International MTB marathon Malevil Cup by Author 2018 - Malevil Cup by Author

MTB
DÁTUM :9.6.2018 MIESTO :Heřmanice v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Rozdělení #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Rozdělení #
1 1189 detail pretekára DVOŘÁK Otakar CZE 1962 Trans brody 3:11:35.2 0:00:00.0 2:58:16.0 1
2 1031 detail pretekára POLÍVKA Petr CZE 1963 MTBS 3:19:08.0 0:07:32.8 3:05:48.0 2
3 1040 detail pretekára CELERIN Ivan CZE 1963 --- 3:21:32.7 0:09:57.5 3:08:03.0 3
4 1344 detail pretekára KUNATH Jens GER 1967 --- 3:29:45.8 0:18:10.6 3:16:25.0 5
5 1370 detail pretekára WONNEBERGER Frank GER 1966 --- 3:31:00.1 0:19:24.9 3:16:50.0 6
6 1150 detail pretekára JANDA Petr CZE 1968 AHES s.r.o. 3:31:16.5 0:19:41.3 3:16:07.0 4
7 1272 detail pretekára HOUDEK Marek CZE 1967 Six Monkeys 3:32:52.4 0:21:17.2 3:18:25.0 7
8 1342 detail pretekára EIFLER Michael GER 1964 velo-werker.com 3:36:50.8 0:25:15.6 3:21:38.0 8
9 1285 detail pretekára MACHÁČEK Martin CZE 1964 #machacekuchyne 3:39:25.8 0:27:50.6 3:24:04.0 10
10 1041 detail pretekára BRÜNGER Andreas GER 1965 Nutrixxion 3:40:05.9 0:28:30.7 3:23:46.0 9
11 1078 detail pretekára LICHAN Ralf GER 1966 --- 3:40:32.8 0:28:57.6 3:25:43.0 11
12 1230 detail pretekára FEEHAN Jim USA 1967 --- 3:42:30.2 0:30:55.0 3:25:53.0 12
13 1069 detail pretekára MUCK Henry GER 1965 TSV Großschönau 3:44:06.2 0:32:31.0 3:28:31.0 13
14 1146 detail pretekára KUBÍN Karel CZE 1967 SK Velo Praha 3:48:09.0 0:36:33.8 3:32:15.0 14
15 1371 detail pretekára KNAPPE Steffen GER 1967 --- 3:50:52.4 0:39:17.2 3:32:52.0 15
16 1132 detail pretekára BERAN Petr CZE 1966 AB Řež 3:52:27.9 0:40:52.7 3:34:58.0 16
17 1084 detail pretekára VOKOUN Petr CZE 1966 KL sport Děčín 3:58:34.6 0:46:59.4 3:44:10.0 17
18 1090 detail pretekára RICHTER Jürgen GER 1961 TSC Schönborn 4:05:41.0 0:54:05.8 3:49:56.0 18
19 1131 detail pretekára PÍNA Jaroslav CZE 1963 AB Řež 4:09:23.0 0:57:47.8 3:51:51.0 19
20 1094 detail pretekára SCHIRMER Thomas GER 1966 Zeppelin-Team OSC Potsdam 4:10:32.0 0:58:56.8 3:53:24.0 20
21 1314 detail pretekára RICHTER Gerd GER 1967 --- 4:15:43.6 1:04:08.4 3:59:22.0 22
22 1089 detail pretekára JUNEK Petr CZE 1965 KL sport Most 4:16:22.4 1:04:47.2 3:59:20.0 21
23 1353 detail pretekára KADLEČEK Miroslav CZE 1963 --- 4:22:48.5 1:11:13.3 4:05:00.0 23
24 1103 detail pretekára BURDA Aleš CZE 1966 --- 4:25:50.5 1:14:15.3 4:09:13.0 25
25 1128 detail pretekára HOLEČEK Pavel CZE 1961 SAZU.cz 4:27:05.5 1:15:30.3 4:09:15.0 26
26 1191 detail pretekára LIŠKA Oldřich CZE 1960 KISS 4:27:27.6 1:15:52.4 4:07:31.0 24
27 1097 detail pretekára POKORNÝ Petr CZE 1961 Koloshop Team Teplice 4:29:20.7 1:17:45.5 4:11:40.0 27
28 1062 detail pretekára LUŇÁK František CZE 1967 --- 4:30:37.6 1:19:02.4 4:12:25.0 28
29 1200 detail pretekára DVOŘÁK Tomáš CZE 1968 Malá Skála 4:30:54.3 1:19:19.1 4:13:36.0 29
30 1143 detail pretekára FRIML Martin CZE 1967 --- 4:40:42.6 1:29:07.4 4:24:51.0 30
31 1231 detail pretekára BERÁNEK Michal CZE 1967 Je-Be-Ti Aussig 4:46:14.3 1:34:39.1 4:28:59.0 31
32 1173 detail pretekára MAZÁNEK Karel CZE 1963 --- 4:54:33.7 1:42:58.5 4:35:41.0 33
33 1119 detail pretekára PAUL Tino GER 1968 O See Sports 5:03:26.3 1:51:51.1 4:33:38.0 32
34 1115 detail pretekára PAVEL Miroslav CZE 1959 --- 5:16:36.4 2:05:01.2 4:53:55.0 34
35 1217 detail pretekára ŠITINA Vlastimil CZE 1963 --- 5:24:59.9 2:13:24.7 4:57:33.0 35
36 1152 detail pretekára SLAVÍK Jiří CZE 1965 SK Velo Praha 5:50:57.7 2:39:22.5 5:20:49.0 36
37 1340 detail pretekára STRATIL Přemysl CZE 1968 --- 5:52:30.9 2:40:55.7 5:26:37.0 37
38 1055 detail pretekára VAKULA Ladislav CZE 1967 --- 5:56:44.7 2:45:09.5 --- ---
39 1151 detail pretekára KRABBENBOS Ronald NED 1962 --- 6:01:56.9 2:50:21.7 5:38:35.0 39
40 1147 detail pretekára JANSEN Marcel NED 1966 Team Go Beyond 6:01:57.0 2:50:21.8 5:38:33.0 38
41 1058 detail pretekára PRUDIL Luděk CZE 1966 HZS LK 6:14:22.4 3:02:47.2 5:39:31.0 40
--- 1242 detail pretekára FRANZ Uwe GER 1964 Sonntagsfahrer Chemnitz DSQ --- --- ---
--- 1085 detail pretekára LOHDE Thomas GER 1966 --- DNS --- --- ---
--- 1139 detail pretekára HUSÁR Jozef CZE 1968 --- DNS --- --- ---
--- 1149 detail pretekára KRAKERS Bernard NED 1965 --- DNS --- --- ---
--- 1181 detail pretekára ČÁSENSKÝ Jiří CZE 1968 --- DNS --- --- ---
--- 1256 detail pretekára PTÁČNÍK Václav CZE 1964 Bajker.eu DNS --- --- ---
--- 1321 detail pretekára FOX Miloš CZE 1968 Author masters DNS --- --- ---