ČP XCO MTB Zadov UCI/C1

MTB
DÁTUM :17.6.2018 MIESTO :Zadov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata lap1-split2 # 1.lap # lap2-split2 # 2.lap #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata lap1-split2 # 1.lap # lap2-split2 # 2.lap #
1 501 detail pretekára NOVOTNÁ Aneta CZE 2003 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 0:35:07.0 0:00:00.0 12:48.1 [1] 1 17:08.7 [1] 1 13:24.7 [1] 1 17:58.3 [1] 1
2 506 detail pretekára PLESKAČOVÁ Natálie CZE 2003 Expres CZ Scott Team Kolín 0:35:53.5 0:00:46.4 13:04.6 [3] 3 17:39.9 [4] 4 13:54.2 [4] 2 18:13.5 [3] 2
3 507 detail pretekára KADLECOVÁ Zuzana CZE 2002 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 0:35:59.0 0:00:51.9 13:11.1 [6] 6 17:47.1 [5] 5 14:05.4 [7] 6 18:11.8 [2] 3
4 508 detail pretekára HOLUBOVÁ Adéla CZE 2002 kola-bbm.cz 0:36:04.5 0:00:57.4 13:09.4 [5] 5 17:39.4 [3] 3 13:56.2 [5] 3 18:25.0 [4] 4
5 502 detail pretekára ZEMANOVÁ Kristýna CZE 2003 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0:36:25.7 0:01:18.7 13:09.1 [4] 4 17:58.6 [7] 7 13:53.4 [3] 5 18:27.0 [6] 5
6 509 detail pretekára FRITZOVÁ Aneta CZE 2002 Drahansky sport team 0:36:33.7 0:01:26.7 13:22.6 [9] 9 18:01.9 [8] 8 14:03.4 [6] 7 18:31.8 [7] 6
7 504 detail pretekára BEDRNÍKOVÁ Karolína CZE 2003 DUKLA PRAHA 0:36:41.5 0:01:34.4 12:51.1 [2] 2 17:32.2 [2] 2 14:14.2 [9] 4 19:09.3 [9] 7
8 510 detail pretekára DRBOHLAVOVÁ Eliška CZE 2003 Bikeclinic Junior Team 0:36:55.5 0:01:48.4 13:44.3 [10] 10 18:28.7 [10] 10 13:49.9 [2] 8 18:26.8 [5] 8
9 503 detail pretekára OBOŘILOVÁ Tereza CZE 2002 Drahansky sport team 0:37:12.0 0:02:04.9 13:16.8 [8] 8 18:09.4 [9] 9 14:13.7 [8] 9 19:02.5 [8] 9
10 505 detail pretekára HOJKOVÁ Štěpánka CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:37:21.2 0:02:14.2 13:14.1 [7] 7 17:53.7 [6] 6 14:39.2 [10] 10 19:27.5 [12] 10
11 527 detail pretekára GARCIA PELAEZ Isabella MEX 2003 CONADE CODE GTO CADENCIA.MX 0:38:05.5 0:02:58.4 13:46.8 [11] 11 18:43.4 [11] 11 14:44.9 [12] 11 19:22.0 [11] 11
12 511 detail pretekára VAVERKOVÁ Kateřina CZE 2002 COPR TJ PŘEŠTICE 0:38:11.7 0:03:04.7 14:13.6 [13] 13 18:56.1 [12] 12 14:41.4 [11] 12 19:15.5 [10] 12
13 515 detail pretekára DOSTÁLOVÁ Lucie CZE 2003 LYKO KLUB PRACHATICE 0:39:11.5 0:04:04.4 14:18.1 [14] 14 19:12.4 [13] 13 15:17.4 [13] 13 19:59.0 [13] 13
14 520 detail pretekára BRTNÍČKOVÁ Michaela CZE 2003 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 0:39:13.5 0:04:06.4 14:19.8 [15] 15 19:12.9 [14] 14 15:19.5 [14] 14 20:00.5 [14] 14
15 516 detail pretekára SUCHÁ Kateřina CZE 2003 ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 0:40:45.2 0:05:38.2 14:52.1 [17] 17 19:53.1 [16] 16 15:47.7 [15] 15 20:52.0 [15] 15
16 518 detail pretekára ŠMÍDOVÁ Adéla CZE 2003 CK Sport Beran Chrást 0:41:01.9 0:05:54.9 14:47.3 [16] 16 20:00.4 [17] 17 15:59.5 [16] 17 21:01.5 [16] 16
17 513 detail pretekára NAVRKALOVÁ Michaela CZE 2002 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 0:41:29.7 0:06:22.6 14:12.6 [12] 12 19:21.6 [15] 15 16:29.7 [17] 16 22:08.0 [20] 17
18 530 detail pretekára ŠKRLOVÁ Michaela CZE 2003 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 0:41:54.7 0:06:47.6 15:10.6 [20] 20 20:18.4 [18] 18 16:39.2 [21] 19 21:36.3 [17] 18
19 517 detail pretekára KŘIKAVOVÁ Šárka CZE 2003 kola-bbm.cz 0:42:13.9 0:07:06.9 14:52.1 [17] 17 20:18.9 [19] 19 16:30.2 [18] 18 21:55.0 [18] 19
20 526 detail pretekára MUNDLOVÁ Anna CZE 2003 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 0:42:29.9 0:07:22.9 14:55.1 [19] 19 20:27.1 [20] 20 16:35.0 [20] 20 22:02.8 [19] 20
21 528 detail pretekára CIBULKOVA Tereza CZE 2002 Author Team Stupno 0:43:02.9 0:07:55.9 15:28.1 [22] 22 20:54.1 [22] 22 16:32.0 [19] 21 22:08.8 [21] 21
22 522 detail pretekára KNIHOVÁ Kateřina CZE 2003 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 0:43:21.9 0:08:14.9 15:21.3 [21] 21 20:40.6 [21] 21 17:03.5 [23] 22 22:41.2 [23] 22
23 514 detail pretekára ČERNOHORSKÁ Jitka CZE 2002 LYKO KLUB PRACHATICE 0:43:40.2 0:08:33.1 15:40.8 [23] 23 21:13.9 [23] 23 16:47.2 [22] 23 22:26.2 [22] 23
24 537 detail pretekára MACHÁČKOVÁ Barbora CZE 2002 GS cyklo team Jistebnice 0:45:31.1 0:10:24.1 16:10.1 [24] 24 21:56.1 [24] 24 17:37.0 [24] 24 23:35.0 [24] 24
25 531 detail pretekára ODEHNALOVÁ Klára CZE 2003 MORAVEC Team 0:46:48.6 0:11:41.6 16:16.4 [25] 25 21:56.4 [25] 25 18:52.7 [25] 25 24:52.2 [25] 25
--- 512 detail pretekára KLÍMOVÁ Natálie CZE 2002 IVAR CS - AUTHOR TEAM DNF --- 22:38.9 [-] --- --- --- --- --- --- ---