ČP XCO MTB Zadov UCI/C1

MTB
DÁTUM :17.6.2018 MIESTO :Zadov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata lap1-split2 # 1.lap # lap2-split2 # 2.lap # lap3-split1 # 3.lap # lap4-split1 # split4 # 4.lap # lap5-split1 # split5 # 5.lap #
1 202 detail pretekára JIROUŠ Samuel CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:13:17.8 0:00:00.0 10:11.7 [1] 1 13:40.1 [1] 1 10:44.9 [1] 1 14:23.8 [1] 1 06:48.2 [2] 1 14:45.3 [1] 1 06:57.1 [3] 1 0:04:24.5 [3] 1 0:15:08.6 [3] 1 07:03.5 [6] 1 04:28.1 [5] 1 15:19.8 [3] 1
2 205 detail pretekára DUDEK Tomáš CZE 2001 GAPP System - Cabtech MTB racing team 1:14:19.3 0:01:01.4 10:41.2 [6] 6 14:24.5 [4] 4 11:10.9 [2] 4 15:01.6 [3] 3 06:50.9 [3] 2 14:54.3 [2] 2 06:58.9 [4] 2 0:04:20.0 [1] 2 0:15:00.3 [1] 2 06:56.3 [1] 2 04:20.6 [1] 2 14:58.3 [1] 2
3 201 detail pretekára FRITZ Benedikt GER 2000 ERTL Augsburg 1:15:03.3 0:01:45.4 10:33.9 [2] 2 14:14.5 [2] 2 11:18.6 [6] 2 15:11.3 [6] 2 06:58.9 [6] 3 15:02.1 [3] 3 07:04.1 [7] 3 0:04:22.0 [2] 3 0:15:13.3 [5] 3 07:01.8 [4] 3 04:23.1 [2] 3 15:21.8 [4] 3
4 209 detail pretekára ŘÍMAN Jakub CZE 2000 CYKLO TEAM KOLARNA 1:15:35.0 0:02:17.2 10:54.9 [8] 8 14:40.5 [8] 8 11:16.1 [4] 5 15:02.1 [4] 5 07:00.7 [7] 6 15:19.0 [6] 6 06:49.2 [2] 5 0:04:28.8 [4] 4 0:15:05.6 [2] 4 07:11.0 [7] 4 04:32.1 [9] 4 15:27.6 [5] 4
5 222 detail pretekára HOŘÁK Radek CZE 2000 Kolokrám 1:15:43.0 0:02:25.2 11:16.9 [13] 13 15:04.3 [12] 12 11:15.4 [3] 10 14:54.3 [2] 9 06:45.0 [1] 7 15:02.3 [4] 5 06:48.6 [1] 4 0:04:31.3 [5] 5 0:15:09.8 [4] 5 07:13.8 [8] 5 04:27.3 [3] 5 15:32.1 [9] 5
6 216 detail pretekára KARPIERZ Wojciech POL 2000 UKS Dream Bike Bielawa 1:15:57.2 0:02:39.4 11:02.7 [10] 10 14:52.0 [10] 10 11:28.9 [9] 11 15:16.6 [7] 11 07:01.2 [9] 10 15:15.1 [5] 8 07:01.9 [5] 8 0:04:34.5 [7] 8 0:15:28.1 [6] 8 07:02.8 [5] 7 04:27.8 [4] 6 15:05.3 [2] 6
7 206 detail pretekára HONSA František CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:16:03.5 0:02:45.7 10:34.9 [3] 3 14:16.5 [3] 3 11:17.9 [5] 3 15:09.8 [5] 4 07:09.4 [11] 4 15:24.6 [7] 4 07:10.9 [10] 6 0:04:37.3 [8] 6 0:15:43.1 [10] 6 07:23.8 [11] 8 04:28.1 [6] 7 15:29.3 [6] 7
8 211 detail pretekára KUNÁŠEK Josef CZE 2000 Expres CZ Scott Team Kolín 1:16:21.7 0:03:03.9 10:37.7 [4] 4 14:31.0 [7] 7 11:28.4 [8] 7 15:21.1 [9] 8 06:52.2 [5] 8 15:25.1 [8] 7 07:03.3 [6] 7 0:04:37.8 [9] 7 0:15:34.3 [8] 7 07:01.6 [3] 6 04:35.0 [11] 8 15:30.1 [7] 8
9 208 detail pretekára BEDRNÍK Matěj CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:16:30.7 0:03:12.9 10:40.2 [5] 5 14:29.0 [5] 5 11:32.4 [12] 8 15:22.6 [11] 7 07:00.9 [8] 9 15:39.8 [11] 10 07:04.4 [8] 10 0:04:34.1 [6] 9 0:15:29.1 [7] 9 07:16.8 [9] 10 04:38.1 [12] 10 15:30.1 [8] 9
10 210 detail pretekára TOMÁŠEK Alvin CZE 2000 Expres CZ Scott Team Kolín 1:16:42.2 0:03:24.4 10:42.9 [7] 7 14:30.3 [6] 6 11:27.4 [7] 6 15:21.1 [9] 6 06:51.2 [4] 5 15:32.3 [9] 8 07:04.9 [9] 9 0:04:42.1 [12] 10 0:15:40.6 [9] 10 07:00.8 [2] 9 04:44.1 [14] 9 15:37.8 [10] 10
11 219 detail pretekára JEŽEK Tomáš CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1:18:31.0 0:05:13.1 11:03.4 [11] 11 14:41.8 [9] 9 11:31.4 [11] 9 15:19.6 [8] 10 07:08.9 [10] 11 15:39.6 [10] 11 07:22.9 [13] 11 0:04:53.6 [20] 11 0:16:10.3 [13] 11 07:35.3 [17] 11 05:13.3 [27] 11 16:39.5 [21] 11
12 226 detail pretekára WIŚNIEWSKI Wiktor POL 2001 UKS Dream Bike Bielawa 1:18:53.0 0:05:35.1 11:18.9 [14] 14 15:13.6 [13] 13 11:56.8 [14] 13 15:54.8 [14] 13 07:17.3 [16] 13 15:56.8 [14] 13 07:16.1 [11] 12 0:04:41.1 [11] 12 0:16:00.6 [11] 12 07:25.5 [13] 12 04:31.8 [8] 12 15:47.0 [12] 12
13 212 detail pretekára ELČKNER Lukáš CZE 2001 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 1:19:08.0 0:05:50.1 11:21.9 [15] 15 15:30.3 [20] 20 11:50.1 [13] 15 15:50.6 [13] 15 07:12.2 [12] 15 15:45.3 [12] 14 07:18.7 [12] 13 0:04:45.3 [13] 13 0:16:10.3 [12] 13 07:24.3 [12] 13 04:33.8 [10] 13 15:51.3 [14] 13
14 214 detail pretekára GARCZYK Paweł POL 2000 SGR Specialized 1:19:19.0 0:06:01.1 11:16.2 [12] 12 15:14.5 [14] 14 11:57.1 [15] 14 15:54.8 [15] 14 07:17.5 [17] 14 15:58.8 [16] 15 07:28.9 [15] 14 0:04:49.6 [15] 15 0:16:22.8 [15] 14 07:22.3 [10] 14 04:47.3 [15] 14 15:47.8 [13] 14
15 220 detail pretekára STOČEK Bruno CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1:19:28.0 0:06:10.1 10:57.2 [9] 9 14:52.6 [11] 11 11:30.4 [10] 12 15:36.1 [12] 12 07:22.9 [18] 12 16:17.3 [18] 12 07:58.4 [26] 15 0:04:40.8 [10] 14 0:16:47.3 [21] 15 07:48.6 [21] 15 04:29.1 [7] 15 15:54.5 [15] 15
16 239 detail pretekára VRBA Aleš CZE 2000 COPR TJ PŘEŠTICE 1:20:24.0 0:07:06.1 11:34.2 [24] 24 15:34.3 [23] 23 12:10.4 [19] 20 16:03.3 [17] 19 07:13.2 [13] 18 15:51.1 [13] 17 07:26.9 [14] 17 0:04:50.3 [18] 17 0:16:20.8 [14] 16 07:38.8 [18] 16 04:53.6 [17] 16 16:34.3 [19] 16
17 215 detail pretekára PONÍŽIL Karel CZE 2001 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 1:20:53.0 0:07:35.1 11:24.2 [16] 16 15:14.8 [15] 15 12:07.1 [17] 16 16:06.3 [18] 16 07:13.5 [14] 16 15:58.6 [15] 16 07:32.1 [16] 16 0:04:52.3 [19] 16 0:16:30.6 [16] 17 08:00.1 [25] 17 05:05.8 [26] 17 17:02.5 [24] 17
18 241 detail pretekára ČECH Martin CZE 2000 KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 1:21:24.0 0:08:06.1 11:28.9 [18] 18 15:26.5 [17] 17 12:06.1 [16] 18 16:08.8 [19] 18 07:39.7 [22] 19 16:47.8 [23] 19 07:39.4 [20] 20 0:04:46.5 [14] 18 0:16:34.6 [17] 18 07:46.3 [20] 18 04:54.6 [18] 18 16:26.1 [18] 18
19 238 detail pretekára PECHOUT Matěj CZE 2001 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 1:21:33.0 0:08:15.1 11:33.7 [23] 23 15:27.3 [19] 19 12:15.9 [22] 19 16:16.1 [21] 20 07:40.2 [23] 20 16:40.8 [19] 20 07:34.2 [17] 19 0:05:00.3 [21] 19 0:16:44.3 [20] 19 07:51.9 [22] 19 04:48.0 [16] 19 16:24.3 [17] 19
20 233 detail pretekára MALÝ Jakub CZE 2001 VRV TEAM 1:21:49.0 0:08:31.1 11:31.4 [21] 21 15:43.5 [25] 25 12:36.9 [29] 26 16:54.8 [30] 26 07:43.5 [25] 26 16:51.3 [25] 26 07:39.4 [21] 25 0:04:49.6 [15] 23 0:16:39.8 [19] 22 07:27.1 [14] 22 04:42.3 [13] 20 15:39.3 [11] 20
21 224 detail pretekára KUČERA Jakub CZE 2001 CK MTB Maraton Hlinsko 1:21:57.0 0:08:39.1 11:36.7 [25] 25 15:33.3 [22] 22 12:29.6 [25] 25 16:40.3 [25] 25 07:35.2 [20] 24 16:43.8 [21] 23 07:38.4 [19] 23 0:05:03.1 [22] 22 0:16:56.8 [23] 21 07:29.3 [16] 21 04:55.8 [19] 21 16:02.6 [16] 21
22 227 detail pretekára LUDVÍK Jaroslav CZE 2000 CK MTB Maraton Hlinsko 1:22:31.0 0:09:13.1 11:32.4 [22] 22 15:37.5 [24] 24 12:21.4 [23] 23 16:35.6 [23] 24 07:33.5 [19] 23 16:44.8 [22] 24 07:36.2 [18] 21 0:05:03.6 [25] 21 0:16:55.6 [22] 20 07:28.1 [15] 20 04:57.8 [23] 21 16:37.3 [20] 22
23 237 detail pretekára MATĚJKA Tomáš CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:23:09.0 0:09:51.1 11:44.2 [27] 27 16:00.3 [27] 27 12:30.4 [26] 27 16:51.3 [29] 27 07:51.0 [29] 27 16:56.3 [27] 27 07:40.2 [22] 26 0:04:50.1 [17] 25 0:16:34.6 [18] 25 07:41.3 [19] 23 04:57.8 [22] 23 16:46.3 [22] 23
24 236 detail pretekára VYTLAČIL Štěpán CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:24:08.0 0:10:50.1 11:30.7 [19] 19 15:31.8 [21] 21 12:14.4 [21] 21 16:16.1 [20] 21 07:46.0 [27] 21 16:51.1 [24] 21 07:57.4 [24] 24 0:05:26.3 [34] 24 0:17:40.6 [27] 24 08:00.3 [26] 24 05:29.1 [28] 24 17:48.3 [28] 24
25 267 detail pretekára HOVORKA Daniel CZE 2001 Symbio+CE.Energy 1:24:26.0 0:11:08.1 12:13.9 [31] 31 16:21.0 [30] 30 12:44.4 [30] 30 16:50.1 [28] 29 07:46.0 [28] 29 17:04.8 [28] 29 07:58.4 [27] 28 0:05:07.1 [27] 27 0:17:12.6 [24] 27 08:06.1 [27] 25 04:56.3 [20] 25 16:57.3 [23] 25
26 218 detail pretekára MALÝ Matěj CZE 2000 VRV TEAM 1:24:38.0 0:11:20.1 11:39.7 [26] 26 15:47.8 [26] 26 12:14.1 [20] 24 16:19.6 [22] 23 07:54.7 [30] 25 17:21.0 [30] 25 08:11.4 [31] 27 0:05:06.3 [26] 26 0:17:44.0 [28] 26 08:27.9 [28] 26 05:00.8 [24] 26 17:25.3 [27] 26
27 235 detail pretekára PĚGŘÍM Filip CZE 2000 TJ TŽ TŘINEC 1:24:57.0 0:11:39.1 12:39.4 [36] 36 16:47.0 [34] 34 12:35.9 [28] 33 16:48.8 [26] 32 07:44.5 [26] 30 16:53.6 [26] 30 07:57.7 [25] 30 0:05:03.1 [23] 28 0:17:17.5 [25] 28 07:58.6 [23] 27 05:01.1 [25] 27 17:09.8 [25] 27
28 221 detail pretekára HLADÍK Josef CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1:26:06.0 0:12:48.1 11:31.2 [20] 20 15:20.0 [16] 16 12:10.1 [18] 17 16:03.0 [16] 17 07:16.2 [15] 17 16:15.3 [17] 18 08:10.6 [30] 18 0:05:40.1 [35] 20 0:18:31.3 [35] 23 09:59.3 [31] 28 05:52.1 [30] 28 19:56.1 [30] 28
29 228 detail pretekára STLOUKAL Štěpán CZE 2000 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1:26:23.0 0:13:05.1 11:26.9 [17] 17 15:26.8 [18] 18 12:25.9 [24] 22 16:38.8 [24] 22 07:37.7 [21] 22 16:42.3 [20] 22 07:47.4 [23] 22 0:08:05.8 [36] 31 0:20:18.5 [36] 31 07:59.6 [24] 30 04:56.8 [21] 29 17:16.3 [26] 29
30 259 detail pretekára HUDEČEK Dalibor CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:27:29.0 0:14:11.1 12:02.9 [29] 29 16:07.8 [28] 28 12:54.4 [32] 29 17:09.6 [32] 30 08:04.7 [32] 31 17:22.3 [31] 31 08:15.2 [32] 31 0:05:22.1 [31] 30 0:18:03.0 [31] 30 08:35.4 [30] 31 05:31.1 [29] 30 18:46.1 [29] 30
31 230 detail pretekára ŠTYCH Jan CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:28:45.0 0:15:27.1 12:13.4 [30] 30 16:20.0 [29] 29 12:34.4 [27] 28 16:48.8 [26] 28 07:40.2 [24] 28 17:06.6 [29] 28 08:10.2 [29] 29 0:05:23.6 [32] 29 0:18:12.8 [33] 29 08:35.1 [29] 29 06:25.8 [31] 31 20:16.6 [31] 31
32 243 detail pretekára VINKLÁREK František CZE 2001 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 1:09:36.7 - 1 Lap(s) 11:58.2 [28] 28 16:22.5 [31] 31 12:59.1 [33] 32 17:28.8 [34] 33 08:22.5 [37] 34 18:09.3 [36] 34 08:00.9 [28] 32 0:05:03.3 [24] 32 0:17:35.9 [26] 32 --- --- --- --- --- ---
33 251 detail pretekára KLUSÁK Radim CZE 2000 CYKLO-Ski klub Polička 1:09:41.7 - 1 Lap(s) 12:33.9 [34] 34 16:41.8 [33] 33 13:02.9 [34] 34 17:15.0 [33] 34 08:12.2 [34] 33 17:44.0 [32] 33 08:25.4 [35] 34 0:05:17.3 [28] 33 0:18:00.7 [29] 33 --- --- --- --- --- ---
34 268 detail pretekára KLAUS Matěj CZE 2001 BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 1:09:48.4 - 1 Lap(s) 12:14.9 [32] 32 16:23.0 [32] 32 12:47.6 [31] 31 17:03.1 [31] 31 08:11.5 [33] 32 18:06.5 [34] 32 08:31.9 [36] 33 0:05:21.3 [30] 34 0:18:15.6 [34] 34 --- --- --- --- --- ---
35 244 detail pretekára DOUŠEK Tomáš CZE 2000 MORAVEC Team 1:10:55.4 - 1 Lap(s) 12:37.5 [35] 35 17:08.3 [36] 36 13:30.2 [37] 36 17:49.3 [35] 35 08:04.5 [31] 35 17:51.0 [33] 35 08:16.9 [33] 35 0:05:25.6 [33] 35 0:18:06.7 [32] 35 --- --- --- --- --- ---
36 257 detail pretekára DZIEWA Jakub POL 2001 SGR Specialized 1:11:15.2 - 1 Lap(s) 12:28.2 [33] 33 17:00.8 [35] 35 13:25.4 [36] 35 18:05.1 [38] 36 08:14.2 [35] 36 18:08.2 [35] 36 08:20.2 [34] 36 0:05:18.6 [29] 36 0:18:00.9 [30] 36 --- --- --- --- --- ---
37 258 detail pretekára HENDRYCH David CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:54:16.7 - 2 Lap(s) 12:56.2 [39] 39 17:22.3 [38] 38 13:33.4 [38] 37 18:02.3 [37] 37 08:33.8 [38] 37 18:52.0 [38] 37 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
38 255 detail pretekára TROJAHN Robert GER 2001 SSV Mounty Altenberg 0:54:41.3 - 2 Lap(s) 13:48.9 [40] 40 18:14.8 [40] 40 13:18.7 [35] 39 17:53.8 [36] 39 08:16.8 [36] 38 18:32.6 [37] 38 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
39 242 detail pretekára SVÍZELA Tomáš CZE 2000 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 0:55:34.3 - 2 Lap(s) 12:47.2 [37] 37 17:19.8 [37] 37 13:53.6 [39] 38 18:33.8 [39] 38 08:58.8 [40] 39 19:40.7 [40] 39 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
40 253 detail pretekára SKŘIČKA David CZE 2000 AC SPARTA PRAHA 0:56:12.1 - 2 Lap(s) 12:53.7 [38] 38 17:30.5 [39] 39 14:20.7 [40] 40 19:19.3 [40] 40 08:54.8 [39] 40 19:22.2 [39] 40 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
41 248 detail pretekára CHRZ Petr CZE 2001 Author Team Stupno 0:59:26.9 - 2 Lap(s) 14:07.2 [41] 41 18:40.8 [41] 41 15:25.4 [41] 41 20:11.3 [41] 41 09:25.8 [41] 41 20:34.8 [41] 41 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 203 detail pretekára GUTIERREZ PRIETO Adair Zabdiel MEX 2001 CONADE CODE GTO CADENCIA.MX DNF --- 25:44.7 [-] --- 14:16.1 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 229 detail pretekára MAREK Oskar CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM DNF --- 11:28.4 [-] --- 15:30.5 [-] --- 27:42.2 [-] --- 31:52.6 [-] --- 39:09.7 [-] --- 48:04.0 [-] --- 56:12.7 [-] --- 1:01:27.3 [-] --- 1:05:53.8 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 247 detail pretekára LETEV Jakub CZE 2001 Tufo CykloZákladna Otrokovice DNF --- 13:04.4 [-] --- 18:05.5 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---