Rajecký cross triatlon 2018

Triatlon
DÁTUM :2.6.2018 MIESTO :Rajec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 51 detail pretekára JURKOVIČ Tomáš 1983 Triatlon Team Nereus Zilina 1. /  Muži 1:51:31.2 0:00:00.0 13:19.0 [1] 1 00:42.6 [4] 2 1:06:30.4 [1] 1 00:26.7 [4] 1 30:32.5 [4] 1
2 10 detail pretekára BÁLINT Mester 1985 --- 2. /  Muži 1:54:04.4 0:02:33.2 13:23.9 [3] 3 01:00.6 [13] 3 1:08:07.7 [7] 3 00:35.8 [11] 3 30:56.4 [6] 2
3 26 detail pretekára LUKÁCS Vladislav 1971 --- 1. /  Veteráni 1 1:55:01.5 0:03:30.3 13:31.3 [4] 4 00:54.7 [8] 4 1:08:03.7 [6] 2 00:37.8 [13] 2 31:54.0 [10] 3
4 1 detail pretekára CINTULA Lukáš 1991 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  Muži 1:56:07.9 0:04:36.7 16:29.4 [11] 11 00:40.0 [2] 10 1:07:40.8 [4] 5 00:41.7 [17] 6 30:36.0 [5] 4
5 25 detail pretekára BIELIK Ivan 1975 sportdiag team senec 2. /  Veteráni 1 1:56:38.2 0:05:07.0 17:49.1 [20] 20 00:44.1 [5] 15 1:07:14.7 [2] 7 00:19.2 [1] 7 30:31.1 [3] 5
6 5 detail pretekára ZMRHALA Ján 1983 Maratón klub Rajec 4. /  Muži 1:56:56.1 0:05:24.9 16:02.8 [9] 9 00:56.8 [9] 8 1:07:55.8 [5] 6 00:23.6 [2] 4 31:37.1 [9] 6
7 2 detail pretekára KOZLOVSKÝ Matúš 1998 Triax Bratislava 5. /  Muži 1:57:55.9 0:06:24.7 13:19.5 [2] 2 00:38.0 [1] 1 1:14:33.8 [13] 9 00:26.4 [3] 8 28:58.2 [1] 7
8 7 detail pretekára JANATA Boris 1994 KOMPAVA H-TRIATHLON TEAM Skalica 6. /  Muži 1:58:12.4 0:06:41.2 14:38.4 [5] 5 00:59.5 [12] 5 1:08:58.1 [8] 4 00:47.7 [22] 5 32:48.7 [14] 8
9 13 detail pretekára HOLEŠA Patrik 1991 Maratón klub Rajec 7. /  Muži 2:02:21.5 0:10:50.3 17:00.6 [15] 15 01:21.1 [24] 14 1:09:59.5 [9] 8 00:50.5 [25] 9 33:09.8 [15] 9
10 21 detail pretekára UHRECKÝ Pavel 1974 sportdiag team senec 3. /  Veteráni 1 2:02:50.2 0:11:19.0 14:53.9 [6] 6 00:51.1 [7] 6 1:14:56.3 [14] 11 00:36.8 [12] 11 31:32.1 [8] 10
11 30 detail pretekára ČÍK Jaroslav 1978 Športový Triatlonový Klub Pezinok 4. /  Veteráni 1 2:03:36.5 0:12:05.3 21:17.3 [33] 33 01:25.2 [28] 32 1:07:39.0 [3] 10 00:45.6 [19] 10 32:29.4 [11] 11
12 12 detail pretekára PUKAJ Tomáš 1984 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 8. /  Muži 2:04:56.0 0:13:24.8 15:23.9 [7] 7 01:10.4 [19] 7 1:15:01.4 [15] 13 00:33.2 [8] 13 32:47.1 [12] 12
13 50 detail pretekára JAROŠINEC Miroslav 1971 TRIAX 5. /  Veteráni 1 2:06:41.4 0:15:10.2 16:01.3 [8] 8 01:06.3 [16] 9 1:13:59.2 [11] 12 00:31.6 [6] 12 35:03.0 [23] 13
14 22 detail pretekára MIKO Marcel 1977 --- 6. /  Veteráni 1 2:09:08.1 0:17:36.9 17:38.1 [17] 17 01:22.1 [25] 19 1:14:31.4 [12] 14 00:53.3 [31] 14 34:43.2 [20] 14
15 39 detail pretekára VASKO Ondrej 1968 3atletik Prievidza 1. /  Veteráni 2 2:09:58.6 0:18:27.4 17:41.8 [19] 19 01:14.1 [20] 17 1:17:34.2 [18] 18 00:40.7 [15] 18 32:47.8 [13] 15
16 6 detail pretekára VAVRÍK Tomáš 1989 Chlpaté Gazely 9. /  Muži 2:10:26.0 0:18:54.8 16:16.3 [10] 10 01:10.3 [18] 11 1:17:59.9 [20] 16 00:46.2 [20] 16 34:13.3 [17] 16
17 24 detail pretekára PÁLENÍK Andrej 1977 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 7. /  Veteráni 1 2:11:48.5 0:20:17.3 18:51.0 [21] 21 01:03.7 [14] 22 1:19:29.5 [24] 23 01:08.7 [37] 24 31:15.6 [7] 17
18 20 detail pretekára BULEJ Peter 1975 KPŠ Nereus Žilina 8. /  Veteráni 1 2:12:05.9 0:20:34.7 17:37.5 [16] 16 00:57.5 [11] 16 1:17:42.4 [19] 17 00:35.1 [10] 17 35:13.4 [25] 18
19 34 detail pretekára KALINA Rastislav 1975 Maratón klub Rajec 9. /  Veteráni 1 2:12:07.6 0:20:36.4 20:54.9 [31] 31 01:52.6 [32] 33 1:18:47.1 [21] 27 01:03.7 [33] 27 29:29.3 [2] 19
20 42 detail pretekára OTEPKA Igor 1963 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 2. /  Veteráni 2 2:12:23.9 0:20:52.7 20:18.4 [28] 28 01:54.2 [34] 28 1:12:55.0 [10] 15 00:55.5 [32] 15 36:20.8 [27] 20
21 4 detail pretekára MIŠO Pavol 1985 Maratón klub Rajec 10. /  Muži 2:12:41.2 0:21:10.0 20:02.9 [25] 25 01:15.9 [22] 24 1:16:38.3 [16] 20 00:34.8 [9] 20 34:09.3 [16] 21
22 8 detail pretekára VOLENSKÝ Martin 1982 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 11. /  Muži 2:14:47.3 0:23:16.1 21:12.0 [32] 32 01:22.6 [26] 31 1:17:09.9 [17] 24 00:47.7 [22] 23 34:15.1 [18] 22
23 16 detail pretekára PONEK Marian 1972 Triatlonový klub Žabka Čadca 10. /  Veteráni 1 2:17:37.3 0:26:06.1 20:06.5 [26] 26 01:33.3 [30] 26 1:19:53.7 [25] 26 00:52.5 [30] 26 35:11.3 [24] 23
24 43 detail pretekára MIČÍK Ján 1968 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 3. /  Veteráni 2 2:17:57.8 0:26:26.6 18:59.8 [22] 22 00:41.2 [3] 21 1:19:26.6 [23] 22 00:41.2 [16] 21 38:09.0 [29] 24
25 9 detail pretekára KURAŤ Tomáš 1982 --- 12. /  Muži 2:18:21.6 0:26:50.4 16:39.9 [12] 12 00:57.0 [10] 12 1:19:04.9 [22] 19 00:47.4 [21] 19 40:52.4 [33] 25
26 27 detail pretekára KUBINA Roman 1970 --- 11. /  Veteráni 1 2:18:46.5 0:27:15.3 17:39.4 [18] 18 01:24.1 [27] 20 1:21:46.2 [29] 25 00:51.3 [27] 25 37:05.5 [28] 26
27 3 detail pretekára DRAHŇÁK Ján 1986 TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU 13. /  Muži 2:19:50.3 0:28:19.1 21:26.2 [34] 34 01:05.4 [15] 30 1:19:54.4 [26] 28 01:04.5 [34] 28 36:19.8 [26] 27
28 32 detail pretekára STRANANEK Jozef 1975 --- 12. /  Veteráni 1 2:22:28.4 0:30:57.2 19:11.7 [23] 23 01:59.0 [35] 23 1:25:42.9 [31] 30 00:32.6 [7] 29 35:02.2 [22] 28
29 31 detail pretekára SLIVKA Milan 1977 Triatlonový klub Žabka Čadca 13. /  Veteráni 1 2:22:32.2 0:31:01.0 25:05.2 [40] 40 00:48.1 [6] 39 1:20:52.3 [28] 29 01:14.8 [38] 30 34:31.8 [19] 29
30 36 detail pretekára MARTINČÍK Roman 1962 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 4. /  Veteráni 2 2:22:39.6 0:31:08.4 16:59.7 [14] 14 01:14.5 [21] 13 1:20:47.3 [27] 21 00:51.9 [29] 22 42:46.2 [36] 30
31 11 detail pretekára MITOŠINKA Ivan 1982 Chlpaté Gazely 14. /  Muži 2:29:07.8 0:37:36.6 20:21.7 [29] 29 01:52.7 [33] 29 1:26:46.8 [32] 31 00:51.5 [28] 31 39:15.1 [31] 31
32 46 detail pretekára DRAHOŠOVÁ Alena 1973 Športový Triatlonový Klub Pezinok 1. /  Veteránky 2:30:36.8 0:39:05.6 20:13.3 [27] 27 01:07.3 [17] 25 1:29:47.8 [35] 34 00:39.3 [14] 32 38:49.1 [30] 32
33 41 detail pretekára ZORVAN Roman 1964 3atletik Prievidza 5. /  Veteráni 2 2:33:49.0 0:42:17.8 21:32.2 [35] 35 02:10.0 [37] 35 1:27:13.3 [33] 33 01:08.4 [36] 33 41:45.1 [34] 33
34 29 detail pretekára POLÁK Hubert 1974 --- 14. /  Veteráni 1 2:35:30.5 0:43:59.3 16:53.2 [13] 13 02:04.1 [36] 18 1:35:52.8 [37] 36 00:29.9 [5] 36 40:10.5 [32] 34
35 48 detail pretekára PAGANÍKOVÁ Viera 1988 --- 1. /  Ženy 2:37:40.9 0:46:09.7 22:22.3 [38] 38 01:26.0 [29] 37 1:27:22.0 [34] 35 01:06.7 [35] 35 45:23.9 [38] 35
36 15 detail pretekára SOLÍK Martin 1991 --- 15. /  Muži 2:40:10.7 0:48:39.5 22:21.9 [37] 37 02:50.7 [38] 38 1:25:22.3 [30] 32 01:41.0 [40] 34 47:54.8 [40] 36
37 52 detail pretekára LADECKÁ Nora 1992 Štrudličkáris 2. /  Ženy 2:40:11.1 0:48:39.9 22:10.8 [36] 36 01:36.3 [31] 36 1:33:02.2 [36] 37 00:43.7 [18] 37 42:38.1 [35] 37
38 33 detail pretekára RYBÁR Ján 1976 --- 15. /  Veteráni 1 2:41:57.8 0:50:26.6 24:33.6 [39] 39 03:21.9 [40] 40 1:37:25.9 [39] 39 01:39.0 [39] 39 34:57.4 [21] 38
39 47 detail pretekára RONČÁKOVÁ Monika 1986 --- 3. /  Ženy 2:45:16.4 0:53:45.2 20:01.4 [24] 24 03:09.1 [39] 34 1:37:11.8 [38] 38 00:51.1 [26] 38 44:03.0 [37] 39
40 45 detail pretekára JÁNOŠOVÁ Miroslava 1973 ŠK Atóm Levice 2. /  Veteránky 3:11:46.3 1:20:15.1 20:30.1 [30] 30 01:16.6 [23] 27 2:03:44.6 [40] 40 00:48.3 [24] 40 45:26.7 [39] 40
--- 40 detail pretekára PAPP Juraj 1961 --- . /  Veteráni 2 DNF --- 17:34.7 [-] --- 19:07.7 [-] --- --- --- --- --- --- ---