Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 8 | KADLEC Jakub | 1997 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 1:44:49.6 | 0:00:00.0 | 0:58:37.3 | 3 | ||
2 | diplom | 16 | DOLEŽAL Václav | 1996 | Symbio+CE Energy | 1:44:50.3 | 0:00:00.7 | 0:58:37.1 | 2 | ||
3 | diplom | 12 | ŠULC Jakub | 1996 | Symbio+CE.Energy | 1:44:53.3 | 0:00:03.7 | 0:58:38.3 | 5 | ||
4 | diplom | 157 | TOMAN Vojtěch | 1996 | HR Racing Team České Budějovice | 1:45:21.8 | 0:00:32.2 | 0:58:38.1 | 4 | ||
5 | diplom | 14 | KUNT Lukáš | 1997 | GHOST Team | 1:46:39.4 | 0:01:49.7 | 0:59:40.6 | 6 | ||
6 | diplom | 19 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | alltraining.cz | 1:46:46.3 | 0:01:56.7 | 0:59:45.8 | 7 | ||
7 | diplom | 170 | MAIER Daniel | 1997 | KC HLINSKO | 1:46:51.6 | 0:02:02.0 | 0:59:48.1 | 9 | ||
8 | diplom | 27 | PRUDEK Dominik | 1998 | Autodružstvo znojmo | 1:46:52.1 | 0:02:02.5 | 0:59:48.1 | 8 | ||
9 | diplom | 35 | VYTLAČIL Štěpán | 2001 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 1:47:08.4 | 0:02:18.7 | 0:59:53.3 | 10 | ||
10 | diplom | 22 | KUŠNÍR Ondřej | 1999 | BIKE SPORT SERVIS OPAVA | 1:47:25.1 | 0:02:35.5 | 0:59:53.6 | 11 | ||
11 | diplom | 6 | RYDVAL Filip | 1996 | alltraining.cz | 1:47:55.4 | 0:03:05.7 | 0:58:36.8 | 1 | ||
12 | diplom | 40 | FORMÁNEK Adam | 1999 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 1:52:24.9 | 0:07:35.2 | 1:02:25.6 | 12 | ||
13 | diplom | 55 | FUKSA Jaromír | 1999 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 1:52:52.4 | 0:08:02.7 | 1:02:42.1 | 13 | ||
14 | diplom | 59 | BURIAN David | 1998 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 1:53:29.4 | 0:08:39.7 | 1:02:43.6 | 15 | ||
15 | diplom | 130 | ZEDNIK Vitězslav | 1996 | Křižák Team | 1:53:34.4 | 0:08:44.7 | 1:03:52.8 | 17 | ||
16 | diplom | 115 | KOTIŠ Jan | 1998 | Symbio+CE Energy | 1:54:43.2 | 0:09:53.5 | 1:02:43.1 | 14 | ||
17 | diplom | 57 | KUTIŠ Martin | 1997 | Symbio+ CE.Energy | 1:55:14.4 | 0:10:24.8 | 1:02:56.8 | 16 | ||
18 | diplom | 121 | IRA Tomáš | 1997 | Velosport Valenta Scott Team | 1:55:49.6 | 0:11:00.0 | 1:04:06.1 | 18 | ||
19 | diplom | 119 | NOSEK Michal | 1996 | Symbio+ CE.Energy | 1:59:58.4 | 0:15:08.7 | 1:05:21.3 | 19 | ||
20 | diplom | 128 | BERGER Stanislav | 1996 | Symbio + BMC | 2:00:02.2 | 0:15:12.5 | 1:07:34.1 | 22 | ||
21 | diplom | 245 | BARTOŇ Ondřej | 1997 | Symbio+CE Energy | 2:00:17.7 | 0:15:28.1 | 1:06:53.1 | 21 | ||
22 | diplom | 284 | ZELENÝ Dominik | 1999 | CANNON TEAM NMNM | 2:01:05.4 | 0:16:15.8 | 1:06:49.6 | 20 | ||
23 | diplom | 310 | KÁCA Ondřej | 1997 | Bike Team REMIŠVEHA | 2:02:27.4 | 0:17:37.8 | 1:08:55.8 | 24 | ||
24 | diplom | 223 | TRUHLÁŘ Josef | 1996 | PREMIUM HOTEL Znojmo | 2:06:30.1 | 0:21:40.5 | 1:08:19.5 | 23 | ||
25 | diplom | 137 | NOVÁK Jan | 1996 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 2:06:32.4 | 0:21:42.8 | 1:09:00.6 | 26 | ||
26 | diplom | 770 | VLČEK Marek | 2001 | CANNON TEAM NMNM | 2:11:15.9 | 0:26:26.3 | 1:14:40.6 | 29 | ||
27 | diplom | 106 | ŠTĚPANÍK Jiří | 1997 | MORAVEC TEAM | 2:12:47.7 | 0:27:58.0 | 1:08:58.1 | 25 | ||
28 | diplom | 326 | NOVÁK Jakub | 2001 | I-bike Manitou Klub Chrudim | 2:16:04.2 | 0:31:14.5 | 1:13:36.6 | 28 | ||
29 | diplom | 324 | HOLPUCH Tomáš | 2000 | Symbio+CE Energy | 2:19:24.7 | 0:34:35.1 | 1:13:09.6 | 27 | ||
30 | diplom | 631 | PEŠEK Jan | 1997 | IPA Znojmo | 2:25:13.7 | 0:40:24.1 | 1:19:48.1 | 30 | ||
31 | diplom | 933 | ELSNER Miroslav | 1999 | --- | 2:25:14.0 | 0:40:24.3 | 1:20:59.1 | 33 | ||
32 | diplom | 464 | PINKAS Tomáš | 2001 | --- | 2:29:44.0 | 0:44:54.3 | 1:20:39.8 | 32 | ||
33 | diplom | 366 | MORAVČÍK Jan | 1999 | AGROFERT cyklo tým | 2:30:02.0 | 0:45:12.3 | 1:20:02.3 | 31 | ||
34 | diplom | 823 | DOLEŽEL Pavel | 1996 | --- | 2:34:14.7 | 0:49:25.1 | 1:22:31.1 | 35 | ||
35 | diplom | 688 | ČAGÁNEK David | 2000 | --- | 2:34:40.5 | 0:49:50.8 | 1:22:27.6 | 34 | ||
36 | diplom | 846 | STLOUKAL Patrik | 1996 | --- | 2:35:04.7 | 0:50:15.1 | 1:27:06.1 | 38 | ||
37 | diplom | 619 | GALLUS Jiří | 2000 | --- | 2:37:08.2 | 0:52:18.6 | 1:25:01.6 | 36 | ||
38 | diplom | 1705 | KARAS Josef | 1997 | --- | 2:37:34.0 | 0:52:44.3 | 1:25:49.6 | 37 | ||
39 | diplom | 786 | ŠKUTA Sebastian | 1996 | --- | 2:45:35.0 | 1:00:45.4 | 1:27:44.3 | 40 | ||
40 | diplom | 693 | ŠRÁMEK Ondřej | 1997 | --- | 2:54:21.8 | 1:09:32.1 | 1:27:41.3 | 39 | ||
41 | diplom | 851 | HRŇA Jan | 1996 | --- | 2:58:50.5 | 1:14:00.9 | 1:28:01.8 | 41 | ||
42 | diplom | 937 | KOVAŘÍK Tomáš | 1996 | --- | 3:13:24.6 | 1:28:34.9 | 1:39:35.6 | 42 | ||
43 | diplom | 462 | MICHÁLEK Petr | 1998 | --- | 3:55:42.7 | 2:10:53.0 | 2:09:22.9 | 43 | ||
--- | 9 | JÍLEK Zdeněk | 1996 | Erste Premier Petr Čech MTB Team | DNF | --- | 1:07:28.3 | --- | |||
--- | 349 | PONDĚLÍČEK Patrik | 1997 | Symbio+CE.Energy | DNS | --- | --- | --- |