ČP XCO MTB Brno UCI/C1 - ČP XCO MTB Brno - HELLO BANK MINIME MTB CUP

MTB
DÁTUM :5.5.2018 MIESTO :Brno

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo #
1 1017 detail pretekára VÝBORNÁ Marianna CZE 2010 Bikeclinic junior team 0:07:36.9 0:00:00.0 03:39.7 [1] 1 03:57.2 [2] 1
2 1009 detail pretekára SVOBODOVÁ Laura CZE 2010 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 0:07:40.4 0:00:03.4 03:44.4 [2] 2 03:55.9 [1] 2
3 1006 detail pretekára VÍTKOVÁ Nela CZE 2011 bike club Mesto Touskov 0:08:07.4 0:00:30.4 03:53.9 [3] 3 04:13.4 [6] 3
4 1058 detail pretekára KRALOVA Eliska CZE 2010 AC Sparta Praha junior cycling 0:08:11.6 0:00:34.7 04:00.2 [4] 4 04:11.4 [5] 4
5 1037 detail pretekára BAŽANTOVÁ Anežka CZE 2010 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 0:08:26.1 0:00:49.2 04:11.9 [5] 5 04:14.2 [7] 5
6 1042 detail pretekára BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 SKI Team Liberec 0:08:31.6 0:00:54.7 04:26.2 [7] 7 04:05.4 [3] 6
7 1053 detail pretekára GOTTWALDOVÁ Lucie CZE 2010 Moravec Team 0:08:34.0 0:00:57.0 04:22.9 [6] 6 04:11.0 [4] 7
8 1046 detail pretekára BRABCOVÁ Andrea CZE 2011 Bike club Město Touškov 0:08:59.1 0:01:22.2 04:28.7 [10] 10 04:30.4 [11] 8
9 1070 detail pretekára LHOTÁKOVÁ Kristýna CZE 2011 Rohozec Amulet Team 0:09:08.1 0:01:31.2 04:42.2 [14] 14 04:25.9 [8] 9
10 1182 detail pretekára PAŘÍKOVÁ Adéla CZE 2010 Kosmos Bikes Mladá Boleslav 0:09:09.4 0:01:32.4 04:27.4 [8] 8 04:41.9 [15] 10
11 1051 detail pretekára SOUČKOVÁ Amelie CZE 2010 Bikeclinic junior team 0:09:10.9 0:01:33.9 04:33.9 [13] 13 04:36.9 [14] 11
12 1025 detail pretekára SPORYSCHOVÁ Nela CZE 2010 IVAR CS AUTHOR TEAM 0:09:14.4 0:01:37.4 04:30.9 [11] 11 04:43.4 [16] 12
13 1034 detail pretekára ZEMANOVÁ Laura CZE 2010 Bike club Město Touškov 0:09:15.1 0:01:38.2 04:27.5 [9] 9 04:47.6 [21] 13
14 1062 detail pretekára ZEMANOVÁ Linda CZE 2010 Bike club Město Touškov 0:09:16.9 0:01:39.9 04:32.2 [12] 12 04:44.7 [19] 14
15 1075 detail pretekára JANÍKOVÁ Monika CZE 2010 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 0:09:18.6 0:01:41.7 04:50.4 [15] 15 04:28.2 [9] 15
16 1129 detail pretekára DRÁBKOVÁ Nela CZE 2011 BB RACING ČERČANY 0:09:27.9 0:01:50.9 04:57.2 [18] 18 04:30.7 [12] 16
17 1136 detail pretekára ŽERNÍČKOVÁ Zita CZE 2011 Moravec Team 0:09:33.9 0:01:56.9 05:02.5 [19] 19 04:31.3 [13] 17
18 1143 detail pretekára KOPŘIVOVÁ Adéla CZE 2010 BATT klub Nové Město na Moravě 0:09:39.1 0:02:02.2 04:52.4 [16] 16 04:46.7 [20] 18
19 1081 detail pretekára KROCOVÁ Valerie CZE 2010 AC Sparta Praha-cycling 0:09:49.9 0:02:12.9 05:06.2 [21] 21 04:43.7 [17] 19
20 1068 detail pretekára SLUKOVÁ Babeta CZE 2011 SK VELO PRAHA 0:09:57.6 0:02:20.7 04:55.9 [17] 17 05:01.6 [22] 20
21 1089 detail pretekára BRADÁČOVÁ Aneta CZE 2010 ACT leraK Blansko 0:09:58.4 0:02:21.4 05:14.4 [23] 23 04:43.9 [18] 21
22 1176 detail pretekára ŠAFÁŘOVÁ Veronika CZE 2011 NUTREND SPECIALIZED RACING 0:10:13.4 0:02:36.4 05:11.2 [22] 22 05:02.1 [23] 22
23 1077 detail pretekára BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky bikers 0:10:16.4 0:02:39.4 05:47.4 [25] 25 04:28.9 [10] 23
24 1177 detail pretekára LIENERTOVÁ Ema CZE 2011 Bikeclinic junior team 0:10:17.1 0:02:40.2 05:04.7 [20] 20 05:12.4 [24] 24
25 1088 detail pretekára VAŠUTOVÁ Barbora CZE 2011 BIKE PRO RACING 0:11:08.1 0:03:31.2 05:44.2 [24] 24 05:23.9 [25] 25
26 1095 detail pretekára KOLOVRATNIKOVÁ Sofie CZE 2010 BIKE PRO RACING 0:11:31.3 0:03:54.4 05:50.2 [26] 26 05:41.1 [26] 26
27 1175 detail pretekára JEDLIČKOVÁ Adéla CZE 2011 MS Bike Academy 0:12:10.6 0:04:33.6 06:06.4 [27] 27 06:04.1 [27] 27
28 1151 detail pretekára POZORSKÁ Ivona CZE 2010 --- 0:13:03.8 0:05:26.9 06:32.2 [28] 28 06:31.6 [28] 28