Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - sobota
DÁTUM : | 10.2.2018 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5290 | PEŠINA Jan | 2006 | --- | 1. / Chlapci 11-12 let | 0:08:30.0 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5210 | SVOBODA Antonín | 2006 | Sport Club Plzeň | 2. / Chlapci 11-12 let | 0:08:43.5 | 0:00:13.5 | ||
3 | diplom | 5274 | GAŠEK Šimon | 2006 | LK Slovan Karlovy Vary | 3. / Chlapci 11-12 let | 0:08:56.5 | 0:00:26.5 | ||
4 | diplom | 5191 | SIMBARTL Eduard | 2006 | Spartak Vrchlabí | 4. / Chlapci 11-12 let | 0:09:11.2 | 0:00:41.2 | ||
5 | diplom | 5142 | ŠIMURDA Matěj | 2006 | USK CS Plzeň | 5. / Chlapci 11-12 let | 0:09:15.1 | 0:00:45.1 | ||
6 | diplom | 5277 | VYSKOČIL Jan | 2006 | LK Skovan Karlovy Vary | 6. / Chlapci 11-12 let | 0:09:26.5 | 0:00:56.5 | ||
7 | diplom | 5275 | KULHÁNEK Jáchym | 2006 | LK Skovan Karlovy Vary | 7. / Chlapci 11-12 let | 0:09:28.2 | 0:00:58.2 | ||
8 | diplom | 5150 | ŠVARC Michal | 2007 | Ekonom - Žižkovský Tygři | 8. / Chlapci 11-12 let | 0:09:30.9 | 0:01:00.9 | ||
9 | diplom | 5217 | ROZKOŠNÝ Jakub | 2009 | KB Blansko | 1. / Chlapci 9-10 let | 0:09:55.7 | 0:01:25.7 | ||
10 | diplom | 5298 | VEJVODA Lukáš | 2008 | Biatlon Klecany | 2. / Chlapci 9-10 let | 0:10:04.2 | 0:01:34.2 | ||
11 | diplom | 5208 | NEZKUSIL David | 2006 | LK Slovan Karlovy Vary | 9. / Chlapci 11-12 let | 0:10:07.7 | 0:01:37.7 | ||
12 | diplom | 5276 | KRUL Michal | 2006 | LK Slovan K. Vary | 10. / Chlapci 11-12 let | 0:10:08.1 | 0:01:38.1 | ||
13 | diplom | 5185 | ANDRŠ Matěj | 2006 | TJ RADON Vysoká Pec | 11. / Chlapci 11-12 let | 0:10:15.2 | 0:01:45.2 | ||
14 | diplom | 5253 | TUREK Jakub | 2008 | LK Slovan K.Vary | 3. / Chlapci 9-10 let | 0:10:26.7 | 0:01:56.7 | ||
15 | diplom | 5212 | DECKER Matouš | 2007 | --- | 12. / Chlapci 11-12 let | 0:10:29.1 | 0:01:59.1 | ||
16 | diplom | 5148 | FRÝDEK Lukáš | 2008 | biatlon blansko | 4. / Chlapci 9-10 let | 0:10:40.6 | 0:02:10.6 | ||
17 | diplom | 5186 | KŘÍŽ Matěj | 2007 | TJ RADON Vysoká Pec | 13. / Chlapci 11-12 let | 0:10:41.2 | 0:02:11.2 | ||
18 | diplom | 5151 | VODRÁŽKA Štěpán | 2008 | USK CS Plzeň | 5. / Chlapci 9-10 let | 0:10:57.9 | 0:02:27.8 | ||
19 | diplom | 5199 | DVOŘÁK Jan | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / Chlapci 9-10 let | 0:11:08.5 | 0:02:38.5 | ||
20 | diplom | 5207 | WHITNEY Samuel | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 14. / Chlapci 11-12 let | 0:11:23.7 | 0:02:53.7 | ||
21 | diplom | 5254 | KUNEŠ Petr | 2008 | --- | 7. / Chlapci 9-10 let | 0:11:53.7 | 0:03:23.7 | ||
22 | diplom | 5201 | BLAHOUT Jonáš | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 8. / Chlapci 9-10 let | 0:11:54.6 | 0:03:24.6 | ||
23 | diplom | 5218 | OEDING Leonard | 2006 | --- | 15. / Chlapci 11-12 let | 0:11:59.9 | 0:03:29.8 | ||
24 | diplom | 5200 | HOLÝ Tobiáš | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 9. / Chlapci 9-10 let | 0:12:09.6 | 0:03:39.6 | ||
25 | diplom | 5213 | KOZÁK Matěj | 2006 | Sport Club Plzeň | 16. / Chlapci 11-12 let | 0:12:11.7 | 0:03:41.7 | ||
26 | diplom | 5293 | PETROVICKÝ Matyáš | 2007 | TJ Volejbal Dobřany | 17. / Chlapci 11-12 let | 0:12:23.1 | 0:03:53.1 | ||
27 | diplom | 5161 | KUNC Matyáš | 2007 | Biatlon Klub Ostrov | 18. / Chlapci 11-12 let | 0:12:26.7 | 0:03:56.7 | ||
28 | diplom | 5257 | KOLLÁR Lubor | 2009 | LK Slovan K.Vary | 10. / Chlapci 9-10 let | 0:12:43.2 | 0:04:13.2 | ||
29 | diplom | 5145 | MICHÁLEK Antonín | 2009 | Žižkovský tygři | 11. / Chlapci 9-10 let | 0:12:50.0 | 0:04:20.0 | ||
30 | diplom | 5206 | VAVŘÍK Jiří | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 19. / Chlapci 11-12 let | 0:12:52.4 | 0:04:22.3 | ||
31 | diplom | 5157 | CHALUPA Šimon | 2009 | Biatlon Klub Ostrov | 12. / Chlapci 9-10 let | 0:12:54.2 | 0:04:24.2 | ||
32 | diplom | 5165 | ČERMÁK Mikoláš | 2006 | Biatlon Klub Ostrov | 20. / Chlapci 11-12 let | 0:13:15.2 | 0:04:45.2 | ||
33 | diplom | 5244 | KORELLYS Lukáš | 2009 | --- | 13. / Chlapci 9-10 let | 0:13:25.8 | 0:04:55.7 | ||
34 | diplom | 5160 | KUNC Adam | 2008 | Biatlon Klub Ostrov | 14. / Chlapci 9-10 let | 0:13:39.7 | 0:05:09.7 | ||
35 | diplom | 5188 | KRAUS Christián | 2008 | TJ RADON Vysoká Pec | 15. / Chlapci 9-10 let | 0:13:41.7 | 0:05:11.7 | ||
36 | diplom | 5242 | KUPEC Kryštof | 2009 | --- | 16. / Chlapci 9-10 let | 0:13:46.1 | 0:05:16.1 | ||
37 | diplom | 5192 | NEZKUSIL Adam | 2009 | LK Slovan Karlovy Vary | 17. / Chlapci 9-10 let | 0:13:47.0 | 0:05:17.0 | ||
38 | diplom | 5220 | BĚLINA Štěpán | 2009 | --- | 18. / Chlapci 9-10 let | 0:13:58.0 | 0:05:28.0 | ||
39 | diplom | 5159 | TOTH Filip | 2008 | Biatlon Klub Ostrov | 19. / Chlapci 9-10 let | 0:14:16.9 | 0:05:46.9 | ||
40 | diplom | 5252 | RÜSTER Maxmilian | 2007 | --- | 21. / Chlapci 11-12 let | 0:14:27.7 | 0:05:57.7 | ||
41 | diplom | 5265 | KVAPIL Matěj | 2009 | --- | 20. / Chlapci 9-10 let | 0:15:18.7 | 0:06:48.7 | ||
42 | diplom | 5295 | PRAVDA Petr | 2007 | --- | 22. / Chlapci 11-12 let | 0:15:28.7 | 0:06:58.7 | ||
43 | diplom | 5141 | SYNEK Vojtěch | 2009 | BK Beroun | 21. / Chlapci 9-10 let | 0:15:31.5 | 0:07:01.5 | ||
44 | diplom | 5294 | PRAVDA Tomáš | 2008 | --- | 22. / Chlapci 9-10 let | 0:15:39.0 | 0:07:09.0 | ||
45 | diplom | 5251 | ADAM Martin | 2008 | --- | 23. / Chlapci 9-10 let | 0:15:51.6 | 0:07:21.6 | ||
46 | diplom | 5134 | DEVERA Lukáš | 2007 | --- | 23. / Chlapci 11-12 let | 0:16:10.0 | 0:07:40.0 | ||
47 | diplom | 5140 | SYNEK Matouš | 2008 | BK Beroun | 24. / Chlapci 9-10 let | 0:18:21.3 | 0:09:51.2 | ||
48 | diplom | 5158 | MYSLÍK Antonín | 2008 | LK Slovan K. Vary | 25. / Chlapci 9-10 let | 0:38:08.7 | 0:29:38.7 | ||
49 | diplom | 5166 | KOLENATÝ Vilém | 2009 | Biatlon Klub Ostrov | 26. / Chlapci 9-10 let | 0:38:09.7 | 0:29:39.7 | ||
--- | 5209 | KRUL Michal | 2006 | TJ RADON Vysoká Pec | . / Chlapci 11-12 let | DNS | --- |