Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Vianočný beh Žilina 2017

Běh
DÁTUM :16.12.2017 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 795 m # 9 km # 17.3 km # 25.6 km # 33.9 km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 795 m # 9 km # 17.3 km # 25.6 km # 33.9 km #
1 27 detail pretekára ILAVSKÝ Miroslav SVK 1987 Jogging klub Dubnica n/V 1. /  Muži 2:42:48 0:00:00 02:46 1 34:36 1 1:06:26 1 1:38:32 1 2:10:45 1
2 81 detail pretekára TICHÝ Peter SVK 1969 Kysucké Nové mesto 2. /  Muži 2:43:51 0:01:03 02:52 3 35:35 3 1:08:17 3 1:39:48 2 2:11:38 2
3 32 detail pretekára KASZYCA Paweł POL 1978 JANKOWICE/ IGLOO BOCHNIA 3. /  Muži 2:53:48 0:11:00 02:46 2 34:43 2 1:07:26 2 1:41:31 3 2:16:55 3
4 80 detail pretekára ŠULJA Mihal SVK 1974 HNTN Bratislava 4. /  Muži 3:00:24 0:17:36 02:52 4 36:35 4 1:09:45 4 1:43:56 4 2:19:57 4
5 64 detail pretekára POLONČÁK Ján SVK 1967 Klub bežcov Stropkov 5. /  Muži 3:09:10 0:26:22 02:55 5 37:59 5 1:14:49 7 1:51:10 6 2:29:19 5
6 22 detail pretekára HANZLÍK Ondrej SVK 1960 AK Baník Prievidza 6. /  Muži 3:09:19 0:26:31 03:14 13 40:22 13 1:17:40 11 1:54:56 9 2:32:13 8
7 14 detail pretekára DVORSKÝ Peter SVK 1980 ABILITY 7. /  Muži 3:09:52 0:27:04 02:58 6 38:28 7 1:13:35 5 1:49:59 5 2:31:02 7
8 83 detail pretekára UHRECKÝ Pavel SVK 1974 Trenčín 8. /  Muži 3:12:48 0:30:00 03:08 8 38:24 6 1:14:30 6 1:51:20 7 2:30:15 6
9 65 detail pretekára PRAJ Slavomír SVK 1974 Triatlon Team Vavrečka 9. /  Muži 3:15:31 0:32:43 03:13 12 40:19 12 1:18:15 13 1:57:52 13 2:36:54 10
10 13 detail pretekára DURIGA Stanislav SVK 1961 Trencin 10. /  Muži 3:16:06 0:33:18 03:18 17 40:28 14 1:18:16 14 1:56:40 10 2:36:17 9
11 60 detail pretekára PENCIAK Emil SVK 1977 Partizán Vrícko 11. /  Muži 3:20:38 0:37:50 03:09 9 39:19 9 1:16:51 9 1:57:09 12 2:38:04 12
12 55 detail pretekára ORAVEC Matej SVK 1996 Žilina 12. /  Muži 3:22:00 0:39:12 03:11 10 39:20 10 1:15:39 8 1:52:32 8 2:37:31 11
13 41 detail pretekára KRIKLOVÁ Alena CZE 1979 Jaroměřice 1. /  Ženy 3:24:50 0:42:02 03:41 25 44:09 19 1:23:35 19 2:03:18 17 2:44:09 16
14 35 detail pretekára KORMANEC Vladimír SVK 1984 TJ TATRAN KRASNO NAD KYSUCOU 13. /  Muži 3:26:11 0:43:23 03:07 7 39:17 8 1:16:52 10 1:56:48 11 2:40:02 14
15 90 detail pretekára ZAMORA Jozef SVK 1978 arbe team 14. /  Muži 3:26:27 0:43:39 03:26 18 44:14 23 1:24:55 23 2:04:51 20 2:45:16 19
16 54 detail pretekára MRAJCA Tomáš CZE 1972 Mk Seitl Ostrava 15. /  Muži 3:27:57 0:45:09 03:17 16 42:05 17 1:22:41 17 2:03:26 19 2:45:13 18
17 45 detail pretekára KUCHÁREK Marcel SVK 1984 BERNOHY.sk 16. /  Muži 3:28:51 0:46:03 03:43 26 44:09 20 1:23:35 18 2:03:19 18 2:44:31 17
18 56 detail pretekára PACHTOVÁ Iva CZE 1970 Mk Seitl Ostrava 2. /  Ženy 3:29:14 0:46:26 03:39 24 44:05 18 1:23:38 20 2:05:10 21 2:46:26 20
19 7 detail pretekára BUC Martin SVK 1973 Triatlon Team Vavrečka 17. /  Muži 3:30:29 0:47:41 03:13 11 40:19 11 1:18:15 12 1:57:53 14 2:39:24 13
20 57 detail pretekára PARILÁK Martin SVK 1980 Klub bežcov Stropkov 18. /  Muži 3:33:01 0:50:13 03:53 36 46:34 34 1:29:01 33 2:10:28 32 2:51:32 23
21 71 detail pretekára SLIVKA Milan SVK 1977 TK Žabka Čadca 19. /  Muži 3:33:04 0:50:16 03:57 42 45:23 29 1:27:35 30 2:09:32 29 2:51:33 25
22 52 detail pretekára MIZERA Pavol SVK 1978 Kysuce Team 20. /  Muži 3:33:17 0:50:29 03:57 43 45:23 30 1:27:35 31 2:09:32 30 2:51:33 26
23 78 detail pretekára ŠMÁRIK Milan SVK 1962 Žilina 21. /  Muži 3:33:54 0:51:06 04:02 52 48:47 51 1:31:19 43 2:13:13 36 2:53:36 29
24 59 detail pretekára PEKÁR Martin SVK 1979 AK Baník Prievidza 22. /  Muži 3:34:19 0:51:31 04:02 50 45:26 31 1:25:57 26 2:07:02 23 2:48:51 22
25 3 detail pretekára BELIANSKÝ Anton SVK 1962 AK Baník Prievidza 23. /  Muži 3:34:59 0:52:11 03:14 14 41:06 15 1:19:49 16 2:02:36 16 2:44:03 15
26 21 detail pretekára HANUS Miroslav SVK 1974 Martin 24. /  Muži 3:35:27 0:52:39 04:01 48 44:09 21 1:24:26 21 2:47:55 75 3:34:43 71
27 87 detail pretekára VALOCKA Milan SVK 1960 Zvolen 25. /  Muži 3:39:08 0:56:20 03:17 15 41:28 16 1:19:17 15 1:59:49 15 2:46:33 21
28 37 detail pretekára KOZUB Kamil CZE 1976 Sri Chinmoy Maraton team 26. /  Muži 3:39:25 0:56:37 03:56 40 46:34 35 1:29:02 35 2:10:28 31 2:51:32 24
29 62 detail pretekára PLEWNIAK Jerzy POL 1953 Tychy 40latek 27. /  Muži 3:41:04 0:58:16 04:11 65 47:34 42 1:31:15 41 2:13:14 37 2:56:53 35
30 16 detail pretekára FABÓ Juraj SVK 1978 Hronovce 28. /  Muži 3:42:23 0:59:35 03:37 22 44:45 27 1:27:05 29 2:09:23 28 2:52:58 27
31 17 detail pretekára FINDRA Stanislav SVK 1988 Baník Kalinovo 29. /  Muži 3:43:37 1:00:49 04:02 50 45:46 33 1:28:26 32 2:12:01 34 2:56:29 33
32 76 detail pretekára ŠÁLY Radek SVK 1966 Šulywander 30. /  Muži 3:43:45 1:00:57 03:27 19 44:13 22 1:24:58 24 2:08:48 25 2:54:43 32
33 51 detail pretekára MICHALIČKA František SVK 1964 ŠKP Žilina 31. /  Muži 3:43:59 1:01:11 03:53 38 48:47 50 1:31:18 42 2:13:56 38 2:56:56 36
34 46 detail pretekára LECKÝ Peter SVK 1978 Zažiť 32. /  Muži 3:43:59 1:01:11 03:58 44 44:30 26 1:26:52 27 2:08:58 27 2:53:53 30
35 63 detail pretekára POLÁK Dušan SVK 1980 Metalimpex Slovakia 33. /  Muži 3:45:58 1:03:10 04:04 53 48:25 46 1:32:49 45 2:17:58 43 3:03:17 41
36 30 detail pretekára JANKOLA Ján SVK 1970 MK Tvrdošín 34. /  Muži 3:46:47 1:03:59 03:53 35 44:28 24 1:24:29 22 2:06:40 22 2:53:22 28
37 38 detail pretekára KRAJČÍ Miroslav SVK 1977 ULTRAMOTIVATION 35. /  Muži 3:46:53 1:04:05 04:04 54 48:25 46 1:32:49 47 2:18:00 44 3:03:19 43
38 24 detail pretekára HODOSSY Tamás SVK 1987 Dunajská Streda 36. /  Muži 3:47:07 1:04:19 03:30 20 48:03 43 1:32:51 49 2:18:02 46 3:03:11 40
39 53 detail pretekára MOŤOVSKÝ Marek SVK 1971 HO Sokol Žilina 37. /  Muži 3:47:41 1:04:53 03:37 23 47:03 40 1:29:05 36 2:11:56 33 2:58:22 38
40 75 detail pretekára SVOZIL Libor CZE 1971 Mk Seitl Ostrava 38. /  Muži 3:48:23 1:05:35 03:55 39 48:19 44 1:32:28 44 2:16:30 39 3:01:37 39
41 29 detail pretekára JAKUBEC Michal SVK 1981 Zažiť 39. /  Muži 3:48:32 1:05:44 03:58 44 44:30 25 1:26:52 27 2:08:57 26 2:53:53 31
42 20 detail pretekára HAMŠÍK Pavol SVK 1980 Metalimpex Slovakia 40. /  Muži 3:48:39 1:05:51 04:04 55 48:24 45 1:32:49 46 2:18:02 45 3:03:19 42
43 47 detail pretekára LOZINAK Martin SVK 1978 Bojnice 41. /  Muži 3:50:36 1:07:48 03:56 41 46:34 36 1:29:02 34 2:12:13 35 2:58:20 37
44 40 detail pretekára KRIKL Pavel CZE 1979 Jaroměřice 42. /  Muži 3:53:33 1:10:45 03:53 34 48:25 48 1:32:50 48 2:17:53 41 3:04:02 44
45 77 detail pretekára ŠČIBRAN Miroslav SVK 1977 Sirka a Miza Žilina 43. /  Muži 3:56:35 1:13:47 03:52 31 45:00 28 1:25:53 25 2:08:11 24 2:56:50 34
46 31 detail pretekára JUHOS Gábor HUN 1965 BUDAPEST 44. /  Muži 4:00:07 1:17:19 03:46 29 45:36 32 1:29:59 37 2:17:11 40 3:07:52 45
47 23 detail pretekára HODOSSY Péter SVK 1978 Ohrady 45. /  Muži 4:00:07 1:17:19 03:49 30 48:46 49 1:34:49 51 2:23:01 50 3:11:51 48
48 8 detail pretekára BULEJ Peter SVK 1975 Triatlon Team Nereus Zilina 46. /  Muži 4:00:11 1:17:23 04:13 67 53:25 68 1:40:59 64 2:27:08 58 3:12:47 51
49 48 detail pretekára LUHOVÝ Marcel SVK 1971 pečená krkovička Nosice 47. /  Muži 4:01:18 1:18:30 04:09 59 49:13 54 1:35:48 53 2:23:51 51 3:12:44 50
50 36 detail pretekára KOVALČÍK Vladimír SVK 1951 Trenčín 48. /  Muži 4:02:47 1:19:59 03:43 26 46:59 39 1:31:14 39 2:18:17 47 3:10:55 47
51 33 detail pretekára KEVICKY Florian SVK 1971 PUCHOV 49. /  Muži 4:05:07 1:22:19 03:52 33 46:52 37 1:30:11 38 2:17:54 42 3:10:09 46
52 44 detail pretekára KUCHARCIK Jano SVK 1977 Chlpate Gazely 50. /  Muži 4:05:59 1:23:11 04:15 70 53:25 69 1:40:59 63 2:27:09 59 3:14:15 54
53 43 detail pretekára KUBIRITA Ján SVK 1970 LEMUR 51. /  Muži 4:06:42 1:23:54 04:09 58 50:44 58 1:37:55 58 2:25:05 54 3:14:14 53
54 69 detail pretekára SEIDLOVÁ Eva SVK 1948 AK Tlmače 3. /  Ženy 4:06:43 1:23:55 04:09 59 50:46 59 1:37:57 59 2:25:05 54 3:13:58 52
55 2 detail pretekára BÁTORI Michal SVK 1971 Žilina 52. /  Muži 4:08:59 1:26:11 03:52 32 48:49 52 1:35:09 52 2:24:02 53 3:16:33 56
56 34 detail pretekára KIMÁK Jozef SVK 1969 Klub bežcov Stropkov 53. /  Muži 4:12:00 1:29:12 04:01 49 49:15 55 1:36:00 55 2:23:55 52 3:14:57 55
57 12 detail pretekára ČERVENÁ Taťána CZE 1964 Karviná 4. /  Ženy 4:12:23 1:29:35 04:00 46 49:12 53 1:35:50 54 2:25:53 57 3:18:23 57
58 25 detail pretekára HRABUŠKA Jaroslav CZE 1957 Mk Seitl Ostrava 54. /  Muži 4:12:59 1:30:11 04:12 66 49:38 56 1:37:35 57 2:27:13 60 3:19:22 60
59 28 detail pretekára JAGELKA Jozef SVK 1967 Zubrohlava 55. /  Muži 4:13:59 1:31:11 04:09 59 50:46 60 1:36:00 56 2:21:53 49 3:12:33 49
60 1 detail pretekára ADÁMEK Peter SVK 1984 BK Malženice 56. /  Muži 4:17:10 1:34:22 04:22 74 52:53 66 1:40:28 62 2:27:35 62 3:18:34 58
61 26 detail pretekára HRČEK Petr CZE 1961 Brandýs nad Labem 57. /  Muži 4:18:16 1:35:28 04:10 64 53:52 72 1:41:28 65 2:30:58 63 3:23:33 62
62 73 detail pretekára STOEGER Josef SVK 1950 ULT Heustadlwasser Austria 58. /  Muži 4:20:31 1:37:43 04:20 73 53:08 67 1:41:53 66 2:32:34 64 3:26:10 64
63 66 detail pretekára RAFFAY Ivan SVK 1966 Kúty 59. /  Muži 4:20:56 1:38:08 04:10 63 53:31 70 1:42:36 69 2:33:56 65 3:27:01 65
64 49 detail pretekára LUKSZA Radek CZE 1974 Mk Seitl Ostrava 60. /  Muži 4:24:58 1:42:10 04:00 47 50:49 61 1:40:18 61 2:35:38 66 3:30:52 66
65 74 detail pretekára SUHANEK Jan SVK 1965 ARK Maratonko 61. /  Muži 4:26:52 1:44:04 03:31 21 46:58 38 1:31:15 40 2:19:46 48 3:18:35 59
66 84 detail pretekára ULMA Tomáš CZE 1964 Praha 62. /  Muži 4:27:04 1:44:16 04:06 57 52:52 65 1:43:45 72 2:36:45 70 3:31:29 67
67 19 detail pretekára HALUŠKA Andrej SVK 1993 Varín 63. /  Muži 4:27:46 1:44:58 03:43 28 50:29 57 1:38:38 60 2:27:25 61 3:22:33 61
68 4 detail pretekára BEŇO Branislav SVK 1975 Žilina 64. /  Muži 4:28:45 1:45:57 03:53 37 47:33 41 1:33:59 50 2:25:34 56 3:25:42 63
69 72 detail pretekára SMOLÁR Július SVK 1946 MK Tatran Sp.Nová Ves 65. /  Muži 4:31:39 1:48:51 04:19 72 54:07 74 1:47:43 75 2:41:10 72 3:35:55 73
70 88 detail pretekára VOSTRÝ Miroslav CZE 1977 MK Kladno 66. /  Muži 4:32:31 1:49:43 04:04 56 53:48 71 1:46:22 73 2:40:12 71 3:35:35 72
71 70 detail pretekára SIMON Alexander SVK 1947 DS Žilina 67. /  Muži 4:34:00 1:51:12 04:09 62 51:32 63 1:42:27 67 2:36:18 68 3:32:16 68
72 6 detail pretekára BOHUNICKÝ Cyril SVK 1963 Ada Waste s.r.o 68. /  Muži 4:35:08 1:52:20 04:22 74 54:07 73 1:42:34 68 2:35:38 66 3:33:24 69
73 10 detail pretekára CIMPRICHOVÁ Jana CZE 1974 Šenov 5. /  Ženy 4:41:59 1:59:11 04:14 68 51:23 62 1:43:36 71 2:41:20 73 3:39:47 74
74 89 detail pretekára WIKA Sebastian POL 1975 40-latek Tychy / Team Papry 20 69. /  Muži 4:42:36 1:59:48 04:17 71 52:43 64 1:43:10 70 2:36:35 69 3:34:16 70
75 67 detail pretekára REITER Anton AUT 1954 Vienna 70. /  Muži 5:00:43 2:17:55 04:51 76 59:46 76 1:53:49 76 2:50:41 76 3:55:28 76
76 9 detail pretekára CIMPRICH Marcel CZE 1966 Šenov 71. /  Muži 5:04:40 2:21:52 04:14 69 54:40 75 1:47:01 74 2:47:03 74 3:53:24 75
--- 18 detail pretekára GAJDOŠ Peter SVK 1962 KNM . /  Muži DNF --- 04:12 --- 53:35 --- 1:42:33 --- 2:30:55 --- --- ---
--- 79 detail pretekára ŠOREK Miroslav SVK 1962 HANDLOVÁ . /  Muži DNF --- 04:09 --- 53:43 --- --- --- --- --- --- ---