 | ||
16 | diplom | 591 | ŠÁRA Pavel | 1974 | Lokomotiva Braník | 1:10:30.1 | 0:15:33.7 | ||
17 | diplom | 697 | ETRYCH Tomáš | 1973 | TJ ZENTIVA | 1:12:06.0 | 0:17:09.6 | ||
18 | diplom | 682 | PRŮŠA Michal | 1973 | Slovan Zdravotník Praha | 1:12:25.5 | 0:17:29.1 | ||
19 | diplom | 691 | ROSENBERG Jaroslav | 1973 | --- | 1:12:41.1 | 0:17:44.7 | ||
20 | diplom | 614 | KORBEL Daniel | 1973 | HO ŠKROVÁD | 1:13:08.7 | 0:18:12.3 | ||
21 | diplom | 571 | SKLEPNÍK Jiří | 1969 | Nehvizdy | 1:13:36.5 | 0:18:40.1 | ||
22 | diplom | 561 | NOVOTNÝ Jan | 1978 | TTT | 1:14:03.1 | 0:19:06.7 | ||
23 | diplom | 707 | JANOUŠEK Jiří | 1970 | Honahor | 1:14:06.3 | 0:19:09.9 | ||
24 | diplom | 706 | SVATÝ Jakub | 1976 | PRAHA | 1:14:37.0 | 0:19:40.6 | ||
25 | diplom | 620 | WINKLER Pavel | 1973 | Jachtklub Toušeň | 1:15:19.5 | 0:20:23.1 | ||
26 | diplom | 709 | TOMÍČEK Pavel | 1977 | Kerteam | 1:15:34.2 | 0:20:37.8 | ||
27 | diplom | 658 | DVOŘÁK Roman | 1972 | --- | 1:15:37.7 | 0:20:41.3 | ||
28 | diplom | 598 | KUBÍČEK Zdeněk | 1972 | OK Mnichovo Hradiště | 1:16:09.2 | 0:21:12.8 | ||
29 | diplom | 570 | KREJSA Tomáš | 1977 | Mercedes-Benz Salomon Team | 1:16:57.0 | 0:22:00.6 | ||
30 | diplom | 597 | MINAŘÍK Daniel | 1978 | LKP | 1:16:57.3 | 0:22:00.9 | ||
31 | diplom | 638 | HRDLIČKA Marcel | 1972 | KV Kondor | 1:16:58.6 | 0:22:02.2 | ||
32 | diplom | 639 | BARTŮNĚK Jan | 1970 | --- | 1:17:33.3 | 0:22:36.9 | ||
33 | diplom | 662 | ECKL Martin | 1970 | Solestar Racingteam TV Vohenstrauß | 1:17:39.5 | 0:22:43.1 | ||
34 | diplom | 669 | KAŠPAR Tomáš | 1978 | Triatlon team Trutnov | 1:17:48.5 | 0:22:52.1 | ||
35 | diplom | 684 | KOLÁŘ Tomáš | 1971 | TIGI-SHU | 1:17:49.5 | 0:22:53.1 | ||
36 | diplom | 589 | RUDIŠ Pavel | 1976 | UniCredit Ski Team | 1:18:03.0 | 0:23:06.6 | ||
37 | diplom | 556 | KROUPA Štěpán | 1975 | HISPORT Team | 1:18:47.2 | 0:23:50.8 | ||
38 | diplom | 560 | NACHÁZEL Petr | 1977 | --- | 1:18:50.1 | 0:23:53.7 | ||
39 | diplom | 718 | ROLSKI Michal | 1974 | Team nabiegowkach.pl | 1:19:06.1 | 0:24:09.7 | ||
40 | diplom | 594 | MRÁZ Pavel | 1976 | VSK FEL ČVUT Praha | 1:19:21.5 | 0:24:25.1 | ||
41 | diplom | 613 | SMETANKA Aleš | 1976 | Ski Team Jinočany | 1:20:05.7 | 0:25:09.3 | ||
42 | diplom | 633 | SCHREIBER Jaroslav | 1969 | Ally Soft | 1:20:09.2 | 0:25:12.8 | ||
43 | diplom | 610 | BARTOLOMĚJEV Pavel | 1972 | KERTEAM-Olymp Praha | 1:21:04.5 | 0:26:08.1 | ||
44 | diplom | 606 | GABRIEL Štěpán | 1976 | --- | 1:22:18.5 | 0:27:22.1 | ||
45 | diplom | 685 | MUSIELAK Michal | 1978 | Team nabiegowkach.pl | 1:22:18.7 | 0:27:22.3 | ||
46 | diplom | 657 | MUELLER Marco | 1977 | Solestar Racingteam TV Vohenstrauß | 1:23:39.7 | 0:28:43.3 | ||
47 | diplom | 611 | DUŠEK Miloš | 1974 | Plantážníci | 1:25:32.0 | 0:30:35.6 | ||
48 | diplom | 667 | STOKLASA Roman | 1971 | AKD | 1:25:55.3 | 0:30:58.9 | ||
49 | diplom | 623 | TRÁVNÍČEK David | 1975 | SK POLAR | 1:26:09.0 | 0:31:12.6 | ||
50 | diplom | 671 | CHOTĚBOŘ Tomáš | 1972 | LOAP TEAM | 1:26:22.6 | 0:31:26.2 | ||
51 | diplom | 602 | ŠTĚPÁNEK Petr | 1977 | Pardubice | 1:27:55.0 | 0:32:58.6 | ||
52 | diplom | 621 | PELC Bedřich | 1970 | --- | 1:28:17.0 | 0:33:20.6 | ||
53 | diplom | 652 | MARTINEK Luděk | 1978 | Kanoistika Poděbrady | 1:29:27.8 | 0:34:31.4 | ||
54 | diplom | 700 | PĚRKA Svatopluk | 1971 | --- | 1:33:06.4 | 0:38:10.0 | ||
55 | diplom | 724 | ŠOCH Miloslav | 1978 | PRAHA | 1:33:40.8 | 0:38:44.4 | ||
56 | diplom | 555 | KOČÍ Antonín | 1970 | --- | 1:33:44.5 | 0:38:48.1 | ||
57 | diplom | 696 | ŠIMŮNEK Jiří | 1969 | --- | 1:34:08.0 | 0:39:11.6 | ||
58 | diplom | 604 | STEPANEK Petr | 1976 | TJ TEMPO TOM-OB | 1:37:18.6 | 0:42:22.2 | ||
59 | diplom | 626 | MLÍKA Petr | 1970 | OKOLOHORO | 1:38:27.5 | 0:43:31.1 | ||
60 | diplom | 553 | JANČAR Filip | 1976 | Kotva Braník | 2:01:44.3 | 1:06:47.9 | ||
--- | 686 | DUDZIŃSKI Robert | 1976 | --- | DNS | --- | |||
--- | 694 | SVOBODA Pavel | 1978 | VHS Brno | DNS | --- |