Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
DÁTUM : | 28.4.2018 | MIESTO : | Hustopeče |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7229 | PŮLPÁN Matěj | 2003 | SCOTTMTB.CZ | 1. / Žáci 14-15 let | 0:54:47.8 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7237 | KOMÁREK Tomáš | 2004 | ACT leraK Blansko | 2. / Žáci 14-15 let | 0:55:05.2 | 0:00:17.3 | ||
3 | diplom | 7243 | RADOVÁ Daniela | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:56:07.6 | 0:01:19.7 | ||
4 | diplom | 7256 | CHOMA Edward | 2003 | --- | 3. / Žáci 14-15 let | 0:58:31.3 | 0:03:43.5 | ||
5 | diplom | 7202 | TESAŘÍK Jakub | 2008 | Cykloteam KOLARNA | 1. / Žáci 10-11 let | 0:58:37.8 | 0:03:50.0 | ||
6 | diplom | 7224 | HALÁS Václav | 2007 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 2. / Žáci 10-11 let | 0:58:39.1 | 0:03:51.2 | ||
7 | diplom | 7206 | HALUZÍK Martin | 2007 | Cykloteam KOLARNA | 3. / Žáci 10-11 let | 0:58:47.8 | 0:04:00.0 | ||
8 | diplom | 7211 | HOFMAN Eliáš | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 4. / Žáci 10-11 let | 0:59:02.8 | 0:04:15.0 | ||
9 | diplom | 7253 | SEDLÁK Lukáš | 2005 | Roravec team | 1. / Žáci 12-13 let | 0:59:18.1 | 0:04:30.2 | ||
10 | diplom | 7194 | NĚMEC Erik | 2005 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 2. / Žáci 12-13 let | 0:59:41.1 | 0:04:53.2 | ||
11 | diplom | 7214 | BLAŽEK Aleš | 2007 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 5. / Žáci 10-11 let | 1:00:30.1 | 0:05:42.2 | ||
12 | diplom | 7234 | RAŠKA Lukáš | 2007 | Short Bike Academy Opletal | 6. / Žáci 10-11 let | 1:00:30.1 | 0:05:42.2 | ||
13 | diplom | 7245 | FRENCL Dominik | 2007 | GIANT Pítrs bikes | 7. / Žáci 10-11 let | 1:02:19.1 | 0:07:31.2 | ||
14 | diplom | 7260 | OPLUŠTIL Ivo | 2005 | --- | 3. / Žáci 12-13 let | 1:02:54.6 | 0:08:06.7 | ||
15 | diplom | 7195 | JANÍČKOVÁ Adriana | 2005 | --- | 2. / Žákyně 12-13 let | 1:04:41.3 | 0:09:53.5 | ||
16 | diplom | 7248 | KUDLÁČKOVÁ Anna | 2004 | GHOST Team | 1. / Žákyně 14-15 let | 1:04:41.3 | 0:09:53.5 | ||
17 | diplom | 7266 | KOUDELKA Matyáš | 2006 | MORAVEC TEAM | 4. / Žáci 12-13 let | 1:05:21.1 | 0:10:33.2 | ||
18 | diplom | 7264 | DLOUHÁ Aneta | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 1:05:53.4 | 0:11:05.5 | ||
19 | diplom | 7232 | KOLÁŘOVÁ Babeta | 2009 | Dukla Praha | 1. / Žákyně 8-9 let | 1:06:18.8 | 0:11:31.0 | ||
20 | diplom | 7225 | DINGOVÁ Anna | 2006 | BSK Juniors | 3. / Žákyně 12-13 let | 1:06:41.8 | 0:11:54.0 | ||
21 | diplom | 7217 | SKLENÁŘ Robin | 2005 | --- | 5. / Žáci 12-13 let | 1:08:33.8 | 0:13:46.0 | ||
22 | diplom | 7254 | ZDUHAR Tadeáš | 2005 | ACT leraK Blansko | 6. / Žáci 12-13 let | 1:08:38.1 | 0:13:50.2 | ||
23 | diplom | 7235 | RAŠKA Tomáš | 2009 | Short Bike Academy Opletal | 1. / Žáci 8-9 let | 1:08:39.1 | 0:13:51.2 | ||
24 | diplom | 7219 | MITÁŠ Robert | 2007 | Bikeclinic Junior Team | 8. / Žáci 10-11 let | 1:10:08.9 | 0:15:21.0 | ||
25 | diplom | 7204 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Scott Team Kolín | 9. / Žáci 10-11 let | 1:10:31.1 | 0:15:43.2 | ||
26 | diplom | 7193 | KRÁTKÁ Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 2. / Žákyně 10-11 let | 1:10:42.1 | 0:15:54.2 | ||
27 | diplom | 7192 | VALENTA Věnek | 2009 | Short Bike Academy Opletal | 2. / Žáci 8-9 let | 1:11:13.9 | 0:16:26.0 | ||
28 | diplom | 7251 | BEČVÁŘ Oliver | 2009 | Prima - Kolo TREK bikes | 3. / Žáci 8-9 let | 1:11:53.9 | 0:17:06.0 | ||
29 | diplom | 7220 | PETSCHOVÁ Kristýna | 2006 | vebrovyboudy.com | 4. / Žákyně 12-13 let | 1:12:01.4 | 0:17:13.5 | ||
30 | diplom | 7233 | JANDA Lukáš | 2005 | SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA | 7. / Žáci 12-13 let | 1:13:23.1 | 0:18:35.2 | ||
31 | diplom | 7205 | NOVÁKOVÁ Daniela | 2007 | POCTA BIKE GALLERY | 3. / Žákyně 10-11 let | 1:14:21.4 | 0:19:33.5 | ||
32 | diplom | 7259 | RACKOVÁ Nikola | 2005 | --- | 5. / Žákyně 12-13 let | 1:14:40.9 | 0:19:53.0 | ||
33 | diplom | 7255 | HUBÁČEK Jaroslav | 2008 | Favorit Brno | 10. / Žáci 10-11 let | 1:14:54.4 | 0:20:06.5 | ||
34 | diplom | 7261 | RADA Tobiáš | 2007 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | 11. / Žáci 10-11 let | 1:17:58.9 | 0:23:11.0 | ||
35 | diplom | 7246 | DINGA Jan | 2010 | BSK racing | 4. / Žáci 8-9 let | 1:18:14.1 | 0:23:26.2 | ||
36 | diplom | 7244 | CHVOJKA Filip | 2007 | GHOST Team | 12. / Žáci 10-11 let | 1:19:03.1 | 0:24:15.2 | ||
37 | diplom | 7203 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 4. / Žákyně 10-11 let | 1:19:05.4 | 0:24:17.5 | ||
38 | diplom | 7207 | NOVÁK Lukáš | 2005 | Pocta Bike Galery | 8. / Žáci 12-13 let | 1:20:08.6 | 0:25:20.7 | ||
39 | diplom | 7197 | JIRÁSKOVÁ Ema | 2009 | --- | 2. / Žákyně 8-9 let | 1:20:11.1 | 0:25:23.2 | ||
40 | diplom | 7222 | KUNC Tomáš | 2009 | GHOST Junior team | 5. / Žáci 8-9 let | 1:22:05.4 | 0:27:17.5 | ||
41 | diplom | 7227 | KUČERA Vladimír | 2002 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 4. / Žáci 14-15 let | 1:26:01.9 | 0:31:14.0 | ||
42 | diplom | 7221 | HORT Marek | 2009 | --- | 6. / Žáci 8-9 let | 1:27:02.4 | 0:32:14.6 | ||
43 | diplom | 7213 | BEDNAŘÍK Jan | 2007 | --- | 13. / Žáci 10-11 let | 1:27:09.7 | 0:32:21.9 | ||
44 | diplom | 7215 | HOLANOVÁ Anděla | 2006 | Symbio+CE Energy | 6. / Žákyně 12-13 let | 1:27:16.9 | 0:32:29.0 | ||
45 | diplom | 7265 | KOUDELKOVÁ Lucie | 2008 | MORAVEC TEAM | 5. / Žákyně 10-11 let | 1:29:12.1 | 0:34:24.3 | ||
46 | diplom | 7262 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 7. / Žáci 8-9 let | 1:29:28.9 | 0:34:41.0 | ||
47 | diplom | 7258 | PROSTEJOVSKY Filip | 2005 | --- | 9. / Žáci 12-13 let | 1:29:47.6 | 0:34:59.8 | ||
48 | diplom | 7200 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | SKI TEAM LIBEREC | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:29:59.6 | 0:35:11.8 | ||
49 | diplom | 7239 | VERČIMÁK Matyáš | 2006 | --- | 10. / Žáci 12-13 let | 1:31:46.6 | 0:36:58.8 | ||
50 | diplom | 7208 | KOCOUREK Šimon | 2010 | --- | 8. / Žáci 8-9 let | 1:32:45.4 | 0:37:57.5 | ||
51 | diplom | 7252 | MAREK Matěj | 2010 | TJ Favorit Brno | 9. / Žáci 8-9 let | 1:33:18.6 | 0:38:30.8 | ||
52 | diplom | 7247 | FRENCL Patrik | 2008 | GIANT Pítrs bikes | 14. / Žáci 10-11 let | 1:33:53.4 | 0:39:05.5 | ||
53 | diplom | 7263 | LUKAŠÍK Pavel | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 11. / Žáci 12-13 let | 1:33:53.9 | 0:39:06.0 | ||
54 | diplom | 7228 | HENDRYCH Vojta | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 12. / Žáci 12-13 let | 1:33:56.4 | 0:39:08.5 | ||
55 | diplom | 7196 | NOVÁK Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 15. / Žáci 10-11 let | 1:33:56.7 | 0:39:08.8 | ||
56 | diplom | 7236 | MALÍŘ Hóna | 2008 | GHOST Junior team | 16. / Žáci 10-11 let | 1:36:50.6 | 0:42:02.8 | ||
57 | diplom | 7226 | MITÁŠOVÁ Sofie | 2010 | Bikeclinic Junior Team | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:40:14.6 | 0:45:26.8 | ||
58 | diplom | 7250 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BatT Nové Město na Moravě | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:43:55.2 | 0:49:07.3 | ||
59 | diplom | 7216 | HOLANOVÁ Julie | 2009 | Symbio+CE Energy | 6. / Žákyně 8-9 let | 1:45:51.4 | 0:51:03.5 | ||
60 | diplom | 7257 | POLÁKOVÁ Petra | 2006 | --- | 7. / Žákyně 12-13 let | 1:53:34.4 | 0:58:46.5 | ||
61 | diplom | 7238 | SCHIESSER Linda | 2006 | Subaru Opava | 8. / Žákyně 12-13 let | 1:58:27.2 | 1:03:39.3 | ||
62 | diplom | 7240 | SCHIESSER Alex | 2010 | Subaru Opava | 10. / Žáci 8-9 let | 1:58:27.2 | 1:03:39.3 | ||
63 | diplom | 7230 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | --- | 7. / Žákyně 8-9 let | 2:18:32.4 | 1:23:44.6 | ||
64 | diplom | 7231 | KANDOVÁ Tereza | 2006 | --- | 9. / Žákyně 12-13 let | 2:23:24.0 | 1:28:36.1 | ||
--- | 7198 | SMEJKAL Adam | 2006 | --- | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7199 | VAŠINA Timotej | 2009 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7201 | DUŠKOVÁ Kateřina | 2006 | BEKO Bike Racing Team | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7209 | SENEŠI Filip | 2006 | ACT leraK Blansko | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7210 | KSILA Aisha | 2009 | --- | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7212 | HLADÍK František | 2010 | IVARCS - AUTHOR TEAM | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7223 | ŠVASTALOVÁ Alžběta | 2010 | BTFLY | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7242 | SAMEC Filip | 2005 | Bikeclinic Junior Team | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7249 | HATINOVÁ Kateřina | 2008 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- |