Slovakman 226

Triatlon
DÁTUM :4.8.2018 MIESTO :Piešťany

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Plavání # D1 # Cyklistika # D2 # Běh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Plavání # D1 # Cyklistika # D2 # Běh #
1 84 detail pretekára KORELC Matej SLO 1979 ŠD Akson 9:38:56.8 0:00:00.0 0:58:32.5 [3] 3 0:02:03.3 [6] 3 4:55:25.8 [1] 1 0:04:02.5 [20] 1 3:38:52.7 [2] 1
2 132 detail pretekára ŘÍDKÝ Vladimír CZE 1979 Kosmosbikes 9:46:56.7 0:07:59.9 1:02:10.9 [8] 8 0:02:21.9 [7] 7 5:08:55.8 [5] 5 0:01:53.7 [5] 5 3:31:34.4 [1] 2
3 76 detail pretekára KARABINOŠ Tomáš SVK 1983 Café racers 10:15:43.8 0:36:47.0 1:00:31.3 [4] 4 0:01:49.1 [3] 4 4:56:04.7 [2] 2 0:03:12.3 [17] 2 4:14:06.4 [7] 3
4 90 detail pretekára KROHLÁK Milan CZE 1981 Kosmosbike 10:15:44.9 0:36:48.1 0:55:46.5 [1] 1 0:01:33.7 [1] 1 5:10:45.7 [7] 4 0:02:01.7 [6] 4 4:05:37.3 [5] 4
5 94 detail pretekára KURZVEIL Jiří CZE 1981 Triatlon Mladá Boleslav 10:27:23.2 0:48:26.4 1:06:24.8 [12] 12 0:03:09.6 [11] 12 5:07:33.9 [4] 6 0:01:45.4 [4] 6 4:08:29.5 [6] 5
6 77 detail pretekára KARLÍK Petr CZE 1982 TriSki klub Márovky - Blansko 10:41:49.0 1:02:52.2 1:07:02.6 [13] 13 0:03:45.9 [15] 13 5:09:17.9 [6] 8 0:02:41.7 [9] 8 4:19:00.9 [8] 6
7 69 detail pretekára CHUDÝ Michal SVK 1980 ZELEZNI ZOCHARI 10:46:10.6 1:07:13.8 1:01:05.5 [5] 5 0:02:39.0 [8] 5 5:16:02.1 [8] 7 0:01:30.1 [1] 7 4:24:53.9 [11] 7
8 119 detail pretekára PLHOŇ Patrik CZE 1980 Elite Sport Boskovice 10:53:45.2 1:14:48.4 1:14:28.3 [20] 20 0:03:34.7 [12] 18 5:29:34.7 [11] 11 0:02:43.0 [10] 11 4:03:24.5 [4] 8
9 36 detail pretekára CIBULKA Stanislav CZE 1981 IRON STARS BEROUN 11:02:22.8 1:23:26.0 0:56:55.3 [2] 2 0:01:36.8 [2] 2 5:03:04.2 [3] 3 0:02:54.4 [12] 3 4:57:52.1 [20] 9
10 89 detail pretekára KRIVOSUDSKY Peter SVK 1983 3NT Bratislava 11:06:05.4 1:27:08.6 1:02:20.1 [9] 9 0:02:00.9 [5] 6 5:24:46.3 [10] 9 0:01:40.6 [2] 9 4:35:17.5 [14] 10
11 135 detail pretekára SIKORAI Vladimír SVK 1983 ŠK Comenium Michalovce 11:07:30.5 1:28:33.7 1:17:48.4 [25] 25 0:04:29.4 [21] 26 5:44:53.9 [15] 18 0:05:38.9 [27] 20 3:54:39.9 [3] 11
12 162 detail pretekára ZACHAR Vladimir SVK 1979 Sportservis Bratislava 11:20:16.2 1:41:19.4 1:09:09.9 [15] 15 0:04:02.1 [17] 14 5:43:13.9 [14] 15 0:04:44.9 [24] 15 4:19:05.4 [9] 12
13 123 detail pretekára POMPURA Tomáš SVK 1983 Športova hala Lamač 11:31:24.5 1:52:27.7 1:03:30.4 [11] 11 0:04:49.8 [23] 11 6:00:12.9 [23] 20 0:02:24.9 [7] 19 4:20:26.5 [10] 13
14 26 detail pretekára BEŇO Milan SVK 1980 Slovnaft 11:34:11.3 1:55:14.5 1:08:00.2 [14] 14 0:07:05.1 [26] 16 5:37:41.8 [13] 12 0:08:24.3 [28] 16 4:32:59.9 [12] 14
15 91 detail pretekára KUBITA Viktor CZE 1981 Individuální 11:41:40.8 2:02:44.0 1:03:10.1 [10] 10 0:01:59.3 [4] 9 5:51:48.5 [18] 16 0:01:41.9 [3] 12 4:43:01.0 [15] 15
16 79 detail pretekára KLUCIK Daniel SVK 1981 3NITY Triathlon team Bratislava 11:42:11.0 2:03:14.2 1:18:23.6 [26] 26 0:03:38.2 [14] 25 5:21:47.2 [9] 10 0:02:30.2 [8] 10 4:55:51.8 [18] 16
17 174 detail pretekára MAKÓ Kristián SVK 1982 Triax Bratislava 11:51:37.5 2:12:40.7 1:13:29.1 [19] 19 0:07:55.1 [28] 24 5:53:04.2 [20] 23 0:03:06.6 [16] 23 4:34:02.5 [13] 17
18 105 detail pretekára MITOŠINKA Ivan SVK 1982 Chlpate Gazely 11:54:57.2 2:16:00.4 1:15:54.6 [24] 24 0:04:30.5 [22] 23 5:34:00.7 [12] 13 0:04:34.4 [21] 13 4:55:57.0 [19] 18
19 113 detail pretekára PÁLENÍK Marek SVK 1979 --- 11:55:58.0 2:17:01.2 1:15:26.3 [22] 22 0:04:25.9 [20] 21 5:47:27.9 [16] 19 0:02:51.6 [11] 18 4:45:46.3 [16] 19
20 141 detail pretekára STOLÁR Martin SVK 1979 Triatlon Vrbové 12:16:08.1 2:37:11.3 1:01:08.5 [6] 6 0:03:38.1 [13] 8 5:50:54.9 [17] 14 0:04:37.0 [22] 14 5:15:49.6 [21] 20
21 184 detail pretekára ŠTEVANKA Miloš SVK 1979 ZELEZNI ZOCHARI 12:23:15.6 2:44:18.8 1:01:30.6 [7] 7 0:04:59.6 [24] 10 5:52:30.0 [19] 17 0:05:24.9 [25] 17 5:18:50.5 [23] 21
22 46 detail pretekára ĎURTA Tomáš SVK 1980 ŠK ACHILLES Handlová 12:42:50.9 3:03:54.1 1:11:01.1 [17] 17 0:03:59.8 [16] 15 5:56:09.0 [22] 21 0:03:02.1 [14] 21 5:28:38.9 [24] 22
23 75 detail pretekára KAPA Slavomír SVK 1979 MTC Vyšná Šebastova 12:57:10.9 3:18:14.1 1:15:52.3 [23] 23 0:04:13.9 [19] 22 5:53:29.5 [21] 22 0:03:04.3 [15] 22 5:40:30.9 [26] 23
24 38 detail pretekára CINDR Martin CZE 1983 ROHOZEC AMULET TEAM 12:59:23.1 3:20:26.3 1:11:28.5 [18] 18 0:04:13.2 [18] 17 6:47:34.4 [28] 27 0:03:58.9 [19] 27 4:52:08.1 [17] 24
25 103 detail pretekára MIKLÁNEK Ondrej SVK 1983 Slávia STU 13:00:45.6 3:21:48.8 1:15:23.8 [21] 21 0:02:58.6 [10] 19 6:09:43.6 [24] 24 0:02:59.7 [13] 24 5:29:39.9 [25] 25
26 188 detail pretekára URBAN Peter SVK 1980 --- 13:14:52.3 3:35:55.5 1:10:48.8 [16] 16 0:07:37.2 [27] 20 6:33:51.9 [27] 25 0:05:35.4 [26] 25 5:16:59.0 [22] 26
27 68 detail pretekára HUTTNER Robert SVK 1979 --- 13:48:27.2 4:09:30.4 1:23:29.9 [27] 27 0:02:57.3 [9] 27 6:28:25.9 [26] 26 0:04:37.0 [22] 26 5:48:57.1 [28] 27
28 149 detail pretekára ŠEBELA Miloslav SVK 1980 Triax Ba 13:54:47.0 4:15:50.2 1:36:28.2 [28] 28 0:05:29.7 [25] 28 6:22:49.9 [25] 28 0:03:56.2 [18] 28 5:46:03.0 [27] 28
--- 12 detail pretekára KOZEL Tomáš CZE 1982 SK Slavia Praha DNF --- 0:55:43.7 [-] --- 0:57:38.1 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 40 detail pretekára ČEJKA Bořivoj CZE 1980 TT Chrudim DNF --- 1:07:49.8 [-] --- 1:09:47.9 [-] --- 6:55:16.0 [-] --- 6:57:11.0 [-] --- --- ---
--- 179 detail pretekára VOŽENÍLEK Martin CZE 1983 SK Salith sport, z.s. DNF --- 1:02:51.3 [-] --- 1:07:41.6 [-] --- 7:09:03.0 [-] --- 7:12:46.3 [-] --- --- ---

Kontaktujte časomíru