ČP XCO MTB Brno UCI/C1

MTB
DÁTUM :6.5.2018 MIESTO :Brno

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub UCI Id Čas Strata 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap # 5.lap #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub UCI Id Čas Strata 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap # 5.lap #
1 206 detail pretekára GUTIERREZ PRIETO Adair Zabdiel MEX 2001 CONADE CODE GTO CADENCIA.MX 10050204958 0:57:58.3 0:00:00.0 11:03.7 [4] 4 11:36.1 [3] 4 12:03.1 [9] 5 11:50.6 [2] 2 11:24.6 [1] 1
2 205 detail pretekára BEDRNÍK Matěj CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 10047212005 0:58:19.5 0:00:21.2 10:50.2 [3] 3 11:49.1 [7] 3 11:49.1 [3] 4 11:52.6 [3] 1 11:58.3 [6] 2
3 202 detail pretekára SCHIERL Jakub CZE 2000 Expres CZ Scott Team Kolín 10016518070 0:58:32.8 0:00:34.4 11:22.2 [11] 11 11:32.6 [2] 6 11:30.8 [1] 2 12:07.8 [5] 3 11:59.1 [7] 3
4 221 detail pretekára ELČKNER Lukáš CZE 2001 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 10047333455 0:58:45.8 0:00:47.4 11:20.5 [10] 10 11:56.1 [9] 11 11:56.8 [6] 10 11:38.1 [1] 4 11:54.1 [3] 4
5 204 detail pretekára KOßACK Janik GER 2000 SSV Mounty Altenberg/ Focus Rapiro Racing 10055014643 0:58:51.2 0:00:52.9 11:03.9 [5] 5 11:50.3 [8] 5 12:17.3 [12] 8 12:06.3 [4] 5 11:33.1 [2] 5
6 208 detail pretekára ŘÍMAN Jakub CZE 2000 Cyklo team Kolarna 10023478933 0:59:18.0 0:01:19.7 11:23.0 [12] 12 11:38.0 [4] 8 11:50.6 [4] 7 12:28.8 [12] 6 11:57.3 [5] 6
7 211 detail pretekára DUDEK Tomáš CZE 2001 GAPP System - Cabtech MTB racing team 10047226654 0:59:33.7 0:01:35.4 11:13.9 [8] 8 11:41.1 [6] 7 11:52.3 [5] 6 12:44.8 [20] 7 12:01.3 [9] 7
8 207 detail pretekára TOMÁŠEK Alvin CZE 2000 Expres CZ Scott Team Kolín 10023479034 0:59:41.5 0:01:43.2 11:13.7 [7] 7 11:57.9 [10] 9 12:01.3 [8] 9 12:20.8 [7] 8 12:07.6 [10] 8
9 201 detail pretekára JIROUŠ Samuel CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 10048206455 1:00:01.2 0:02:02.9 10:49.2 [1] 1 11:39.3 [5] 2 11:59.3 [7] 3 13:32.1 [39] 10 12:01.1 [8] 9
10 210 detail pretekára KUNÁŠEK Josef CZE 2000 Expres CZ Scott Team Kolín 10023478832 1:00:12.0 0:02:13.7 11:05.4 [6] 6 12:06.1 [12] 9 12:12.1 [10] 11 12:29.3 [13] 9 12:18.8 [15] 10
11 213 detail pretekára KRYŃSKI Piotr POL 2001 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 10062374721 1:00:37.5 0:02:39.2 11:17.2 [9] 9 12:03.1 [11] 12 12:25.8 [14] 12 12:30.3 [15] 11 12:20.8 [18] 11
12 226 detail pretekára JENČUŠ Jakub SVK 2001 Slovak National team 10046034564 1:00:42.5 0:02:44.2 11:27.2 [14] 14 12:13.6 [16] 14 12:12.6 [11] 13 12:25.6 [10] 12 12:23.3 [20] 12
13 214 detail pretekára HOMOLA Jakub CZE 2000 HEAD BIKE TJ OPAVA 10047277780 1:01:04.8 0:03:06.4 11:45.4 [19] 19 12:14.6 [17] 16 12:20.6 [13] 14 12:24.3 [9] 13 12:19.6 [16] 13
14 228 detail pretekára KARPIERZ Wojciech POL 2000 UKS Dream Bike Bielawa 10054867931 1:01:10.2 0:03:11.9 11:43.7 [18] 18 12:23.3 [19] 19 12:27.1 [15] 15 12:23.1 [8] 14 12:12.8 [14] 14
15 222 detail pretekára HOŘÁK Radek CZE 2000 Kolokrám 10047425910 1:01:20.0 0:03:21.7 11:47.2 [20] 20 12:28.8 [22] 20 12:28.1 [16] 16 12:27.6 [11] 15 12:08.1 [11] 15
16 224 detail pretekára VONDRÁČEK Jaroslav CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 10047221402 1:01:23.2 0:03:24.9 11:33.2 [15] 15 12:31.6 [26] 18 13:04.6 [30] 20 12:18.1 [6] 18 11:55.6 [4] 16
17 203 detail pretekára HONSA František CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 10047236051 1:01:57.0 0:03:58.7 10:49.7 [2] 2 11:31.8 [1] 1 11:45.6 [2] 1 15:09.3 [59] 16 12:40.3 [25] 17
18 218 detail pretekára TRNKA Marek SVK 2001 Slovak National team 10046062250 1:02:03.7 0:04:05.4 11:33.7 [16] 16 12:29.8 [24] 17 12:41.6 [22] 17 12:42.1 [19] 17 12:36.3 [24] 18
19 219 detail pretekára PONÍŽIL Karel CZE 2001 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 10047262626 1:02:09.0 0:04:10.7 12:23.4 [34] 34 12:22.6 [18] 26 12:33.8 [18] 24 12:39.8 [18] 19 12:09.1 [13] 19
20 227 detail pretekára VOLF Michal CZE 2000 COPR TJ PŘEŠTICE 10047383975 1:02:35.0 0:04:36.7 11:50.7 [21] 21 12:28.6 [21] 21 12:52.6 [25] 21 12:55.3 [23] 22 12:27.6 [21] 20
21 231 detail pretekára LUDVÍK Jaroslav CZE 2000 CK MTB Maraton Hlinsko 10047413782 1:02:51.0 0:04:52.7 12:07.4 [28] 28 12:29.6 [23] 23 12:40.3 [21] 23 12:47.1 [21] 21 12:46.4 [27] 21
22 220 detail pretekára HLADÍK Josef CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10047920711 1:02:59.2 0:05:00.9 12:02.7 [25] 25 13:14.1 [42] 33 12:50.3 [23] 30 12:29.6 [14] 25 12:22.3 [19] 22
23 279 detail pretekára HELIZANOWICZ Łukasz POL 2001 JBG-2 CRYOSPACE 10058629814 1:03:02.2 0:05:03.9 12:06.7 [27] 27 12:13.6 [15] 22 12:36.3 [19] 18 13:11.3 [27] 23 12:54.1 [31] 23
24 271 detail pretekára ŠTYCH Jan CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 10047220287 1:03:21.0 0:05:22.7 12:10.9 [30] 30 12:28.3 [20] 24 12:37.8 [20] 22 12:47.1 [22] 20 13:16.6 [40] 24
25 215 detail pretekára PODOBA Kristián SVK 2000 Kaktus Bike team Bratislava 10046040022 1:03:34.7 0:05:36.4 12:25.2 [36] 36 12:31.1 [25] 30 12:31.3 [17] 25 13:17.8 [32] 27 12:49.1 [30] 25
26 212 detail pretekára GARCZYK Paweł POL 2000 SGR Specialized 10055994747 1:03:39.2 0:05:40.9 12:22.9 [33] 33 12:53.3 [32] 31 12:50.6 [24] 29 12:32.8 [16] 26 12:59.3 [33] 26
27 239 detail pretekára ŚLIWIŃSKI Piotr POL 2001 RMF FM HEG 10056301410 1:03:41.0 0:05:42.7 12:41.2 [42] 42 13:02.8 [34] 36 12:59.1 [29] 34 12:37.8 [17] 31 12:19.9 [17] 27
28 216 detail pretekára MALÝ Matěj CZE 2000 VRV TEAM 10047247771 1:03:46.5 0:05:48.1 11:37.9 [17] 17 12:12.6 [14] 15 13:16.8 [37] 19 13:28.7 [37] 24 13:10.2 [38] 28
29 232 detail pretekára WOHANKA Richard CZE 2001 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 10047424391 1:03:51.0 0:05:52.6 11:56.2 [22] 22 12:43.3 [28] 25 12:58.6 [27] 26 13:12.3 [29] 28 13:00.3 [34] 29
30 230 detail pretekára MAREK Oskar CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 10047235950 1:04:11.7 0:06:13.4 11:59.4 [24] 24 12:47.3 [30] 27 12:54.1 [26] 27 13:12.1 [28] 29 13:18.6 [42] 30
31 251 detail pretekára STLOUKAL Štěpán CZE 2000 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 10023561785 1:04:40.2 0:06:41.9 12:04.4 [26] 26 12:45.8 [29] 28 13:07.1 [32] 28 13:23.1 [35] 30 13:19.6 [43] 31
32 237 detail pretekára MATĚJKA Tomáš CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 10047327088 1:04:52.4 0:06:54.1 12:33.4 [37] 37 12:50.1 [31] 34 13:14.3 [35] 33 13:06.6 [25] 32 13:07.8 [37] 32
33 234 detail pretekára VYTLAČIL Štěpán CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 10047359525 1:04:59.7 0:07:01.4 12:48.4 [45] 45 13:07.6 [37] 40 12:58.8 [28] 35 13:02.1 [24] 34 13:02.6 [35] 33
34 233 detail pretekára WIŚNIEWSKI Wiktor POL 2001 UKS Dream Bike Bielawa 10054867527 1:05:14.2 0:07:15.9 12:33.7 [38] 38 12:42.8 [27] 32 13:16.4 [36] 32 13:23.3 [36] 33 13:17.8 [41] 34
35 229 detail pretekára KUČERA Jakub CZE 2001 CK MTB Maraton Hlinsko 10047288288 1:05:15.4 0:07:17.1 11:57.4 [23] 23 12:56.6 [33] 29 13:33.8 [42] 31 13:33.3 [40] 35 13:14.1 [39] 35
36 268 detail pretekára MALÝ Jakub CZE 2001 VRV TEAM 10047247872 1:05:17.2 0:07:18.9 12:24.7 [35] 35 13:10.8 [39] 35 13:36.8 [43] 37 13:08.8 [26] 36 12:55.8 [32] 36
37 262 detail pretekára NERADIL Vojtěch CZE 2001 TUFO CZ OTROKOVICE 10047364575 1:05:20.4 0:07:22.1 12:50.5 [47] 47 13:08.5 [38] 43 13:13.8 [34] 38 13:20.3 [33] 37 12:47.1 [28] 37
38 242 detail pretekára ČERVENKA Marcel CZE 2000 Hnízdil Team 10046515019 1:05:21.7 0:07:23.4 13:09.4 [50] 50 13:02.8 [35] 45 13:05.1 [31] 42 13:16.6 [31] 38 12:47.6 [29] 38
39 223 detail pretekára STOČEK Bruno CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10048201203 1:05:28.9 0:07:30.6 11:23.0 [13] 13 12:11.8 [13] 13 15:31.1 [62] 36 13:55.1 [45] 42 12:27.8 [22] 39
40 238 detail pretekára VERBA Aleš CZE 2000 COPR TJ PŘEŠTICE 10007594979 1:06:05.7 0:08:07.4 12:48.7 [46] 46 13:07.3 [36] 40 13:19.3 [38] 41 13:20.8 [34] 39 13:29.3 [45] 40
41 250 detail pretekára HORÁK Dominik CZE 2001 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 10047403173 1:06:34.4 0:08:36.1 12:36.2 [39] 39 13:25.1 [45] 44 13:12.1 [33] 39 13:38.6 [42] 40 13:42.3 [46] 41
42 272 detail pretekára VAČLENA Ondřej CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 10047340630 1:06:47.9 0:08:49.6 12:38.4 [40] 40 13:11.1 [40] 37 13:25.1 [40] 40 13:37.6 [41] 41 13:55.6 [48] 42
43 235 detail pretekára PĚGŘÍM Filip CZE 2000 TJ TŽ TŘINEC 10059451684 1:06:51.0 0:08:52.6 13:09.2 [49] 49 13:22.5 [44] 48 13:28.1 [41] 44 13:30.6 [38] 43 13:20.4 [44] 43
44 259 detail pretekára GUT Konrad POL 2001 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych 10055179543 1:06:57.6 0:08:59.3 12:22.4 [32] 32 13:31.1 [47] 38 14:40.8 [57] 47 14:14.1 [52] 48 12:09.0 [12] 44
45 274 detail pretekára KLAUS Matěj CZE 2001 BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 10047422674 1:07:00.0 0:09:01.7 13:12.9 [53] 53 13:41.8 [51] 53 13:19.8 [39] 46 14:00.1 [47] 45 12:45.2 [26] 45
46 252 detail pretekára ČECH Martin CZE 2000 KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 10023479842 1:07:19.4 0:09:21.1 12:15.7 [31] 31 15:08.3 [62] 56 14:11.6 [50] 54 13:15.3 [30] 50 12:28.3 [23] 46
47 267 detail pretekára HOVORKA Daniel CZE 2001 Symbio+CE.Energy 10075720709 1:07:23.0 0:09:24.7 12:56.7 [48] 48 13:44.0 [52] 50 13:54.6 [46] 48 13:42.8 [43] 46 13:04.7 [36] 47
48 241 detail pretekára VINKLÁREK František CZE 2001 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 10047317186 1:07:59.0 0:10:00.7 12:45.7 [43] 43 13:12.6 [41] 42 13:53.3 [44] 43 14:16.6 [55] 44 13:50.7 [47] 48
49 270 detail pretekára HUDEČEK Dalibor CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 10047252017 1:08:49.1 0:10:50.8 12:46.4 [44] 44 13:34.3 [48] 47 13:53.6 [45] 45 14:14.1 [51] 47 14:20.5 [49] 49
50 258 detail pretekára SKŘIČKA David CZE 2000 AC SPARTA PRAHA 10047418836 1:10:06.7 0:12:08.4 13:16.2 [55] 55 13:35.1 [49] 51 14:05.8 [49] 51 14:12.3 [49] 51 14:57.1 [50] 50
51 240 detail pretekára SVÍZELA Tomáš CZE 2000 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 10047251815 1:11:55.4 0:13:57.0 13:15.9 [54] 54 13:38.6 [50] 52 14:02.1 [48] 50 13:53.6 [44] 49 17:05.0 [51] 51
52 264 detail pretekára DZIEWA Jakub POL 2001 SGR Specialized 10055389307 0:55:11.0 - 1 Lap(s) 13:12.2 [51] 51 13:28.1 [46] 49 14:17.1 [52] 52 14:13.5 [50] 52 --- ---
53 209 detail pretekára KURNICKÝ Roman SVK 2000 Slovak National team 10046017285 0:55:14.1 - 1 Lap(s) 12:08.2 [29] 29 14:06.6 [56] 46 14:22.6 [53] 49 14:36.6 [57] 53 --- ---
54 261 detail pretekára TROJAHN Robert GER 2001 SSv Mounty Altenberg 10054446484 0:55:59.7 - 1 Lap(s) 13:20.9 [56] 56 13:53.1 [53] 54 14:14.6 [51] 53 14:31.0 [56] 54 --- ---
55 245 detail pretekára ŠMÍDA Michal CZE 2001 Drahanský sport team 10047784305 0:56:35.9 - 1 Lap(s) 13:12.7 [52] 52 14:06.6 [55] 55 15:00.6 [59] 55 14:16.0 [54] 55 --- ---
56 247 detail pretekára CHRZ Petr CZE 2001 Author team Stupno 10047418432 0:56:50.0 - 1 Lap(s) 13:55.9 [61] 61 14:14.6 [57] 58 14:28.1 [54] 56 14:11.3 [48] 56 --- ---
57 280 detail pretekára HANOUSEK Filip CZE 2000 Bitters Superior Cyklofit team 10060080063 0:56:53.5 - 1 Lap(s) 13:46.2 [58] 58 14:24.8 [58] 59 14:28.1 [54] 57 14:14.3 [53] 57 --- ---
58 256 detail pretekára KLUSÁK Radim CZE 2000 CYKLO-Ski klub Polička 10079064377 0:56:57.7 - 1 Lap(s) 13:46.7 [59] 59 14:36.8 [59] 60 14:36.1 [56] 59 13:58.0 [46] 58 --- ---
59 269 detail pretekára HENDRYCH David CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 10047264747 0:57:55.3 - 1 Lap(s) 13:22.2 [57] 57 14:46.8 [60] 57 14:49.5 [58] 58 14:56.6 [58] 59 --- ---
60 253 detail pretekára TVARÓG Martin CZE 2000 MG Bike Team 10047392665 0:43:13.9 - 2 Lap(s) 12:39.7 [41] 41 13:14.8 [43] 39 17:19.2 [69] 60 --- --- --- ---
61 275 detail pretekára KRÝDA Miloslav CZE 2000 Cyklo Bendl 10023479640 0:43:46.0 - 2 Lap(s) 15:50.4 [69] 69 13:59.3 [54] 64 13:56.2 [47] 61 --- --- --- ---
62 278 detail pretekára NACHMÜLLER Jan CZE 2001 Profi Sport Cheb 10053285013 0:44:17.6 - 2 Lap(s) 14:15.7 [63] 63 14:56.3 [61] 62 15:05.5 [61] 62 --- --- --- ---
63 254 detail pretekára VINICKÝ Karel CZE 2000 Moravec Team 10047302133 0:44:23.6 - 2 Lap(s) 13:58.4 [62] 62 15:21.1 [65] 63 15:04.0 [60] 63 --- --- --- ---
64 246 detail pretekára LETEV Jakub CZE 2001 TUFO CykloZákladna Otrokovice 10047251916 0:44:54.0 - 2 Lap(s) 13:55.2 [60] 60 15:16.1 [63] 61 15:42.7 [64] 64 --- --- --- ---
65 260 detail pretekára HYRLIK Szymon POL 2000 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych 10055320494 0:46:31.5 - 2 Lap(s) 14:40.7 [64] 64 15:53.3 [69] 65 15:57.4 [66] 65 --- --- --- ---
66 266 detail pretekára KOČÍ Vít CZE 2000 PRESTIGE CYCLING TEAM 10059547169 0:46:44.5 - 2 Lap(s) 15:16.7 [66] 66 15:34.1 [67] 67 15:53.7 [65] 66 --- --- --- ---
67 263 detail pretekára DÖRNER Jaroslav CZE 2000 Haven team 10079006581 0:46:50.6 - 2 Lap(s) 15:23.7 [67] 67 15:19.8 [64] 66 16:07.0 [67] 67 --- --- --- ---
68 276 detail pretekára RŮŽIČKA Jakub CZE 2000 Cyklo Bendl 10081544648 0:46:54.0 - 2 Lap(s) 15:35.4 [68] 68 15:36.1 [68] 69 15:42.4 [63] 68 --- --- --- ---
69 255 detail pretekára PINKAS Daniel CZE 2001 CYKLO-Ski klub Polička 10046807332 0:47:30.8 - 2 Lap(s) 14:44.2 [65] 65 16:17.0 [70] 68 16:29.5 [68] 69 --- --- --- ---
70 265 detail pretekára HÁJEK Vojtěch CZE 2000 Cyklo Bendl 10047439751 0:31:25.5 - 3 Lap(s) 15:58.4 [70] 70 15:27.1 [66] 70 --- --- --- --- --- ---
--- 225 detail pretekára NĚMEC Patrik CZE 2001 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 10047242620 DNF --- 12:30.7 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---