ČP XCO MTB Brno UCI/C1 - ČP XCO MTB Brno - HELLO BANK MINIME MTB CUP

MTB
DÁTUM :5.5.2018 MIESTO :Brno

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo # 3.kolo #
1 401 detail pretekára SPĚŠNÁ Simona CZE 2004 MS BIKE ACADEMY RACING 0:27:43.4 0:00:00.0 09:12.6 [3] 3 09:22.5 [2] 2 09:08.1 [1] 1
2 403 detail pretekára VIKTOROVÁ Nela CZE 2004 LYKO klub Prachatice 0:28:14.6 0:00:31.2 09:12.4 [1] 1 09:22.5 [1] 1 09:39.6 [2] 2
3 402 detail pretekára HLADÍKOVÁ Kateřina CZE 2004 IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:28:42.6 0:00:59.2 09:12.6 [2] 2 09:35.8 [3] 3 09:54.1 [4] 3
4 405 detail pretekára SRNSKÁ Patricie CZE 2004 CYKLO-Ski klub Polička 0:28:58.1 0:01:14.7 09:19.4 [4] 4 09:49.0 [4] 4 09:49.6 [3] 4
5 404 detail pretekára FOLTÝNOVÁ Adéla CZE 2004 Bike club Město Touškov 0:29:13.4 0:01:29.9 09:25.4 [5] 5 09:51.3 [5] 5 09:56.6 [5] 5
6 408 detail pretekára NAROVCOVÁ Monika CZE 2005 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:30:11.9 0:02:28.4 09:39.6 [7] 7 10:20.5 [7] 6 10:11.6 [6] 6
7 406 detail pretekára PERNICKÁ Adéla CZE 2005 BIKE PRO RACING 0:30:20.9 0:02:37.4 09:38.9 [6] 6 10:23.1 [8] 8 10:18.8 [7] 7
8 412 detail pretekára RŮŽIČKOVÁ Anna CZE 2004 Dukla Praha 0:30:32.4 0:02:48.9 09:51.4 [9] 9 10:09.5 [6] 7 10:31.4 [9] 8
9 409 detail pretekára ŠINDELÁŘOVÁ Hana CZE 2004 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:30:46.6 0:03:03.2 09:46.6 [8] 8 10:23.3 [9] 9 10:36.6 [10] 9
10 407 detail pretekára KOTLÍKOVÁ Adéla CZE 2005 CK LOKO Rakovník 0:30:56.4 0:03:12.9 09:52.4 [10] 10 10:33.0 [11] 10 10:30.8 [8] 10
11 422 detail pretekára JOANNIDU Niki CZE 2004 Bike 2000 0:31:26.4 0:03:42.9 10:04.6 [11] 11 10:31.0 [10] 11 10:50.6 [13] 11
12 410 detail pretekára HANÁKOVÁ Eliška CZE 2005 Moravec Team 0:31:27.1 0:03:43.7 10:07.9 [12] 12 10:36.5 [12] 12 10:42.6 [11] 12
13 436 detail pretekára RADOVÁ Daniela CZE 2005 STEVENS Cykloklub Benešov 0:31:40.6 0:03:57.2 10:11.6 [13] 13 10:37.8 [13] 13 10:51.1 [14] 13
14 414 detail pretekára PŮBALOVÁ Nela CZE 2004 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:32:04.6 0:04:21.2 10:32.9 [20] 20 10:38.5 [14] 14 10:53.1 [15] 14
15 419 detail pretekára DOSTÁLOVÁ Anna CZE 2005 LYKO klub Prachatice 0:32:30.4 0:04:46.9 10:23.1 [15] 15 10:50.8 [15] 15 11:16.4 [17] 15
16 413 detail pretekára KYSELOVÁ Adéla CZE 2004 IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:32:30.6 0:04:47.2 10:16.6 [14] 14 11:29.5 [21] 18 10:44.4 [12] 16
17 415 detail pretekára MARKOVÁ Adéla CZE 2005 Dukla Praha 0:33:02.3 0:05:18.9 10:23.6 [17] 17 10:53.8 [16] 16 11:44.8 [23] 17
18 420 detail pretekára DLASKOVÁ Vanda CZE 2005 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:33:13.3 0:05:29.9 10:31.4 [19] 19 11:04.8 [17] 17 11:37.1 [21] 18
19 416 detail pretekára HODLOVÁ Nikola CZE 2005 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 0:33:16.6 0:05:33.2 10:37.9 [21] 21 11:19.0 [18] 19 11:19.6 [18] 19
20 441 detail pretekára KOLÁŘOVÁ Justýna CZE 2004 Dukla Praha 0:33:21.3 0:05:37.9 10:40.1 [22] 22 11:25.8 [19] 21 11:15.4 [16] 20
21 411 detail pretekára TERŠL Anna CZE 2004 Bikeclinic junior team 0:33:44.3 0:06:00.9 10:30.9 [18] 18 11:29.0 [20] 20 11:44.3 [22] 21
22 424 detail pretekára MITRYCHOVÁ Michaela CZE 2004 kola-bbm.cz 0:33:59.1 0:06:15.6 11:03.1 [23] 23 11:35.5 [23] 23 11:20.3 [19] 22
23 417 detail pretekára DOLEŽALOVÁ Markéta CZE 2005 Bike freaks Holice 0:34:09.3 0:06:25.9 10:23.1 [16] 16 11:47.2 [26] 22 11:58.8 [28] 23
24 431 detail pretekára ŠIMOŇUKOVÁ Natálie CZE 2004 Cykloteam MXM Hulín 0:34:26.8 0:06:43.4 11:18.4 [28] 28 11:38.2 [24] 25 11:30.1 [20] 24
25 418 detail pretekára UHMANOVÁ Kateřina CZE 2005 MS BIKE ACADEMY RACING 0:34:39.8 0:06:56.4 11:06.1 [24] 24 11:35.0 [22] 24 11:58.6 [27] 25
26 421 detail pretekára NAVRKALOVÁ Nikola CZE 2005 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 0:34:59.6 0:07:16.1 11:21.8 [29] 29 11:44.6 [25] 26 11:53.1 [25] 26
27 440 detail pretekára GROMADA Tatiana POL 2005 Grupa Kolarska Gliwice 0:35:05.1 0:07:21.6 11:23.8 [30] 30 11:48.3 [27] 27 11:52.8 [24] 27
28 429 detail pretekára JURÁŠKOVÁ Simona CZE 2005 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 0:35:22.6 0:07:39.1 11:27.8 [31] 31 11:57.8 [30] 28 11:56.8 [26] 28
29 426 detail pretekára MALOŠÍKOVÁ Julie CZE 2004 Cykloteam MXM Hulín 0:35:58.8 0:08:15.4 11:35.8 [32] 32 11:58.8 [31] 30 12:24.1 [31] 29
30 432 detail pretekára KALČÍKOVÁ Barbora CZE 2005 MS BIKE ACADEMY RACING 0:36:06.3 0:08:22.9 11:43.1 [35] 35 11:52.0 [28] 31 12:31.1 [33] 30
31 430 detail pretekára JELÍNKOVÁ Natálie CZE 2004 Drahanský sport team 0:36:08.6 0:08:25.1 11:14.3 [26] 26 12:18.8 [32] 29 12:35.3 [35] 31
32 435 detail pretekára DRHOVÁ Berenika CZE 2005 LYKO klub Prachatice 0:36:09.8 0:08:26.4 11:42.6 [33] 33 11:53.0 [29] 32 12:34.1 [34] 32
33 425 detail pretekára SMUTNÁ Anna CZE 2004 Drahanský sport team 0:36:09.9 0:08:26.5 11:07.9 [25] 25 12:31.7 [34] 33 12:30.2 [32] 33
34 434 detail pretekára NOVÁ Nikola CZE 2005 AC Sparta Praha cycling 0:36:11.1 0:08:27.6 11:14.7 [27] 27 12:49.2 [36] 34 12:07.1 [29] 34
35 428 detail pretekára VINKLÁRKOVÁ Marie CZE 2004 MG Bike Team 0:36:38.3 0:08:54.9 11:44.5 [36] 36 12:39.3 [35] 36 12:14.3 [30] 35
36 437 detail pretekára NECHUTOVÁ Vendula CZE 2005 Bike freaks Holice 0:37:18.3 0:09:34.9 11:42.8 [34] 34 12:30.6 [33] 35 13:04.8 [36] 36
37 438 detail pretekára RAJNOHOVÁ Nikola CZE 2004 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 0:39:03.0 0:11:19.6 12:42.8 [37] 37 13:04.6 [37] 37 13:15.6 [37] 37
--- 423 detail pretekára OLIVOVÁ Denisa CZE 2005 HEAD BIKE TJ OPAVA DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 427 detail pretekára HEJMAN Wiktoria POL 2004 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych DNS --- --- --- --- --- --- ---