Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2026 | HOLEC Radek | 1999 | Bikesport team mohelnice | 1. / Muži 17-29 let | 1:06:46.6 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2003 | FIALA Tomáš | 1995 | GAPP System - Cabtech | 2. / Muži 17-29 let | 1:08:30.3 | 0:01:43.7 | ||
3 | diplom | 2018 | TRUHLÁŘ Josef | 1996 | PREMIUM HOTEL Znojmo | 3. / Muži 17-29 let | 1:08:39.3 | 0:01:52.7 | ||
4 | diplom | 2257 | VOŽENÍLEK Martin | 2003 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 1. / Kadeti 14-16 let | 1:10:00.8 | 0:03:14.2 | ||
5 | diplom | 2030 | MACHAC IV. Josef | 2002 | cyklo team KOLARNA | 2. / Kadeti 14-16 let | 1:10:01.1 | 0:03:14.5 | ||
6 | diplom | 2024 | ŠAROUN Libor | 1973 | PREMIUM HOTEL Znojmo | 1. / Muži 40-49 let | 1:10:06.3 | 0:03:19.7 | ||
7 | diplom | 2021 | DŘEVOJÁNEK Jan | 1975 | Valmezbike | 2. / Muži 40-49 let | 1:10:06.9 | 0:03:20.3 | ||
8 | diplom | 2049 | SZCZEPANSKI Lukáš | 2003 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 3. / Kadeti 14-16 let | 1:10:10.6 | 0:03:24.0 | ||
9 | diplom | 2131 | VÍTEK Tomáš | 2002 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 4. / Kadeti 14-16 let | 1:11:25.3 | 0:04:38.7 | ||
10 | diplom | 2028 | AUGUSTA Matouš | 1989 | --- | 4. / Muži 17-29 let | 1:11:34.8 | 0:04:48.2 | ||
11 | diplom | 2004 | VÍCH Michal | 1998 | SUPERIOR BITTERS TEAM | 5. / Muži 17-29 let | 1:11:36.6 | 0:04:50.0 | ||
12 | diplom | 2050 | KRÁL Karel | 1996 | --- | 6. / Muži 17-29 let | 1:11:54.4 | 0:05:07.8 | ||
13 | diplom | 2067 | MLČÁK Jan | 1998 | Cyklosport Hranice | 7. / Muži 17-29 let | 1:11:58.6 | 0:05:12.0 | ||
14 | diplom | 2006 | ŠEBESTA Jaroslav | 1983 | GAPP System-Cabtech | 1. / Muži 30-39 let | 1:13:19.9 | 0:06:33.2 | ||
15 | diplom | 2037 | KOČÍ Štěpán | 2002 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 5. / Kadeti 14-16 let | 1:13:19.9 | 0:06:33.2 | ||
16 | diplom | 2007 | HRÁDEK Martin | 1976 | FITSPORT | 3. / Muži 40-49 let | 1:13:27.6 | 0:06:41.0 | ||
17 | diplom | 2823 | ZEDNIK Vitězslav | 1996 | Křižák Team | 8. / Muži 17-29 let | 1:13:31.9 | 0:06:45.2 | ||
18 | diplom | 2076 | ČECH Jan | 2002 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 6. / Kadeti 14-16 let | 1:13:32.1 | 0:06:45.5 | ||
19 | diplom | 2248 | KOLLER Šimon | 2003 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 7. / Kadeti 14-16 let | 1:13:32.1 | 0:06:45.5 | ||
20 | diplom | 2013 | MITÁŠ Martin | 1974 | KAMECHY bikes | 4. / Muži 40-49 let | 1:13:37.4 | 0:06:50.7 | ||
21 | diplom | 2016 | BLAŽEK Jakub | 1998 | KROSS RACING TEAM | 9. / Muži 17-29 let | 1:14:18.9 | 0:07:32.2 | ||
22 | diplom | 2244 | SMRČKA Jan | 1981 | Eurofoam Sport Team | 2. / Muži 30-39 let | 1:14:23.1 | 0:07:36.5 | ||
23 | diplom | 2005 | STEUER Radovan | 1964 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 1. / Muži 50-59 let | 1:14:23.6 | 0:07:37.0 | ||
24 | diplom | 2039 | BRHEL Bohumil | 1965 | alltraining.cz | 2. / Muži 50-59 let | 1:14:24.1 | 0:07:37.5 | ||
25 | diplom | 2019 | KOMÁREK Miloslav | 1968 | --- | 3. / Muži 50-59 let | 1:14:24.9 | 0:07:38.2 | ||
26 | diplom | 2042 | KYSELA Patrik | 1973 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 5. / Muži 40-49 let | 1:14:29.1 | 0:07:42.5 | ||
27 | diplom | 2045 | HUSEK Karel | 1998 | EDLINE MTB Team | 10. / Muži 17-29 let | 1:14:58.9 | 0:08:12.2 | ||
28 | diplom | 2038 | PETRŮ Martin | 2004 | --- | 8. / Kadeti 14-16 let | 1:14:59.9 | 0:08:13.2 | ||
29 | diplom | 2017 | HRNČÍŘ Martin | 1971 | GAPP System - Cabtech | 6. / Muži 40-49 let | 1:16:39.4 | 0:09:52.7 | ||
30 | diplom | 2015 | ČÍHALÍK Martin | 1991 | Kolarna Abus | 11. / Muži 17-29 let | 1:16:39.5 | 0:09:52.9 | ||
31 | diplom | 2183 | LETEV Jakub | 2001 | MG Bike Team | 12. / Muži 17-29 let | 1:16:39.6 | 0:09:53.0 | ||
32 | diplom | 2022 | PANTŮČEK Jiří | 1977 | GHOST Team | 7. / Muži 40-49 let | 1:16:44.6 | 0:09:58.0 | ||
33 | diplom | 2014 | MILERSKI Pavel | 1975 | SKI SKOL | 8. / Muži 40-49 let | 1:16:45.1 | 0:09:58.5 | ||
34 | diplom | 2047 | DIBLÍK Robert | 1978 | sporttym Dibla | 9. / Muži 40-49 let | 1:17:04.4 | 0:10:17.7 | ||
35 | diplom | 2820 | HURÁČ Vojtěch | 2002 | Ck Feso Petrvald | 9. / Kadeti 14-16 let | 1:17:09.9 | 0:10:23.2 | ||
36 | diplom | 2111 | DVOŘÁK Stanislav | 1987 | --- | 3. / Muži 30-39 let | 1:17:11.1 | 0:10:24.5 | ||
37 | diplom | 2060 | JURIČEK Miroslav | 1997 | Červenka | 13. / Muži 17-29 let | 1:17:12.4 | 0:10:25.7 | ||
38 | diplom | 2062 | VLČEK Marek | 2001 | CANNON TEAM NMNM | 14. / Muži 17-29 let | 1:17:12.6 | 0:10:26.0 | ||
39 | diplom | 2182 | KOHOUT Lukáš | 1995 | GAPP System - Cabtech | 15. / Muži 17-29 let | 1:17:18.6 | 0:10:32.0 | ||
40 | diplom | 2077 | HAMERNÍK Jaroslav | 1973 | žádný | 10. / Muži 40-49 let | 1:17:46.6 | 0:11:00.0 | ||
41 | diplom | 2048 | ŠVAJDA Martin | 1975 | --- | 11. / Muži 40-49 let | 1:18:09.6 | 0:11:23.0 | ||
42 | diplom | 2262 | VRBA Ivo | 1980 | ROCKTECHNIK TRIATLON | 4. / Muži 30-39 let | 1:18:27.1 | 0:11:40.5 | ||
43 | diplom | 2010 | KOUBEK Petr | 1960 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 4. / Muži 50-59 let | 1:18:41.4 | 0:11:54.7 | ||
44 | diplom | 2181 | BEHÚŇ Tomáš | 1996 | Titan Trilife Zlín | 16. / Muži 17-29 let | 1:19:06.9 | 0:12:20.2 | ||
45 | diplom | 2036 | CHRUDIMSKÝ Radek | 1982 | Česká Spořitelna | 5. / Muži 30-39 let | 1:19:08.6 | 0:12:22.0 | ||
46 | diplom | 2046 | HNILICA Jakub | 1988 | --- | 6. / Muži 30-39 let | 1:19:19.9 | 0:12:33.2 | ||
47 | diplom | 2983 | SATKE Milan | 1983 | --- | 7. / Muži 30-39 let | 1:19:22.4 | 0:12:35.7 | ||
48 | diplom | 2063 | RICHTER Zbyněk | 1991 | GHOST Team | 17. / Muži 17-29 let | 1:19:49.1 | 0:13:02.5 | ||
49 | diplom | 2043 | HRDA Aleš | 1976 | --- | 12. / Muži 40-49 let | 1:19:51.1 | 0:13:04.5 | ||
50 | diplom | 2990 | BOHUŠ Vojtěch | 1994 | Caramba! Team | 18. / Muži 17-29 let | 1:19:52.1 | 0:13:05.5 | ||
51 | diplom | 2254 | PIETROŇ Filip | 2002 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 10. / Kadeti 14-16 let | 1:19:53.9 | 0:13:07.2 | ||
52 | diplom | 2088 | MÁŠA Josef | 1980 | --- | 8. / Muži 30-39 let | 1:20:06.1 | 0:13:19.5 | ||
53 | diplom | 2040 | BALAJKA Ondřej | 1980 | ONE CYCLING TEAM | 9. / Muži 30-39 let | 1:20:28.4 | 0:13:41.7 | ||
54 | diplom | 2082 | VACULÍK Lukáš | 1992 | KILPI racing team | 19. / Muži 17-29 let | 1:20:34.6 | 0:13:48.0 | ||
55 | diplom | 2080 | NOVÁK Jakub | 2001 | I-bike Manitou Klub Chrudim | 20. / Muži 17-29 let | 1:21:03.1 | 0:14:16.5 | ||
56 | diplom | 2074 | KYJONKA Štěpán | 2003 | SKI Centrum Odry | 11. / Kadeti 14-16 let | 1:21:07.9 | 0:14:21.2 | ||
57 | diplom | 2034 | PUHLOVSKÝ Tomáš | 1999 | alltraining.cz | 21. / Muži 17-29 let | 1:21:11.6 | 0:14:25.0 | ||
58 | diplom | 2998 | MECA Valdemar | 1972 | Scott & Hagget MTB Team | 13. / Muži 40-49 let | 1:21:12.6 | 0:14:26.0 | ||
59 | diplom | 2260 | KRAMPLA Michal | 2003 | TTC OLOMOUC | 12. / Kadeti 14-16 let | 1:21:53.6 | 0:15:07.0 | ||
60 | diplom | 2099 | JIROUT Josef | 1977 | KILPI racing team | 14. / Muži 40-49 let | 1:21:56.6 | 0:15:10.0 | ||
61 | diplom | 2255 | BABOR Tomáš | 1991 | --- | 22. / Muži 17-29 let | 1:22:07.6 | 0:15:21.0 | ||
62 | diplom | 2032 | LOJÍK Martin | 1968 | --- | 5. / Muži 50-59 let | 1:22:25.9 | 0:15:39.2 | ||
63 | diplom | 2055 | BLAŽKOVÁ Vendula | 1996 | SupGirls | 1. / Ženy 17-29 let | 1:22:25.9 | 0:15:39.3 | ||
64 | diplom | 2069 | NÁJEMNÍK Martin | 1980 | --- | 10. / Muži 30-39 let | 1:22:26.1 | 0:15:39.5 | ||
65 | diplom | 2059 | PANČOCHA Petr | 1972 | --- | 15. / Muži 40-49 let | 1:22:26.9 | 0:15:40.2 | ||
66 | diplom | 2066 | POLA Michal | 1976 | BIKE TEAM Porsche Olomouc | 16. / Muži 40-49 let | 1:22:38.6 | 0:15:52.0 | ||
67 | diplom | 2057 | STICHA David | 1996 | --- | 23. / Muži 17-29 let | 1:23:49.4 | 0:17:02.7 | ||
68 | diplom | 2064 | KAŇÁK Michal | 1995 | Symbio+ CE.Energy | 24. / Muži 17-29 let | 1:24:13.9 | 0:17:27.3 | ||
69 | diplom | 2101 | KRUPKA Eduard | 1962 | --- | 6. / Muži 50-59 let | 1:24:13.9 | 0:17:27.3 | ||
70 | diplom | 2075 | PEJCHA Miloš | 1975 | Cyklo Pejcha RT | 17. / Muži 40-49 let | 1:24:16.9 | 0:17:30.2 | ||
71 | diplom | 2056 | ŘEHÁČEK Vladimír | 1966 | Lithium Baggira | 7. / Muži 50-59 let | 1:24:34.1 | 0:17:47.5 | ||
72 | diplom | 2266 | FELBABA Lukáš | 1980 | --- | 11. / Muži 30-39 let | 1:24:37.1 | 0:17:50.5 | ||
73 | diplom | 2093 | BLAŽEK Tomáš | 1978 | AUTO-ELI | 18. / Muži 40-49 let | 1:24:38.6 | 0:17:52.0 | ||
74 | diplom | 2070 | PIŽL Jan | 1980 | --- | 12. / Muži 30-39 let | 1:24:39.1 | 0:17:52.5 | ||
75 | diplom | 2071 | VYCHODIL Lubomír | 1957 | Kolarna Abus | 1. / Muži nad 60 let | 1:24:59.4 | 0:18:12.7 | ||
76 | diplom | 2025 | DOLEŽALOVÁ Ivana | 1982 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 1. / Ženy 30-39 let | 1:25:00.4 | 0:18:13.7 | ||
77 | diplom | 2826 | MALIŠ Martin | 1983 | --- | 13. / Muži 30-39 let | 1:25:05.1 | 0:18:18.5 | ||
78 | diplom | 2084 | PÍSAŘ Martin | 1984 | SK Cyklo-RD Padubice | 14. / Muži 30-39 let | 1:25:13.1 | 0:18:26.5 | ||
79 | diplom | 2810 | BOJKOVÁ Michaela | 2001 | Bike 2000 | 2. / Ženy 17-29 let | 1:25:35.9 | 0:18:49.2 | ||
80 | diplom | 2108 | POUČ František | 1997 | --- | 25. / Muži 17-29 let | 1:26:20.1 | 0:19:33.5 | ||
81 | diplom | 2835 | BELLA Martin | 1984 | --- | 15. / Muži 30-39 let | 1:26:20.4 | 0:19:33.8 | ||
82 | diplom | 2100 | DRBOHLAVOVÁ Eliška | 2003 | Bikeclinic Junior team | 1. / Kadetky 14-16 let | 1:26:23.4 | 0:19:36.8 | ||
83 | diplom | 2085 | KORABEČNÝ Jiří | 1993 | Decathlon BTWIN TEAM Olomouc | 26. / Muži 17-29 let | 1:26:25.2 | 0:19:38.5 | ||
84 | diplom | 2279 | DULAVA Lukáš | 1972 | Novatop-Lapierre | 19. / Muži 40-49 let | 1:26:27.4 | 0:19:40.8 | ||
85 | diplom | 2277 | ŠUPÍK Matěj | 2003 | --- | 13. / Kadeti 14-16 let | 1:26:27.6 | 0:19:41.0 | ||
86 | diplom | 2829 | PLODEK Štěpán | 1977 | ENVICONS | 20. / Muži 40-49 let | 1:26:32.4 | 0:19:45.7 | ||
87 | diplom | 2252 | SCHILDER Pavel | 1978 | --- | 21. / Muži 40-49 let | 1:26:37.1 | 0:19:50.5 | ||
88 | diplom | 2121 | KAVALÍR Martin | 1974 | --- | 22. / Muži 40-49 let | 1:26:46.9 | 0:20:00.2 | ||
89 | diplom | 2278 | BISKUP Marek | 1974 | KILPI racing team | 23. / Muži 40-49 let | 1:26:56.6 | 0:20:10.0 | ||
90 | diplom | 2148 | JAKUBIŠIN Roman | 1976 | --- | 24. / Muži 40-49 let | 1:27:08.4 | 0:20:21.8 | ||
91 | diplom | 2827 | ŠEDĚNKA Ivan | 1965 | Lowellpro Racing Team | 8. / Muži 50-59 let | 1:27:25.4 | 0:20:38.8 | ||
92 | diplom | 2140 | KŘIŠŤÁL Martin | 2003 | --- | 14. / Kadeti 14-16 let | 1:27:27.6 | 0:20:41.0 | ||
93 | diplom | 2110 | ONDRÁČEK Libor | 1964 | Kolárna Olomouc | 9. / Muži 50-59 let | 1:27:28.6 | 0:20:42.0 | ||
94 | diplom | 2294 | SKALICKÝ Josef | 1976 | --- | 25. / Muži 40-49 let | 1:27:28.9 | 0:20:42.3 | ||
95 | diplom | 2041 | BURY Vladislav | 1953 | Sunny Bike Olomouc | 2. / Muži nad 60 let | 1:27:47.6 | 0:21:01.0 | ||
96 | diplom | 2137 | OLŠÁK Adam | 1981 | SAXO Tinkoff - Šlapanice (u Brna) | 16. / Muži 30-39 let | 1:27:56.1 | 0:21:09.5 | ||
97 | diplom | 2118 | KLÍMEK Tomáš | 1987 | --- | 17. / Muži 30-39 let | 1:28:04.4 | 0:21:17.8 | ||
98 | diplom | 2054 | BYSTRIANSKY Josef | 1954 | GHOST Team | 3. / Muži nad 60 let | 1:28:04.6 | 0:21:18.0 | ||
99 | diplom | 2073 | PETRŮ Bohumil | 1964 | --- | 10. / Muži 50-59 let | 1:28:13.6 | 0:21:27.0 | ||
100 | diplom | 2291 | JANEČEK David | 1984 | --- | 18. / Muži 30-39 let | 1:28:31.9 | 0:21:45.3 |