ČP XCO MTB Zadov UCI/C1

MTB
DÁTUM :17.6.2018 MIESTO :Zadov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 8.lap # 1.lap # lap2-split2 # 2.lap # lap3-split1 # 3.lap # lap4-split1 # 6.lap # 4.lap # lap5-split1 # 7.lap # 5.lap # lap6-split1 # lap6-split2 # 6.lap # lap7-split7 # lap7-split2 # 7.lap #
1 68 detail pretekára KULHAVÝ Jaroslav CZE 1985 Specialized Racing XC 1:36:38.3 0:00:00.0 09:51.9 [1] 1 13:19.6 [1] 1 10:16.5 [3] 2 13:44.8 [3] 2 06:24.2 [2] 2 13:52.8 [3] 2 06:29.3 [1] 2 04:05.9 [3] 2 14:03.1 [2] 2 0:06:31.0 [1] 2 0:03:58.9 [1] 2 13:51.6 [2] 2 06:17.6 [1] 1 04:05.2 [1] 1 13:49.8 [1] 1 06:27.0 [1] 1 03:56.7 [1] 1 13:56.3 [1] 1
2 1 detail pretekára ŠKARNITZL Jan CZE 1986 Mitas TREK 1:36:55.3 0:00:16.9 10:02.4 [4] 4 13:20.9 [3] 3 10:15.7 [2] 3 13:44.6 [2] 3 06:23.9 [1] 3 13:52.3 [2] 3 06:29.8 [2] 3 04:06.9 [4] 3 14:03.8 [3] 3 0:06:31.7 [2] 3 0:04:02.9 [3] 3 13:50.6 [1] 3 06:18.3 [2] 3 04:06.0 [3] 3 13:49.8 [2] 2 06:28.2 [2] 2 04:10.5 [3] 2 14:13.1 [2] 2
3 3 detail pretekára CINK Ondřej CZE 1990 Primaflor Mondraker Rotor Team 1:37:18.6 0:00:40.2 09:52.6 [2] 2 13:20.4 [2] 2 09:57.7 [1] 1 13:21.3 [1] 1 06:27.2 [3] 1 13:47.8 [1] 1 06:32.3 [3] 1 03:53.4 [1] 1 13:54.3 [1] 1 0:06:38.2 [3] 1 0:03:59.4 [2] 1 14:09.3 [3] 1 06:37.1 [3] 2 04:05.5 [2] 2 14:13.8 [3] 3 06:41.7 [3] 3 04:09.0 [2] 3 14:31.3 [3] 3
4 5 detail pretekára VASTL Jan CZE 1995 N1 BMC TEAM 1:41:39.0 0:05:00.7 09:58.1 [3] 3 13:26.1 [4] 4 10:27.0 [4] 4 14:00.8 [4] 4 06:40.7 [5] 4 14:28.1 [4] 4 06:38.3 [4] 4 04:04.9 [2] 4 14:25.8 [4] 4 0:06:48.2 [4] 4 0:04:11.7 [4] 4 14:48.3 [4] 4 07:01.6 [4] 4 04:21.0 [4] 4 15:10.6 [4] 4 07:05.3 [4] 4 04:21.5 [4] 4 15:19.1 [4] 4
5 69 detail pretekára MICHALEK Mariusz POL 1987 JBG-2 Cryospace 1:44:42.3 0:08:03.9 10:22.6 [5] 5 13:47.6 [5] 5 11:05.7 [6] 6 15:20.6 [7] 6 06:37.9 [4] 6 14:41.3 [5] 6 06:55.4 [6] 6 04:15.9 [5] 6 14:45.3 [5] 6 0:06:49.5 [5] 5 0:04:20.9 [5] 5 14:52.3 [5] 5 07:02.9 [5] 5 04:27.5 [5] 5 15:21.6 [5] 5 07:14.1 [5] 5 04:37.0 [5] 5 15:53.3 [5] 5
6 7 detail pretekára PAPRSTKA Tomáš CZE 1992 Expres CZ Scott Team Kolín 1:47:56.0 0:11:17.6 10:23.9 [6] 6 13:53.9 [6] 6 10:55.7 [5] 5 14:26.6 [5] 5 06:51.4 [6] 5 14:48.8 [6] 5 06:51.1 [5] 5 04:34.9 [7] 5 15:21.3 [6] 5 0:07:13.5 [6] 6 0:04:47.2 [11] 6 15:57.6 [8] 6 07:28.2 [8] 6 04:57.0 [8] 6 16:32.1 [8] 6 07:38.8 [6] 6 04:58.7 [6] 6 16:55.5 [6] 6
7 17 detail pretekára VOBECKÝ Zdeněk CZE 1989 Turner Protocycles team 1:33:11.7 - 1 Lap(s) 10:35.4 [7] 7 14:16.1 [7] 7 11:25.0 [7] 7 15:15.6 [6] 7 07:09.4 [7] 7 15:35.8 [7] 7 07:21.1 [9] 7 04:37.9 [8] 7 15:50.8 [8] 7 0:07:23.3 [10] 7 0:04:45.2 [10] 7 16:07.8 [12] 7 07:26.2 [7] 7 04:43.0 [7] 7 16:05.3 [7] 7 --- --- --- --- --- ---
8 30 detail pretekára KUBÍN Filip CZE 1995 GT OPPORTUNITY BRNO 1:33:53.4 - 1 Lap(s) 11:06.9 [8] 8 15:00.4 [9] 9 11:40.0 [9] 8 15:43.8 [11] 8 07:10.4 [10] 8 15:36.6 [8] 8 07:13.4 [7] 8 04:33.2 [6] 8 15:43.6 [7] 8 0:07:20.8 [8] 8 0:04:31.5 [6] 8 15:49.8 [7] 8 07:23.9 [6] 8 04:39.7 [6] 8 15:59.1 [6] 8 --- --- --- --- --- ---
9 54 detail pretekára KUBÍN Michael CZE 1993 Eleven mercedes-benz mitas 1:19:52.0 - 2 Lap(s) 11:20.6 [12] 12 15:18.6 [12] 12 11:54.0 [12] 11 15:56.0 [12] 12 07:10.0 [9] 10 15:57.3 [12] 11 07:19.4 [8] 10 04:59.9 [15] 10 16:24.3 [13] 11 0:07:35.8 [12] 10 0:05:00.0 [14] 10 16:15.5 [13] 9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10 67 detail pretekára KUBICA Roman CZE 1989 MS BIKE ACADEMY racing 1:19:54.5 - 2 Lap(s) 11:49.9 [17] 17 15:25.6 [14] 14 11:51.0 [10] 13 15:35.6 [8] 11 07:28.0 [14] 11 16:10.5 [14] 10 07:33.1 [14] 11 04:56.2 [13] 11 16:24.0 [12] 10 0:07:44.3 [14] 12 0:05:00.2 [15] 12 16:18.6 [14] 10 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11 24 detail pretekára OŠŤÁDAL Jiří CZE 1993 ENJOY RIDING TEAM 1:19:58.7 - 2 Lap(s) 11:45.9 [15] 15 15:47.3 [16] 16 11:55.8 [13] 16 15:57.5 [13] 15 07:17.0 [12] 14 15:54.1 [9] 13 07:24.9 [12] 12 04:47.2 [10] 12 16:19.1 [9] 12 0:07:19.8 [7] 11 0:04:57.2 [13] 11 16:00.5 [11] 11 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12 20 detail pretekára HAMAN Martin CZE 1984 SUPEIROR RIDERS 1:20:05.0 - 2 Lap(s) 11:29.6 [13] 13 15:12.9 [11] 11 11:39.5 [8] 10 15:35.6 [8] 9 07:11.2 [11] 9 15:55.1 [10] 9 07:24.6 [11] 9 04:44.4 [9] 9 16:21.8 [11] 9 0:07:41.8 [13] 9 0:05:08.2 [16] 9 16:59.5 [16] 12 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13 33 detail pretekára JEŽEK Petr CZE 1992 Hnízdil Team 1:20:23.9 - 2 Lap(s) 11:08.1 [9] 9 14:52.9 [8] 8 11:58.2 [14] 9 16:03.8 [15] 10 07:43.0 [19] 12 16:41.0 [18] 12 08:06.1 [18] 16 05:00.7 [17] 16 17:11.3 [18] 16 0:07:23.1 [9] 15 0:04:57.0 [12] 16 15:34.7 [6] 13 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14 32 detail pretekára KUBELKA Petr CZE 1995 SKIBIKECENTRUM.CZ team 1:20:30.9 - 2 Lap(s) 11:15.9 [11] 11 15:18.9 [13] 13 12:06.0 [16] 14 16:16.3 [16] 14 07:30.0 [15] 15 16:19.8 [15] 15 07:23.6 [10] 13 04:54.9 [12] 13 16:35.8 [14] 14 0:07:47.1 [16] 16 0:04:36.5 [7] 15 16:00.0 [10] 14 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15 70 detail pretekára KOZAK Mariusz POL 1992 JBG-2 Cryospace 1:20:37.6 - 2 Lap(s) 11:10.6 [10] 10 15:03.6 [10] 10 12:11.7 [17] 12 16:19.0 [17] 13 07:33.5 [16] 13 16:25.8 [16] 14 07:41.6 [16] 14 04:59.2 [14] 15 16:49.5 [16] 15 0:07:32.6 [11] 14 0:04:39.2 [8] 13 15:59.5 [9] 15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16 63 detail pretekára VEJDA Michal CZE 1994 PRESTIGE CYCLING TEAM 1:20:43.5 - 2 Lap(s) 11:59.9 [18] 18 15:51.3 [17] 17 11:59.8 [15] 17 16:03.1 [14] 17 07:24.9 [13] 16 16:10.0 [13] 16 07:29.1 [13] 15 04:50.4 [11] 14 16:19.8 [10] 13 0:07:46.3 [15] 13 0:04:42.7 [9] 14 16:19.0 [15] 16 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17 46 detail pretekára BULIS Roman CZE 1991 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 1:05:11.5 - 3 Lap(s) 11:31.1 [14] 14 15:25.9 [15] 15 12:14.5 [18] 15 16:26.6 [18] 16 07:35.7 [17] 17 16:36.0 [17] 17 07:35.2 [15] 17 05:05.2 [18] 17 16:42.9 [15] 17 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18 58 detail pretekára STRAKA Michal SVK 1991 Superior Riders 1:07:09.5 - 3 Lap(s) 11:49.6 [16] 16 16:05.3 [18] 18 12:35.0 [19] 18 16:47.8 [19] 18 07:37.7 [18] 18 17:13.3 [19] 18 07:59.2 [17] 18 05:00.2 [16] 18 17:02.9 [17] 18 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19 13 detail pretekára HERNANDEZ DE JESUS Jose Aurelio MEX 1993 CONADE CODE GTO CADENCIA.MX 0:51:59.5 - 4 Lap(s) 16:30.9 [20] 20 20:19.8 [20] 20 11:51.3 [11] 20 15:43.3 [10] 20 07:09.5 [8] 19 15:56.3 [11] 19 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20 50 detail pretekára ŠTĚPÁNÍK Jiří CZE 1992 CYKLO TEAM KOLARNA 0:53:50.4 - 4 Lap(s) 12:57.4 [19] 19 17:17.3 [19] 19 14:08.8 [20] 19 18:44.8 [20] 19 07:57.0 [20] 20 17:48.2 [20] 20 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 2 detail pretekára KONWA Marek POL 1990 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team DNF --- 10:20.2 [-] --- 13:49.4 [-] --- 24:42.9 [-] --- 28:20.0 [-] --- 35:10.7 [-] --- 43:08.8 [-] --- 49:54.7 [-] --- 54:12.5 [-] --- 57:59.7 [-] --- 1:05:04.7 [-] --- 1:09:37.5 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 34 detail pretekára WURSTER Leo GER 1993 r2-bike.com MTN CREW DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 36 detail pretekára LAVIČKA Adam CZE 1995 Velosport Valenta Scott team DNF --- 10:58.4 [-] --- 14:42.9 [-] --- 25:59.6 [-] --- 30:10.7 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 44 detail pretekára HLADIŠ David CZE 1995 CYKLO TEAM KOLARNA DNF --- 12:22.1 [-] --- 16:30.6 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---