Nitriansky detský aquatlon

Triatlon
DÁTUM :17.6.2018 MIESTO :Nitra

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # Depo # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # Depo # Beh #
1 24 detail pretekára PAVUK Marek SVK 1999 Šk Aquasport Levice 1. /  Juniori 0:28:22.8 0:00:00.0 11:26.9 [1] 1 00:29.0 [15] 1 16:26.9 [2] 1
2 22 detail pretekára ORLICKÝ Andrej SVK 1977 Triatlon Team Trnava 1. /  Veteráni1 0:29:23.1 0:01:00.3 12:09.3 [5] 5 00:24.3 [5] 5 16:49.5 [3] 2
3 40 detail pretekára ŽÁČIK Šimon SVK 1991 SMTA Nitra 1. /  Muži 0:29:40.2 0:01:17.4 12:08.0 [4] 4 00:19.9 [1] 3 17:12.3 [4] 3
4 229 detail pretekára KOZLOVSKÝ Matúš SVK 1998 Triax Bratislava 2. /  Muži 0:30:07.6 0:01:44.8 13:14.3 [11] 11 00:27.1 [10] 11 16:26.2 [1] 4
5 5 detail pretekára BUKVA Dušan SVK 2001 Triax Bratislava 1. /  Dorastenci 0:31:03.8 0:02:41.0 12:25.4 [8] 8 00:28.9 [14] 7 18:09.5 [7] 5
6 30 detail pretekára ROJTÁŠ Peter SVK 2002 Triatlonový klub Košice 2. /  Dorastenci 0:31:14.5 0:02:51.7 11:49.9 [2] 2 00:25.3 [8] 2 18:59.3 [8] 6
7 19 detail pretekára MIKOLÁŠ Peter SVK 1982 Plavecký klub SPK Bratislava 3. /  Muži 0:31:33.0 0:03:10.2 13:51.1 [15] 15 00:23.2 [2] 15 17:18.7 [5] 7
8 15 detail pretekára KURIAČKOVÁ Ivana SVK 1994 ŠK Atóm Levice 1. /  Ženy 0:32:07.3 0:03:44.5 12:06.3 [3] 3 00:25.2 [7] 4 19:35.8 [11] 8
9 7 detail pretekára FOTUL Gregor SVK 1976 Triatlonový klub Košice 2. /  Veteráni1 0:32:09.1 0:03:46.3 13:51.7 [16] 16 00:27.1 [10] 16 17:50.3 [6] 9
10 31 detail pretekára SKALNIK Martin SVK 1966 Run for Fun - Triathlon 1. /  Veteráni 2 0:32:45.9 0:04:23.1 12:56.3 [9] 9 00:43.2 [30] 10 19:06.4 [9] 10
11 27 detail pretekára PODHORNÁ Ema SVK 2002 Športový Triatlonový Klub Pezinok 1. /  Dorastenky 0:33:14.0 0:04:51.2 12:10.3 [6] 6 00:24.6 [6] 6 20:39.1 [14] 11
12 230 detail pretekára DOLETINA Ondrej SVK 1992 Trian ŠK UMB B.Bystrtica 4. /  Muži 0:33:22.0 0:04:59.2 13:31.9 [13] 13 00:23.7 [4] 12 19:26.4 [10] 12
13 34 detail pretekára SÚKENÍK Jozef SVK 2000 KPŠ Nereus Žilina 2. /  Juniori 0:33:57.2 0:05:34.4 12:24.6 [7] 7 00:32.8 [19] 8 20:59.8 [16] 13
14 23 detail pretekára PAULÍNYOVÁ Ema SVK 2002 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 2. /  Dorastenky 0:35:16.2 0:06:53.4 13:10.7 [10] 10 00:28.3 [12] 9 21:37.2 [19] 14
15 228 detail pretekára KOMJATÝ Štefan SVK 1974 Realiz Prestigio Team 3. /  Veteráni1 0:36:26.1 0:08:03.3 13:31.5 [12] 12 00:29.9 [17] 13 22:24.7 [23] 15
16 18 detail pretekára MACHÁLKOVÁ Anežka SVK 1970 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 1. /  Veteránky 0:36:38.6 0:08:15.8 14:44.7 [20] 20 00:40.4 [25] 21 21:13.5 [17] 16
17 2 detail pretekára BALAMUCKÝ Aleš SVK 2002 Triatlonový klub Žabka Čadca 3. /  Dorastenci 0:37:13.5 0:08:50.7 14:21.4 [18] 18 00:40.4 [25] 19 22:11.7 [20] 17
18 25 detail pretekára PIATRIKOVÁ Margaréta SVK 2002 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 3. /  Dorastenky 0:37:21.1 0:08:58.3 13:41.6 [14] 14 00:28.6 [13] 14 23:10.9 [27] 18
19 14 detail pretekára KRÍŽIK Rudolf SVK 1968 Run for Fun - Triathlon 2. /  Veteráni 2 0:37:26.6 0:09:03.8 16:46.3 [26] 26 00:33.3 [20] 26 20:07.0 [13] 19
20 33 detail pretekára SLIVOŇOVÁ Vladka SVK 1976 Športový Triatlonový Klub Pezinok 2. /  Veteránky 0:37:40.6 0:09:17.8 14:46.6 [21] 21 00:36.0 [22] 20 22:18.0 [21] 20
21 37 detail pretekára TITKOVÁ Viktória SVK 2000 ŠK Atóm Levice 1. /  Juniorky 0:37:53.9 0:09:31.1 14:17.3 [17] 17 00:23.4 [3] 17 23:13.2 [28] 21
22 11 detail pretekára JURAŠKO Peter SVK 1968 pro-body triatlon team Košice 3. /  Veteráni 2 0:38:23.6 0:10:00.8 15:08.3 [24] 24 00:42.7 [29] 24 22:32.6 [24] 22
23 12 detail pretekára KINDL Marcel SVK 1974 Triax Bratislava 4. /  Veteráni1 0:38:38.5 0:10:15.7 15:04.0 [22] 22 00:30.8 [18] 23 23:03.7 [26] 23
24 212 detail pretekára BEKEOVÁ Daniela SVK 1975 Brataislava 3. /  Veteránky 0:39:23.5 0:11:00.7 15:26.8 [25] 25 00:42.0 [28] 25 23:14.7 [29] 24
25 20 detail pretekára MJARTANOVÁ Katarína SVK 2002 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 4. /  Dorastenky 0:39:38.4 0:11:15.6 15:04.3 [23] 23 00:26.9 [9] 22 24:07.2 [30] 25
26 6 detail pretekára CIBULA Roman SVK 1971 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 5. /  Veteráni1 0:39:41.4 0:11:18.6 18:11.9 [27] 27 00:34.0 [21] 27 20:55.5 [15] 26
27 21 detail pretekára MOSKÁĽOVÁ Kristína SVK 2002 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 5. /  Dorastenky 0:40:00.3 0:11:37.5 14:22.8 [19] 19 00:36.7 [23] 18 25:00.8 [32] 27
28 26 detail pretekára PIVARČIOVÁ Lucia SVK 1983 ŠK Atóm Levice 2. /  Ženy 0:40:43.7 0:12:20.9 20:06.8 [31] 31 00:38.4 [24] 31 19:58.5 [12] 28
29 29 detail pretekára RIMAN Peter SVK 1958 Triatlon Team Trnava 4. /  Veteráni 2 0:41:11.1 0:12:48.3 18:45.8 [29] 29 00:56.8 [32] 29 21:28.5 [18] 29
30 209 detail pretekára SCHELING Eugen SVK 1972 ŠK ORAVAMAN 6. /  Veteráni1 0:41:25.6 0:13:02.8 18:19.9 [28] 28 00:46.0 [31] 28 22:19.7 [22] 30
31 16 detail pretekára LAKTIŠOVÁ Hana SVK 1973 ŠK Atóm Levice 4. /  Veteránky 0:44:41.4 0:16:18.6 19:17.7 [30] 30 00:40.9 [27] 30 24:42.8 [31] 31
32 10 detail pretekára HARČARIKOVÁ Zuzana SVK 1990 Triax Bratislava 3. /  Ženy 0:49:02.0 0:20:39.2 25:32.4 [32] 32 00:29.0 [15] 32 23:00.6 [25] 32