ČP XCO MTB Zadov UCI/C1 - ČP XCO MTB NMNM - HELLO BANK MINIME MTB CUP

MTB
DÁTUM :16.6.2018 MIESTO :Zadov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 1.Kolo # 2.Kolo # 3.kolo #
1 1001 detail pretekára SVOBODA David CZE 2008 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 0:12:39.5 0:00:00.0 04:06.8 [2] 2 04:14.9 [1] 1 04:17.7 [4] 1
2 1052 detail pretekára TESAŘÍK Jakub CZE 2008 CYKLOTEAM KOLARNA 0:12:45.9 0:00:06.4 04:09.5 [3] 3 04:20.9 [3] 2 04:15.4 [1] 2
3 1058 detail pretekára VAJSEJTL Jan CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 0:12:47.0 0:00:07.5 04:11.5 [4] 4 04:19.9 [2] 4 04:15.5 [2] 3
4 1015 detail pretekára KUBĚNA Daniel CZE 2008 AC SPARTA PRAHA CYCLING 0:12:47.0 0:00:07.5 04:06.5 [1] 1 04:24.4 [5] 3 04:15.9 [3] 4
5 1020 detail pretekára ICHA David CZE 2008 --- 0:13:16.7 0:00:37.2 04:18.8 [7] 7 04:23.7 [4] 5 04:34.2 [6] 5
6 1024 detail pretekára VAŠÍČEK Denis CZE 2008 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 0:13:23.2 0:00:43.7 04:17.5 [6] 6 04:25.9 [6] 6 04:39.7 [10] 6
7 1064 detail pretekára ICHA Martin CZE 2008 CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK 0:13:33.9 0:00:54.4 04:28.0 [9] 9 04:29.4 [7] 7 04:36.4 [7] 7
8 1088 detail pretekára NOVÝ Tomáš CZE 2008 AC SPARTA PRAHA CYCLING 0:13:40.7 0:01:01.2 04:35.8 [11] 11 04:33.2 [8] 9 04:31.7 [5] 8
9 1034 detail pretekára URBAN Jakub CZE 2008 VRV TEAM z.s. 0:13:40.9 0:01:01.4 04:15.5 [5] 5 04:42.7 [13] 8 04:42.6 [12] 9
10 1107 detail pretekára LISÝ Vít CZE 2008 Expres CZ Scott Team Kolín 0:13:51.4 0:01:11.9 04:38.3 [12] 12 04:36.4 [10] 12 04:36.7 [8] 10
11 1097 detail pretekára VOREL Lukáš CZE 2008 Bike Clinic Junior team 0:13:52.9 0:01:13.4 04:27.0 [8] 8 04:44.4 [14] 10 04:41.4 [11] 11
12 1038 detail pretekára REK Patrik CZE 2008 CK LOKO Rakovník 0:13:53.9 0:01:14.4 04:38.8 [13] 13 04:35.7 [9] 11 04:39.4 [9] 12
13 1043 detail pretekára BURSA Filip CZE 2008 LYKO KLUB PRACHATICE 0:14:18.4 0:01:38.9 04:34.5 [10] 10 04:55.2 [19] 13 04:48.7 [17] 13
14 1082 detail pretekára KUČVA Tomáš CZE 2009 AC SPARTA PRAHA CYCLING 0:14:19.4 0:01:39.9 04:44.3 [14] 14 04:46.7 [15] 14 04:48.4 [16] 14
14 1101 detail pretekára PŮBAL Matouš CZE 2008 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:14:19.4 0:01:39.9 04:53.8 [19] 19 04:41.2 [11] 16 04:44.4 [13] 14
16 1113 detail pretekára VEDRAL Max CZE 2008 Bikeclinic junior tým 0:14:29.4 0:01:49.9 04:49.8 [17] 17 04:42.7 [12] 15 04:56.9 [20] 16
17 1112 detail pretekára DOUDĚRA Petr CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:14:34.7 0:01:55.2 04:57.8 [21] 21 04:49.6 [16] 19 04:47.2 [15] 17
18 1071 detail pretekára PURNOCH Jan CZE 2008 Bikeclinic Junior Team 0:14:35.7 0:01:56.2 04:57.0 [20] 20 04:51.9 [17] 20 04:46.7 [14] 18
19 1105 detail pretekára RAŠKA Tomáš CZE 2009 Short Bike Academy Opletal 0:14:36.9 0:01:57.4 04:52.8 [18] 18 04:52.7 [18] 17 04:51.4 [19] 19
20 1133 detail pretekára KOUBA Ondřej CZE 2008 CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK 0:14:56.4 0:02:16.9 04:47.5 [16] 16 04:59.0 [20] 18 05:09.9 [23] 20
21 1076 detail pretekára LIPENSKÝ Matouš CZE 2008 MORAVEC Team 0:15:14.7 0:02:35.2 05:23.2 [28] 28 05:01.7 [21] 23 04:49.7 [18] 21
22 1068 detail pretekára ŠAFRÁNEK Martin CZE 2008 AC SPARTA PRAHA Cycling junior 0:15:17.2 0:02:37.7 04:46.0 [15] 15 05:13.9 [25] 21 05:17.2 [28] 22
23 1131 detail pretekára ŽITNÝ Adam CZE 2008 MITAS TREK MTB team 0:15:31.2 0:02:51.7 05:22.3 [27] 27 05:02.9 [22] 24 05:05.9 [21] 23
24 1122 detail pretekára VAŠINA Timotěj CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:15:35.7 0:02:56.2 05:17.0 [23] 23 05:04.2 [23] 22 05:14.4 [25] 24
25 1117 detail pretekára HORÁK Adam CZE 2008 BEKO Bike Racing Team 0:15:36.4 0:02:56.9 05:21.3 [25] 25 05:06.1 [24] 25 05:08.9 [22] 25
26 1137 detail pretekára KOTAČKA Robin CZE 2008 --- 0:15:54.4 0:03:14.9 05:09.8 [22] 22 05:23.7 [30] 26 05:20.9 [30] 26
27 1094 detail pretekára BLAHOUT Jonáš CZE 2008 DUKLA PRAHA 0:15:57.4 0:03:17.9 05:27.5 [31] 31 05:17.9 [26] 29 05:11.9 [24] 27
28 1135 detail pretekára ŠIMONEK Jáchym CZE 2009 BSK Racing Juniors 0:15:58.7 0:03:19.2 05:19.5 [24] 24 05:24.7 [31] 28 05:14.4 [25] 28
29 1193 detail pretekára DOSTÁL Martin CZE 2008 LYKO KLUB PRACHATICE 0:16:03.2 0:03:23.7 05:21.5 [26] 26 05:22.4 [29] 27 05:19.1 [29] 29
30 1127 detail pretekára POLÁŠEK Richard CZE 2008 BIKE 2000 0:16:03.9 0:03:24.4 05:25.8 [30] 30 05:21.2 [27] 31 05:16.9 [27] 30
31 1126 detail pretekára PEŠEK Tomáš CZE 2008 CK LOKO Rakovník 0:16:13.7 0:03:34.2 05:25.3 [29] 29 05:21.2 [27] 30 05:27.2 [31] 31
32 1153 detail pretekára STANKE Daniel CZE 2009 Author Team Stupno 0:16:41.9 0:04:02.4 05:34.5 [33] 33 05:30.1 [32] 32 05:37.2 [32] 32
33 1144 detail pretekára ZAVŘEL Jiří CZE 2009 --- 0:16:48.9 0:04:09.4 05:34.5 [32] 32 05:34.4 [33] 33 05:40.0 [33] 33
34 1167 detail pretekára JIROUŠ Vincent CZE 2008 Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team 0:17:11.2 0:04:31.7 05:45.8 [36] 36 05:36.4 [34] 34 05:48.9 [34] 34
35 1140 detail pretekára ORSAVA Jakub CZE 2008 Tufo CykloZákladna Otrokovice 0:17:29.1 0:04:49.6 05:40.7 [35] 35 05:58.9 [37] 36 05:49.4 [35] 35
36 1146 detail pretekára ŠIMÍK Jakub CZE 2009 Cykloteam MXM Hulín 0:17:41.2 0:05:01.7 05:39.3 [34] 34 05:58.6 [36] 35 06:03.1 [38] 36
37 1159 detail pretekára BRUCKNER Jakub CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 0:17:59.9 0:05:20.4 06:01.8 [37] 37 06:04.1 [38] 37 05:53.9 [36] 37
38 1147 detail pretekára NOVOTNÝ Lukáš CZE 2009 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 0:18:07.2 0:05:27.7 06:12.3 [39] 39 05:54.1 [35] 38 06:00.6 [37] 38
39 1199 detail pretekára WINTER Tomáš CZE 2008 --- 0:19:20.1 0:06:40.6 06:17.0 [40] 40 06:24.6 [39] 39 06:38.4 [39] 39
40 1166 detail pretekára HŘEBEJK Tomáš CZE 2008 Expres CZ Scott Team 0:20:03.9 0:07:24.4 06:07.5 [38] 38 06:39.6 [40] 40 07:16.7 [40] 40
41 1190 detail pretekára MAXERA Filip CZE 2009 CK Jihočeské naděje 0:21:24.9 0:08:45.4 06:24.8 [41] 41 06:51.4 [41] 41 08:08.6 [41] 41
--- 1160 detail pretekára MAREK Mikuláš CZE 2009 DUKLA PRAHA DNS --- --- --- --- --- --- ---