ČP XCO MTB Zadov UCI/C1

MTB
DÁTUM :17.6.2018 MIESTO :Zadov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 1.lap # 2.lap # 3.lap #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 1.lap # 2.lap # 3.lap #
1 602 detail pretekára ZATLOUKAL Jan CZE 2002 CYKLO TEAM KOLARNA 0:44:17.5 0:00:00.0 --- 1 --- 2 --- 1
2 603 detail pretekára SÁSKA Jan CZE 2002 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:44:36.8 0:00:19.2 --- 2 --- 1 --- 2
3 605 detail pretekára PHILIPPI David GER 2002 Dresdner SC 1898 0:45:58.0 0:01:40.4 --- 3 --- 3 --- 3
4 601 detail pretekára ŠULC David CZE 2002 IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:46:50.7 0:02:33.2 --- 4 --- 3 --- 4
5 610 detail pretekára FIALA Matyáš CZE 2003 ČEZ cyklo team Tábor 0:46:56.5 0:02:38.9 --- 6 --- 5 --- 5
6 616 detail pretekára MACHÁČ Josef CZE 2002 CYKLO TEAM KOLARNA 0:46:57.2 0:02:39.7 --- 13 --- 6 --- 6
7 618 detail pretekára KONEČNÝ Filip CZE 2003 BATT klub Nové Město na Moravě 0:47:25.2 0:03:07.7 --- 8 --- 8 --- 7
8 635 detail pretekára ZEMENE Jakub CZE 2003 Short Bike Academy Opletal 0:47:47.2 0:03:29.7 --- 7 --- 7 --- 8
9 613 detail pretekára STRÁNSKÝ Matěj CZE 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:48:03.5 0:03:45.9 --- 11 --- 13 --- 9
10 612 detail pretekára VOŽENÍLEK Martin CZE 2003 HEAD BIKE TJ OPAVA 0:48:05.2 0:03:47.7 --- 14 --- 10 --- 10
11 611 detail pretekára DUŠÁK Martin CZE 2002 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:48:12.7 0:03:55.2 --- 9 --- 9 --- 11
12 624 detail pretekára DOSTÁL Václav CZE 2003 LYKO KLUB PRACHATICE 0:48:25.7 0:04:08.2 --- 12 --- 11 --- 12
13 621 detail pretekára DANĚK Jakub CZE 2002 IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:48:50.7 0:04:33.2 --- 5 --- 12 --- 13
14 608 detail pretekára VÍTEK Tomáš CZE 2002 HEAD BIKE TJ OPAVA 0:48:56.5 0:04:38.9 --- 15 --- 15 --- 14
15 614 detail pretekára KRULA Štěpán CZE 2003 MS BIKE ACADEMY racing 0:49:07.2 0:04:49.7 --- 10 --- 14 --- 15
16 628 detail pretekára FRÖHLICH Franz GER 2002 Dresdner SC 1898 0:49:14.2 0:04:56.7 --- 18 --- 16 --- 16
17 638 detail pretekára HONSA Antonín CZE 2003 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:49:44.5 0:05:26.9 --- 22 --- 17 --- 17
18 620 detail pretekára DOLEŽAL Tomáš CZE 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:50:00.0 0:05:42.4 --- 24 --- 19 --- 18
19 642 detail pretekára KOVAŘÍČEK Vojtěch CZE 2002 PRESTIGE CYCLING TEAM 0:50:16.5 0:05:58.9 --- 26 --- 20 --- 19
20 609 detail pretekára ŠINDELÁŘ Jan CZE 2002 MORAVEC Team 0:50:30.2 0:06:12.6 --- 20 --- 29 --- 20
21 622 detail pretekára ŠINDELÁŘ Jan CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:50:33.0 0:06:15.4 --- 25 --- 21 --- 21
22 649 detail pretekára BUNDSCHUH Johan GER 2002 White Rock 0:50:53.7 0:06:36.1 --- 28 --- 25 --- 22
23 617 detail pretekára SPORYSCH Daniel CZE 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM 0:50:54.7 0:06:37.1 --- 23 --- 24 --- 23
24 625 detail pretekára GÜNTHER Theodor GER 2002 Dresdner SC 1898 0:51:05.2 0:06:47.6 --- 17 --- 28 --- 24
25 644 detail pretekára SZCEPANSKI Lukáš CZE 2003 HEAD BIKE TJ OPAVA 0:51:07.2 0:06:49.6 --- 32 --- 27 --- 25
26 633 detail pretekára HOLUB Filip CZE 2003 GT OPPORTUNITY BRNO 0:51:14.9 0:06:57.4 --- 27 --- 26 --- 26
27 636 detail pretekára KLIMEK Krzysztof POL 2003 Grupa Kolarska Viktoria Rybnik 0:51:18.9 0:07:01.4 --- 33 --- 23 --- 27
28 646 detail pretekára IRMSCHER Paul GER 2003 SSV Mounty Altenberg 0:51:22.7 0:07:05.1 --- 35 --- 30 --- 28
29 627 detail pretekára HANÁK Jakub CZE 2002 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:51:46.7 0:07:29.1 --- 29 --- 37 --- 29
30 606 detail pretekára OBDRŽÁLEK Tomáš CZE 2003 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 0:52:13.9 0:07:56.4 --- 16 --- 22 --- 30
31 643 detail pretekára STYBLÍK Adam CZE 2002 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:52:20.9 0:08:03.4 --- 31 --- 32 --- 31
32 639 detail pretekára BŘEZNA Vojtěch CZE 2002 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 0:52:24.9 0:08:07.4 --- 19 --- 34 --- 32
33 678 detail pretekára STLOUKAL Richard CZE 2002 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 0:52:33.7 0:08:16.1 --- 37 --- 33 --- 33
34 604 detail pretekára TLAMKA Tomáš CZE 2002 NUTREND SPECIALIZED RACING 0:52:40.2 0:08:22.6 --- 36 --- 35 --- 34
35 630 detail pretekára ČÁSLAVSKÝ Matěj CZE 2003 MS BIKE ACADEMY racing 0:52:51.4 0:08:33.9 --- 21 --- 18 --- 35
36 637 detail pretekára NOVÁK Ondřej CZE 2002 Expres CZ Scott Team Kolín 0:52:54.4 0:08:36.9 --- 30 --- 31 --- 36
37 652 detail pretekára NEUGEBAUER Michal CZE 2003 sportovnikurzy.cz 0:52:56.9 0:08:39.4 --- 40 --- 36 --- 37
38 671 detail pretekára JEŘÁBEK Oldřich CZE 2003 Bicykl Team Ústí nad Labem 0:53:09.2 0:08:51.6 --- 45 --- 40 --- 38
39 645 detail pretekára BOHDALOVSKÝ Jiří CZE 2002 HEAD BIKE TJ OPAVA 0:53:23.9 0:09:06.4 --- 39 --- 38 --- 39
40 648 detail pretekára KOČÍ Štěpán CZE 2002 PRESTIGE CYCLING TEAM 0:53:37.9 0:09:20.4 --- 38 --- 39 --- 40
41 683 detail pretekára BLÁHA Vojtěch CZE 2003 SK VELO PRAHA 0:53:54.9 0:09:37.4 --- 49 --- 43 --- 41
42 661 detail pretekára KOLLER Šimon CZE 2003 HEAD BIKE TJ OPAVA 0:54:03.2 0:09:45.6 --- 50 --- 46 --- 42
42 674 detail pretekára HALBICH Tomáš CZE 2002 Profi Sport Cheb 0:54:03.2 0:09:45.6 --- 43 --- 44 --- 42
44 653 detail pretekára ŠIDLÍK Karel CZE 2003 BIKE PRO RACING 0:54:21.2 0:10:03.6 --- 57 --- 52 --- 44
45 640 detail pretekára HARTL Štěpán CZE 2003 MS BIKE ACADEMY racing 0:54:23.4 0:10:05.9 --- 44 --- 42 --- 45
46 607 detail pretekára HAŠEK Max CZE 2002 SK BAGBIKE 0:54:30.2 0:10:12.6 --- 58 --- 47 --- 46
47 680 detail pretekára PROCHÁZKA Lukáš CZE 2002 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:54:53.2 0:10:35.6 --- 42 --- 45 --- 47
48 657 detail pretekára LETEV Marek CZE 2003 Tufo CykloZákladna Otrokovice 0:55:03.4 0:10:45.9 --- 46 --- 48 --- 48
49 669 detail pretekára BRUDNÝ Karel CZE 2003 Maloja - Rocky Mountain Team 0:55:09.7 0:10:52.1 --- 47 --- 50 --- 49
50 650 detail pretekára GLÖCKNER Maxime GER 2002 RSV 54 Venusberg 0:55:21.2 0:11:03.6 --- 41 --- 49 --- 50
51 670 detail pretekára TESAŘ Jakub CZE 2003 Ethic sport 0:55:49.7 0:11:32.1 --- 48 --- 53 --- 51
52 687 detail pretekára VLAS Jakub CZE 2003 MS BIKE ACADEMY racing 0:56:03.4 0:11:45.8 --- 52 --- 54 --- 52
53 672 detail pretekára SKRBEK Jan CZE 2002 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 0:56:08.4 0:11:50.8 --- 55 --- 55 --- 53
54 665 detail pretekára ČERVÍČEK David CZE 2003 Tj Stadion Louny 0:56:13.4 0:11:55.8 --- 53 --- 51 --- 54
55 688 detail pretekára PARTÍK Marek CZE 2003 Bicykl Team Ústí nad Labem 0:56:49.0 0:12:31.4 --- 59 --- 57 --- 55
56 641 detail pretekára MAREK Adam CZE 2002 Profi Sport Cheb 0:57:20.0 0:13:02.4 --- 54 --- 56 --- 56
57 664 detail pretekára NĚMEC Šimon CZE 2002 CYKLO-Ski klub Polička 0:57:33.0 0:13:15.4 --- 34 --- 41 --- 57
58 655 detail pretekára KOPECKÝ Petr CZE 2003 Nevix Team Kadaň 0:57:41.0 0:13:23.4 --- 56 --- 59 --- 58
59 681 detail pretekára RAČAN David CZE 2002 ČEZ CYKLOTEAM TÁBOR 0:58:01.0 0:13:43.4 --- 51 --- 58 --- 59
60 685 detail pretekára MATĚJKA Ondřej CZE 2003 SK VELO PRAHA 0:59:49.0 0:15:31.4 --- 60 --- 60 --- 60
61 676 detail pretekára HAVÍŘ František CZE 2002 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1:00:15.0 0:15:57.4 --- 62 --- 61 --- 61
62 682 detail pretekára KLAWE Kvido Kryštof CZE 2002 BIKE 2000 1:01:00.0 0:16:42.4 --- 61 --- 62 --- 62
63 654 detail pretekára HLAVA Tomáš CZE 2002 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 0:43:00.0 - 1 Lap(s) --- 65 --- 63 --- ---
64 677 detail pretekára PRCHLÍK Kryštof CZE 2002 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 0:43:53.8 - 1 Lap(s) --- 63 --- 64 --- ---
65 679 detail pretekára FRANĚK Matěj CZE 2002 MS BIKE ACADEMY racing 0:46:36.2 - 1 Lap(s) --- 64 --- 65 --- ---
--- 626 detail pretekára JINDŘICH Pavel CZE 2003 Tj Stadion Louny DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 647 detail pretekára JEŘÁBEK Ondřej CZE 2002 IVARCS - AUTHOR TEAM DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 673 detail pretekára LOLACHER Tomáš CZE 2003 Madeta Fitness/Haibike DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 684 detail pretekára JURSA Vojtěch CZE 2002 SK VELO PRAHA DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 686 detail pretekára DANĚK Filip CZE 2002 MS BIKE ACADEMY racing DNF --- --- --- --- --- --- ---