ČP XCO MTB Brno UCI/C1 - ČP XCO MTB Brno - HELLO BANK MINIME MTB CUP

MTB
DÁTUM :5.5.2018 MIESTO :Brno

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo # 3.kolo #
1 1003 detail pretekára GROHOVÁ Lucie CZE 2008 Author team Stupno 1. /  Holky 9-10 let 0:10:54.4 0:00:00.0 03:34.3 [2] 2 03:43.7 [3] 3 03:36.4 [1] 1
2 1012 detail pretekára KOLÁŘOVÁ Babeta CZE 2009 Dukla Praha 2. /  Holky 9-10 let 0:10:54.9 0:00:00.5 03:30.7 [1] 1 03:43.4 [2] 1 03:40.7 [2] 2
3 1022 detail pretekára DUBCOVÁ Anna CZE 2008 TEAM FORMAN CINELLI 3. /  Holky 9-10 let 0:11:07.9 0:00:13.4 03:36.5 [4] 4 03:41.4 [1] 2 03:49.9 [4] 3
4 1033 detail pretekára VÍTKOVÁ Sára CZE 2008 bike club Mesto Touskov 4. /  Holky 9-10 let 0:11:09.2 0:00:14.7 03:36.0 [3] 3 03:51.4 [4] 4 03:41.7 [3] 4
5 1050 detail pretekára STRÁNSKÁ Adéla CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 5. /  Holky 9-10 let 0:11:43.7 0:00:49.2 03:46.0 [6] 6 03:59.7 [7] 5 03:57.9 [7] 5
6 1056 detail pretekára FRYDRYCHOVÁ Karolína CZE 2009 TJ Škoda M.Boleslav 6. /  Holky 9-10 let 0:11:44.7 0:00:50.2 03:44.7 [5] 5 04:03.7 [9] 6 03:56.2 [5] 6
7 1080 detail pretekára NOVOTNÁ Justýna CZE 2009 Moravec Team 7. /  Holky 9-10 let 0:11:50.4 0:00:55.9 03:56.2 [11] 11 03:57.2 [5] 8 03:56.9 [6] 7
8 1054 detail pretekára JIRÁSKOVÁ Ema CZE 2009 Mitas team 8. /  Holky 9-10 let 0:11:54.7 0:01:00.2 03:48.8 [7] 7 04:02.9 [8] 7 04:02.9 [9] 8
9 1138 detail pretekára JELÍNKOVÁ Nicol CZE 2008 EXPRESS CZ SCOT TEAM Kolín 9. /  Holky 9-10 let 0:11:57.9 0:01:03.4 04:01.0 [13] 13 03:58.9 [6] 10 03:57.9 [8] 9
10 1064 detail pretekára PETRÁČKOVÁ Anna CZE 2008 P.J.P.T. junior team 10. /  Holky 9-10 let 0:12:00.2 0:01:05.7 03:50.7 [8] 8 04:05.9 [10] 9 04:03.4 [10] 10
11 1028 detail pretekára JANOVSKÁ Barbora CZE 2008 Moravec Team 11. /  Holky 9-10 let 0:12:10.7 0:01:16.2 03:51.5 [9] 9 04:12.9 [13] 12 04:06.2 [11] 11
12 1038 detail pretekára KROUPOVÁ Jolana CZE 2009 AC SPARTA PRAHA Cycling junior 12. /  Holky 9-10 let 0:12:13.9 0:01:19.4 03:53.0 [10] 10 04:09.7 [12] 11 04:11.2 [13] 12
13 1167 detail pretekára KUPSKÁ Žaneta CZE 2009 --- 13. /  Holky 9-10 let 0:12:38.2 0:01:43.7 04:13.5 [17] 17 04:06.9 [11] 13 04:17.7 [14] 13
14 1178 detail pretekára LIENERTOVÁ Monika CZE 2008 Bikeclinic junior team 14. /  Holky 9-10 let 0:12:45.2 0:01:50.7 04:13.7 [19] 19 04:21.9 [15] 17 04:09.4 [12] 14
15 1179 detail pretekára KYSELOVÁ Aneta CZE 2008 IVAR CS AUTHOR TEAM 15. /  Holky 9-10 let 0:12:55.4 0:02:00.9 03:57.7 [12] 12 04:28.9 [19] 14 04:28.7 [18] 15
16 1085 detail pretekára KOUDELKOVÁ Lucie CZE 2008 Moravec Team 16. /  Holky 9-10 let 0:12:59.4 0:02:04.9 04:07.7 [14] 14 04:25.4 [17] 16 04:26.2 [16] 16
17 1158 detail pretekára KOUTKOVÁ Aneta CZE 2008 Triatlon Štoky 17. /  Holky 9-10 let 0:13:02.9 0:02:08.4 04:17.2 [20] 20 04:24.4 [16] 19 04:21.1 [15] 17
18 1045 detail pretekára MITRYCHOVÁ Lucie CZE 2009 kola-bbm.cz 18. /  Holky 9-10 let 0:13:13.2 0:02:18.7 04:12.2 [15] 15 04:32.9 [20] 20 04:27.9 [17] 18
19 1090 detail pretekára JEŘÁBKOVÁ Martina CZE 2008 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19. /  Holky 9-10 let 0:13:15.2 0:02:20.7 04:13.5 [17] 17 04:27.4 [18] 18 04:34.2 [20] 19
20 1093 detail pretekára HRADÍLKOVÁ Zuzana CZE 2009 MG Bike Team 20. /  Holky 9-10 let 0:13:38.4 0:02:43.9 04:30.7 [22] 22 04:38.4 [21] 21 04:29.2 [19] 20
21 1076 detail pretekára SLUKOVÁ Klotylda CZE 2009 SK VELO PRAHA 21. /  Holky 9-10 let 0:13:53.4 0:02:58.9 04:12.5 [16] 16 04:20.4 [14] 15 05:20.4 [22] 21
22 1096 detail pretekára ŠIRUČKOVÁ Eliška CZE 2008 Short Bike Academy Opletal 22. /  Holky 9-10 let 0:14:19.2 0:03:24.7 04:27.0 [21] 21 05:06.9 [22] 22 04:45.2 [21] 22
23 1099 detail pretekára HIKLOVÁ Kateřina CZE 2009 Kosmos Bikes Mladá Boleslav 23. /  Holky 9-10 let 0:15:42.9 0:04:48.4 04:41.5 [23] 23 05:19.9 [23] 23 05:41.4 [23] 23