Nitriansky detský aquatlon

Triatlon
DÁTUM :17.6.2018 MIESTO :Nitra

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # Depo # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # Depo # Beh #
1 55 detail pretekára MANDÁK Alex SVK 2007 ŠK Atóm Levice 1. /  Žiaci nádeje A 0:04:40.0 0:00:00.0 01:38.3 [1] 1 00:24.4 [5] 1 02:37.3 [4] 1
2 62 detail pretekára MORAVSKÁ Debora SVK 2007 ŠK Atóm Levice 1. /  Žiačky nádeje A 0:04:46.7 0:00:06.7 01:47.8 [4] 4 00:21.6 [1] 3 02:37.3 [4] 2
3 72 detail pretekára ŠOLTÉS Peter SVK 2007 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 2. /  Žiaci nádeje A 0:04:47.6 0:00:07.6 01:48.9 [6] 6 00:32.7 [19] 10 02:26.0 [1] 3
4 48 detail pretekára FOTUL Richard SVK 2008 Triatlonový klub Košice 3. /  Žiaci nádeje A 0:04:49.2 0:00:09.2 01:42.9 [2] 2 00:24.9 [7] 2 02:41.4 [7] 4
5 71 detail pretekára SPORYSHEV Dmitry RUS 2008 Triax Bratislava 4. /  Žiaci nádeje A 0:04:52.0 0:00:12.0 01:49.5 [8] 8 00:25.3 [8] 7 02:37.2 [3] 5
6 49 detail pretekára FOTULOVÁ Alexandra SVK 2007 Triatlonový klub Košice 2. /  Žiačky nádeje A 0:04:54.5 0:00:14.5 01:44.3 [3] 3 00:26.2 [11] 5 02:44.0 [10] 6
7 59 detail pretekára MIKLÓŠOVÁ Karolína SVK 2007 ŠK Atóm Levice 3. /  Žiačky nádeje A 0:04:57.1 0:00:17.1 01:51.1 [10] 10 00:24.6 [6] 8 02:41.4 [7] 7
8 50 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Žaneta SVK 2007 ŠK Atóm Levice 4. /  Žiačky nádeje A 0:04:59.3 0:00:19.3 01:48.4 [5] 5 00:22.0 [2] 4 02:48.9 [11] 8
9 65 detail pretekára PEŠKO Michal SVK 2007 Triatlonový klub Košice 5. /  Žiaci nádeje A 0:04:59.6 0:00:19.6 01:54.0 [12] 12 00:29.8 [18] 13 02:35.8 [2] 9
10 54 detail pretekára LAKTIŠOVÁ Simona SVK 2007 ŠK Atóm Levice 5. /  Žiačky nádeje A 0:05:12.9 0:00:32.9 01:50.2 [9] 9 00:22.8 [3] 6 02:59.9 [16] 10
11 56 detail pretekára MAREČEK Matej SVK 2007 Triatlonový klub Žabka Čadca 6. /  Žiaci nádeje A 0:05:14.5 0:00:34.5 02:00.6 [18] 18 00:32.8 [20] 18 02:41.1 [6] 11
12 227 detail pretekára DROBNÝ Matej SVK 2007 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  Žiaci nádeje A 0:05:17.1 0:00:37.1 02:04.4 [21] 21 00:29.5 [17] 20 02:43.2 [9] 12
13 46 detail pretekára DOMINOVÁ Viktória SVK 2007 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 6. /  Žiačky nádeje A 0:05:21.5 0:00:41.5 01:55.4 [14] 14 00:27.9 [15] 12 02:58.2 [15] 13
14 47 detail pretekára FERIANC Filip SVK 2008 motigo 8. /  Žiaci nádeje A 0:05:23.4 0:00:43.4 01:53.2 [11] 11 00:27.1 [13] 9 03:03.1 [18] 14
15 64 detail pretekára PAWLUS Matej SVK 2008 Triatlonový klub Žabka Čadca 9. /  Žiaci nádeje A 0:05:28.2 0:00:48.2 01:56.3 [16] 16 00:26.8 [12] 11 03:05.1 [20] 15
16 221 detail pretekára KNIŽ Filip SVK 2008 Triax Bratislava 10. /  Žiaci nádeje A 0:05:31.2 0:00:51.2 02:00.2 [17] 17 00:25.4 [9] 14 03:05.6 [21] 16
17 41 detail pretekára BADŽGOŇOVA Lucia SVK 2007 Triatlonový klub Žabka Čadca 7. /  Žiačky nádeje A 0:05:31.7 0:00:51.7 02:04.3 [20] 20 00:22.9 [4] 15 03:04.5 [19] 17
18 53 detail pretekára KALLOVÁ Sofia SVK 2007 motigo 8. /  Žiačky nádeje A 0:05:35.1 0:00:55.1 02:03.7 [19] 19 00:33.4 [23] 22 02:58.0 [14] 18
19 67 detail pretekára RONČKEVIČOVÁ Radka SVK 2008 motigo 9. /  Žiačky nádeje A 0:05:37.4 0:00:57.4 02:07.4 [25] 25 00:34.2 [25] 25 02:55.8 [13] 19
20 60 detail pretekára MINAROVIČ Juraj SVK 2008 Triatlonový klub Žabka Čadca 11. /  Žiaci nádeje A 0:05:38.4 0:00:58.4 02:11.5 [26] 26 00:25.6 [10] 22 03:01.3 [17] 20
21 68 detail pretekára SEDLÁK Richard SVK 2007 Triatlon Team Trnava 12. /  Žiaci nádeje A 0:05:42.4 0:01:02.4 02:06.3 [23] 23 00:27.2 [14] 19 03:08.9 [22] 21
22 43 detail pretekára BLIHÁROVÁ Soňa SVK 2007 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 10. /  Žiačky nádeje A 0:05:46.6 0:01:06.6 02:18.6 [29] 29 00:34.9 [26] 29 02:53.1 [12] 22
23 42 detail pretekára BAULOVIČ Lukáš SVK 2007 --- 13. /  Žiaci nádeje A 0:05:48.0 0:01:08.0 01:54.8 [13] 13 00:39.3 [30] 21 03:13.9 [23] 23
24 61 detail pretekára MJARTAN Marian SVK 2008 ŠK Atóm Levice 14. /  Žiaci nádeje A 0:05:51.0 0:01:11.0 01:49.3 [7] 7 00:40.1 [31] 17 03:21.6 [27] 24
25 73 detail pretekára TOMKOVÁ Sára SVK 2007 ŠK Atóm Levice 11. /  Žiačky nádeje A 0:05:54.7 0:01:14.7 01:55.4 [14] 14 00:33.2 [21] 16 03:26.1 [29] 25
26 52 detail pretekára KÁCLOVÁ Dominika SVK 2008 motigo 12. /  Žiačky nádeje A 0:06:01.9 0:01:21.9 02:13.3 [28] 28 00:33.3 [22] 27 03:15.3 [24] 26
27 70 detail pretekára SLIVOŇOVÁ Vanessa SVK 2007 Športový Triatlonový Klub Pezinok 13. /  Žiačky nádeje A 0:06:05.6 0:01:25.6 02:06.7 [24] 24 00:38.3 [29] 26 03:20.6 [26] 27
28 63 detail pretekára PALČO Adrián SVK 2007 Triatlonový klub Žabka Čadca 15. /  Žiaci nádeje A 0:06:07.5 0:01:27.5 02:05.8 [22] 22 00:35.1 [27] 24 03:26.6 [30] 28
29 57 detail pretekára MASARYK Martin SVK 2008 Triatlonový klub Žabka Čadca 16. /  Žiaci nádeje A 0:06:13.2 0:01:33.2 02:12.1 [27] 27 00:35.9 [28] 28 03:25.2 [28] 29
30 74 detail pretekára VANÁKOVÁ Nataša SVK 2008 Triatlonový klub Žabka Čadca 14. /  Žiačky nádeje A 0:06:14.2 0:01:34.2 02:27.4 [31] 31 00:28.1 [16] 30 03:18.7 [25] 30
31 222 detail pretekára NEŠTÁK Damian SVK 2008 --- 17. /  Žiaci nádeje A 0:06:44.5 0:02:04.5 02:24.6 [30] 30 00:41.2 [32] 31 03:38.7 [31] 31
32 44 detail pretekára CESNEKOVÁ Lara SVK 2008 motigo 15. /  Žiačky nádeje A 0:07:23.8 0:02:43.8 03:08.8 [32] 32 00:33.6 [24] 32 03:41.4 [32] 32