Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | 8 km | # | 26km | # | 33.5km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 48 | STEURER Thomas | 1977 | toms coaching | 2:17:35.4 | 0:00:00.0 | 24:51.8 | 1 | 1:23:56.0 | 2 | 1:56:32.6 | 1 | ||
2 | diplom | 78 | FISNAR Jiri | 1976 | Vltava Fun Craft Team | 2:19:17.2 | 0:01:41.7 | 25:22.3 | 2 | 1:23:55.3 | 1 | 1:56:35.3 | 2 | ||
3 | diplom | 34 | TRNAVSKÝ Miroslav | 1975 | XCSPORT.cz Nordic Racing Team | 2:22:15.2 | 0:04:39.7 | 26:05.1 | 3 | 1:24:54.8 | 3 | 1:59:34.3 | 3 | ||
4 | diplom | 68 | FÖRSTER Michael | 1976 | xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team | 2:30:43.7 | 0:13:08.3 | 27:03.8 | 5 | 1:30:03.8 | 5 | 2:06:22.9 | 4 | ||
5 | diplom | 79 | ROHRMOSER Stefan | 1975 | USV Hüttschlag | 2:31:15.2 | 0:13:39.8 | 26:46.3 | 4 | 1:29:39.5 | 4 | 2:06:59.6 | 5 | ||
6 | diplom | 65 | BORRMANN Jens | 1974 | SV Hermsdorf/Erzgebirge | 2:33:26.5 | 0:15:51.1 | 27:44.8 | 8 | 1:33:33.3 | 8 | 2:09:27.9 | 6 | ||
7 | diplom | 342 | KALÁŠEK Richard | 1975 | --- | 2:34:38.3 | 0:17:02.8 | 27:18.3 | 7 | 1:32:13.8 | 6 | 2:10:22.4 | 7 | ||
8 | diplom | 46 | EICHHOLZER Gert | 1974 | WSV Ramsau | 2:35:35.8 | 0:18:00.3 | 28:02.8 | 9 | 1:33:33.3 | 9 | 2:11:28.1 | 9 | ||
9 | diplom | 22 | SELTMANN Jens | 1974 | SV Tanne Thalheim | 2:36:06.8 | 0:18:31.3 | 27:06.1 | 6 | 1:33:03.3 | 7 | 2:10:51.1 | 8 | ||
10 | diplom | 141 | BÖHM Andreas | 1976 | Bertsdorfer SV | 2:36:19.3 | 0:18:43.8 | 29:09.3 | 13 | 1:35:32.1 | 10 | 2:11:44.6 | 10 | ||
11 | diplom | 338 | LEUKERT Torsten | 1977 | SV Dorfchemnitz | 2:44:49.8 | 0:27:14.3 | 29:37.6 | 14 | 1:38:32.6 | 12 | 2:18:54.6 | 11 | ||
12 | diplom | 18 | HUMMEL Thomas | 1973 | FSV Rempesgrün | 2:45:22.5 | 0:27:47.1 | 29:46.1 | 15 | 1:39:15.1 | 14 | 2:19:40.1 | 13 | ||
13 | diplom | 75 | UHLIG Oliver | 1977 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 2:46:50.8 | 0:29:15.3 | 28:54.6 | 12 | 1:38:35.8 | 13 | 2:19:39.6 | 12 | ||
14 | diplom | 69 | SCHWARZ Markus | 1973 | SU Bad Leonfelden | 2:47:30.6 | 0:29:55.1 | 28:40.2 | 11 | 1:39:37.3 | 15 | 2:20:54.1 | 14 | ||
15 | diplom | 44 | HONCZAR Andrzej | 1976 | AJ'S FENWICK'S Team | 2:49:18.6 | 0:31:43.1 | 28:18.6 | 10 | 1:36:11.8 | 11 | 2:22:11.1 | 15 | ||
16 | diplom | 355 | OBERLÄNDER Jan | 1975 | SOKOL SENOHRABY | 2:49:58.6 | 0:32:23.1 | 30:23.4 | 18 | 1:41:35.1 | 16 | 2:22:39.2 | 16 | ||
17 | diplom | 42 | KROUPA Štěpán | 1975 | HiSport Team | 2:52:51.3 | 0:35:15.8 | 31:00.9 | 19 | 1:44:01.1 | 18 | 2:24:50.9 | 17 | ||
18 | diplom | 175 | BATUNA Adam | 1976 | --- | 2:55:38.3 | 0:38:02.8 | 30:18.1 | 17 | 1:42:33.3 | 17 | 2:27:25.2 | 18 | ||
19 | diplom | 217 | SZCZOTKA Arkadiusz | 1974 | LKS Spojnia Gorki Wielkie | 2:56:21.2 | 0:38:45.7 | 32:20.9 | 21 | 1:46:27.4 | 19 | 2:28:55.2 | 19 | ||
20 | diplom | 137 | PUCHERNA Eduard | 1974 | --- | 2:59:52.4 | 0:42:16.9 | 30:13.1 | 16 | 1:46:29.9 | 20 | 2:32:27.2 | 21 | ||
21 | diplom | 336 | KOCH Andreas | 1976 | Ski-SV Magdeburg | 3:03:09.4 | 0:45:33.9 | 31:51.9 | 20 | 1:47:52.1 | 21 | 2:32:37.2 | 22 | ||
22 | diplom | 183 | PETROVIC Denis | 1976 | Polizei Sport Verein München | 3:03:16.4 | 0:45:40.9 | 34:00.6 | 26 | 1:48:47.6 | 22 | 2:31:53.0 | 20 | ||
23 | diplom | 127 | HEINOLA Ivar | 1977 | werrowool.ee | 3:07:52.1 | 0:50:16.6 | 33:46.4 | 24 | 1:57:21.9 | 27 | 2:41:32.7 | 25 | ||
24 | diplom | 114 | KODAR Martin | 1976 | BaltCap | 3:09:12.4 | 0:51:36.9 | 33:31.6 | 22 | 1:52:08.1 | 23 | 2:39:08.2 | 23 | ||
25 | diplom | 320 | MRAZ Pavel | 1976 | VSK FEL CVUT Praha | 3:10:09.1 | 0:52:33.6 | 33:38.9 | 23 | 1:52:44.4 | 24 | 2:40:37.7 | 24 | ||
26 | diplom | 102 | KUNDMÜLLER Matthias | 1973 | --- | 3:13:04.4 | 0:55:28.9 | 39:52.1 | 35 | 1:57:51.6 | 29 | 2:42:51.4 | 26 | ||
27 | diplom | 328 | SOOSAAR Cardo | 1975 | ATTELA | 3:15:04.4 | 0:57:28.9 | 34:11.4 | 28 | 1:57:20.4 | 26 | 2:44:59.9 | 28 | ||
28 | diplom | 317 | BRUNNER Andreas | 1976 | --- | 3:16:13.4 | 0:58:37.9 | 34:31.4 | 29 | 1:55:24.6 | 25 | 2:43:09.7 | 27 | ||
29 | diplom | 129 | HALJASTE Härmo | 1973 | Kaanon | 3:16:52.9 | 0:59:17.4 | 33:53.6 | 25 | 1:57:34.4 | 28 | 2:48:41.7 | 30 | ||
30 | diplom | 246 | STALBERG Marcus | 1974 | Team Heuschnaps | 3:21:07.2 | 1:03:31.7 | 39:15.1 | 34 | 2:01:32.4 | 33 | 2:49:45.2 | 32 | ||
31 | diplom | 104 | VYMAZAL Petr | 1975 | Olomouc | 3:21:15.4 | 1:03:39.9 | 34:10.6 | 27 | 1:58:25.9 | 30 | 2:49:19.0 | 31 | ||
32 | diplom | 214 | HEISS Hubert | 1973 | --- | 3:22:59.2 | 1:05:23.7 | 35:58.6 | 31 | 1:59:20.1 | 31 | 2:48:38.0 | 29 | ||
33 | diplom | 194 | BRENDTNER Jürgen | 1974 | SC Fieberbrunn | 3:25:00.7 | 1:07:25.2 | 36:34.4 | 32 | 2:01:28.4 | 32 | 2:52:18.7 | 33 | ||
34 | diplom | 312 | BURIAN Pavel | 1975 | Sokol Drnovice | 3:32:32.2 | 1:14:56.7 | 35:47.4 | 30 | 2:03:08.8 | 34 | 2:58:09.7 | 34 | ||
35 | diplom | 243 | VALA Ferdinand | 1973 | Ski Team Vysocina | 3:36:31.2 | 1:18:55.8 | 37:44.9 | 33 | 2:06:36.9 | 35 | 3:01:01.0 | 35 | ||
36 | diplom | 101 | SCHULTE Peter | 1976 | Team M + B | 3:49:04.5 | 1:31:29.0 | 43:11.1 | 36 | 2:20:46.9 | 36 | 3:16:02.3 | 36 | ||
37 | diplom | 154 | BIEN Lukasz | 1974 | Sokol Tarnow | 3:59:59.6 | 1:42:24.1 | 43:11.5 | 37 | 2:23:35.0 | 37 | 3:21:10.3 | 37 |