Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Swim | # | T1 | # | Bike | # | T2 | # | run | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1363 | HEEMERYCK Sander | 1993 | Domo scott | 1. / M 20 - 29 | 0:46:18.1 | 0:00:00.0 | 04:30.0 [2] | 2 | 03:10.4 [4] | 2 | 0:22:45.0 [5] | 3 | 00:56.2 [16] | 2 | 0:14:56.2 [1] | 1 | ||
2 | 1366 | WEGLER Benjamin | 1992 | #runroth | 2. / M 20 - 29 | 0:47:14.6 | 0:00:56.5 | 04:42.5 [7] | 7 | 03:18.4 [13] | 7 | 0:22:23.4 [3] | 2 | 00:57.7 [18] | 3 | 0:15:52.5 [2] | 2 | ||
3 | 1340 | GRIMM Leopold | 1994 | CIS Amberg | 3. / M 20 - 29 | 0:47:55.6 | 0:01:37.4 | 05:09.9 [15] | 15 | 03:01.9 [2] | 10 | 0:23:02.9 [6] | 6 | 00:43.9 [2] | 5 | 0:15:56.7 [3] | 3 | ||
4 | 1268 | GILLY Florian | 1998 | Psv-Tri Linz | 4. / M 20 - 29 | 0:48:00.6 | 0:01:42.5 | 04:43.2 [8] | 8 | 03:12.6 [8] | 5 | 0:22:30.6 [4] | 4 | 00:44.7 [3] | 1 | 0:16:49.2 [6] | 4 | ||
5 | 1360 | GROSSER Matthias | 1985 | Team Memmert | 1. / M 30 - 39 | 0:48:25.3 | 0:02:07.2 | 04:52.5 [11] | 11 | 03:13.6 [9] | 9 | 0:23:07.9 [8] | 5 | 00:52.4 [11] | 7 | 0:16:18.7 [4] | 5 | ||
6 | 1337 | KROHNFOTH Nico | 1993 | CIS Amberg | 5. / M 20 - 29 | 0:48:51.3 | 0:02:33.2 | 04:36.5 [5] | 5 | 03:11.6 [5] | 3 | 0:23:27.2 [10] | 8 | 00:45.8 [4] | 6 | 0:16:50.0 [7] | 6 | ||
7 | 1385 | RYSAVY Filip | 2001 | CIS Amberg | 1. / M 18 -19 | 0:51:32.3 | 0:05:14.2 | 04:47.0 [10] | 10 | 03:12.1 [6] | 6 | 0:23:27.9 [11] | 9 | 00:52.2 [10] | 9 | 0:19:13.0 [23] | 7 | ||
8 | 1373 | WRANIK Paul | 2000 | Team twenty.six e.V. Roth | 2. / M 18 -19 | 0:51:44.3 | 0:05:26.2 | 04:23.8 [1] | 1 | 02:55.3 [1] | 1 | 0:23:03.9 [7] | 1 | 01:08.4 [35] | 4 | 0:20:12.7 [37] | 8 | ||
9 | 1359 | PIVRNEC Tomáš | 1999 | žádný | 3. / M 18 -19 | 0:51:47.3 | 0:05:29.2 | 05:07.2 [14] | 14 | 03:26.3 [16] | 15 | 0:24:38.5 [16] | 10 | 00:49.7 [7] | 10 | 0:17:45.5 [10] | 9 | ||
10 | 1297 | TREPTOW Noah | 2002 | CIS Amberg | 4. / M 18 -19 | 0:51:54.6 | 0:05:36.5 | 05:18.5 [16] | 16 | 03:10.1 [3] | 13 | 0:24:48.2 [19] | 12 | 01:19.4 [62] | 13 | 0:17:18.2 [9] | 10 | ||
11 | 1257 | BJARSCH Fritz | 1971 | Bautzener LV Rot-Weiß 90 | 1. / M 40 - 49 | 0:52:22.9 | 0:06:04.7 | 04:33.8 [3] | 3 | 03:15.8 [11] | 4 | 0:23:25.6 [9] | 7 | 00:53.4 [12] | 8 | 0:20:14.0 [38] | 11 | ||
12 | 1338 | MAI Claudia | 1987 | CIS Amberg | 1. / W 30 - 39 | 0:53:08.8 | 0:06:50.7 | 05:23.5 [18] | 18 | 03:12.1 [7] | 16 | 0:25:14.4 [28] | 15 | 00:56.4 [17] | 14 | 0:18:22.2 [14] | 12 | ||
13 | 1352 | VAN EYNDE Kaat | 1995 | Domo-scott | 1. / W 20 - 29 | 0:53:22.1 | 0:07:04.0 | 05:02.5 [12] | 12 | 03:17.8 [12] | 12 | 0:24:57.7 [23] | 13 | 00:58.9 [20] | 12 | 0:19:05.0 [22] | 13 | ||
14 | 1279 | FLAK David | 1979 | CSG TRI Team | 2. / M 30 - 39 | 0:53:38.1 | 0:07:20.0 | 06:30.7 [45] | 45 | 03:31.3 [20] | 29 | 0:24:47.9 [18] | 24 | 00:53.8 [14] | 22 | 0:17:54.1 [12] | 14 | ||
15 | 1301 | BERDICH Florian | 2001 | CIS Amberg | 5. / M 18 -19 | 0:53:40.3 | 0:07:22.2 | 04:43.7 [9] | 9 | 03:30.0 [18] | 11 | 0:25:02.0 [26] | 11 | 00:46.2 [5] | 11 | 0:19:38.2 [28] | 15 | ||
16 | 1217 | NĚMEČEK Ondřej | 1985 | KSŘ | 3. / M 30 - 39 | 0:54:10.1 | 0:07:52.0 | 05:29.5 [21] | 21 | 04:09.6 [34] | 24 | 0:25:20.6 [30] | 27 | 01:21.2 [69] | 26 | 0:17:49.0 [11] | 16 | ||
17 | 1339 | SCHMIDT Franjo | 2002 | CIS Amberg | 6. / M 18 -19 | 0:54:24.8 | 0:08:06.7 | 05:40.8 [26] | 26 | 03:13.8 [10] | 18 | 0:24:55.0 [22] | 14 | 01:00.8 [24] | 15 | 0:19:34.2 [25] | 17 | ||
18 | 1212 | BOTH Martin | 1987 | Trilife | 4. / M 30 - 39 | 0:54:25.8 | 0:08:07.7 | 06:41.7 [50] | 50 | 03:35.0 [22] | 32 | 0:26:12.3 [51] | 37 | 01:29.1 [88] | 39 | 0:16:27.5 [5] | 18 | ||
19 | 1250 | ŽLNAY Tomáš | 1986 | TRI SKI Horní Počernice | 5. / M 30 - 39 | 0:54:39.8 | 0:08:21.7 | 06:59.5 [58] | 58 | 04:05.6 [29] | 43 | 0:23:50.4 [13] | 25 | 01:25.4 [79] | 27 | 0:18:18.7 [13] | 19 | ||
20 | 1222 | SKUHROVÁ Tereza | 1994 | TRI SKI Horní Počernice | 2. / W 20 - 29 | 0:55:13.6 | 0:08:55.5 | 05:06.5 [13] | 13 | 03:23.4 [14] | 14 | 0:26:08.6 [49] | 21 | 00:59.4 [21] | 20 | 0:19:35.5 [26] | 20 | ||
21 | 1286 | BYSTRIANSKY Vaclav | 1991 | Alpha gym Prague | 6. / M 20 - 29 | 0:55:15.3 | 0:08:57.2 | 08:57.9 [127] | 127 | 05:04.6 [78] | 96 | 0:21:08.0 [1] | 28 | 01:00.9 [25] | 24 | 0:19:03.8 [21] | 21 | ||
22 | 1229 | KOUDELKA David | 1999 | I don´t have | 7. / M 18 -19 | 0:55:15.8 | 0:08:57.7 | 06:23.9 [43] | 43 | 04:23.7 [44] | 39 | 0:24:09.2 [15] | 26 | 01:33.6 [98] | 28 | 0:18:45.3 [19] | 22 | ||
23 | 1342 | ARNOLD Walter | 1976 | Laface—Team Weiden | 2. / M 40 - 49 | 0:55:26.3 | 0:09:08.2 | 05:40.3 [25] | 25 | 03:34.6 [21] | 20 | 0:24:48.4 [20] | 17 | 01:05.7 [30] | 17 | 0:20:17.2 [39] | 23 | ||
24 | 1351 | GRIM Filip | 1981 | no | 6. / M 30 - 39 | 0:55:53.1 | 0:09:35.0 | 05:53.5 [33] | 33 | 03:26.8 [17] | 21 | 0:24:46.6 [17] | 19 | 01:21.6 [71] | 19 | 0:20:24.3 [42] | 24 | ||
25 | 1282 | PREISLER Michal | 1971 | Mattoni FreeRun Jablonec n.N. | 3. / M 40 - 49 | 0:56:19.1 | 0:10:01.0 | 06:11.7 [38] | 38 | 04:58.4 [73] | 48 | 0:25:43.4 [34] | 40 | 00:50.1 [9] | 34 | 0:18:35.3 [15] | 25 | ||
26 | 1336 | HAVLICEK Vaclav | 1984 | ENERVIT Team | 7. / M 30 - 39 | 0:56:33.1 | 0:10:15.0 | 06:10.0 [37] | 37 | 03:42.3 [23] | 27 | 0:24:53.8 [21] | 22 | 00:54.6 [15] | 21 | 0:20:52.3 [52] | 26 | ||
27 | 1260 | AUBREY Maisie | 2002 | Lincoln Tri | 1. / W 18 -19 | 0:56:41.8 | 0:10:23.7 | 04:36.0 [4] | 4 | 03:25.6 [15] | 8 | 0:25:58.1 [45] | 16 | 01:26.3 [80] | 18 | 0:21:15.6 [59] | 27 | ||
28 | 1312 | PIRK Tomáš | 1973 | lékařský triklub Praha | 4. / M 40 - 49 | 0:57:12.6 | 0:10:54.5 | 05:38.5 [23] | 23 | 05:23.6 [94] | 41 | 0:25:55.4 [44] | 42 | 01:25.4 [78] | 42 | 0:18:49.5 [20] | 28 | ||
29 | 1281 | KRÁTKÁ Kateřina | 1983 | Elab | 2. / W 30 - 39 | 0:57:27.1 | 0:11:09.0 | 05:52.8 [31] | 31 | 04:36.8 [53] | 36 | 0:25:51.4 [41] | 33 | 01:21.4 [70] | 33 | 0:19:44.5 [30] | 29 | ||
30 | 1251 | VARVAŘOVSKÝ Petr | 1970 | Lékařský TK Praha | 5. / M 40 - 49 | 0:57:34.3 | 0:11:16.2 | 05:51.4 [30] | 30 | 04:12.5 [38] | 30 | 0:26:23.0 [53] | 36 | 01:26.4 [81] | 37 | 0:19:40.8 [29] | 30 | ||
31 | 1315 | SCHOENHOFER Martin | 1979 | ThreeGIANTS | 8. / M 30 - 39 | 0:57:43.8 | 0:11:25.7 | 05:43.7 [27] | 27 | 04:05.9 [30] | 26 | 0:24:59.9 [24] | 23 | 01:30.1 [92] | 25 | 0:21:24.0 [61] | 31 | ||
32 | 1280 | HOLEČEK Petr | 1961 | Elab | 1. / M 50 - 59 | 0:57:51.6 | 0:11:33.5 | 05:48.2 [29] | 29 | 04:40.6 [58] | 35 | 0:25:51.6 [42] | 32 | 01:21.1 [68] | 32 | 0:20:09.8 [33] | 32 | ||
33 | 1223 | KALNY Jiri | 1975 | Individual | 6. / M 40 - 49 | 0:58:12.3 | 0:11:54.2 | 06:33.0 [46] | 46 | 04:36.9 [54] | 47 | 0:25:43.6 [35] | 39 | 01:20.7 [66] | 40 | 0:19:58.0 [31] | 33 | ||
34 | 1380 | CINDR Martin | 1983 | AMULET ROHOZEC TEAM | 9. / M 30 - 39 | 0:58:20.1 | 0:12:02.0 | 08:44.0 [117] | 117 | 04:11.7 [36] | 76 | 0:25:33.8 [32] | 49 | 01:11.1 [42] | 48 | 0:18:39.3 [17] | 34 | ||
35 | 1226 | NAVRÁTIL Václav | 1966 | Individual | 2. / M 50 - 59 | 0:58:22.3 | 0:12:04.2 | 05:46.8 [28] | 28 | 04:39.6 [56] | 33 | 0:25:58.1 [46] | 35 | 01:53.9 [134] | 41 | 0:20:03.8 [32] | 35 | ||
36 | 1255 | HORKÁ Lenka | 1983 | SK Babice | 3. / W 30 - 39 | 0:58:52.6 | 0:12:34.5 | 06:47.4 [53] | 53 | 04:24.6 [46] | 49 | 0:25:44.6 [37] | 41 | 00:57.9 [19] | 38 | 0:20:57.8 [54] | 36 | ||
37 | 1239 | GEBAUER Matěj | 1999 | Mountaintime Felt Aropec | 8. / M 18 -19 | 0:59:07.6 | 0:12:49.5 | 06:39.7 [49] | 49 | 03:30.2 [19] | 31 | 0:25:00.9 [25] | 29 | 01:43.9 [118] | 30 | 0:22:12.8 [72] | 37 | ||
38 | 1237 | STACH Jan | 1972 | Zentiva Praha | 7. / M 40 - 49 | 0:59:19.1 | 0:13:01.0 | 05:56.5 [34] | 34 | 03:44.6 [24] | 25 | 0:25:44.1 [36] | 31 | 01:23.3 [74] | 29 | 0:22:30.3 [78] | 38 | ||
39 | 1293 | PIRK Jan | 1948 | Lékařský Triatlon klub Praha | 1. / M 70 + | 0:59:21.8 | 0:13:03.7 | 07:26.7 [70] | 70 | 06:26.2 [142] | 89 | 0:21:26.6 [2] | 30 | 02:14.1 [156] | 31 | 0:21:48.0 [65] | 39 | ||
40 | 1375 | ENGELS Sophie | 1993 | 3MD | 3. / W 20 - 29 | 0:59:31.6 | 0:13:13.5 | 05:25.2 [19] | 19 | 03:44.6 [25] | 19 | 0:25:17.1 [29] | 20 | 01:29.1 [89] | 23 | 0:23:35.3 [96] | 40 | ||
41 | 1241 | PÍŠA Ondřej | 1988 | TJ Zentiva | 10. / M 30 - 39 | 0:59:53.3 | 0:13:35.2 | 07:13.2 [63] | 63 | 04:36.5 [52] | 56 | 0:25:47.8 [39] | 44 | 01:33.9 [99] | 45 | 0:20:41.8 [48] | 41 | ||
42 | 1274 | MIKES Jan | 1996 | nic | 7. / M 20 - 29 | 0:59:58.8 | 0:13:40.7 | 07:07.2 [60] | 60 | 04:06.9 [31] | 50 | 0:27:16.6 [64] | 50 | 01:16.9 [54] | 49 | 0:20:11.0 [35] | 42 | ||
43 | 1253 | VOKROJ Petr | 1976 | Hisport | 8. / M 40 - 49 | 1:00:19.6 | 0:14:01.5 | 04:42.2 [6] | 6 | 04:08.6 [33] | 17 | 0:31:19.6 [117] | 61 | 01:30.3 [93] | 62 | 0:18:38.6 [16] | 43 | ||
44 | 1263 | SVOBODA Marek | 1991 | Opravdovej Gym | 8. / M 20 - 29 | 1:00:43.1 | 0:14:25.0 | 07:41.2 [76] | 76 | 04:23.4 [43] | 59 | 0:25:50.1 [40] | 46 | 01:34.6 [102] | 47 | 0:21:13.5 [57] | 44 | ||
45 | 1383 | ŠEBRLE Roman | 1974 | --- | 9. / M 40 - 49 | 1:00:45.1 | 0:14:27.0 | 10:24.5 [162] | 162 | 04:54.0 [71] | 135 | 0:25:14.3 [27] | 68 | 00:47.8 [6] | 57 | 0:19:24.3 [24] | 45 | ||
46 | 1284 | KALINA Martin | 1993 | --- | 9. / M 20 - 29 | 1:01:06.6 | 0:14:48.5 | 07:35.9 [75] | 75 | 04:11.4 [35] | 55 | 0:26:05.9 [48] | 45 | 01:14.6 [51] | 44 | 0:21:58.5 [67] | 46 | ||
47 | 1308 | ZEMAN Jaroslav | 1966 | Triatlon Plzeň | 3. / M 50 - 59 | 1:01:15.8 | 0:14:57.7 | 07:14.4 [64] | 64 | 04:07.4 [32] | 51 | 0:26:36.9 [57] | 47 | 01:23.9 [77] | 46 | 0:21:53.0 [66] | 47 | ||
48 | 1324 | GREMO Daniela | 1980 | ESV Ingolstadt Triathlon | 4. / W 30 - 39 | 1:01:16.1 | 0:14:58.0 | 06:06.5 [36] | 36 | 03:49.8 [27] | 28 | 0:26:25.4 [55] | 34 | 01:22.8 [73] | 35 | 0:23:31.3 [94] | 48 | ||
49 | 1382 | KRATKY Jakub | 1984 | No Club | 11. / M 30 - 39 | 1:01:27.8 | 0:15:09.7 | 06:56.2 [57] | 57 | 06:19.4 [139] | 82 | 0:26:11.1 [50] | 53 | 01:40.9 [115] | 55 | 0:20:20.1 [40] | 49 | ||
50 | 1305 | VOLF Miroslav | 1973 | Běžci Chomutov | 10. / M 40 - 49 | 1:01:30.3 | 0:15:12.2 | 06:43.4 [51] | 51 | 06:03.6 [125] | 73 | 0:25:27.1 [31] | 48 | 01:52.4 [131] | 51 | 0:21:23.6 [60] | 50 | ||
51 | 1201 | HÁKOVÁ Kateřina | 1992 | --- | 4. / W 20 - 29 | 1:01:41.3 | 0:15:23.2 | 07:20.9 [66] | 66 | 04:19.2 [41] | 54 | 0:28:20.8 [84] | 58 | 01:06.3 [32] | 54 | 0:20:34.0 [45] | 51 | ||
52 | 1210 | TEPLÁ Jana | 1979 | Úvaly | 5. / W 30 - 39 | 1:01:54.3 | 0:15:36.2 | 07:09.2 [61] | 61 | 04:29.7 [48] | 53 | 0:28:42.4 [87] | 63 | 01:09.8 [38] | 60 | 0:20:23.1 [41] | 52 | ||
53 | 1298 | PAVEL Michal | 1986 | AC Fit Řízci | 12. / M 30 - 39 | 1:02:04.8 | 0:15:46.7 | 07:58.2 [81] | 81 | 05:05.4 [81] | 78 | 0:26:25.6 [56] | 54 | 01:49.1 [126] | 56 | 0:20:46.3 [50] | 53 | ||
54 | 1376 | HAVLICEK Michal | 1971 | ACES Team K.Vary | 11. / M 40 - 49 | 1:02:09.8 | 0:15:51.7 | 06:17.5 [40] | 40 | 04:45.7 [61] | 42 | 0:25:54.3 [43] | 42 | 01:40.1 [113] | 43 | 0:23:32.0 [95] | 54 | ||
55 | 1384 | VOTAVA Radek | 1975 | --- | 12. / M 40 - 49 | 1:02:14.1 | 0:15:56.0 | 09:35.7 [143] | 143 | 04:50.2 [66] | 113 | 0:25:44.8 [38] | 62 | 01:53.5 [132] | 66 | 0:20:09.8 [34] | 55 | ||
56 | 1346 | HEINRICH Richard | 1977 | Neratovice | 13. / M 40 - 49 | 1:02:23.1 | 0:16:05.0 | 07:32.7 [72] | 72 | 04:51.4 [69] | 66 | 0:28:05.4 [79] | 66 | 01:14.1 [50] | 63 | 0:20:39.3 [46] | 56 | ||
57 | 1233 | MUSIL Ales | 1979 | James Dean | 13. / M 30 - 39 | 1:02:47.3 | 0:16:29.2 | 07:50.5 [79] | 79 | 04:50.6 [68] | 71 | 0:27:27.4 [67] | 59 | 01:23.8 [75] | 61 | 0:21:14.9 [58] | 57 | ||
58 | 1390 | RUNTE Sophie | 2004 | Nanjing Blue Whale Triathlon Club | 2. / W 18 -19 | 1:02:50.1 | 0:16:32.0 | 06:15.5 [39] | 39 | 04:12.4 [37] | 34 | 0:23:36.8 [12] | 18 | 00:49.8 [8] | 16 | 0:27:55.3 [156] | 58 | ||
59 | 1310 | SCHOBER Lorena | 2001 | CIS Amberg | 3. / W 18 -19 | 1:02:52.8 | 0:16:34.7 | 05:38.8 [24] | 24 | 03:57.8 [28] | 23 | 0:26:54.9 [61] | 38 | 01:17.9 [56] | 36 | 0:25:03.3 [120] | 59 | ||
60 | 1221 | HNILIČKA Jakub | 1981 | Sport Academy | 14. / M 30 - 39 | 1:03:24.6 | 0:17:06.5 | 08:01.5 [83] | 83 | 06:52.6 [156] | 122 | 0:25:35.9 [33] | 67 | 01:47.8 [123] | 69 | 0:21:06.6 [55] | 60 | ||
61 | 1288 | PROCHÁZKA Luděk | 1970 | Triatlon Team ASTRA Benešov | 14. / M 40 - 49 | 1:03:30.3 | 0:17:12.2 | 08:19.7 [100] | 100 | 04:23.7 [45] | 72 | 0:26:50.6 [59] | 57 | 01:54.1 [136] | 59 | 0:22:02.1 [68] | 61 | ||
62 | 1389 | ŠPÉRA Jakub | 1996 | Mutěnice | 10. / M 20 - 29 | 1:03:39.1 | 0:17:21.0 | 07:23.5 [68] | 68 | 04:49.9 [65] | 63 | 0:33:19.9 [137] | 113 | 01:03.8 [28] | 112 | 0:17:01.9 [8] | 62 | ||
63 | 1275 | DOBESOVA Albertyna | 1995 | Wasserfreunde Pullach e.V. | 5. / W 20 - 29 | 1:03:40.6 | 0:17:22.5 | 07:05.5 [59] | 59 | 04:58.0 [72] | 58 | 0:28:31.9 [86] | 69 | 01:26.5 [82] | 65 | 0:21:38.6 [63] | 63 | ||
64 | 1245 | HOMOLKA Igor | 1984 | --- | 15. / M 30 - 39 | 1:03:55.3 | 0:17:37.2 | 09:02.7 [131] | 131 | 05:38.4 [103] | 119 | 0:27:53.9 [74] | 88 | 01:07.8 [34] | 83 | 0:20:12.4 [36] | 64 | ||
65 | 1295 | AMIROV Sergey | 1981 | CMK | 16. / M 30 - 39 | 1:04:00.8 | 0:17:42.7 | 07:22.5 [67] | 67 | 04:36.3 [51] | 57 | 0:26:42.1 [58] | 52 | 01:31.6 [95] | 52 | 0:23:48.1 [101] | 65 | ||
66 | 1204 | NEŠKERA Vilém | 1977 | Triatlon klub Praha | 15. / M 40 - 49 | 1:04:02.1 | 0:17:44.0 | 06:36.2 [48] | 48 | 04:31.3 [49] | 44 | 0:27:33.0 [70] | 51 | 01:23.9 [76] | 50 | 0:23:57.5 [107] | 66 | ||
67 | 1378 | MOLČÁNYOVÁ Jana | 1995 | il viaggio | 6. / W 20 - 29 | 1:04:04.3 | 0:17:46.2 | 07:47.0 [78] | 78 | 04:40.0 [57] | 67 | 0:27:59.0 [75] | 64 | 01:53.6 [133] | 71 | 0:21:44.6 [64] | 67 | ||
68 | 1258 | SINDELAROVA Michaela | 2002 | --- | 4. / W 18 -19 | 1:04:25.3 | 0:18:07.2 | 06:19.5 [41] | 41 | 04:38.3 [55] | 40 | 0:30:59.6 [110] | 83 | 01:37.8 [109] | 81 | 0:20:49.8 [51] | 68 | ||
69 | 1273 | OSWALD Thomas Rainer | 1978 | TAK-Beer | 16. / M 40 - 49 | 1:04:31.1 | 0:18:13.0 | 08:07.4 [89] | 89 | 04:58.4 [74] | 79 | 0:26:25.1 [54] | 56 | 01:10.3 [39] | 53 | 0:23:49.6 [102] | 69 | ||
70 | 1267 | KNAPPEK Libor | 1969 | --- | 17. / M 40 - 49 | 1:04:57.3 | 0:18:39.2 | 08:57.0 [125] | 125 | 05:14.1 [88] | 104 | 0:25:58.2 [47] | 60 | 02:04.2 [151] | 67 | 0:22:43.6 [82] | 70 | ||
71 | 1213 | BLÁHOVÁ Magdalena | 2002 | Elab Team | 5. / W 18 -19 | 1:05:15.8 | 0:18:57.7 | 05:22.8 [17] | 17 | 04:12.6 [39] | 22 | 0:31:19.6 [116] | 72 | 01:02.6 [27] | 64 | 0:23:18.1 [90] | 71 | ||
72 | 1353 | ŠTVRTŇA Radim | 1969 | žádný | 18. / M 40 - 49 | 1:05:18.3 | 0:19:00.2 | 08:00.5 [82] | 82 | 06:51.1 [154] | 121 | 0:28:08.4 [80] | 92 | 01:37.1 [105] | 92 | 0:20:41.1 [47] | 72 | ||
73 | 1379 | BERÁNEK Jan | 1995 | Adidas Runners Prague | 11. / M 20 - 29 | 1:05:22.6 | 0:19:04.5 | 08:55.7 [124] | 124 | 05:12.8 [87] | 102 | 0:29:07.6 [91] | 97 | 01:08.7 [36] | 89 | 0:20:57.6 [53] | 73 | ||
74 | 1344 | TŘEČEK Marek | 1976 | Baraque | 19. / M 40 - 49 | 1:05:41.3 | 0:19:23.2 | 06:46.2 [52] | 52 | 06:11.6 [135] | 77 | 0:27:37.9 [71] | 70 | 01:50.3 [127] | 72 | 0:23:15.1 [89] | 74 | ||
75 | 1386 | JUREČIČ Ana | 1972 | --- | 1. / W 40 - 49 | 1:06:01.3 | 0:19:43.2 | 08:08.7 [91] | 91 | 04:45.4 [60] | 75 | 0:28:03.4 [77] | 73 | 01:18.1 [57] | 68 | 0:23:45.6 [99] | 75 | ||
76 | 1330 | SCHMIDT Michal | 1977 | Hopman Team Žatec | 20. / M 40 - 49 | 1:06:03.6 | 0:19:45.5 | 10:00.4 [153] | 153 | 05:05.8 [82] | 130 | 0:26:17.0 [52] | 75 | 01:34.3 [101] | 77 | 0:23:05.9 [87] | 76 | ||
77 | 1331 | PAVLIS Daniel | 1985 | ENERVIT Team | 17. / M 30 - 39 | 1:06:11.3 | 0:19:53.2 | 08:10.2 [94] | 94 | 05:38.8 [104] | 88 | 0:29:20.6 [94] | 96 | 02:16.8 [158] | 102 | 0:20:44.6 [49] | 77 | ||
78 | 1289 | MASEK Jan | 1982 | --- | 18. / M 30 - 39 | 1:06:15.1 | 0:19:57.0 | 08:10.0 [93] | 93 | 05:23.3 [93] | 86 | 0:28:13.1 [81] | 77 | 01:02.3 [26] | 75 | 0:23:26.1 [93] | 78 | ||
79 | 1364 | PIESCH Rainer | 1960 | WSV 21 | 4. / M 50 - 59 | 1:06:39.6 | 0:20:21.5 | 08:29.0 [104] | 104 | 04:59.1 [75] | 84 | 0:27:52.9 [73] | 74 | 01:22.1 [72] | 74 | 0:23:56.3 [105] | 79 | ||
80 | 1391 | ROŽÁNKOVÁ Tereza | 1978 | Usti nad Labem | 2. / W 40 - 49 | 1:06:46.3 | 0:20:28.2 | 06:48.7 [54] | 54 | 05:22.6 [91] | 62 | 0:29:54.9 [101] | 85 | 01:41.8 [116] | 85 | 0:22:58.1 [86] | 80 | ||
81 | 1240 | ANDRADE Telmo | 1974 | Terronská UTD | 21. / M 40 - 49 | 1:06:51.8 | 0:20:33.7 | 09:37.2 [146] | 146 | 04:25.2 [47] | 96 | 0:27:24.0 [66] | 76 | 02:03.3 [149] | 79 | 0:23:21.8 [92] | 81 | ||
82 | 1219 | CHLUM Miloslav | 1979 | Lunos CZE | 19. / M 30 - 39 | 1:07:00.1 | 0:20:42.0 | 07:44.2 [77] | 77 | 04:22.6 [42] | 60 | 0:28:20.6 [83] | 65 | 01:51.1 [130] | 70 | 0:24:41.3 [115] | 82 | ||
83 | 1246 | INGRAM Karen | 1972 | Warraingah | 3. / W 40 - 49 | 1:07:00.9 | 0:20:42.8 | 08:31.7 [109] | 109 | 05:30.1 [100] | 95 | 0:29:00.4 [89] | 93 | 01:38.0 [110] | 94 | 0:22:20.4 [74] | 83 | ||
84 | 1365 | EICHLER Ivo | 1961 | USK PRAHA | 5. / M 50 - 59 | 1:07:19.6 | 0:21:01.5 | 07:19.4 [65] | 65 | 06:47.0 [150] | 101 | 0:32:37.8 [132] | 125 | 01:54.3 [137] | 130 | 0:18:40.9 [18] | 84 | ||
85 | 1348 | CANORI Michaela | 1982 | Tri Team Chaos | 6. / W 30 - 39 | 1:07:23.6 | 0:21:05.5 | 08:34.4 [112] | 112 | 05:58.7 [120] | 117 | 0:27:14.1 [63] | 78 | 01:54.1 [135] | 82 | 0:23:42.1 [97] | 85 | ||
86 | 1254 | KRKOŠOVÁ Michaela | 1988 | Prague | 7. / W 30 - 39 | 1:07:27.8 | 0:21:09.7 | 07:28.2 [71] | 71 | 04:46.7 [63] | 64 | 0:29:42.4 [100] | 82 | 01:20.1 [64] | 78 | 0:24:10.3 [110] | 86 | ||
87 | 1327 | BRISCADIEU Aurore | 1998 | XBS | 7. / W 20 - 29 | 1:07:28.8 | 0:21:10.7 | 07:10.2 [62] | 62 | 05:08.7 [86] | 65 | 0:33:26.1 [138] | 116 | 01:10.3 [40] | 114 | 0:20:33.3 [44] | 87 | ||
88 | 1361 | NOVÁK Václav | 1977 | SK Dubeč | 22. / M 40 - 49 | 1:07:34.6 | 0:21:16.5 | 08:27.9 [103] | 103 | 05:01.7 [77] | 85 | 0:29:27.1 [96] | 90 | 02:20.3 [160] | 100 | 0:22:17.4 [73] | 88 | ||
89 | 1285 | SMÍŠEK Jaroslav | 1974 | --- | 23. / M 40 - 49 | 1:07:38.1 | 0:21:20.0 | 09:09.2 [133] | 133 | 06:05.3 [128] | 133 | 0:29:56.5 [102] | 111 | 01:18.5 [61] | 111 | 0:21:08.4 [56] | 89 | ||
90 | 1277 | VAŠÁK Aleš | 1959 | --- | 6. / M 50 - 59 | 1:07:47.6 | 0:21:29.5 | 08:27.5 [102] | 102 | 06:43.0 [148] | 131 | 0:27:18.0 [65] | 86 | 02:53.6 [166] | 101 | 0:22:25.3 [76] | 90 | ||
91 | 1388 | MADLIAK Andrej | 1975 | --- | 24. / M 40 - 49 | 1:07:50.1 | 0:21:32.0 | 08:05.2 [86] | 86 | 06:51.5 [155] | 124 | 0:29:03.5 [90] | 105 | 02:18.8 [159] | 108 | 0:21:30.9 [62] | 91 | ||
92 | 1228 | FOLKMANN Marian | 1965 | žádný | 7. / M 50 - 59 | 1:07:58.6 | 0:21:40.5 | 08:29.0 [104] | 104 | 05:14.7 [89] | 87 | 0:28:04.8 [78] | 79 | 01:04.1 [29] | 76 | 0:25:05.8 [123] | 92 | ||
93 | 1242 | LOMBARDI Allan | 1957 | Kaweah-Tule Triathlon Club | 1. / M 60 - 69 | 1:08:28.8 | 0:22:10.7 | 06:53.9 [56] | 56 | 07:03.7 [160] | 92 | 0:29:10.4 [92] | 95 | 02:39.5 [165] | 105 | 0:22:41.1 [81] | 93 | ||
94 | 1321 | VARDAN Martin | 1989 | Benec | 12. / M 20 - 29 | 1:08:29.6 | 0:22:11.5 | 08:43.0 [115] | 115 | 06:21.7 [141] | 129 | 0:29:21.8 [95] | 107 | 01:17.5 [55] | 104 | 0:22:45.4 [83] | 94 | ||
95 | 1381 | ŠURAN Marek | 1973 | TriMiko | 25. / M 40 - 49 | 1:08:33.3 | 0:22:15.2 | 10:10.7 [157] | 157 | 04:50.4 [67] | 127 | 0:27:28.9 [68] | 87 | 02:02.8 [147] | 91 | 0:24:00.3 [108] | 95 | ||
96 | 1211 | LINHART Gabriela | 1973 | --- | 4. / W 40 - 49 | 1:08:47.6 | 0:22:29.5 | 08:43.2 [116] | 116 | 05:31.0 [101] | 108 | 0:28:30.5 [85] | 89 | 01:37.8 [108] | 88 | 0:24:24.9 [112] | 96 | ||
97 | 1269 | VALCHAŘOVÁ Zuzana | 1977 | Běžci Slaný | 5. / W 40 - 49 | 1:09:03.6 | 0:22:45.5 | 08:02.2 [84] | 84 | 04:48.5 [64] | 74 | 0:30:28.0 [108] | 98 | 00:53.6 [13] | 87 | 0:24:51.1 [118] | 97 | ||
98 | 1370 | GIOROS Wassilios | 1970 | Aposkepos | 26. / M 40 - 49 | 1:09:12.8 | 0:22:54.7 | 09:01.7 [129] | 129 | 05:54.9 [117] | 123 | 0:26:57.4 [62] | 81 | 01:39.6 [112] | 80 | 0:25:39.1 [132] | 98 | ||
99 | 1345 | BUCCIERO LISKOVA Veronika | 1987 | ProAm | 8. / W 30 - 39 | 1:09:14.1 | 0:22:56.0 | 05:35.5 [22] | 22 | 05:07.1 [85] | 37 | 0:32:36.4 [131] | 99 | 01:08.8 [37] | 90 | 0:24:46.1 [117] | 99 | ||
100 | 1266 | BARYSHNIKOVA Asya | 1993 | Akvant | 8. / W 20 - 29 | 1:09:21.8 | 0:23:03.7 | 05:29.0 [20] | 20 | 05:40.0 [105] | 46 | 0:29:41.9 [99] | 71 | 01:37.2 [106] | 73 | 0:26:53.6 [146] | 100 |