Nitriansky detský aquatlon

Triatlon
DÁTUM :17.6.2018 MIESTO :Nitra

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # Depo # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # Depo # Beh #
1 87 detail pretekára MOSNÁ Michaela SVK 2009 ŠBR Piešťany 1. /  Žiačky nádeje B 0:03:10.3 0:00:00.0 00:50.6 [1] 1 00:27.7 [11] 3 01:52.0 [2] 1
2 95 detail pretekára TAHA Marwan SVK 2009 motigo 1. /  Žiaci nádeje B 0:03:19.5 0:00:09.2 01:03.2 [14] 14 00:24.4 [3] 6 01:51.9 [1] 2
3 81 detail pretekára CÍCEROVÁ Laura SVK 2009 ŠK Atóm Levice 2. /  Žiačky nádeje B 0:03:20.4 0:00:10.1 00:54.9 [4] 4 00:22.6 [2] 2 02:02.9 [10] 3
4 97 detail pretekára TOMKOVÁ Laura SVK 2009 ŠK Atóm Levice 3. /  Žiačky nádeje B 0:03:24.8 0:00:14.5 00:52.6 [3] 3 00:21.9 [1] 1 02:10.3 [18] 4
5 91 detail pretekára RENDEKOVÁ Karolína SVK 2009 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 4. /  Žiačky nádeje B 0:03:26.8 0:00:16.5 00:59.2 [7] 7 00:30.3 [17] 8 01:57.3 [5] 5
6 76 detail pretekára ADAMOVÁ Lenka SVK 2009 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 5. /  Žiačky nádeje B 0:03:30.8 0:00:20.5 01:00.0 [9] 9 00:25.1 [6] 5 02:05.7 [13] 6
7 77 detail pretekára BÁLINTOVÁ Lujza SVK 2009 Triax Bratislava 6. /  Žiačky nádeje B 0:03:33.5 0:00:23.2 00:59.3 [8] 8 00:32.3 [19] 9 02:01.9 [9] 7
8 96 detail pretekára TEHLÁR Adam SVK 2009 --- 2. /  Žiaci nádeje B 0:03:35.0 0:00:24.7 01:03.7 [16] 16 00:28.2 [12] 10 02:03.1 [11] 8
9 94 detail pretekára STRNISKOVA Valentina SVK 2009 --- 7. /  Žiačky nádeje B 0:03:38.4 0:00:28.1 00:51.8 [2] 2 00:27.4 [10] 4 02:19.2 [25] 9
10 83 detail pretekára HRIČINA Andrej SVK 2010 ŠK Atóm Levice 3. /  Žiaci nádeje B 0:03:40.6 0:00:30.3 01:05.9 [20] 20 00:30.8 [18] 18 02:03.9 [12] 10
11 82 detail pretekára DURISOVA Rebeka SVK 2009 --- 8. /  Žiačky nádeje B 0:03:44.0 0:00:33.7 01:02.7 [13] 13 00:25.0 [5] 7 02:16.3 [22] 11
12 86 detail pretekára MASARYK Juraj SVK 2010 Triatlonový klub Žabka Čadca 4. /  Žiaci nádeje B 0:03:44.4 0:00:34.1 01:18.6 [30] 30 00:28.8 [13] 25 01:57.0 [4] 12
13 79 detail pretekára CESNEK Šimon SVK 2010 motigo 5. /  Žiaci nádeje B 0:03:44.7 0:00:34.4 01:09.0 [25] 25 00:35.6 [25] 24 02:00.1 [7] 13
14 92 detail pretekára SLOVAK Patrik SVK 2010 --- 6. /  Žiaci nádeje B 0:03:46.0 0:00:35.7 01:07.1 [22] 22 00:29.1 [14] 17 02:09.8 [17] 14
15 85 detail pretekára KOLLÁR Boris SVK 2009 --- 7. /  Žiaci nádeje B 0:03:46.3 0:00:36.0 01:07.8 [23] 23 00:26.3 [8] 14 02:12.2 [19] 15
16 80 detail pretekára CIBULA Roman SVK 2010 Triatlonový klub Košice 8. /  Žiaci nádeje B 0:03:46.7 0:00:36.4 01:16.3 [27] 27 00:24.6 [4] 20 02:05.8 [14] 16
17 207 detail pretekára ŠOLTÉS Matej SVK 2009 Trian ŠK UMB 9. /  Žiaci nádeje B 0:03:47.3 0:00:37.0 01:06.0 [21] 21 00:48.4 [32] 28 01:52.9 [3] 17
18 84 detail pretekára KALLOVÁ Ella SVK 2009 motigo 9. /  Žiačky nádeje B 0:03:47.6 0:00:37.3 01:02.1 [12] 12 00:35.8 [26] 19 02:09.7 [16] 18
19 90 detail pretekára REBIDÁŠOVÁ Eliška SVK 2010 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 10. /  Žiačky nádeje B 0:03:48.8 0:00:38.5 01:15.7 [26] 26 00:33.5 [20] 26 01:59.6 [6] 19
20 219 detail pretekára MANDÁKOVÁ Karin SVK 2009 ŠK Atleti Banská Štiavnica 11. /  Žiačky nádeje B 0:03:50.9 0:00:40.6 00:57.2 [5] 5 00:35.5 [24] 12 02:18.2 [24] 20
21 225 detail pretekára TKÁČOVÁ Daniela SVK 2009 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 12. /  Žiačky nádeje B 0:03:51.5 0:00:41.2 01:03.2 [14] 14 00:40.6 [29] 23 02:07.7 [15] 21
22 93 detail pretekára STEINEMANNOVA Lucia Sofia SVK 2009 ŠK Atóm Levice 13. /  Žiačky nádeje B 0:03:52.1 0:00:41.8 01:01.3 [11] 11 00:34.6 [23] 16 02:16.2 [21] 22
23 98 detail pretekára TURBOVÁ Paulína SVK 2009 --- 14. /  Žiačky nádeje B 0:03:53.0 0:00:42.7 01:04.8 [18] 18 00:30.1 [16] 15 02:18.1 [23] 23
24 202 detail pretekára TOTHOVÁ Rebeca SVK 2009 --- 15. /  Žiačky nádeje B 0:03:57.5 0:00:47.2 00:58.8 [6] 6 00:33.5 [20] 11 02:25.2 [31] 24
25 89 detail pretekára PEŠKO Adam SVK 2009 Triatlonový klub Košice 10. /  Žiaci nádeje B 0:03:58.9 0:00:48.6 01:28.6 [31] 31 00:29.1 [14] 30 02:01.2 [8] 25
26 217 detail pretekára RUTKOVSKÝ Samuel SVK 2009 ŠK Delfín Nitra 11. /  Žiaci nádeje B 0:04:04.6 0:00:54.3 01:00.3 [10] 10 00:33.7 [22] 13 02:30.6 [33] 26
27 78 detail pretekára BUGOŠOVÁ Kristína SVK 2009 --- 16. /  Žiačky nádeje B 0:04:05.3 0:00:55.0 01:05.7 [19] 19 00:37.3 [27] 22 02:22.3 [28] 27
28 218 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Barbora SVK 2010 ŠK Atóm Levice 17. /  Žiačky nádeje B 0:04:05.3 0:00:55.0 01:16.8 [28] 28 00:25.5 [7] 21 02:23.0 [29] 27
29 203 detail pretekára TOMEK Martin SVK 2009 ŠK Delfin Nitra 12. /  Žiaci nádeje B 0:04:09.2 0:00:58.9 01:04.7 [17] 17 00:45.1 [30] 27 02:19.4 [26] 29
30 99 detail pretekára VANÁKOVÁ Barbora SVK 2010 Triatlonový klub Žabka Čadca 18. /  Žiačky nádeje B 0:04:15.2 0:01:04.9 01:34.7 [34] 34 00:26.5 [9] 31 02:14.0 [20] 30
31 223 detail pretekára ĎURIŠ Patrik SVK 2009 ŠK Atóm Levice 13. /  Žiaci nádeje B 0:04:15.8 0:01:05.5 01:17.8 [29] 29 00:38.1 [28] 29 02:19.9 [27] 31
32 208 detail pretekára SCHELINGOVÁ Nela SVK 2009 ŠK Delfin Nitra 19. /  Žiačky nádeje B 0:04:43.3 0:01:33.0 01:08.2 [24] 24 01:11.1 [34] 32 02:24.0 [30] 32
33 88 detail pretekára PAVLIKOVSKÁ Nina SVK 2010 motigo 20. /  Žiačky nádeje B 0:04:46.5 0:01:36.2 01:33.2 [33] 33 00:46.5 [31] 33 02:26.8 [32] 33
34 213 detail pretekára BALOGH Janko SVK 2009 ŠK Atom Levice 14. /  Žiaci nádeje B 0:05:28.2 0:02:17.9 01:31.8 [32] 32 00:52.2 [33] 34 03:04.2 [34] 34