Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1405 | MORAVCOVA Klara | 1983 | Ski klub Jablonec | 1. / D31 | 1:35:06.6 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 1429 | MUTSCHELLER Sigrid | 1976 | Fischer Racing Team | 1. / D41 | 1:35:45.1 | 0:00:38.5 | ||
3 | diplom | 1438 | SCHERER Stefanie | 1996 | SC Wall | 1. / D21 | 1:37:08.1 | 0:02:01.5 | ||
4 | diplom | 1437 | SCHNEIDER Sophia | 1997 | SV Oberteisendorf | 2. / D21 | 1:39:54.1 | 0:04:47.5 | ||
5 | diplom | 1402 | DONZALLAZ Nicole | 1982 | Team Rossignol Suisse | 1. / D36 | 1:41:30.9 | 0:06:24.2 | ||
6 | diplom | 1404 | UNGER Sina | 1999 | SV Stützengrün | 1. / JunD | 1:41:53.1 | 0:06:46.5 | ||
7 | diplom | 1436 | LUTSYKOVICH Aliona | 1992 | --- | 3. / D21 | 1:44:06.1 | 0:08:59.5 | ||
8 | diplom | 1403 | UZICK Liudmila | 1969 | sk rueckenwind | 1. / D46 | 1:47:04.9 | 0:11:58.2 | ||
9 | diplom | 1439 | EISCHER Birgit | 1972 | USC Atomic St. Leonhard | 2. / D46 | 1:47:31.6 | 0:12:25.0 | ||
10 | diplom | 1433 | BÖTTCHER Rika Elin | 1998 | SC Buntenbock | 2. / JunD | 1:49:26.1 | 0:14:19.5 | ||
11 | diplom | 1425 | TRÖGER Nicole | 1983 | SC Großberg * Skigo | 2. / D31 | 1:51:21.9 | 0:16:15.3 | ||
12 | diplom | 1406 | OTTO Grit | 1990 | sportcollection racing team | 4. / D21 | 1:51:27.6 | 0:16:21.0 | ||
13 | diplom | 1401 | MÜLLER Katrin | 1969 | SV Grün-Weiß Pirna | 3. / D46 | 1:51:55.2 | 0:16:48.5 | ||
14 | diplom | 1431 | SIMEONI Federica | 1972 | Sport Auer Obertillach | 4. / D46 | 1:52:10.9 | 0:17:04.3 | ||
15 | diplom | 1435 | ARTINGER Linda | 1999 | SC Bodenmais | 3. / JunD | 1:52:55.9 | 0:17:49.3 | ||
16 | diplom | 1420 | HOPPE Greta | 1990 | SC Rosenheim | 5. / D21 | 1:53:12.1 | 0:18:05.5 | ||
17 | diplom | 1427 | ENDERS Katrin | 1968 | SWV Goldlauter-Heidersbach | 5. / D46 | 1:53:40.6 | 0:18:34.0 | ||
18 | diplom | 1434 | RICKL Juliane | 1986 | Sprgg Lam Ski Nordisch | 3. / D31 | 1:58:06.9 | 0:23:00.3 | ||
19 | diplom | 1407 | BAUMGÄRTEL Katharina | 1971 | Ski-Club-Carlsfeld | 6. / D46 | 2:01:38.4 | 0:26:31.8 | ||
20 | diplom | 1424 | WALLNER Monika | 1967 | WSV Rabenstein | 1. / D51 | 2:02:46.4 | 0:27:39.8 | ||
21 | diplom | 1440 | GMEINWIESER Sandra | 1977 | --- | 2. / D41 | 2:03:17.2 | 0:28:10.6 | ||
22 | diplom | 1417 | KOMANDNAYA Anna | 1982 | Komandny’s team | 2. / D36 | 2:06:14.0 | 0:31:07.3 | ||
23 | diplom | 1421 | SCHMAUCH Rebecca | 1990 | Post SV Nürnberg | 6. / D21 | 2:09:22.7 | 0:34:16.1 | ||
24 | diplom | 1413 | DOTZAUER Stefanie | 1989 | SV Lok Eilenburg | 7. / D21 | 2:10:43.7 | 0:35:37.1 | ||
25 | diplom | 1409 | DOTZAUER Anja | 1985 | SV Lok Eilenburg | 4. / D31 | 2:10:43.7 | 0:35:37.1 | ||
26 | diplom | 1426 | FÖRSTER Basilia | 1980 | xc-ski.de A|N Skimarathon Team | 3. / D36 | 2:11:34.2 | 0:36:27.6 | ||
27 | diplom | 1408 | HÄRER Gertrud | 1961 | SC Lauf | 1. / D56 | 2:11:56.2 | 0:36:49.6 | ||
28 | diplom | 1422 | SCHEID Yvonne | 1989 | Post SV Nürnberg | 8. / D21 | 2:13:56.7 | 0:38:50.1 | ||
29 | diplom | 1410 | WOLF Carmen | 1981 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 4. / D36 | 2:14:58.7 | 0:39:52.1 | ||
30 | diplom | 1432 | BANI Sina | 1998 | SC Buntenbock | 4. / JunD | 2:16:39.7 | 0:41:33.1 | ||
31 | diplom | 1415 | TUTTE Kathleen | 1978 | SC Kottmar | 5. / D36 | 2:19:53.2 | 0:44:46.6 | ||
32 | diplom | 1418 | ROZSYPALOVÁ Lucie | 1979 | CK Šukačka | 6. / D36 | 2:20:59.5 | 0:45:52.9 | ||
33 | diplom | 1419 | WIKSTRÖM Mary-Ann | 1963 | --- | 2. / D51 | 2:24:57.3 | 0:49:50.6 | ||
34 | diplom | 1416 | ESNEROVA Barbora | 1980 | NATO | 7. / D36 | 2:26:24.3 | 0:51:17.7 | ||
35 | diplom | 1411 | KEYDANA Sigrid | 1972 | --- | 7. / D46 | 2:27:23.3 | 0:52:16.7 | ||
36 | diplom | 1423 | SCHEMPP Nicola | 1970 | VfL Pfullingen | 8. / D46 | 2:29:35.8 | 0:54:29.2 | ||
37 | diplom | 1412 | SCHEUMANN Jana | 1974 | --- | 3. / D41 | 2:47:29.6 | 1:12:23.0 | ||
--- | 1430 | WEBER Katharina | 1993 | DNA Nordic Team /WSV Rastbüchl | . / D21 | DNF | --- | |||
--- | 1414 | MÜNCH Jana-Maria | 1992 | Eintracht Braunschweig Wintersport | . / D21 | DNS | --- | |||
--- | 1428 | EGER Susi | 1971 | SC Grossberg | . / D46 | DNS | --- |