ČP XCO MTB Bedřichov UCI/C1

MTB
DÁTUM :1.7.2018 MIESTO :Bedřichov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Entrance # 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap # 5.lap # 6.lap # 7.lap # 8.lap # 9.lap #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Entrance # 1.lap # 2.lap # 3.lap # 4.lap # 5.lap # 6.lap # 7.lap # 8.lap # 9.lap #
1 6 detail pretekára PRŮDEK Matěj CZE 1997 GAPP System - Cabtech MTB racing team 1:30:55.3 0:00:00.0 02:42.3 [1] 1 09:45.4 [1] 1 09:38.6 [1] 1 09:45.9 [1] 1 09:49.6 [1] 1 09:47.4 [1] 1 0:09:39.4 [1] 1 0:09:50.4 [1] 1 10:06.6 [1] 1 09:49.4 [1] 1
2 21 detail pretekára SKÁLA Jaromír CZE 1998 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:35:40.6 0:04:45.3 02:54.5 [8] 8 10:27.9 [4] 4 10:06.1 [2] 2 10:11.4 [2] 2 10:17.6 [3] 2 10:19.4 [2] 2 0:10:24.9 [4] 2 0:10:27.6 [4] 2 10:11.9 [2] 2 10:19.1 [3] 2
3 25 detail pretekára ZEŤÁK Michael CZE 1998 Expres CZ Scott Team Kolín 1:36:24.6 0:05:29.3 02:53.4 [7] 7 10:29.6 [6] 5 10:38.2 [9] 5 10:25.6 [5] 5 10:08.4 [2] 4 10:21.4 [3] 3 0:10:34.3 [7] 3 0:10:14.4 [2] 3 10:28.1 [5] 4 10:10.8 [2] 3
4 19 detail pretekára KOBES Lukáš CZE 1996 Symbio+CE.Energy 1:36:33.6 0:05:38.3 02:51.8 [5] 5 10:12.4 [2] 3 10:26.1 [4] 3 10:15.1 [3] 3 10:35.6 [6] 3 11:07.6 [11] 6 0:10:14.8 [2] 4 0:10:14.6 [3] 4 10:15.3 [3] 3 10:19.9 [4] 4
5 11 detail pretekára ULÍK Matěj SVK 1997 Expres CZ Scott Team Kolín 1:38:01.1 0:07:05.8 02:44.8 [2] 2 10:16.1 [3] 2 10:33.6 [6] 4 10:37.3 [7] 4 10:37.4 [8] 6 10:33.1 [4] 4 0:10:21.9 [3] 5 0:10:33.1 [5] 5 10:44.1 [8] 5 10:59.3 [6] 5
6 33 detail pretekára BUDZIŃSKI Tomasz POL 1998 Polish National Team 1:38:18.6 0:07:23.3 03:00.8 [9] 9 10:31.3 [7] 6 10:35.9 [7] 8 10:47.1 [9] 8 10:36.8 [7] 9 10:53.1 [9] 9 0:10:29.6 [5] 9 0:10:35.9 [6] 8 10:26.1 [4] 7 10:21.6 [5] 6
7 34 detail pretekára ŠEVCŮ Tomáš CZE 1997 HSK - cycling 1:38:39.4 0:07:44.1 03:06.3 [13] 13 10:29.6 [5] 8 10:27.3 [5] 7 10:23.7 [4] 6 10:21.6 [4] 5 10:34.4 [5] 5 0:10:46.8 [10] 6 0:10:48.1 [9] 6 10:41.9 [7] 6 10:59.3 [6] 7
8 41 detail pretekára BUDZIŃSKI Marcin POL 1998 Polish National Team 1:27:59.8 - 1 Lap(s) 03:03.5 [11] 11 10:35.1 [9] 11 10:37.8 [8] 9 10:41.1 [8] 9 10:32.6 [5] 7 10:39.1 [6] 7 0:10:32.1 [6] 7 0:10:40.1 [7] 7 10:38.0 [6] 8 --- ---
9 27 detail pretekára TOPÓR Michał POL 1997 SUPERIOR ZATOR 1:29:10.8 - 1 Lap(s) 03:06.0 [12] 12 10:31.9 [8] 10 10:24.9 [3] 6 10:36.5 [6] 7 10:51.7 [10] 8 10:39.4 [7] 8 0:10:39.3 [8] 8 0:11:09.6 [10] 9 11:11.2 [9] 9 --- ---
10 47 detail pretekára ZUR Jaroslaw POL 1999 Polish National Team 1:19:11.3 - 2 Lap(s) 02:52.5 [6] 6 11:07.3 [14] 12 11:04.8 [12] 13 11:05.3 [12] 12 10:45.1 [9] 12 10:46.6 [8] 10 0:10:46.1 [9] 10 0:10:43.1 [8] 10 --- --- --- ---
11 32 detail pretekára BÁRTEK David CZE 1998 Kellys BikeRanch Team 1:08:32.7 - 3 Lap(s) 03:12.7 [16] 16 10:52.1 [12] 14 10:44.2 [10] 11 10:50.1 [10] 11 10:54.3 [11] 10 11:09.1 [12] 11 0:10:49.9 [11] 11 --- --- --- --- --- ---
12 28 detail pretekára ŠULC Jakub CZE 1996 Symbio+CE.Energy 1:09:22.7 - 3 Lap(s) 02:51.0 [4] 4 10:46.1 [10] 9 10:44.9 [11] 10 11:08.1 [13] 10 11:24.4 [16] 11 11:28.6 [16] 13 0:10:59.4 [12] 12 --- --- --- --- --- ---
13 54 detail pretekára ŠORF Pavel CZE 1999 Haven team 1:09:32.2 - 3 Lap(s) 03:08.3 [14] 14 10:52.4 [13] 13 11:07.3 [14] 14 11:02.6 [11] 13 11:03.8 [12] 13 11:03.6 [10] 12 0:11:14.0 [13] 13 --- --- --- --- --- ---
14 14 detail pretekára SKLENÁRIK Filip SVK 1996 PROefekt team 1:10:11.9 - 3 Lap(s) 02:46.8 [3] 3 10:46.9 [11] 7 11:23.4 [17] 12 11:22.6 [17] 14 11:14.1 [13] 14 11:18.1 [15] 14 0:11:19.9 [14] 14 --- --- --- --- --- ---
15 20 detail pretekára PRUDEK Dominik CZE 1998 Ethic sport 0:59:05.7 - 4 Lap(s) 03:02.2 [10] 10 11:11.4 [15] 15 11:07.3 [13] 15 11:13.4 [15] 15 11:20.9 [15] 15 11:10.3 [13] 15 --- --- --- --- --- --- --- ---
16 39 detail pretekára SWÁROVSKÝ Michal CZE 1998 Alltraining.cz 0:59:44.6 - 4 Lap(s) 03:15.5 [17] 17 11:18.9 [16] 17 11:08.1 [15] 16 11:11.1 [14] 16 11:38.6 [17] 16 11:12.3 [14] 16 --- --- --- --- --- --- --- ---
17 58 detail pretekára MORÁVEK Zdeněk CZE 1996 GT OPPORTUNITY BRNO 1:00:16.7 - 4 Lap(s) 03:11.2 [15] 15 11:21.9 [17] 16 11:26.2 [18] 17 11:27.8 [18] 18 11:16.1 [14] 17 11:33.4 [17] 17 --- --- --- --- --- --- --- ---
18 49 detail pretekára POSPÍŠIL Filip CZE 1998 OFBIKE SCOTT TEAM 0:49:16.4 - 5 Lap(s) 03:26.3 [20] 20 11:29.8 [18] 18 11:10.9 [16] 18 11:18.1 [16] 17 11:51.2 [18] 18 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19 75 detail pretekára DESKA Adam POL 1996 --- 0:39:49.3 - 6 Lap(s) 03:21.8 [18] 18 11:51.0 [19] 19 12:22.9 [19] 19 12:13.5 [19] 19 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20 56 detail pretekára HUDYKA Albert POL 1999 UKS Grupa Kolarska FOUR BIKE 0:32:46.5 - 7 Lap(s) 03:24.0 [19] 19 15:13.6 [20] 20 14:08.8 [20] 20 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 10 detail pretekára ZAMROŹNIAK Jakub POL 1996 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team DNF --- 02:50.9 [-] --- 13:00.2 [-] --- 23:33.3 [-] --- 34:22.3 [-] --- 45:01.1 [-] --- 55:46.5 [-] --- 1:07:20.2 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 24 detail pretekára JELÍNEK Josef CZE 1998 Mitas TREK DNF --- 02:49.0 [-] --- 13:01.2 [-] --- 23:24.3 [-] --- 33:46.0 [-] --- 44:29.4 [-] --- 55:00.3 [-] --- 1:05:41.7 [-] --- 1:17:07.1 [-] --- --- --- --- ---
--- 52 detail pretekára VOZNIČKA Vojtěch CZE 1999 HEAD BIKE TJ OPAVA DNF --- 03:08.5 [-] --- 14:34.9 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---